Jump to content

iDiddy

Biedrs
 • Content Count

  313
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

iDiddy last won the day on May 17 2018

iDiddy had the most liked content!

Community Reputation

18 Normal

About iDiddy

 • Rank
  Scameris

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

3,167 profile views
 1. iDiddy

  iDiddy

 2. Varu pārdot ar almost 9k subs.
 3. Zviedrija 4:2 ASV Kanāda 4:3 Šveice
 4. Krievija 2:4 Kanāda USA 3:1 Čehija Somija 3:0 Šveice Zviedrija 5:1 Latvija
 5. iDiddy

  PayPal refund(help)

  Man ir bijuši gadījumi, ka refundo naudu ar visu family and friends opcijas sūtīšanu.
 6. Tur ir atsevišķi dram gaisma, bet viņa nedeg.
 7. Ieliekot mātesplati MSI B150M bazooka, izmetas uz EZ debug led, sarkana gaisma tieši uz CPU. http://bildites.lv/a/nucgu6qs Esmu izmeiginājis jau 3 procesorus, 3 dažādas mātesplates. Un procesora "austiņs" nav aizliekušās. Kā arī 3 dažādus ramus. Un neuzviena procesora nav termopastas, un uz visiem rādās no signal. Esmu parliecināts, ka vadus esmu saspraudis 100% pareizi.
 8. http://www.techsupportforum.com/forums/f24/solved-monitor-gets-no-signal-from-gpu-after-dust-cleaning-it-667776.html#/topics/667776?page=1 Šim cilvēkam arī bija tā pat, un to visu izlaboja termopasta, why not to try it?
 9. Ja esi tik gudrs, būtu izlasījis kommentus, kur esmu atbildējis jau vairākas reizes, ka barošana ir pieslēgta atpakaļ zolīdi, ja nebūtu, pc neslēgtos iekšā, bet man viss strādā, izņemot ir black screen . Un meigināju 2 mātesplates, 2 procesorus un same problem. Un nav nekas nolocīts. Ne pirmo reizi lieku pc, un viss ir savienots pareizi un līdz galam, problēma ir citur. Iespējams termopastā, rīt iečekošu.
 10. Domā pie vainas ir termopasta?
 11. CPU Ventilatoru iztīrīju ar gaisa spiedienu.
 12. Ar dzesi same problem, noņēmu es viņu pēdējā reizē, kad liku pc. Uzliekot, nekas nemainās.
 13. hdd un ssd pat nav pievienoti. Pievienots bija tikai cpu + motherboard + psu
 14. Vads nevar būt pie vainas, jo caur citu pc, ekrāns strādā ar to pat vadu. Kāda tā var būt, ja es liekot citu mātesplati + procesoru + ramu, arī nestrādā!? Tulīt izmeigināšu. Meiginot palaist tikai mātesplati + proci + psu ! https://failiem.lv/u/nvpcc5j3 Video redzams, ka uzspiežot pogu vairākas reizes , dators ieslēdzas uz sekundi un izslēdzas. Bet ja paturot pogu vairākas sekundes, dators ieslēdzas , bet pēc ~30 sekundēm izslēdzās.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.