Jump to content

Vairogs

Biedrs
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Vairogs

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

356 profile views
 1. Labdien vai var kāds palīdzēt atrast kādu mājaslapas adresi kur var atrast visādus vecos gif ? Kautkas līdzīgs šitam https://www.youtube.com/watch?v=g5eAQK42ezs tikai oldschool parasti balti. Vairāk par stundu meklēju māte google, bet nevarēju atrast. Varbūt nepareizi meklēju.
 2. Kas par atkaru no BM ?
 3. Jā salidzini.lv šitas dators ir vislētākais tieši 1a.lv i-veikala Nu ja es esmu izskatijies liekāko daļu i-veikalu un acer ir vislētākais ar šādiem parametriem. Vel 2 dienas japaskatas varbūt būs kautkur kāda atlaide šadam datoram kādu es gribu vai drusku labākam, ja nē tad jāņem vien šitas pats būs.
 4. Vandalz ja viņam ekrāns ir lielāks, bet procesors ir i5 nevis i7 un videokarte 840M nevis 940M. Es nezinu varbūt lielas atšķirības procesora i5 no i7 nav un videokartē 840M no 940M arī nav ?
 5. Tatad šādu datoru par tādu cenu var pirkt ja ? Lētaku un tadu pašu ganjau ka nedabušu ?!
 6. Bļa cirvji. Palīdzat ar datoru nevis mēraties pipelitem te. Linux ņemu, jo tas ietaupa man vel 100 eiro. Dators ir labs par tādu cenu vai var dabūt ko labāku par tādu pašu cenu ?
 7. Sveiki. Vēlos pirkt portatīvo datoru, esmu atradis, bet domāju pajautat jums varbūt jūs par tādu cenu esat redzējuši ko labāku, man dators ir paredzeēts AutoCad un Cs;Go + vel strādad ar Chamsys + video projekcija. Vēlos pirkt šo datoru http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/portativie_datori_un_aksesuari/portativiedatori/acer_aspire_e5573g_white_nxmw6el018 Ja esat redzējuši ko labāku dodad ziņu vēlams i-veikala, jo es viņu taisis pirkt caur firmu lai būtu vēl 21% tas ir - nodoklis ko man firma atmaksās.
 8. Paldies Kosmonauts. Domāju ja varbūt pat labak planšeti uzdavinat. Un laikam jaunu labak pirkt lai ir garantija !
 9. Nav laika sūtīt no ķīnas, jo ilgi nāks uz Norvēģiju a un Lv adresi negribu sūtīt, jo negribu lai zin ka planšete ir atnākusi, jo aizdomas tad bus ka davana kadam ! Un nejau sikajam brālim. Lielajam Prosta viņš savu apleja ar alu un kklavietura sapisas un viss gļučī. Un viņam vajag datoru priekš interneta un filmam nejau spēlem. SS.lv skatijos jau dažus atradu, bet domāju varbūt te kautkas labs arī parādīsies. P.S. Djkikisa iedod adresi kur tu sūti no ķīnas kautko. Gribu paskatities šo to priekš sevis !
 10. Labdien. Vēlētos nopirkt lietotu portatīvo datoru. Cena ir lidz 120 Eiro +-30. Datoru gribu uzdāvināt brālim uz Z-svētkiem, tāpēc gribu redzēt viņu laba stāvokli. Piedāvājumus rakstat skype: counnn 21. datuma ielidoju Rīga, un vel 22. Decembri esu Riga, tāpēc reķinaties uz tiem datumiem ka varešu tikai nopirkt !
 11. Pērku cs:go gift ! Sazinaties ar mani var skype:counnn vai te pat PM, bet labak skype ātrak atbildešu !
 12. Hmmm. Bet pagajšgad spēlēju jaunāko asasin creed kurs bija izgajis 3 dienās izgaju ! Un BF4 arī spēlēju pa vienu vakaru izgāju Es nesaku ka viņš ir uber jaudīgs, bet nav pēdējais sūds ka dažs labs to te saka !
 13. @Dainis- Videokarte Sapphire Radeon HD5670 1Gb DDR3 ? Gribi pateikt ka viņa nav domāta spēlēm ?! Lab davaj es braucu pie tevi adosi man pa 10 Eiro vienu tādu videokarti ! Assasn creed iepriekšpēdejo versiju spēleju nebija lagi World Of tanks spēlēju uz vidējas grafikas bez lagiem. labi CPU es laiakm pārspīlēju jo viena adrese tāda cena viņam bija uzrādīta. !
 14. Vairogs

  Web dizains.

  Cerams tad rītdien ienāks kāds
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.