Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Guru

Biedrs
 • Content count

  339
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Good

1 Follower

About Guru

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 12/21/1997

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvija, Rīga
 • Interests
  Sports

Recent Profile Visitors

4,476 profile views
 1. fano, agrāk arī TPB. Nezinu kā var trāpīties uz vīrusiem..
 2. Zombie Panic Source būtu tīri ok, gribētos arī Pro Pilkki 2 iemēģināt. Lols arī nebūtu slikti. Ja vecos UT, tad tie arī būtu nice.
 3. Un ko viņš parādija otrajā skrīnšotā?
 4. FORUMA AUTORITĀTE - n/a FORUMA UZRAUGS - n/a FORUMA LIETOTĀJS - @pomelo. LABĀKĀ REKLĀMA - n/a SLIKTĀKĀ REKLĀMA - n/a LABĀKAIS DIZAINERIS - @rainbow IZPALĪDZĪGS BIEDRS - @DJkikisa KOMUNIKABLS BIEDRS - @pomelo. SPILGTĀKĀ FRĀZE - n/a FORUMA KRITIĶIS - @Korijs FORUMA HUMORISTS - @nixboy SPĒĻU ATKARĪGAIS - n/a PILNĪGS MĒNEŠNIEKS - n/a NOPIETNAIS BIEDRS - @Korijs NĪSTĀKAIS BIEDRS - vilis / @nixboy SLIKTĀKĀ GRAMATIKA - vilis FORUMA SPAMERIS - n/a INTERNETA MUSKULIS - vilis DATORTEHNIKAS GURU - @DJkikisa PS. Es nezinu kāds vilim ir pašreizējais niks, tādēļ atstāju vilis.
 5. Web lietas nekad īsti neesmu mācijies, mazliet savajadzējās it kā primitīvu lietu izveidot, bet īsti netieku galā. Man vajag, lai zem katras izvēles parādītos atšķirīgs table tā vietā, lai parādītu ''You selected: first''. Kā man to izveidot? https://pastebin.com/tzaerBU5
 6. Čalis uztaisa giveaway, neliels, bet tomēr. Spaceman atnāk uz saka, ka rigged, met - rep. Ja viņš gribētu 5 eiro atdot Pamcukam, viņš to varētu izdarīt arī bez visa šī giveaway.
 7. ¯\_(ツ)_/¯ 21 http://steamcommunity.com/id/anymae
 8. Jo vajadzēja noreklamēt, ka viņa krutajā forumā ir 11 tēmas.
 9. labākā gada tēma +rep
 10. sms veikalam lielāks apraksts par ''kādēļ izvēlēties rubic''. :/
 11. security

  Izklausās pēc baigās paranojas un sazvērestības teorijas - google iegūs informāciju un mēs kļūsim par to vergiem!
 12. Ko izdarīji nabaga lukturim?
 13. 2. http://www.imdb.com/title/tt0245844/?ref_=nv_sr_1 Šai filmai ir daudz dažādu versiju, izvēlies sev tīkamo.
 14. Konkrētāk sīkāk jāskatās, manam doogee kamera ir salīdzinoši slikta, bet es īpaši kameru neizmantoju, tādēļ man tas īpaši netraucē. Par banggood jāskatās, reizēm eu noliktavās parādās telefoni, kāda būs cenu atšķirība salīdzinot ar ķīnas noliktavu - nezinu.