Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Don't have name

Biedrs
 • Content count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-5 Poor

About Don't have name

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 09/15/1996

Contact Methods

 • Website URL
  mafioz.lv
 • Skype
  crewsweety

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

335 profile views
 1. Sis i labs steam. Lidzi nak informācijs un main email? Un epastu ari dosi?
 2. Jo lielāku ranku Tev met pretī! Jo lielāka iespēja ka drīz rankaposies! Visticamak Tu vienkārši biji kāds "random" premdade spēlē!
 3. http://prntscr.com/ffqwrj Lētāk es īsti nevelos atdot! Izdevīgāk tad man pašam pa 140 sanāk uz steam market pārdot un paturēt to naudu uz steam!
 4. Pirmais ieks has nekad neeju! Kad vsp sāku hasā šiveret kko! Visi kas kko gribeja bija scameri un tml! Tpc arī pirmais neeju! Nevis tpc ka butu intrese kadu noscamot! Tikpat labi es tg varētu stifleram pārdoto steam paņemt back, jo tur jau būtu profits ar visu inventory, bet kpc tad vel neesmu paņēmis! A pareiz jo esmu +/- legit! Appisis kadu vēl neesmu ja runa iet par sakarīgu ciparu! Vienreiz sanāca kādam uzmest un nevareju naudu atgriezt jo maks bija saus! Bet kad bija nauda, tad persona vairs neatbildēja! Varbūt arī pārdosu kādā no saitiem! BTW, pēc 17 datuma būs pieejams arī kāds no šiem 4 sale: http://prntscr.com/ffqvq1
 5. Sveiki has lietotaji! Tātad nesen uz labu veiksmi vineji nazi skinhubā! Nazis: ★ StatTrak™ Bayonet | Damascus Steel (Field-Tested) Kā izskatās nazis var apstīties manā INVENTORY Mans steam: PROFILS Par nazi vēlos vismaz: 120 eiro SWED (Der jebkura cita ibanka, bet nazi nododu tikai tad kad esmu saņēmis naudu! Ar izdruku cauri netiks) Pašlaik dēļ telefona maiņas man ir Steam Guard bans no market / trade, bet iepostoju šo jau laikus, dēļ iemesla ka iespēja atrast sakarīgu un potenciālu pircēju, nevis kārtējo has scameri! https://image.prntscr.com/image/c6286b7cf5e3423fac545e952d55a1a8.png Pirmais neeju nekādā gadījumā! Kā proof ka esmu legit traders, pārdevējs var sazināties ar @stifler. kuram pārdevu savu steam ACC (50eiro) un @Fruktc` Kurš man veidoja SAMP GM, un saņēma naudu pēc norunas! (Atzīstu ka šad tad sanāca kaveties, bet tika brīdināt laicīgi!) Atgādinu vēlreiz ka pirmais neeju! Saziņai varat rakstīt man steam vai šeit!
 6. Hasā var atrast visa veida palīdzību: sākot "kur nopirkt bikses" beidzot ar to "kadu internetu lietot!" izmanto google. Sazinies ar pašiem piedāvātājiem un jautā! Būsi lielaks ieguvējs nekā wnk izvēloties internetu! Daudzi lai pārvilinātu piedāvās Tev pat atlaides līdz pat 6 menešiem! Viss atkarīgs no tā, kā pats māki runāt!
 7. Ja tomēr kāds pērk šos mēslus! SAMP lv profilu ar 18LVL atdošu pret steam ar CS:GO vai pret skiniem! rakstat man privāti!
 8. DONE Invite failed! That doesn't look like a valid email address.
 9. Ja ir interese varau palīdzēt saistībā ar cs 1.6! Raksti man tepat forumā, un tad arī vienosimies kas un kā! Cena atkarīga no serveru daudzuma! Vidējā cena serverim ja def +/- 1-5 eiro (atkarīgs no tā, ko un kādā valodā!)
 10. @coofen Man arī caur USB palaižot WIN Setup visu laiku stāv vienā punktā!
 11. Sveiki hasiesi! Apraksts: Veršos pec palīdzibas saistībā ar HDD! Tātad nopirku laptot ar SSD un HDD, bet pārdevejs tik ļoti negribeja savu HDD dot lidzi ka norunjām ka HDD atdosu atpakaļ pa cik pašam majās bija lieks! Problēma: Slēdzot iekšā PC kad pieslēgts tikai SSD viss ir kārtībā, bet piesledzot HDD, visu laiku rada Starting Windows un nekas nenotiek! Gaidīju veselu 1h! Iespējas iztīrīt veco HDD nav! (Cik noprotu problēma slepjas tanī ka uz HDD arī ir Win7)! BOOT Menu arī uzliku ka primary lasa SSD, bet nekas nemainījās! Tpc vēršos pie Jums!
 12. Pārliecinies vai karte ir reģistrēta drosiem pirkumiem internetā! To var izdarīt ibankas profilā! Vai arī sazinies ar pašiem bankas pārstāvjiem, un atrisiniet problemu kopīgi!
 13. Nezinu kā ir ar Skrill, bet paypal lai vertificētu karti ietur 1.50€! Pasties vai Tev uz konta ir vismaz 5 eiro! Un tad arī ganjau aizies!
 14. Vismaz favicon izsaka visu par projekta īpašnieka vietā!
 15. Ir cilvēki kuri paņem 1-2 spelēs un pasaka paldies! Un ir tādi, kuri wnk paņem un pazūd!