Jump to content

Palestīna

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  560
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Palestīna last won the day on March 18 2016

Palestīna had the most liked content!

Community Reputation

1 Bad

About Palestīna

 • Rank
  Advancēts biedrs

Recent Profile Visitors

881 profile views
 1. Palestīna

  Kempingi un Jāņu zaļumballes

  Paldies visiem kas atbildēja, beigās, izbraukājot pus Latviju, nonācu Kuldīgā un tur arī paliku pie ne pārāk tāla kempinga ar labu pasākumu komplektā. Pliko skrējiens nshit Veikals ir pati mazākā problēma, ņemot vērā, ka visu sapērk jau lielajos veikalos.
 2. Palestīna

  Kempingi un Jāņu zaļumballes

  Sveiki! Iesakiet kādu kempingu 100km ap Rīgu, kur blakus varētu būt kāda laba zaļumballe, un nē es nerunāu par lielu pilsētu zaļumballēm, par tādu, kur var vismaz kārtīgi izdejoties. Paldies ^^ PS. Zaļumballe var būt kādu gabalu patālāķ no kempinga.
 3. Nezinu vai tas ir atļauts pēc likuma, var mājalsapā izveidot nelielu gamnling kur par top 5 vietām var likt savu bet, tada veidà vinnējot kādu mājaslapas naudu par kuru pirkt visus skinus nahit
 4. A viņiem būs GammaVari uzrakstīt man par būvēšanu. Mani darbi: http://www.planetminecraft.com/project/random-sandstone-buildings/ http://www.planetminecraft.com/project/castle-2644568/ Vismaz tie, kurus esmu saglabājis.
 5. Es ar OnePlusOne vel te dzīvojos un nekas nelāgo. Baterija tur un viss labi.
 6. Palestīna

  skola

  Tak ej uz vidusskolu. Pagaidām pec Taviem teikumiem un teikumu sakarības ieteiktu pasēdēt skolas solā. Tā attieksme man vajag, dodiet pretī programmētājam neder...
 7. Palestīna

  [pardod] GTX 750TI 2gb

  Ahh, nebiju skatījies cenas, skatījos pēc pirkšanas datuma un attiecīgi noņēmu cenu.Tātad 90eiro.
 8. Palestīna

  [pardod] GTX 750TI 2gb

  Pārdodu video karti GTX 750 TI 2 gb pa 100 eiro. Izmantota pus gadu, līdzi nāk garantijas talons. http://www.bildites.lv/images/njl809eviqdzgqqhbrnb.jpeg
 9. Palestīna

  [Palīdzība #3] Mark solved

  Tā pat nav problēma, vienīgā problēma ir tà blīve kas atrodas starp datorkrēslu un datora ekrānu. Apsēdies, iemācies lasīt un izej cauri visiem settingiem, kas saistīti ar ipb, nevis pēc katras lietas, kas Tev jāmaina IpB vai ta hookos, prasi "palīdzību". Ta būtu tāpat kā latviešu valodas stundā prasīt skolotājai palīdzību uzrakstīt datumu Tavā paša kladē. Settings meklē vai nu Hoook settingos vai Member premisson settingos.
 10. Palestīna

  Autoremonts

  Jūs lasat ? Ne spilvenā ir vaina
 11. Palestīna

  Autoremonts

  Nju spilvens maksā 35eiro, bet lielākā šaize ir tā, ka spilvenā nav vainas, bet gan tajā vietā, piekā viņš skrūvējas
 12. Palestīna

  Autoremonts

  Un ja tas būtu BMW, tad ne?
 13. Palestīna

  Autoremonts

  Sveiki! Vajadzētu remontu savam auto. Ja ir ko ieteikt, tad iesakiet Rīga. vw golf 4. Problēmas ar apakšējo dzinēja spilvenu. Vieta, kur bukse/gumijas daļa skrūvējas klāt pie motora ir izlauzta vītne. Nezinu ko darī, metināt, vai mainīt pašu detaļu, kas neizskatās, ka būtu lēts prieks :/
 14. Palestīna

  DINETTO ARMS - WHEN I DREAM Feat.(Paula Dundere)

  Meldiņš izklausās sauss. Tāpat varētu mēģināt lasīt 4. klases domrakstu. Mēģināju atrast piemēru lai saprastu par ko runāju.
 15. Palestīna

  Izņemt naudu no paypal

  Danke!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.