Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

MārisL

Programmētājs
 • Content count

  754
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Community Reputation

68 Excellent

2 Followers

About MārisL

 • Rank
  Tukuma Mafija
 • Birthday 05/06/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tavā mammā

Recent Profile Visitors

3,399 profile views
 1. Man šī problēma bija, jo neta vads bija 1 vai 3 iesprausts. Pārslēdzu uz otru un vairs šī problēma nebija.
 2. csgo maksā steamā 13e. Ja reiz esi gatavs 5-15e maksāt, tad ņemt tur.
 3. http://php.net/manual/en/function.password-hash.php
 4. filemtime
 5. Or you could just google. https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/135510669599471933/ https://www.scamadviser.com/check-website/opencase.online
 6. Varbūt bļeģ ir laiks arī iemest solution'us, ja paši tiek galā, jo var gadīties, ka kādam arī ir līdzīga problēma un tad nebūs vēl viens jēls temats jāveido, jo atbildi varēs atrast?
 7. Piemet 4e un gatavs: https://www.g2a.com/counter-strike-global-offensive-global.html?reflink=countstrikegosale&adid=LV_DSA&id=81&gclid=Cj0KEQjwhMjKBRDjxb31j-aesI4BEiQA7ivN-KAVuS_I7ZB8-MsuIyGBeR3VhojkA_kxqs-CcZKzJFYaAuWZ8P8HAQ
 8. 70%, ka būšu
 9. Neturi sveci zem pūra. Padalies ar DB struktūru, lai jau laicīgi varam no kaut kā atrunāt.
 10. Jā. DB struktūra ir max pakaļā. Ko tā tabula vispār sevī "tur"? Izsaktās, ka tiem visiem 1/2/3/4/5bike, etc derētu vnk savu tabulu.
 11. jobans alnis. Sāc ar indentāciju. https://paste.laravel.io/gQYKN
 12. Tīri intereses pēc. Vai te ir kāds, kas kodē iOS mobīlās aplikācijas? Principā uzdevums nav baigi sarežģītais. Ir pieejams jau API no kurienes savākt visu info. Tev tik atliek uzbliezt mazu app'u ar pāris sadaļām/formām. Apps sastāv no: +/- 4 sadaļas (visus fieldus + tulkojumus padod api) +/- 2 formas (visus fieldus + tulkojumus padod api). Viena forma ar file upload. + valodu izvēlne (Same. Viss api. Tik cik pie maiņas pēc tam requestiem līdzi jāpadod valodas headeris) + "Location", t.i - formā poga, kas savāc, kur telefons pašlaik atrodas. 10.05 ir max deadline. Ja ir kāds, kas ir ieinteresēts, tad padod ziņu privāti vai labāk uz epastu marislazda@gmail.com P.S. Summa 700e+.
 13. Da muļķības par tiem termiņiem. Galvenais līdz tehniskajai nomaksā, ja pats taisies viņus iet. Pats savu tikko nomaksāju ar 4mēnešu delay'u. Nav nekādi procenti.
 14. Piebiedrojos pārdevējos. 2 konti. EUW + EUNE. EUW čempji nav tik daudz, bet ir renektons ar ko pietiek, lai tiktu līdz platīnam. MarisL abos kontos.
 15. We got a deal