Jump to content

emciits~

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Normal

About emciits~

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/02/1994

Contact Methods

 • Website URL
  http://banzuke.lv

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

1,651 profile views
 1. Man ir gatavs dizains. tikai pamaini izskatu. balstiits uz 3.4.x lietoju uz 5 bet par 9 domāju, ka ietu..
 2. http://prntscr.com/n5kwzd es saprotu, kas tur domāts, bet ne visi sapratīs.. ieraksti 10 diskos
 3. Lai varētu tevi ielikt sludinājumā, ka pārdodu tavu miesu. Vecums ir vajadzīgs lai orintētos spēlētāju vecumos, lai nav kā kāds 24 gadīgs bifelis no**rŠ 12 gadīgu knēveli.
 4. Sveicināti has lietotāji. Esmu izveidojis turnīru uz counter strike 1.6 spēli. Veidots, priekš sava brīvā laika, pa saviem līdzekļiem. Tāpēc, ja vēlies lieki pļūtīt cik viss ir slikti, tad vari necensties, ignorēšu. Bet tiem kam mājās pie datora nav ko darīt, var izmantot šo iespēju lai tiktu pie kādas no balvām. Jā varat nerakstīt veca spēle utt. Zinu, bet tpt pa laikam pats paspēlēju. Pa visam vienkārši. viens pret vienu uz izslēgšanu, uzverātājs tiek tālāk un cīnās ar nākamo pretinieku. Sīkāk varat lasīt šeit: https://banzuke.lv/forums/index.php?/topic/81-cs-16-1v1-turnīrs/ P.S Ja vēlies kautko palabot manā vai ieteikt droši, ja būs noderīgs palabošu. Paldies par sapratni.
 5. Ja jau saproti, ko raksta visi, kāpēc neraksti Latviski ?
 6. Sveiki visi HAS lietotāji un īpaši dizaineri. Kā jau pēc tēmas nosaukuma varat nojaust, ka tēma domāta dizaineriem. Vajadzīgs GAMING design. 1. Sākumlapa Navigācija Hederis + logo (atseviški) favicon spēlu monitori info panelis [ der arī slaideris ] jaunumi jaunākās tēmas lietotāji online gallery bloks footeris ar informatīviem blokiem aptauja video bloks 2. Kontaktu lapa 3. Login panelis ar reg lapu. Neko ekskluzīvu nejautāju, parastu gaming lapu ar sīem elementiem. Cena līdz 100 euro, ja būs tiešām kkas acīm tīkams varu piemest vēl kādu baksi klāt. Kam interesē šis mazais darbs man PM uzraksti. 25% pirmā iemaksa, ja ir HAS reputācija, kā arī ir kāds mini portfolio ko atrādīt. Steidzos uz darbu, kko piemirsu jautā ;DD
 7. Man nav glad dizains, bet kkāds lipināts ir, un kōds ir nenormāli šķībs + haotisks. Ar mani ir iespējams sazināties, PM banzukē atbildēju.. :)
 8. Jap Lai gan bos ir norādīts kad login
 9. http://prntscr.com/koskn4 - tāpēc ka tur ir ja esi ielogojies, tev rāda nosaukumu ar attiecīgo linku
 10. Atsūti man PM skrīnus. Varbūt varēšu kko līdzēt.
 11. Es nezinu vai kko jaucu bet nesaskatu PUBG? Uz konta radaas divas speles, , Ta tad dota2, CSGO, a kur pubg? http://prntscr.com/k1poe5
 12. emciits~

  Foruma update

  Datubāzēs ir , bet foruma uz 3.4 tie ķeburi nerādās
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.