Jump to content

Lietuveens*

Biedrs
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Lietuveens*

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 07/16/1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga. `

Contact Methods

 • Skype
  bombix81

Recent Profile Visitors

412 profile views
 1. Sveiki, tiek pārdots steam profils - https://steamcommunity.com/id/charrlotexoxo/ Ir trīs service medaļas, par 2018, 2019, 2020. gadu, ir vairāk kā 1000+ stundas nospēlētas tieši csgo, ranks ir silvers, jo īsti necenšos vairs spēlēt csgo, pa lielam ar draugiem tīri for fun spēlēju un neiespringstu vairs tajā spēlē. Ir vēl dažas pirkas spēles, tās jūs paši varat apskatīt. Piedāvājumus varat rakstīt šeit pat privātajā vēstulē, steam'a vai discord - Sid Vicious #9199 Apmaksas veids - bankas pārskaitijums, vēlams seb. P.s pirmais neiešu random cilvēkiem, ja būs laba reputācija forumā cilvēkam tad arī varu iet pirmais deal'ā.
 2. Sveiki, apriebies ir League Of Legends un tādēļ izdomāju, ka vēlos pārdot viņu. Divīzija : Gold 4 Skini : Morgana ( tas kuru deva rito : D ) Čempioni : ~ 30 Rune page : 2 (ap un jungle) Ir Zelta rāmītis. Sīkāk info pm.
 3. Nu tad aizveries un pazūdi no šī topika, ja nezini tad nerunā. UN JA BŪTU VAC BANS TAD NEVARĒTU ARĪ OFFLINE AR BOTIEM SPĒLĒT.
 4. Palūgšu tev aizvēr savu pretīgo purnu . Ir jautājumi, vērsies pie manis skype - parunāsim . : )
 5. Es nesaprotu vienu, Tu biji blakus un redzēji, ka mani nobano vai ko tādu? - Saproti , ka man ir tīri pie pakaļas ko tu man saki , jo neko citu kā kritiku nesaskatu no tavas puses un tagad esi tik laipns un pazūdi, beidz šeit smirdēt .
 6. Vispār jau nē, bet nu man nav nevienam jāatskaitās . Nepatīk - neskaties , varbūt kādam interesēs .
 7. Smagi apšaubu, ka tie ir haki un šis brīnums man jau ir ~ 2 mēneši .
 8. Tur jau tā bēda, tādēļ arī vēlos visu steam`a profilu samainīt .
 9. Tādēļ, ka iedevu draugam uzspēlēt un vairs nevaru spēlēt matchmaking`ā kā arī nevaru treidot itemus.
 10. Kārtējo reizi , bet nu ko padarīt . Vēlos samainīt savu steam`a profilu pret cs:go - steamcommunity.com/id/hardcoresatan_/ sīkāk informācija skype/pm`ā .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.