Jump to content

Aprilits

Biedrs
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Aprilits

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 11/16/1998

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

710 profile views
 1. Aprilits

  Lago CS GO

  Steam -> Library -> Ar labo klikšķi uz Counter-Strike -> Properties -> Set Launch Options. -processheap -novid -nojoy -noforcemparms -noforcemaccel -high -nod3d9ex -noaafonts +mat_queue_mode 2 +mat_vignette_enable 0 (Saņemsi pāris extra FPS) Konsulē: net_graph 3 - Ieslēdz paneli kas rāda fps. fps_max "0" "300" "999" - Maini no 0-999 un skaties kurš labāk tev der. Bet kā jau lielāka daļa teica - Jauns PC! ^^
 2. Edit: Varēji jau pats pameklēt for free kodus.
 3. Neizskatās ka tu būtu no DC ,jo Nexufize kādu laiku jau bija prom no DC. Manuprāt tas ir loģiski ,ka es runāju par Rabbitu.
 4. Āk Jēzus ,cilvēki ko jūs vispār šeit runājat ? Darecrafts vienmēr bija veidots ar mērķi nopelnīt ,tiklīdz nauda bija kabatā serveris atkal pazuda uz nenoteiktu laiku ar visiem vipiem -.- 1. Darecraft administrācija - Sliņķu bars ,kuri pēdējā dc sezonā pat nespēja uztaisīt in-game veikalu ,toreiz pats no rabita saņēmu atbildi ka visiem slinkums. 2. Bijusī darecraft administrācija deva itemus , troļoja cilvēkus un darija daudz citas hu*ņas. (Manuprāt to visi zina ,pat bija screen kur kāds invsee manu f biedru kuram bija sadoti 18 staki Eggas un ap 20 stakotie seti) 3. Pat pašam ownerim bija pohuj par serveri ,dc vienmēr vērās vaļā ar domu nopelnīt ,serveris atvērās ,visi sapērk vipus ,un tad nezināmu iemeslu dēļ serveris atkal pazūd uz nenoteiktu laiku. - Gribi kaut ko taisīt ? - Dari to viens un nekādu veco DC administrāciju tev nevajaga ,tici man!
 5. Jū! Spēlējot ar krieviem var ierēkt. ^^
 6. Jā ,vaidzeja pa atro kautko izdomat ;d A un BO4 tas kaspars polis ir Snikeritis
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.