Jump to content

Guru

Biedrs
 • Content count

  347
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Good

2 Followers

About Guru

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 12/21/1997

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvija, Rīga
 • Interests
  Sports

Recent Profile Visitors

5,331 profile views
 1. Guru

  vasaras plāni

  Ir arī doma par to pašu waterfestu. Neskaitot tādus pasākumus, vēl noteikti pavadīšu laiku pie dabas copējot. Ir arī interese kādu dienu Korijam pievienoties uz disku golfu. Pagājušogad mazliet iečekoju kā tas viss notiekās, bet uzspēlēt pašam nesanāca.
 2. Guru

  esmu labakais saja spele

  labākais.
 3. Guru

  Elvis Vītols Krapnieks

  Sākumā likās, ka tas ir tēmā vainotais čalis, kas grib sevi attaisnot, pēc tam apmulsu un vairs negribu nemaz lasīt to pļuru. Tagad jau raksta kā par citu. nez.
 4. Guru

  jaunāko tēmu aplūkošana

  1. Jaunākās tēmas aplūkoju, izvēloties opciju "neizlasītais saturs" (unread content); nekad 2. Jaunākās tēmas aplūkoju, izvēloties opciju "aktivitātes" (activity); nekad 3. Jaunākās tēmas aplūkoju foruma sānu blokos par pēdējiem veiktajiem ierakstiem un izveidotajām tēmām; vienmēr 4. Jaunākās tēmas aplūkoju izpētot foruma kopskatu /forum, kas no tēmām atrodas virspusē pirmajam skatam; ļoti reti 5. Jaunākās tēmas aplūkoju pēc nejaušības. nekad
 5. Guru

  crewz krāpnieks

  Nē paldies, man tāpat ir labi. Tas, ka viens mīnusu karalis ir sakarīgāks par citu, neko daudz neizsaka. Ja viņam visi darījumi bijuši veiksmīgi - apsveicu, bet šeit arī parādas problēma. Esmu pārliecināts, ka cilvēki, kam ir (nu piemēram) 100+ reputācija neielaidīsies darījumos ar kaut kādu crewz vai citiem dīvaiņiem un netiks apčakarēti.
 6. Guru

  crewz krāpnieks

  Divi mīnusu karaļi, cik paredzams iznākums.
 7. Guru

  Tavs remix Playlist

  Spotify tho. https://open.spotify.com/user/spotify/playlist/37i9dQZF1DX6GJXiuZRisr?si=MGJ1gth5QbWznrVwqum68Q
 8. Guru

  HAS marta spēle

  Grūti iedomāties, ko varētu sadarīt. Iespējams gang wars vai team wars.
 9. Guru

  Windows 7 ultimate upgrade

  fano, agrāk arī TPB. Nezinu kā var trāpīties uz vīrusiem..
 10. Guru

  HAS mēneša spēle

  Zombie Panic Source būtu tīri ok, gribētos arī Pro Pilkki 2 iemēģināt. Lols arī nebūtu slikti. Ja vecos UT, tad tie arī būtu nice.
 11. Guru

  Recent status update 3.4 ipb (Meklēju)

  Un ko viņš parādija otrajā skrīnšotā?
 12. Guru

  HAS NOMINĀCIJAS 2017

  FORUMA AUTORITĀTE - n/a FORUMA UZRAUGS - n/a FORUMA LIETOTĀJS - @pomelo. LABĀKĀ REKLĀMA - n/a SLIKTĀKĀ REKLĀMA - n/a LABĀKAIS DIZAINERIS - @rainbow IZPALĪDZĪGS BIEDRS - @DJkikisa KOMUNIKABLS BIEDRS - @pomelo. SPILGTĀKĀ FRĀZE - n/a FORUMA KRITIĶIS - @Korijs FORUMA HUMORISTS - @nixboy SPĒĻU ATKARĪGAIS - n/a PILNĪGS MĒNEŠNIEKS - n/a NOPIETNAIS BIEDRS - @Korijs NĪSTĀKAIS BIEDRS - vilis / @nixboy SLIKTĀKĀ GRAMATIKA - vilis FORUMA SPAMERIS - n/a INTERNETA MUSKULIS - vilis DATORTEHNIKAS GURU - @DJkikisa PS. Es nezinu kāds vilim ir pašreizējais niks, tādēļ atstāju vilis.
 13. Guru

  js dropdown table

  Web lietas nekad īsti neesmu mācijies, mazliet savajadzējās it kā primitīvu lietu izveidot, bet īsti netieku galā. Man vajag, lai zem katras izvēles parādītos atšķirīgs table tā vietā, lai parādītu ''You selected: first''. Kā man to izveidot? https://pastebin.com/tzaerBU5
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.