Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

hugurris

Biedrs
 • Content count

  299
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Community Reputation

67 Excellent

2 Followers

About hugurris

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,777 profile views
 1. Reģistrācija: 2015. gads, nu dien nav pirmsākumi.
 2. geimings ir slimība, tā vienkārši neizārstēsi/ neatmetīsi... Ša vai tā gribēsi uzspēlēt arī uz tā paša portatīvā.
 3. Pirms dienas čatā gribēji pārdot par 200euro, bet tagad 250euro?
 4. Kādreiz vai tad nebija iespēja nopirkt vietējā narvesenā? Vai pat vēl joprojām ir iespēja!?
 5. Maksimāli 15-20E
 6. Bija tā, ka LS spēlēja daudz mazāk, nekā tagad BC. Ja palielināsies spēlētāju skaits un paliks nemainīgs, tad tiks mainīts uz LS vai pieslēgs klāt LS.
 7. - Pēc spēlētāju balsojuma, izlēmām, ka visa lomuspēle ir jāpārceļ uz Blaine County teritoriju. - Pirms nedēļas tika atvēra mājaslapa/ forums, t.i, ka visi jaunumi/ informācija/ pieteikumi tika pārcelti uz forumu no discorda servera, kas tagad paliek par balss un čata iespēju serveri. - Forums: FIVEM.lv Mazliet no pēdējiem uzlabojumiem: 02/16/2018 - Viss, kas saistīts ar darbiem, narkotikām un jebkuru RP mehānismu, pārvietots uz Blaine County, - RP notiek tikai Blaine County, jūs varat doties uz Los Santos, bet no tā nav nekādas jēgas. 02/20/2018. - Salabota kļūme, kad īpašumi pēc nopirkšanas un iziešanas no spēles nesaglabājas. - Izņemtas dažas policijas automašīnas. - Automašīnu veikala izvēlnes pārvietotas uz ekrāna labo pusi. - Visas izvēlnes, kas saistītas ar īpašumiem pārvietotas uz ekrāna labo pusi. - Telefona izvēlne pārvietota uz 'U' burtu. - Kruīza kontroles ieslēgšana/izslēgšana pārvietota uz 'Z' burtu. - Animāciju izvēlne pārvietota uz 'K' burtu. - Pievienots tālbraucēja darbs - Par katru kravu, samaksa; 400$ līdz 1250$ - Alga; 1000$ - Darba uzsākšana blakus Sandy Shores, darba izpilde Blaine County. - Paņemam drēbes, kravas mašīnu, piegādājam līdz galapunktiem (max;10 piegādes), braucam atpakaļ uz Tālbraucēja darba vietu, nododam kravas mašīnu. - Nelegālo ieroču veikals pārvietots. (Nopirkt ieročus var tikai caur neatmazgāto naudu)
 8. Nu ganjau viņš pazīšanos domāja ar to, ka viņu pazīst 10 gadīgi mainkrafteri. Nevajag jau uzreiz aizrādīt.
 9. No, no, no. Pats serveris nav līdz galam gatavs, dažas funkcijas, kas aprakstītas servera aprakstā ir negatavas + ir problēmas ar ļoti lielu admin abuse, tiek doti itemi - draugiem.
 10. LATVIEŠU GTA V ROLEPLAY DARBI: Miesnieks, Zvejnieks, Kalnracis, Mežstrādnieks, Degvielas vedējs, Žurnālists, Dizaineris, Mehāniķis, Tālbraucējs, Atkritumu savacējs, Autobusa vadītājs, Jurists, Taksists. Citi darbi, kas ir zem whitelist aizsarga, kuru pieteikumus mēs vērtēsim ļoti strikti. INFO: Banku un veikalu aplaupīšana, Nelegālās aktivitātes - narkotikas, klubi, mafijas, darbu vadītāji (piem taxi vadītājs), Vadītāja apliecības iegūšana caur (Braukšanas Skolu) - (Braukšanas tests un Teorijas tests) Maskas, Pilnībā funkcionējoši (LS Customs) un (Bennys Motoworks), Mašīnu modifikācijas saglabājas, Tetovējumi, Pērkami īpašumi. NELEGĀLAIS: Jebkas, kas ir nelegāls neuzrādīsies mapē un to atrast būs ļoti grūti, bet atalgojoši, t.i - Kokaīns, Marihuāna, Lsd, Metamfetamīns, Opijs, utt. Informāciju, kur atrodas šīs vietas nāksies meklēt vai nopirkt no citiem personāžiem, kuri tās būs atraduši. Ir arī nelegālais black market, kurš arī ir paslēpts un kurā var iegādāties ieročus, kurus nevar dabūt parastajā veikalā. Meklējam interesentus policijai, mediķiem un moderātoru statusam. Discord serveris - https://discord.gg/7DW8vDw FiveM - https://fivem.net/ Servera IP - 185.239.238.43:30120
 11. Pārdodas Destiny 2 keys, atdošu pa 25 euro. raksti pm, vai, steam: http://steamcommunity.com/id/hugurris/
 12. Pilnīgi viss jāmaina, tolka nav nekāda no tā datora.
 13. Sāc ar to, ka iemet pašreizējā datora specifikāciju.
 14. Varbūt vaina ir HDD vai SSD?