Jump to content

MārisL

Programmētājs
 • Content Count

  769
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

MārisL last won the day on July 31 2019

MārisL had the most liked content!

Community Reputation

94 Excellent

1 Follower

About MārisL

 • Rank
  Tukuma Mafija
 • Birthday 05/06/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tavā mammā

Recent Profile Visitors

5,741 profile views
 1. `ReferalCheck` nav tāda kollona struktūrā. Neizskatās, ka esi 3 dienas mēģinājis salabot. Vairāk izskatās, ka iemeti, lai vnk kāds atrisina problēmas tavas.
 2. Pieliec vēl return iekšs funkcijām, kur echo, lai ir riktīgs @kapteinis style. Debugo.. `SELECT * FROM menu WHERE status = 1 ORDER BY position ASC` izpildās iekšs PMA?
 3. +1. Pamēģini uzmest epastu.
 4. Nebiju domājis, ka lol kontiem ir tādas cenas. Man, ja pareizi atceros, tad ir east - D5. Kaut kādi 3 čempji pietrūka vienu brīdi. Hz vai tagad nav jauni tur. Un G5 westā. Nekādi bani nav bijuši. Uz abiem ir kaut kādi tur skini. Cik dosiet naudiņu? Vēlams par abiem. Gadu+ nav spēlēts. Abos niks MarisL.
 5. redditā ir speciāla sadaļa, kur var atrast KMS, lai nav no random anonīmiem linkiem jāvelk.
 6. gl šajā laikā bez kondiškas. Atceros, ka ar golf II visur braukājos bez maikas
 7. Ar .lv domēnu tālu netiksi.
 8. Nu tak debugo, kas zem $this->routes ir. Ieliec tieši virs foreacha var_dump($this->routes);
 9. Es ziedu laikos (~2015) vispār nedarīju tā, ka definēju atsevišķi vēl routes kaut kur. Bija baseController, kur padevu iekšā klasi kā 0 arguments un tad viņš pārbaudīja vai arg1 ir metode pieejama. Rēķinot, ka tāpat kontrolierī nekam liekam nevajadzētu būt, tad man liekas, vismaz tajā laikā, bija ok. https://paste.laravel.io/4d42ead0-164c-47ac-bd53-599eb7872f66 Pašā klasē jau vari overridot $title, ja tas nepieciešams atkarībā no sadaļas. Iznākumā sanāk, ka klasē ir vnk metode function metode() { return $this->view('templeits', $variabli); }
 10. CSGO steamā 12e... Izskatās pēc scama.
 11. Tur jau viss pateikts pēc errora. Tev pašā unity pie skripta settingiem nav padots līdzi aģent'a objekts. T.i - drag&drop. Vai arī norādot, ka tur būs navMeshAgent esi iedevis iekšā citu objektu. Vismaz tā izskatās. Es vairāk uz pirmo variantu lieku.
 12. Nepieciešams cilvēks, kas izveidotu lapu. +/- 1:1 ar: http://www.amandalatvia.lv Ja ir interese, tad PM. Iedošu cilvēka kontaktus ar kuru tālāk jau nepieciešams kontaktēties.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.