Jump to content

Guru

Biedrs
 • Content count

  344
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Good

1 Follower

About Guru

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 12/21/1997

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvija, Rīga
 • Interests
  Sports

Recent Profile Visitors

5,084 profile views
 1. jaunāko tēmu aplūkošana

  1. Jaunākās tēmas aplūkoju, izvēloties opciju "neizlasītais saturs" (unread content); nekad 2. Jaunākās tēmas aplūkoju, izvēloties opciju "aktivitātes" (activity); nekad 3. Jaunākās tēmas aplūkoju foruma sānu blokos par pēdējiem veiktajiem ierakstiem un izveidotajām tēmām; vienmēr 4. Jaunākās tēmas aplūkoju izpētot foruma kopskatu /forum, kas no tēmām atrodas virspusē pirmajam skatam; ļoti reti 5. Jaunākās tēmas aplūkoju pēc nejaušības. nekad
 2. crewz krāpnieks

  Nē paldies, man tāpat ir labi. Tas, ka viens mīnusu karalis ir sakarīgāks par citu, neko daudz neizsaka. Ja viņam visi darījumi bijuši veiksmīgi - apsveicu, bet šeit arī parādas problēma. Esmu pārliecināts, ka cilvēki, kam ir (nu piemēram) 100+ reputācija neielaidīsies darījumos ar kaut kādu crewz vai citiem dīvaiņiem un netiks apčakarēti.
 3. crewz krāpnieks

  Divi mīnusu karaļi, cik paredzams iznākums.
 4. Tavs remix Playlist

  Spotify tho. https://open.spotify.com/user/spotify/playlist/37i9dQZF1DX6GJXiuZRisr?si=MGJ1gth5QbWznrVwqum68Q
 5. HAS marta spēle

  Grūti iedomāties, ko varētu sadarīt. Iespējams gang wars vai team wars.
 6. Windows 7 ultimate upgrade

  fano, agrāk arī TPB. Nezinu kā var trāpīties uz vīrusiem..
 7. HAS mēneša spēle

  Zombie Panic Source būtu tīri ok, gribētos arī Pro Pilkki 2 iemēģināt. Lols arī nebūtu slikti. Ja vecos UT, tad tie arī būtu nice.
 8. Recent status update 3.4 ipb (Meklēju)

  Un ko viņš parādija otrajā skrīnšotā?
 9. HAS NOMINĀCIJAS 2017

  FORUMA AUTORITĀTE - n/a FORUMA UZRAUGS - n/a FORUMA LIETOTĀJS - @pomelo. LABĀKĀ REKLĀMA - n/a SLIKTĀKĀ REKLĀMA - n/a LABĀKAIS DIZAINERIS - @rainbow IZPALĪDZĪGS BIEDRS - @DJkikisa KOMUNIKABLS BIEDRS - @pomelo. SPILGTĀKĀ FRĀZE - n/a FORUMA KRITIĶIS - @Korijs FORUMA HUMORISTS - @nixboy SPĒĻU ATKARĪGAIS - n/a PILNĪGS MĒNEŠNIEKS - n/a NOPIETNAIS BIEDRS - @Korijs NĪSTĀKAIS BIEDRS - vilis / @nixboy SLIKTĀKĀ GRAMATIKA - vilis FORUMA SPAMERIS - n/a INTERNETA MUSKULIS - vilis DATORTEHNIKAS GURU - @DJkikisa PS. Es nezinu kāds vilim ir pašreizējais niks, tādēļ atstāju vilis.
 10. js dropdown table

  Web lietas nekad īsti neesmu mācijies, mazliet savajadzējās it kā primitīvu lietu izveidot, bet īsti netieku galā. Man vajag, lai zem katras izvēles parādītos atšķirīgs table tā vietā, lai parādītu ''You selected: first''. Kā man to izveidot? https://pastebin.com/tzaerBU5
 11. 5EU Steam wallet giveaway!

  Čalis uztaisa giveaway, neliels, bet tomēr. Spaceman atnāk uz saka, ka rigged, met - rep. Ja viņš gribētu 5 eiro atdot Pamcukam, viņš to varētu izdarīt arī bez visa šī giveaway.
 12. 5EU Steam wallet giveaway!

  ¯\_(ツ)_/¯ 21 http://steamcommunity.com/id/anymae
 13. Meklēju SAMP Gamemode

  Jo vajadzēja noreklamēt, ka viņa krutajā forumā ir 11 tēmas.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.