Jump to content

mdaaa

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  278
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mdaaa last won the day on May 22 2018

mdaaa had the most liked content!

Community Reputation

43 Good

About mdaaa

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,010 profile views
 1. Tad jau drīz būs full HAS.LV dump
 2. Un pēc tam visi kopā brauksim viņu sist!
 3. Nu Latvija riktīgi nomētāja Itāliju. Biju ļoti uzvilkts, kad Itāļi guva vārtus, bet labi, ka neieskaitīja. Teicama spēle Itāļu vārsarga izpildījumā. Prognoze uz nākamo spēli: Latvija 4:2 Čehija
 4. visiem sotaks gar ausīm Latvija 3:2 Šveice Paskatoties uz dažiem spēles mikromomentiem, izskatās, ka ledus nav tajā labākajā stāvoklī, jo abas komandas dažreiz uz līdzenas vietas gan ripu pazaudēja, gan kritieni neloģiski bija... Bet kopumā laba spēle. Biškiņ samīzos, kad Austrija mazākumā guva vārtus, bet ātri atbildes vārti visu izlaboja.
 5. Latvija 3:2 Austrija Šogad arī ir ļoti labas izredzes tikt ceturtdaļfinālā, bet tas ir iespējams tikai tad, ja uzvaram tās "ņemamās" valstis (Austriju, Norvēģiju un Itāliju), uzvaram kādu no lielāka kalibra komandām (Čehiju vai Šveici) un parādam zobus lielā kalibra komandām (Zviedrija un Krievija). Krievus maz ticams, ka paņemsim, bet var kā pagājušo gadu pret kanādiešiem - pret NHL zvaigznēm vārtos ielikt Gudļevski un parādīt teicamu komandas spēli. Un beigās vēlos piebilst, ka, manuprāt, ceturtdaļfināla liktenis tomēr izšķirsies pēc spēles ar Čehiju.
 6. mdaaa

  Repčiks!? (+16)

  Laba mūzika, tikai čota asinis no ausīm sāka tecēt 😕
 7. Noslēpums, kuru zin vairāk kā viens cilvēks, vairāk nav noslēpums. If you know what I mean.
 8. intro lapelē ir 3 pogas (hz kā viņas nosaukt) un 3. poga ir "veikals"
 9. Vienkārši ievadiet savu kodu zem kases, lai atlaistu visu savā grozā Es gar zemi no šī citāta P.s. hello google translate
 10. Un vēl tas būs jātulko, jo jaunāko infu varēsi atrast galvenokārt tikai angļu valodā.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.