Jump to content

fuckyeah

Biedrs
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

fuckyeah last won the day on August 30 2016

fuckyeah had the most liked content!

Community Reputation

39 Good

2 Followers

About fuckyeah

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Interests
  mtasa.lv reborn

Recent Profile Visitors

1,380 profile views
 1. grūti saprast ir tikai tādā gadijumā ja tu nesaproti neko, tieši tā kā tev arī ir. :D
 2. Par to vēl naudu prasi? un pēc šī mazie brīnās kapēc lv mta nekas nesanāk :D :D
 3. Varu saderēt ka tie kas citiem pārmet ka neko nemāk nav paši tālāk tikuši par copyright edit skriptam un dažu līniju maiņu, un tad skrien uz has stāstīt visiem ka i baigie mta tehniķ.
 4. Bezjēdzīgi lietot kautko tādu, vairāk bugu nekā sajēgas.
 5. fuckyeah

  [MTA:DAYZ] Shop

  Padalīšos ar mta;dayz shop skriptu, kuram stāv binds uz F4. veikala valūta ir Zkills (jeb 'zombieskilled' kā elementdata). Viegli var pārmainīt uz money ja vajag. Savus itemus/preces liekat iekš table items pašā sākumā , tādā veidā: local items = { {prece,cena}, } Skriptu veidoju es, ja vēlaties varat pārlabot kā vien gribat u.t.t. shop.lua
 6. Atkarībā no tā ko piedāvā , jeb ko proti, un cik kvalitatīvi to izdarisi
 7. Sveiki visiem. Vācam komandu ļoti interesanta MTA servera izveidei. Ir vajadzīgs cilvēks vismaz ar bāzes zināšanām no mta serveriem (laika gaitā apgūt pārējo), kas spētu sākumā tikt galā vismaz ar viegliem uzdevumiem. Cilvēks kurš spētu sagatavot/uzzīmēt servera UI elementus (logus,ikonas,apģērbu u.t.t) Sīkāks info pmā.
 8. fuckyeah

  Problēma ar login

  /debugscript 3 un uzreiz redzēsi kur ir problēma.
 9. fuckyeah

  [MTA]aduty

  Ieteiktu lietot šo https://forum.mtasa.com/topic/100820-release-mta-dayz-duty/ It īpaši ja maz ko saproti no paša servera, tad šis variants derēs, jo ik pēc laika ir/būs updates skriptam.
 10. īss skripts random naudas un random item eventam iekš dayz servera, var triggerot ar komandu , vai arī atstāt lai strādā ar timeri, rakstīts uz ātru roku, strādā (pats galvenais) randomā arī pats skripts izvēlas kādu eventa tipu šoreiz rīkos, neatkarīgi no tā vai skripts tiek izsaukts caur komandu vai caur timeri, tipi var būt divi, vienā dod naudu, otrā itemus no local items = {} tabulas local items = { "Painkillers", "Assault Ammo", "Medic Kit", "Pizza", "Tire", "Sniper Rifle", "Mosin 9130", "PDW", "MP5A5", "Binoculars", "Sniper Ammo", "SMG Ammo", "Pistol Ammo", "Water Bottle", "Milk", "Full Jerry Can", "Heat Pack", "Tent", "Czech Backpack", "Coyote Backpack", "Map", "GPS", } function randomitems(source) local etype = math.random(1,2) local amount = math.random(300,1500) local rplayer = getRandomPlayer() outputDebugString(getPlayerName(rplayer).. " tika izvēlēts eventam") players = getElementsByType("player") if (#players >= 1) then if (etype) == 1 then givePlayerMoney(rplayer,amount) outputChatBox(getPlayerName(rplayer).." won "..amount.."$ , congratulations",getRootElement(),255,255,255,true) elseif (etype) == 2 then -- local item = math.random (#items) local item = items[ math.random (#items) ] local iamount = math.random(1,5) setElementData(rplayer,item,getElementData(rplayer,item)+iamount) outputChatBox(getPlayerName(rplayer).." have won "..iamount.." "..tostring(item).." completely randomly",getRootElement(),255,255,255,true) end else outputChatBox("There are not enough players for money event, 5 are needed , sorry :)",getRootElement(),255,255,255,true) end end addCommandHandler("moneyevent",randomitems,true) setTimer(randomitems,600000,0)--600000
 11. Skripta iekšā liec koordinātes , tur kur tents = { }
 12. Izveido jaunu resursu , vai arī ieliec jebkurā server side skripta. Kautvai dayz.
 13. fuckyeah

  MTA Problema

  Paskaties errorus @ /debugscript 3
 14. Ja dayz serverī ir daudz bāzes un katrā no viņām ir pa 5 armybox (fun serveros ) tad kautkā apnīk katru reizi kad cilvēkam beidzas items , atjaunināt viņus manuāli. skripts ar komandas palīdzību izveido armyboxus (visus kurus ievadīti table) , un ik pēc noteikta laika refresho viņus, viss.. iespējams kādam noderēs, vismaz man noderēja. koordinātes savadat iekš table tents, un itemus iekš tentItems p.s priekš īpaši adekvātiem cilvēkiem saku uzreiz, skripts ir mans, un NEKUR citur tāds nav sastapts.
 15. fuckyeah

  [MTA] Admin hud

  Tu tiešām laikam esi dīvains , salīdzini kodu kautvai. Šis veidojums ir no nulles mans , nezinu kas tev tur ir bet nu w/e. Tiešām ieteiktu salīdzināt , varesi vismaz izdarīt beidzot objektīvus secinājumus .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.