Jump to content

iDiddy

Biedrs
 • Content Count

  313
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by iDiddy

 1. iDiddy

  iDiddy

 2. Varu pārdot ar almost 9k subs.
 3. Zviedrija 4:2 ASV Kanāda 4:3 Šveice
 4. Krievija 2:4 Kanāda USA 3:1 Čehija Somija 3:0 Šveice Zviedrija 5:1 Latvija
 5. iDiddy

  PayPal refund(help)

  Man ir bijuši gadījumi, ka refundo naudu ar visu family and friends opcijas sūtīšanu.
 6. Tur ir atsevišķi dram gaisma, bet viņa nedeg.
 7. Ieliekot mātesplati MSI B150M bazooka, izmetas uz EZ debug led, sarkana gaisma tieši uz CPU. http://bildites.lv/a/nucgu6qs Esmu izmeiginājis jau 3 procesorus, 3 dažādas mātesplates. Un procesora "austiņs" nav aizliekušās. Kā arī 3 dažādus ramus. Un neuzviena procesora nav termopastas, un uz visiem rādās no signal. Esmu parliecināts, ka vadus esmu saspraudis 100% pareizi.
 8. http://www.techsupportforum.com/forums/f24/solved-monitor-gets-no-signal-from-gpu-after-dust-cleaning-it-667776.html#/topics/667776?page=1 Šim cilvēkam arī bija tā pat, un to visu izlaboja termopasta, why not to try it?
 9. Ja esi tik gudrs, būtu izlasījis kommentus, kur esmu atbildējis jau vairākas reizes, ka barošana ir pieslēgta atpakaļ zolīdi, ja nebūtu, pc neslēgtos iekšā, bet man viss strādā, izņemot ir black screen . Un meigināju 2 mātesplates, 2 procesorus un same problem. Un nav nekas nolocīts. Ne pirmo reizi lieku pc, un viss ir savienots pareizi un līdz galam, problēma ir citur. Iespējams termopastā, rīt iečekošu.
 10. Domā pie vainas ir termopasta?
 11. CPU Ventilatoru iztīrīju ar gaisa spiedienu.
 12. Ar dzesi same problem, noņēmu es viņu pēdējā reizē, kad liku pc. Uzliekot, nekas nemainās.
 13. hdd un ssd pat nav pievienoti. Pievienots bija tikai cpu + motherboard + psu
 14. Vads nevar būt pie vainas, jo caur citu pc, ekrāns strādā ar to pat vadu. Kāda tā var būt, ja es liekot citu mātesplati + procesoru + ramu, arī nestrādā!? Tulīt izmeigināšu. Meiginot palaist tikai mātesplati + proci + psu ! https://failiem.lv/u/nvpcc5j3 Video redzams, ka uzspiežot pogu vairākas reizes , dators ieslēdzas uz sekundi un izslēdzas. Bet ja paturot pogu vairākas sekundes, dators ieslēdzas , bet pēc ~30 sekundēm izslēdzās.
 15. Meigināju, gan uz vienas mātesplates , gan uz otras , nekas nemainījās. Btw, ja tas kaut ko maina, uzspiežot start pogu, pc nepalaižas līdz galam, palaižas ventilatori un uzreiz apstājas, un dzirdams tāds "klikšķis" Jāpatur start poga, lai palaistos pc.
 16. Nevar būt, ka ne uz vienas mātesplates + cpu neiet, gan uz citas mātesplates + cita cpu neiet. Meigināju , gan uz vietas mātesplates+ cpu ar 1 ramu, gan uz otras mātesplates + cpu ar 1 ramu, nekas nemainījās , same problem. Bez cietā diska, arī vajadzētu slēgties ekrānam, nevis būt melnam. Esmu meiginājis, same problem. Itkā viss ir, 4x pārslēdzu gan vienu matesplati + cpu, gan citu mātesplati + cpu, nekas nemainījās. Pie vainas nevar būt PSU?
 17. Labvakar kungi, Nāku pie Jums ar tādu problēmu, pēc CPU ventilatora atvienošas, iztīrīšanas un pievienošanas pc vairs neslēdzas iekšā ,kā bija jābūt. Pievienojot atpakal CPU ventilatoru , pc sāk rūkt ( videokartes ventilatori griežas, fan ventilatori arī griežas, PSU ventilators griežas) , bet ir black screen . Neko izdarīt nevaru, rāda no signal , un melns ekrāns. Meigināju ielikt arī citu mātesplati ,cpu un ramu, same problem, ekrāns ir melns un rāda no display. Meigināju arī izņemt video karti un meigināt caur mātesplati pieslēgt ekrānu, same problem, no signal un melns ekrāns. Varbūt kāds zin, kas ir pie vainas un var palīdzēt? Kas spēs palīdzēt, samaksāšu 10 eiro, swed. Būtība ir tāda, viss griežas, bet ir melns ekrāns, pēc CPU cooler noņemšanas un iztīrīšanas. Ir meigināts arī vecais motherboard + cpu , kurš iepriekš strādāja uz šī pat pc, bet same problem. Black screen.
 18. Meklēju dizaineri , kurš spēs uzzīmēt mājaslapu. Dizains būs balstīts gaming projektam. Dizainā būs vajadzīga sākumlapa + sadaļas. Vairāk informācijas PM! Ja esi ieinteresēts, raksti PM. Par samaksu!
 19. iDiddy

  Pārdodu PUBG

  Pārdodu PUBG ROW cd key. Cena: 20 EUR. Pieņemu tikai swed. Eju pirmais tikai uzticamām personām . Ja vēlies pirkt, raksti @ PM savu steam or skype.
 20. Datubāzē nevar nomainīt sev statusa id?
 21. sor tad nē, tikai swedbank.
 22. varam iet caur kādu mod, administratoru
 23. Ir cd key, par 20 eur atdošu swedbank!
 24. iDiddy

  PC procesors

  Hello! Kādu labāk procesoru ņemt priekš csgo/player unknown battleground/un citu spēļu strīmošanas? I7-7700K vai AMD Ryzen 7 1800x vai arī varat ieteikt ko citu līdz 500eur, un kāpēc? Paldies !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.