Jump to content

Mr.SliDerS

Biedrs
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Bad

About Mr.SliDerS

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Contact Methods

 • Skype
  mr.sliders

Recent Profile Visitors

859 profile views
 1. Sveiki, varat ieteikt kur varetu lejuplādēt, labi ejošu, krakotu, Lightrooms programu?
 2. Paplāti jau naviens neprasa. Pajautāja vai ir, vai nav. Ja Tev nebija kur padirst, nevaidzēja lieki iedirst te, ar to savu latiņu nepacelsi, kāds nūbs esi tāds arī paliksi. Iziešu caur uplodiem, ja būs tad iemetīšu. Edit: Diemžel nebūs. Varbūt kāds atsahksies.
 3. Nē nē. Man svarīgi ir atrisināt lai ietu mana izvēlētā programa.. man neder programas kuras man atļauj tikai izmantot.
 4. ir tā, kad programu atver, viss ir okei. Tiklīdz meiģini ielikt iekš media video, tā uzreiz izmet no programas ārā. Bez nekādiem brīdinājumie. Es nedomāju kad kompis varētu nepavilkt programas ar šādām iekšām. http://prntscr.com/lt778c
 5. Kas tā varētu būt par problēmu. Jebkuru video meikeri lejuplādējot. liekkot iekšā viņā video uz apstrādi, tā uzreiz met ārā no programas. un ar visām tā notiek...
 6. Kuru no programām labāk ieteiktu izmantot, priekš video apstrādes? adobe premiere pro Sony vegas Final cut pro ... Kādu citu?
 7. Sveiki, vai kāds var padalīties ar torrenta ielūgumiem uz fano.lv un Inperil.net Būtu ļoti pateicīgs ja kāds atsauktos.
 8. Rakstišu te pat.. iesakiet lūdzu steidzami kādu labu programu, kur var taisīt video..
 9. Eeee. Kur pazuda Ziverds? Mans vecais labais draugs....
 10. Kas tā varētu būt par problēmu, kad jebkuru video recorderu atver vaļā, tā uzreiz nevienu video nevar palaist? Ne youtube gan arī nekur citur.
 11. Sveiki, iesakiet labu video recorder kas uzņem video pilnekrana bez programaturas reklāmu... Windows
 12. http://prntscr.com/ivpl1e sitam ar caur tel vaig apstiprinajumu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.