Jump to content

emciits~

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

emciits~ last won the day on October 13

emciits~ had the most liked content!

Community Reputation

20 Normal

About emciits~

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/02/1994

Contact Methods

 • Website URL
  http://banzuke.lv

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

1,740 profile views
 1. Vakar būs jauns dizains :)

   

 2. restartē datoru, un parādīsies tev.
 3. Jo biji domājis, kādu ko appist. 150 jevras lai ietu pirkt profilu ar dahuja spēlēm ,bet 90% no tām nespēlēt.. ;D Dažreiz šķiet ka es nedomāju ar galvu, bet lasot šādus postus liekas ka man bakalaura grāds. ;D
 4. emciits~

  Ziņu portāla CMS

  really, īpašnieks pat negarantē failu uz visu laiku..
 5. tev nav pareizs laiks uzstādīts - http://prntscr.com/phnxkm
 6. Šie darbi ir profesionāli, pēc darbiem dodu kādus 9 gadus, kad nodarbojies ar PS
 7. Man ir gatavs dizains. tikai pamaini izskatu. balstiits uz 3.4.x lietoju uz 5 bet par 9 domāju, ka ietu..
 8. http://prntscr.com/n5kwzd es saprotu, kas tur domāts, bet ne visi sapratīs.. ieraksti 10 diskos
 9. Lai varētu tevi ielikt sludinājumā, ka pārdodu tavu miesu. Vecums ir vajadzīgs lai orintētos spēlētāju vecumos, lai nav kā kāds 24 gadīgs bifelis no**rŠ 12 gadīgu knēveli.
 10. Sveicināti has lietotāji. Esmu izveidojis turnīru uz counter strike 1.6 spēli. Veidots, priekš sava brīvā laika, pa saviem līdzekļiem. Tāpēc, ja vēlies lieki pļūtīt cik viss ir slikti, tad vari necensties, ignorēšu. Bet tiem kam mājās pie datora nav ko darīt, var izmantot šo iespēju lai tiktu pie kādas no balvām. Jā varat nerakstīt veca spēle utt. Zinu, bet tpt pa laikam pats paspēlēju. Pa visam vienkārši. viens pret vienu uz izslēgšanu, uzverātājs tiek tālāk un cīnās ar nākamo pretinieku. Sīkāk varat lasīt šeit: https://banzuke.lv/forums/index.php?/topic/81-cs-16-1v1-turnīrs/ P.S Ja vēlies kautko palabot manā vai ieteikt droši, ja būs noderīgs palabošu. Paldies par sapratni.
 11. Ja jau saproti, ko raksta visi, kāpēc neraksti Latviski ?
 12. Sveiki visi HAS lietotāji un īpaši dizaineri. Kā jau pēc tēmas nosaukuma varat nojaust, ka tēma domāta dizaineriem. Vajadzīgs GAMING design. 1. Sākumlapa Navigācija Hederis + logo (atseviški) favicon spēlu monitori info panelis [ der arī slaideris ] jaunumi jaunākās tēmas lietotāji online gallery bloks footeris ar informatīviem blokiem aptauja video bloks 2. Kontaktu lapa 3. Login panelis ar reg lapu. Neko ekskluzīvu nejautāju, parastu gaming lapu ar sīem elementiem. Cena līdz 100 euro, ja būs tiešām kkas acīm tīkams varu piemest vēl kādu baksi klāt. Kam interesē šis mazais darbs man PM uzraksti. 25% pirmā iemaksa, ja ir HAS reputācija, kā arī ir kāds mini portfolio ko atrādīt. Steidzos uz darbu, kko piemirsu jautā ;DD
 13. Man nav glad dizains, bet kkāds lipināts ir, un kōds ir nenormāli šķībs + haotisks. Ar mani ir iespējams sazināties, PM banzukē atbildēju.. :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.