Jump to content

Loloko123

Biedrs
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Loloko123

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 01/25/2000

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mazpisāni

Contact Methods

 • Skype
  toms.kirsis

Recent Profile Visitors

835 profile views
 1. tur kur viņiem pēc būtības jāatrodas , cstrike\addons\amxmodx
 2. es itkā to modu ielieku, bet kad ieeju spēlē, man ir viss kā parasti.
 3. Failus lai uztaisītu single player serveri, kur var pievienoties ar lan vadu jeb vienkārši pieslēdzoties vienā interneta rūteri, nu kaut kā tā.
 4. Labvakar jaunieši! Tātad, gari nerunāšu un ķeršos klāt pie lietas, ar kursabiedriem sēžot kojās un garlaikojoties domājām par kādas spēles spēlēšanu, izdomājām ka būtu interesanti uzspēlēt kaut ko no vecā labā Zombie Plague + War3. Tātad es nāku ar saucieniem pēc palīdzības vai kādam ir kaut kādi materiāli vai kaut kas kas spētu tikt pie mūsu mērķa, piedāvāt varam kaut kādas apmaiņas vai saprātīgas naudas par šo te prieku, un cik šis mērķis ir iespējams. Daudz gan piedāvāt nevaram, bet neko baigi trako nemeklējam jo projektu veidošana mūs neinteresē tīri priekš draugiem vecajos labajos laikos saslēdzoties kopā uzspēlēt. P.s - Interesē kaut kas līdzīgs šim - https://www.youtube.com/watch?v=lAPVWPldqKU&t=96s - Jūs noteikti domāsiet, maksimums trīs džeki kas grib spēlēt lokāli serveri, kas gan tur interesants , mēs kojās esam pietiekami kas gribētu kaut ko šādu, un ceru ka sapratāt ko mēs vēlamies, paldies! P.s.s - Nodzeršanās kojās jau sen izbaudīta, vairs nav interesanti
 5. Joprojām tiek pārdots par 50 eiro netālu no Limbažiem.
 6. Pārdodu PC ar šādiem parametriem: Processor : AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.91 GHz RAM : 4GB System type : 64-bit Windows edition : Windows 7 Professional Motherboard : ASUSTeK Computer INC. M2N68-AM SE2 (AM2) Skype : toms.kirsis Cena : uzklausīšu piedāvājumus Ja vēl ko ir vēlme uzzināt jautā!
 7. ahuenais haks ka var pieslēgties ārzemju internetam, atraduši kkādu free VPN google un krutie
 8. tik stulbi jau nav, izmēģinājos abus variantus
 9. čau meklēju palīdzību. Minecraft serveris is hostēts, panelis atrodas multicraftā, bet stāsts ir tāds, ka serveri ieslēdz viss iet konsole komandas strādā,bet minecraftā pievienojot serveri tas rādās izslēgts, kā arī tajā nevar pievienoties, bet pats serveris ir ieslēgts, esmu izmeklējis google un pats izmēģinājis visādus variantus, nekā nevaru salabot, ko domājat?
 10. Karoči tā 1. Atver mapi kur atrodas serveris 2. Atver mapi kur rakstīts "Gamemode" vai "GM" 3. Uzpied uz faila, vai arī ieķeksē abus 4. Nospied pogu delete , pēctam "Yes" vai "Jā" 5. Vai arī iezīmētos failus velc uz "recycle bin" 6. Good Luck!
 11. Darīsi visu ko liks, un pretī saņemsi admina statusu
 12. mācēsi pareizi uzinstalēt, un nespiedīsi visur kur redzi next, nekādas drazas nebūs, vajag arī lasīt ko piedāvā instalēt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.