Jump to content

iDiddy

Biedrs
 • Content count

  318
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

iDiddy last won the day on May 17

iDiddy had the most liked content!

Community Reputation

18 Normal

About iDiddy

 • Rank
  Scameris

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,809 profile views
 1. iDiddy

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Zviedrija 4:2 ASV Kanāda 4:3 Šveice
 2. iDiddy

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Krievija 2:4 Kanāda USA 3:1 Čehija Somija 3:0 Šveice Zviedrija 5:1 Latvija
 3. iDiddy

  giveaway domain

  Ja visi , tad visi Im in
 4. iDiddy

  PayPal refund(help)

  Man ir bijuši gadījumi, ka refundo naudu ar visu family and friends opcijas sūtīšanu.
 5. iDiddy

  PC neslēdzas iekšā

  Tur ir atsevišķi dram gaisma, bet viņa nedeg.
 6. iDiddy

  PC neslēdzas iekšā

  Ieliekot mātesplati MSI B150M bazooka, izmetas uz EZ debug led, sarkana gaisma tieši uz CPU. http://bildites.lv/a/nucgu6qs Esmu izmeiginājis jau 3 procesorus, 3 dažādas mātesplates. Un procesora "austiņs" nav aizliekušās. Kā arī 3 dažādus ramus. Un neuzviena procesora nav termopastas, un uz visiem rādās no signal. Esmu parliecināts, ka vadus esmu saspraudis 100% pareizi.
 7. iDiddy

  PC neslēdzas iekšā

  http://www.techsupportforum.com/forums/f24/solved-monitor-gets-no-signal-from-gpu-after-dust-cleaning-it-667776.html#/topics/667776?page=1 Šim cilvēkam arī bija tā pat, un to visu izlaboja termopasta, why not to try it?
 8. iDiddy

  PC neslēdzas iekšā

  Ja esi tik gudrs, būtu izlasījis kommentus, kur esmu atbildējis jau vairākas reizes, ka barošana ir pieslēgta atpakaļ zolīdi, ja nebūtu, pc neslēgtos iekšā, bet man viss strādā, izņemot ir black screen . Un meigināju 2 mātesplates, 2 procesorus un same problem. Un nav nekas nolocīts. Ne pirmo reizi lieku pc, un viss ir savienots pareizi un līdz galam, problēma ir citur. Iespējams termopastā, rīt iečekošu.
 9. iDiddy

  PC neslēdzas iekšā

  Domā pie vainas ir termopasta?
 10. iDiddy

  PC neslēdzas iekšā

  CPU Ventilatoru iztīrīju ar gaisa spiedienu.
 11. iDiddy

  PC neslēdzas iekšā

  Ar dzesi same problem, noņēmu es viņu pēdējā reizē, kad liku pc. Uzliekot, nekas nemainās.
 12. iDiddy

  PC neslēdzas iekšā

  hdd un ssd pat nav pievienoti. Pievienots bija tikai cpu + motherboard + psu
 13. iDiddy

  PC neslēdzas iekšā

  Vads nevar būt pie vainas, jo caur citu pc, ekrāns strādā ar to pat vadu. Kāda tā var būt, ja es liekot citu mātesplati + procesoru + ramu, arī nestrādā!? Tulīt izmeigināšu. Meiginot palaist tikai mātesplati + proci + psu ! https://failiem.lv/u/nvpcc5j3 Video redzams, ka uzspiežot pogu vairākas reizes , dators ieslēdzas uz sekundi un izslēdzas. Bet ja paturot pogu vairākas sekundes, dators ieslēdzas , bet pēc ~30 sekundēm izslēdzās.
 14. iDiddy

  PC neslēdzas iekšā

  Meigināju, gan uz vienas mātesplates , gan uz otras , nekas nemainījās. Btw, ja tas kaut ko maina, uzspiežot start pogu, pc nepalaižas līdz galam, palaižas ventilatori un uzreiz apstājas, un dzirdams tāds "klikšķis" Jāpatur start poga, lai palaistos pc.
 15. iDiddy

  PC neslēdzas iekšā

  Nevar būt, ka ne uz vienas mātesplates + cpu neiet, gan uz citas mātesplates + cita cpu neiet. Meigināju , gan uz vietas mātesplates+ cpu ar 1 ramu, gan uz otras mātesplates + cpu ar 1 ramu, nekas nemainījās , same problem. Bez cietā diska, arī vajadzētu slēgties ekrānam, nevis būt melnam. Esmu meiginājis, same problem. Itkā viss ir, 4x pārslēdzu gan vienu matesplati + cpu, gan citu mātesplati + cpu, nekas nemainījās. Pie vainas nevar būt PSU?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.