Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

MārisL

Programmētājs
 • Content count

  758
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Community Reputation

75 Excellent

2 Followers

About MārisL

 • Rank
  Tukuma Mafija
 • Birthday 05/06/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tavā mammā

Recent Profile Visitors

3,678 profile views
 1. Jāmaksā ir, bet nu tie 600e arī izskatās pēc tā "jāmaksā". Nav īsti skaidrs kāds tad ir samsung "nopelns" tur. Varbūt samsungs jau dod 2k balvu fondu, bet šādā veidā ir navars vēl lielāks.
 2. Vēl viens tutoriālis - ja 5 gadu laikā nevari atrast darbu, tad nolec no tilta - neglīts
 3. Meklēju dizaineri. Nepieciešams uzspicēt esošo dizainu + sazīmēt trūkstošās lapas, kas nepieciešamas būs. Metam savus portfolio. Darbs ir diezgan asap. Priekšroka tiks dota tiem, kas arī šos dizainus var izgriezt. (Bootstraps)
 4. Ja Tu to sauc par palīdzēšanu, tad veiksmi visiem, kuriem esi kādreiz palīdzējis. Ledusskapjus arī palīdzi labot kaut vai nezini kā strādā? Kāpēc tur ir cikls, lai izvilktu lietotāju pēc ID?
 5. Man šī problēma bija, jo neta vads bija 1 vai 3 iesprausts. Pārslēdzu uz otru un vairs šī problēma nebija.
 6. csgo maksā steamā 13e. Ja reiz esi gatavs 5-15e maksāt, tad ņemt tur.
 7. http://php.net/manual/en/function.password-hash.php
 8. filemtime
 9. Or you could just google. https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/135510669599471933/ https://www.scamadviser.com/check-website/opencase.online
 10. Varbūt bļeģ ir laiks arī iemest solution'us, ja paši tiek galā, jo var gadīties, ka kādam arī ir līdzīga problēma un tad nebūs vēl viens jēls temats jāveido, jo atbildi varēs atrast?
 11. Piemet 4e un gatavs: https://www.g2a.com/counter-strike-global-offensive-global.html?reflink=countstrikegosale&adid=LV_DSA&id=81&gclid=Cj0KEQjwhMjKBRDjxb31j-aesI4BEiQA7ivN-KAVuS_I7ZB8-MsuIyGBeR3VhojkA_kxqs-CcZKzJFYaAuWZ8P8HAQ
 12. 70%, ka būšu
 13. Neturi sveci zem pūra. Padalies ar DB struktūru, lai jau laicīgi varam no kaut kā atrunāt.
 14. Jā. DB struktūra ir max pakaļā. Ko tā tabula vispār sevī "tur"? Izsaktās, ka tiem visiem 1/2/3/4/5bike, etc derētu vnk savu tabulu.
 15. jobans alnis. Sāc ar indentāciju. https://paste.laravel.io/gQYKN