Jump to content

Atty

Biedrs
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Bad

About Atty

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 10/04/1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mārupe
 • Interests
  Daudz!!!:)

Contact Methods

 • Skype
  ervins_at

Recent Profile Visitors

6,243 profile views
 1. Tev tur viss pa virsu samests? https://prnt.sc/fz3yy2 Hujna ne maja.
 2. Labdien, Tātad vēlos pārdod savu steam acc. Taka man ir pazudusi vispār velme spēlēt, kādas dators spēlēs nolēmu viņu pārdod, kādam kurš vēlas pa zemu cenu iegādāties kaut cik sakarīgas spēles. Tad nu pa pašu profilu, profila ir CSGO, GTA5, ET2, COD:Ghosts, un citas spēlēs, paši varat apskatīties (links būs zemāk). Links: http://steamcommunity.com/id/Attyysss Cena: Īsti nezinu kādās cenas te iet profili bet nu 25-30e gribētos dabūt. Sazināties var rakstot uz ēpastu ervins2010@inbox.lv vai arī te pat pm, (skaipu nelietoju) p.s Pirmais es neiešu.
 3. Tu te runā visu laiku pa resursiem kaut kādiem, bet ja pastās ir izveidoti 10 topiki iekš tās sadaļās taka nekādu resursu tur nav http://prntscr.com/e03krm. Par pamācībām vispār auzas ir http://prntscr.com/e03lgj 1 pamācība pa nedēļu iznāk? Tas "English tutorials" vispār ir lieks, ja tu taisi PS forumu priekš latviešiem nah tāda sadaļā? Tāpat neviens ārzemnieks neapmeklēs tavu forumu lai veidotu tur kādas pamācības, drīzāk izskatās ka tanī sadaļā būs brutāla pamācību kopēšana no citām mājas lapām. Gadijumā šī http://prntscr.com/e03nq7 sadaļa nav vienāda ar šo http://prntscr.com/e03nzr (Liekas ka abām ir vienā doma, parādīt savus darbus)? Foruma izkārtojums arī ir baigi dīvains nesaprotu kāpēc viena no galvenajām sadaļām ir pašā apakšā, foruma doma ir veidot pamācības, un palīdzēt citiem rīkoties ar PS bet "Palīdzības sadaļā" ir pašā lejā. Foruma dizains jeb skins arī nav tas labākais. Bet šis visu šo padarīšanu padara pa baigo poke mēslu http://prntscr.com/e03q3o. Pa šito normāli sasmējos, http://prntscr.com/e03qs1 , kāpēc tik lielas tās ikonas ir? + reputācija sadota bez baigā pamata. Vel lielāks poke mēsls ir šis http://prntscr.com/e03raa , KĀDAS ir SUPER moderatora iespējas? Ja pavēro vel to lietotāju sadaļu tad var redzē ka tur MAX 5 lietotāji (Ieskaitot tevi) raksta kaut ko, pārējiem visiem nekas nav rakstīs iekš tava foruma. Pilnīgas auzas ir tā sākumlapa, es nesaprotu kāda velna pēc sākum lapā ir kaut kādi "SKIPIJS IZRĀDĀS " topiki. Es pat ar noteikumiem nevaru iepazīties pirms reģistrējos:( Kr4 man apnika, bet cik var saprast neka laba tur nav, auditorija tur nekāda lielā nebūs.
 4. Iekš datubāzes. Spied accounts tālāk structure un pie ID pieliec Auto Increment.
 5. Atty

  SAMP scripter

  Negribas jau baigi dirst, bet ja tu piedāvā pakalpojumu tad vajadzētu būt kaut kādiem darbiem kurs esi jau veicis senāk, lai potenciālajam pircējam būtu, kāds priekšstats ko no tevis var sagaidīt, man piemēram tas Krievu RP serveris neko neizsaka. Kā arī neesi norādījis ko tu tanī krievu serverī darīji, ja autori bija trīs tad jau katrs darīja kaut ko atsevišķu. Kā arī cena cik tu gribētu pa saviem pakalpojumiem.
 6. Atty

  Atty

 7. Ja tu nejēdz pat mapingu ielikt, tad kāda ir jēga no tava servera? Ieteikums, netaisīt vispār vai arī atrodi kādu, kurš tev pa samaksu to izdarīs....
 8. Emm kādu GM tu tieši gribi? Bet nu es nojaušu ka runa iet pa samp vai mta, tad nu ej šeit un meklē https://has.lv/forum/260-gtasa-mp/ ,noteikti kaut ko atradīsi.
 9. Uzraksti kaut vienu iemeslu lai, kāds pievienotos tanī miskaste....
 10. Labdien, Tā tad meklēju cilvēku kurš man varētu izveidot priekš samp servera GM (gamemode), principā nekas daudz jau nebūtu nepieciešams, tipisks latviešu samp RP servera GM. Protams vajadzēs kādas fičas. Taka man pašam nav laika ņemties ap ko tādu, meklēju kādu, kas grib nopelnīt kādu euro. Labi ko es vēlos redzēt serveri. Principā vajadzētu domes darbus, kaut kādus taksistus, autobusu vadītājus, saldējumu pārdevēju, advokātu, mehāniķi. Kā arī vienkāršas lietas uzlikt, kā kaut kādu adminu sistēmu lai var nobanot un iemest cietumā kādu. Tad pašu cietumu. Protams vajadzētu visas komandas kā /me, /do, utt. Vajadzētu vel vienkāršās lietas kā mājas izveidot, biznesus, autoveikalus,mēbeļu veikalu. Vel būtu nepieciešams izveidot kādus papildus darbus, kā piemēram karjerās akmeņus vedāt utt. Organizācijas kaut kādas parastas kā policija, valsts pārvalde, dome, mediķi, ziņu dienests, bandas, tālbraucēju firma, kazino, mafijas, tūnētavu, atkritumu izvešanas firmu, armiju. Tas laikam būtu viss, kas man uz šo brīdi nāk prāta. Iespējams ka var, kas nākt klāt. Cenu šim visam sakāt jūs paši. Pirms darba uzsākšānas esmu gatavs samaksāt 10 – 15% no summas par kuru vienosimies! Ludzu izcenojumu šī GM izveidošanai rakstāt PM vai arī komentāros!
 11. Labs projekts man patik
 12. Atty

  ENTRY.LV

  Nu redzot kādas ir šī projekta fantastiskās atsauksmes izdomāju arī ieiet. Tiešām nevar izdomāt savus paraugus, nevar kopēt no citiem? Kā arī kāda sakara samp sadaļā ir kaut kas par foruma moderatoru? Kā tu domā pelnīt lielo piķi ja sms shops neiet? p.s banneri ir vel rakstīts ka kaut kas par turnīriem kā arī par dr serveri, neko tādu neredzu tur. i-punktu veikals vispār ir bomba.
 13. baigas cenas, un kur var redzēt tavus darbus?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.