Jump to content

mdaaa

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mdaaa last won the day on May 22 2018

mdaaa had the most liked content!

Community Reputation

40 Good

About mdaaa

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,331 profile views
 1. Vienkārši ievadiet savu kodu zem kases, lai atlaistu visu savā grozā Es gar zemi no šī citāta P.s. hello google translate
 2. mdaaa

  [Jaunumi] Warcraft 3 tiek atjaunots

  Hello google translate.
 3. Un vēl tas būs jātulko, jo jaunāko infu varēsi atrast galvenokārt tikai angļu valodā.
 4. mdaaa

  GIVEAWAY

  Tūlīt atkal Alex izdzēsīs komentārus un slēgs topiku
 5. mdaaa

  Rūdolfs Kanaviņš appisējs!

  Karma ir kuce
 6. mdaaa

  Meklēju MC tehniķi

  tātad tu vēlies, lai cilvēks tev izveido mc, samp serveri, kā arī webu pa 5eur? Vēlu veiksmi mūžīgajos meklējumos, jo neviens GODĪGS cilvēks tiešām neatsauksies.
 7. mdaaa

  Pārdodu youtube kanālu, 679subs!

  Nu tad Jānis vai Rūdolfs Kanavins tevi appisa? Un gazā par šo personāžu ir vismaz 5 sūdzības par apkrāpšanas mēģinājumu
 8. mdaaa

  Pārdodu youtube kanālu, 679subs!

  Topiks par appisēju būs?
 9. mdaaa

  vasaras plāni

  aiziet jūrā uz 7 mēnešiem. ne tikai darba dēļ, bet arī vēlos palielināt to valstu skaitu, kurās esmu viesojies. Īpaši vēlētoss apmeklēt Fortaleza pilsētu Brazīlijā, jo no iepriekšējā līguma kolēģiem esmu dzirdējis, ka tur ir skaista pilsēta un jautrība arī tur sit augstu vilni, attiecīgi, vēlos to izbaudīt pats, bet vai tas izdosies, tas atkarīgs no kompānijas čartera.
 10. mdaaa

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Cik zinu, Hārtlijam līgums ir noslēgts uz 5 gadiem (ja nemaldos, līdz 2021. gadam), bet viņam, piemēram, saņemot kādu labu piedāvājumu no kāda kluba, ir iespēja līgumu lauzt jebkurā brīdī.
 11. mdaaa

  Pārdodu CS:GO cd-key

  Un no kurienes tie selleri tos akkountus dabū? Protams, ka tie ir zagti akkounti. Selleris pārdod to acc un viņam pohuj, ka viņu pēc nedēļas vai divām dabūs atpakaļ īstais īpašnieks. Ja supports tā dalītu akkountus, kā tu saki, tad plati.ru sen jau būtu bankrotējis, jo sanāk pēc tava teiktā es varu darīt tā: nopērku akkountu, pēc dienām divām vai trijām uzrakstu suportam, ka mans akkounts ir nopizģīts un viņi man dos jaunu akkountu? Nonsense. tāpēc piekritīšu dainim, labāk pieliks tos 3 vai cik tur un nopirkt no g2a giftu un tev ir 100 procentu pārliecība, ka neviens neatņems tev akkountu.
 12. mdaaa

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Fuck yeah. Esmu dalītajā pirmajā vietā. Gaza virtuālā karma tagad augstākajā līmenī ^.^ Negaidīju, ka Zviedrija otro gadu pēc kārtas paņems zeltu. Šajā čempī gaidīju ko vairāk no Kanādas, bet šis viņu izlases modelis parāda to, ka ar tikai superzvaigznēm tu nevari uzvarēt čempi, bet vajag komandas spēli, to arī pierāda Latvijas spēle pret kanādiešiem. Latvija tiešām bija tuvu pusfinālam, bet, kā jau teica paši hokejisti, iegāza vairākums. Būtu vismaz viens vairākums realizēts, spēle varētu beigties pavisam citādi. Prieks šajā čempī par jaunajiem mūsu hokeja puikām, parādīja savu talantu un potenciālu. Merzļikins vārtos pierādīja, kāpēc pašlaik Latvijā pirmais numurs un parādīja arī savu potenciālu iekļūt NHL komandas pamatsastāvā. Gudļevskis, var teikt, bija jau norakstīts vārtsargs, bet spēlē pret Kanādu pierādīja to, ka ir spējīgs sargāt vārtus pret NHL miljonāriem. Runājot par komandu, nedrīks nepieminēt Hārtliju. Ir jūtama atšķirība, kāda bija izlase pirms Hārtlija un kāda tā ir tagad. Prieks skatīties Latvijas izlases spēles. MALAČI.
 13. mdaaa

  Pārdodu savu steam profilu 10 E bid start

  Kāpēc spēles profilā apskatīties nevar? :/
 14. mdaaa

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Manuprāt pret Kanādu bija skatāmāka un interesantāka spēle, bet vienalga, galvenais, ka esam ceturtdaļfinālā! MALAČI. Latvija 2:4 Zviedrija Spēle pret Zviedriju būs 17. maijā 21.15 pēc Latvijas laika.
 15. mdaaa

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Lieliska spēle pret Kanādu bija. Jau no paša spēles sākuma bija tāda, doma, ka būs interesanta spēle, bet to, ka dabūs punktu pret Kanādu - to gan negaidīju. Malači. Un pēc šīs spēles kanādieši ir iedzinuši sevi savdabīgā stūrī. Lai tiktu 100% tiktu ceturtdaļfinālā, viņiem vajadzīga uzvara,bet ja zaudē - visādi var sanākt Latvija 3:1 Dānija
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.