Jump to content

Don't have name

Biedrs
 • Content count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-6 Poor

About Don't have name

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 09/15/1996

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

762 profile views
 1. Don't have name

  HAS SKYBLOCK

  Katram sava gaume! Skyblock ir cool mods, bet ko Jūs teiktu par ko jautrāku, Team BedWar vai Murder Mystery Abi šie modi būtu ļoti interesanti ja visi salien Discordā un spēlē kopīgi! Protams tikai manas domas! Bet +1 par skyblock! Nepieciešamības gadījuma varētu arī kādu kapeiku noziedot!
 2. Don't have name

  [PSD] FALLET

  Ar vārdu pārkodē, domaji uzkodē?
 3. Don't have name

  HAS League Of Legends turnīrs?

  Prieka pēc vari man uzmest PM ja kkas norisinās! LOL neesmu spēlejis 3-4 gadus! 30LVL!
 4. Don't have name

  Gaming lapa

  Cilveks wnk ielika savu darbu kā "showcase" lai citi redz! Kādam iepatiksies, un pasūtīs citu! Publicējis vinš arī neko nav! XD Tikai bildi!
 5. Don't have name

  PĀRDPDU SAMP LS-RP GM + MySQL

  CTRL+F un sameklē 123456! Tad nomaini uz kādu gribi!
 6. Don't have name

  [MAINU] Steam ACC pret CS:GO GIFT

  Čau visiem, tātad aizvakar nopirku steam ACC, kurš kā par brīnumu uzreiz pēc trade (24h manliekas ka pat nepagāja) nonāca zem CS:GO Game ban! Account tika iegādāts šajā forumā! Vēlos samainīt šo ACC pret csgo GIFT! Steam ir arī citas maksas spēles: Daži SS https://prnt.sc/gykj3m https://prnt.sc/gykji5 https://prnt.sc/gykjml https://prnt.sc/gykjq5 https://prnt.sc/gykjsg Sazināties varat šeit!
 7. Don't have name

  Cs profils?

  Sis i labs steam. Lidzi nak informācijs un main email? Un epastu ari dosi?
 8. Don't have name

  Matchmaking loģika

  Jo lielāku ranku Tev met pretī! Jo lielāka iespēja ka drīz rankaposies! Visticamak Tu vienkārši biji kāds "random" premdade spēlē!
 9. Don't have name

  Pārdodu CS:GO nazi!

  http://prntscr.com/ffqwrj Lētāk es īsti nevelos atdot! Izdevīgāk tad man pašam pa 140 sanāk uz steam market pārdot un paturēt to naudu uz steam!
 10. Don't have name

  Pārdodu CS:GO nazi!

  Pirmais ieks has nekad neeju! Kad vsp sāku hasā šiveret kko! Visi kas kko gribeja bija scameri un tml! Tpc arī pirmais neeju! Nevis tpc ka butu intrese kadu noscamot! Tikpat labi es tg varētu stifleram pārdoto steam paņemt back, jo tur jau būtu profits ar visu inventory, bet kpc tad vel neesmu paņēmis! A pareiz jo esmu +/- legit! Appisis kadu vēl neesmu ja runa iet par sakarīgu ciparu! Vienreiz sanāca kādam uzmest un nevareju naudu atgriezt jo maks bija saus! Bet kad bija nauda, tad persona vairs neatbildēja! Varbūt arī pārdosu kādā no saitiem! BTW, pēc 17 datuma būs pieejams arī kāds no šiem 4 sale: http://prntscr.com/ffqvq1
 11. Don't have name

  Pārdodu CS:GO nazi!

  Sveiki has lietotaji! Tātad nesen uz labu veiksmi vineji nazi skinhubā! Nazis: ★ StatTrak™ Bayonet | Damascus Steel (Field-Tested) Kā izskatās nazis var apstīties manā INVENTORY Mans steam: PROFILS Par nazi vēlos vismaz: 120 eiro SWED (Der jebkura cita ibanka, bet nazi nododu tikai tad kad esmu saņēmis naudu! Ar izdruku cauri netiks) Pašlaik dēļ telefona maiņas man ir Steam Guard bans no market / trade, bet iepostoju šo jau laikus, dēļ iemesla ka iespēja atrast sakarīgu un potenciālu pircēju, nevis kārtējo has scameri! https://image.prntscr.com/image/c6286b7cf5e3423fac545e952d55a1a8.png Pirmais neeju nekādā gadījumā! Kā proof ka esmu legit traders, pārdevējs var sazināties ar @stifler. kuram pārdevu savu steam ACC (50eiro) un @Fruktc` Kurš man veidoja SAMP GM, un saņēma naudu pēc norunas! (Atzīstu ka šad tad sanāca kaveties, bet tika brīdināt laicīgi!) Atgādinu vēlreiz ka pirmais neeju! Saziņai varat rakstīt man steam vai šeit!
 12. Don't have name

  Internets 60 km no Rīgas

  Hasā var atrast visa veida palīdzību: sākot "kur nopirkt bikses" beidzot ar to "kadu internetu lietot!" izmanto google. Sazinies ar pašiem piedāvātājiem un jautā! Būsi lielaks ieguvējs nekā wnk izvēloties internetu! Daudzi lai pārvilinātu piedāvās Tev pat atlaides līdz pat 6 menešiem! Viss atkarīgs no tā, kā pats māki runāt!
 13. Don't have name

  Tiem kas spēlē SAMP

  Ja tomēr kāds pērk šos mēslus! SAMP lv profilu ar 18LVL atdošu pret steam ar CS:GO vai pret skiniem! rakstat man privāti!
 14. Don't have name

  FANO.IN IELŪGUMI

  DONE Invite failed! That doesn't look like a valid email address.
 15. Don't have name

  Meklēju Tehniķus

  Ja ir interese varau palīdzēt saistībā ar cs 1.6! Raksti man tepat forumā, un tad arī vienosimies kas un kā! Cena atkarīga no serveru daudzuma! Vidējā cena serverim ja def +/- 1-5 eiro (atkarīgs no tā, ko un kādā valodā!)
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.