Jump to content

Jones

Biedrs
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Jones

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Contact Methods

 • Skype
  j.guura

Recent Profile Visitors

1,166 profile views
 1. Vēljoprojām neesmu atradis dizaineri, ganjau biju pardaudz prasīgs , varbūt ir kāds kas var izveidot vienkāršu smuku, kvalitatīvu bannerīti, priekš grand opening, uz kura nebūs baigi daudz informācijas, bet galvenais lai tas būtu pamanām. (protams nevis kkas līdzīgs tiem kuri acīs spiež un mirgo ik pec 1 sec)
 2. nu var arī kko vienkāršāku, galvenais lai ir glītu un kkas oriģināls, varbūt kāds kurš nodarbojas ar photoshop, var parādīt kādus savus darbus?
 3. maksāšu 30 euro ja būs gatavs tuvāko 2 dioenu laikā.
 4. Sveiki has.lv Meklēju cilvēku kas var izveidot banneri priekš MuOnline servera, ik pēc laika pielabot, nomainīt banneram tekstus, bildes! Samaksa +-20 euro (maksāju tikai pēc padarīta darba, nemaksāšu par darbu kurš man nepatiks) Vēlos bannera background kko līdzīgu šim: lai kkas no muonline izņemts un teksti mainās līdzi ar skiliem Teksi lai mainās bannerī kkā līdzīgi šim: Sīkāk pēctam noformētu ko un kā. Sazināties ar mani skype: j.guura Maksāšu ja varēsi sataisīt kko līdzīgu, ja nemācēsi, vari nemaz neķerties klāt, vnk ir bijusi pieredze ka cilvēks saka ka ir baigais dizaineris, bet bannerus satais vnk neglītus, un lai vismaz kcik jēdzīgu sataisītu, jābaksta ar pirkstu kur kas jānomaina un tapat ar 10x nesanāk, beigās prasa naudu par laiku iztērēto nevis kvalitāti. PS: ja atradīšu cilvēku kura darbš patiks, pieži vērsīšos pie viņa pēc palīdzības jo vecais dizaineris ir nozudis.
 5. cik man stastija par payoneer, tur laikam lieli procenti no paypal un sliktas atsauksmes bij, ā laikam nemaz nevareja reģistrēt paypal šo karti. iemetu google choice bank un izmeta vairakus variantus, vari iedot īsto link lūdzu.
 6. Sveiki. sakarā ar to ka lielaka daļa latvijas banku sāk kontrolēt ienakumus un aizdomigos kontus suta uz VID, varbūt kads var ieteikt kadu ārzemju karti kurti kuru var uztaisīt viegli internetā un reģistrēt paypal, lai var izskaitīt, meklēju google bet neko jēdzīgu tā arī neatradu, būtu vēlams VISA karti, kā arī nav baigo procentu par parskaitijumiem no paypal.
 7. uztaisīju topiku jo meklēju cilvēku kas man ar to vajadzētu palīdzēt, kkads visulis man uzrakstīja, nelikās droši un es viņam atteicu, viņš iepostoja tekstu, es atbildēju un tas arī viss, netaisu es nekādus topikus par katru, vienkārši jūs te visi kko nepatēmai runājat un mēģinat būt gudrāki par citiem, vari palīdzēt, palīdzi un raksti privāti, nevari, tad neraksti, nevis komentē par pavisam kko citu.
 8. ja pārdošu tas radīs tikai man konkurentus. ar programmu kas autoklikos tiku skaidrībā, var izmantot easy šo programmu Minimousemacro bet vēl joprojām nepieciešams lai kad browser atverās lapa ar recaptcha , viņa aizpildās automatiski, par šo esmu gatavs maksāt 50 euro.
 9. nu tā nebūtu, bet ja tomēr kkas notiktu es noteikti atrastu manā vietā cilvēku kas viņu nopirktu, jo zinu cilvēkus kam šāda veida programma noteikti noderētu!
 10. domāju ka tu īsti neesi sapratis domu, esmu pārliecināts ka šo varētu normāls koderis pa dažām stundām sakodēt. man ir nepieciešama programma kas vnk kliko auto manā vietā un kad atveras browser aizpildas auto captche tev reputācija pārāk laba lai es tev vispār maksātu par to ka tu man uzraksti esmu koders un bankas kontu atsūti...
 11. pieņemsim šeit ir capche solver: http://www.deathbycaptcha.com/ par cahcpe es pats varētu maksāt, man vajaga programmu kas kliko pēc noteiktam sekundēm noteiktās vietās atkārtoti un kad atveras lapa chrome kur jaaizpilda capche viņa auto aizpildās, kka savienojas ar deathbycapche vai kko tādu
 12. Sveiki has.lv Nepieciešama programma kas autokliko noteiktās vietās ik pēc noteikta laika intervāla, kā arī aizpilda auto recapcha, īsāk sakot nepieciešams autobots. Tatad es pašlaik izmantoju programmu ar kuru mainu ip adresi, pēctam eju uz linku, aizpildu capche, nobalsoju par site un atkal visu no jauna, meklēju cilvēku kas varētu man uztaisīt programmu kas šo visu darīs automātiski, ideja tāda ka es atstāju uz pc ieslēgtu programmu, viņa kliko ik pēc noteiktām sekundēm noteiktā vietā, un pie capche aizpildes pati arī aizpilda capche, varu maksāt par capche solver, tik jauztaisa lai auto viss notiekas. esmu gatavs maksāt līdz 100 euro, varbūt kāds var ieteikt kādu cilvēku vai arī ir kādi speciālisti kas tieši nodarbojas ar privato programmu izveidi, protasm tādi kuri to darītu līdz 100 euro...
 13. OPENING NEW LOW RATE SERVER 12 AUGUST (Opening Time 19:00 +2GMT) WEBSITE REGISTRATION GAME CLIENT DOWNLOAD Small Information About Server Information About Reset System Information About VIP System Information About Land of Trial Game ScreenShoots WEBSITE REGISTRATION GAME CLIENT DOWNLOAD
 14. MYSTICALMU HIGH SERVER INFORMATION (High server opening 22. June, 18:00 +2gmt) Website: http://mysticalmu.com/ Registration: http://mysticalmu.com/registration Download: http://mysticalmu.com/downloads Forum: http://forum.mysticalmu.com/ * 0-50 Reset = 500xp, reward 20 coins * 51-100 Reset = 1000xp, reward 40 coins * 101-150 Reset = 1500xp, reward 60 coins * Stast clear after reset: 600/700 Stat Points * Reset * Reset Limit: 150 resets * Grand Reset System: require 150 resets * Grand Reset reward = any set, your choice +15 + luck + all excellent options, no anciant, harmony, refinery, socket options (on socket sets will be added empty socket options), (Grand Reset system are for those players who wan't get full set) * Grand Reset will clear all your stats and resets. * Grand Reset Limit: 1 GR * VIP System: Reduced zen price for reset, pkclear price, reset level and much more... * Online hours you can exchange to Coins * Cash Shop are disabled, no more experience buffs, pets, wcoins, etc. * Enabled Bot Warper: require 3 resets & 30,000,000 Zen to use it, warper move players to Arena. * Fixed agility bug, now are working all skills with 32767 stats, fixed some server crash, Castle Siega fixes, added new anti hack system, fixed hp bugs, now show more than 65k hp,mana, gained experience. * Configured and added new features like pcpoint system, bot shops who sell skills, orbs, event tickets, jewels, seeds, and other items for zen and pcpoints, Sky Event, Illusion Temple, Raklion Event, Selupan Monster, Gens Event, Gens Battle Maps, Castle Siega and other events are fully fixed and item drop are configured. * Castle Siega are configured, start every week, in Land of Trial added spots, experience bonus, anciant drop, Jewel of Guardian drop, fixed Lord Mix Event, reward all seeds, added 3 Erohim monsters, configured drop and much more... * Vote reward system are enabled, register now, and start collect coins by voting for server. * Arena Warper: can warp to arena only from 5 Resets, cost 20,000,000 Zen. * Bot Stores Sell Event Tickets, Skills for Zen.
 15. Jones

  Email Spam Help

  paldies par palīdzību, piereģistrējos, bet tā arī nesapratu kā es varu nosūtīt emailus, varētu kāds lūdzu pamācību vai kkā nedaudz palīdzēt kur tieši es varu sūtīt emailus, tekstu vadīt ko saņems utt?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.