Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

fuckyeah

Biedrs
 • Content count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

24 Normal

2 Followers

About fuckyeah

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Interests
  mtasa.lv reborn

Recent Profile Visitors

588 profile views
 1. Skripta iekšā liec koordinātes , tur kur tents = { }
 2. Izveido jaunu resursu , vai arī ieliec jebkurā server side skripta. Kautvai dayz.
 3. Paskaties errorus @ /debugscript 3
 4. Ja dayz serverī ir daudz bāzes un katrā no viņām ir pa 5 armybox (fun serveros ) tad kautkā apnīk katru reizi kad cilvēkam beidzas items , atjaunināt viņus manuāli. skripts ar komandas palīdzību izveido armyboxus (visus kurus ievadīti table) , un ik pēc noteikta laika refresho viņus, viss.. iespējams kādam noderēs, vismaz man noderēja. koordinātes savadat iekš table tents, un itemus iekš tentItems p.s priekš īpaši adekvātiem cilvēkiem saku uzreiz, skripts ir mans, un NEKUR citur tāds nav sastapts.
 5. Tu tiešām laikam esi dīvains , salīdzini kodu kautvai. Šis veidojums ir no nulles mans , nezinu kas tev tur ir bet nu w/e. Tiešām ieteiktu salīdzināt , varesi vismaz izdarīt beidzot objektīvus secinājumus .
 6. Tas arī bija mans
 7. Vec, tu esi smieklīgs. Nestridos par to vai šāda tipa skripts nav bijis veidots vai kādam jau nav, pilnībā vienalga. Ja tu saki ka kautkas ir lipinats , lūdzu , iemet man kodu, salidzinasim, varēsi smuki aprauties. Tur pat lipinat nebūtu ko, neskaitot pašu table , funkcijas daļa ir 15-20 rindiņas gara, nesaprotu tavu loģiku. Visticamāk pat kodu neesi apskatījis un jau te kko pārmet.
 8. Neesmu sastapies ar tādu skriptu , kā arī nebiju redzējis nekur tādu , pats šito rakstīju, aizņēma desmit minūtes , kā arī no šī paša uztaisīju playerhud nomainot POS vienk. Nākamreiz pirms kādam aizrādi ka tas nav viņa skripts pārliecinies uz 100%.
 9. Neilgu laiku atpakaļ biju izveidojis admin hud priekš rp servera. Ļoti viegli pārveidojams. Piemēram ja ārpus paša table adminHud vēlaties kautko pievienot, pēc kautkādas pārbaudes ar if u.t.t tad es parasti lietoju table.insert(adminHud,{"Teksts",25, 25, 25}) Autors; Es kodu var iemest admin-system pie c_overlay beigās, kur tiek zīmēts vecais huds Pats kods: local r,g,b = 255,255,255--var nemainīt local onduty = getElementData( localPlayer, "admin_level" ) <= 7 and "Erpo " or "" if getElementData( localPlayer, "duty_admin" ) == 1 or getElementData( localPlayer, "duty_supporter" ) == 1 then onduty = "On duty" r,g,b = 40,120,49,122-- krāsa kvadrātam kad administrātors ir iekš duty else onduty = "Off duty" r,g,b,a = 188, 38, 38,122--krāsa kad ir izgājis (sarkana) end local atstarpe = 0 -- sākumā iet variable,vai vienkārši teksts, un tālāk iet rgb dxdrawrectangle krāsai local adminHud = { {getAdminTitle(localPlayer),25, 25, 25}, {onduty,r,g,b}, {admstr,25, 25, 25}, {"Pieslēgušies "..getPlayerCount(),25, 25, 25}, } for key, value in ipairs(adminHud) do local teksts,r,g,b = value[1],value[2],value[3],value[4] local textToShow = teksts local testLenght = dxGetTextWidth(textToShow,1,"default-bold") dxDrawRectangle(screenW*0+atstarpe, screenH * 0.9674, testLenght+10, screenH * 0.0313, tocolor(r, g, b, 122), false)--screenW * 0.0586, dxDrawText(textToShow,screenW * 0.0020+1+atstarpe, screenH * 0.9674, screenW * 0.0869, screenH * 0.9974, tocolor(255, 255, 255, 255), 1.00, "default-bold", "left", "center", false, false, false, false, false) atstarpe = atstarpe+testLenght+14 end --[[ (c) arcane 2017 ]] bilde:
 10. Nu neiet tāpēc ka admin sys resurss nav pie admin acl grupas, kick player funkcija pieprasa admin access. Pievienosi pie acl , viss strādās.
 11. iekš acl.xml pie admin grupas pievieno resource.admin-system
 12. vehicle-manager/vehicle-handling-editor/s_handling_system createDealerNPCs()
 13. Kāda ir problēma?
 14. Lieto resursu 'defaultstats' kas jau mta nāk pie default resursiem.
 15. Ieteiktu palasīt forumos par šo problēmu, ir ļoti daudz cilvēki kam ir bijusi tāda pati problēma. Pamēģini ar stetoskopu paklausīties dzinēju.