Jump to content

hugurris

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

hugurris last won the day on September 5

hugurris had the most liked content!

Community Reputation

102 Excellent

2 Followers

About hugurris

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday May 1

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  LV

Recent Profile Visitors

5,274 profile views
 1. aha, lemt nav tava stiprā puse. Piedod, bet tur noteikti nav nekas vērts 25euro. Par cik 2 vac bani, uzreiz konts tiek pielīdzināts 0 eiro vērtībai. Aizmirsti.
 2. aha, noteikti, ka der.
 3. Tikai un vienīgi varu teikt labus vārdus, diezgan ātri un kvalitatīvi paveica manu pasūtīto darbu. Zīmēja headeri, banneri, logo, ikonas.
 4. simple as that. Dabū rokās kādu, kuram ir 1gen ryzens, pieslēdz, pēc tam update bios un liec savu 2gen iekšā.
 5. Minētais lietotājs piedāvā savu variantu, kā izvairīties no reklāmām, kamēr esošais variants nav pieejams vai nefunkcionē, kā tad būtu jāfunkcionē. Bez liekiem aizrādijumiem vai pārmetumiem.
 6. Pārdodu videokarti [RX 580 8GB] - Asus Rog Strix Top Edition. Bildes skatīt šeit Piebildīšu, ka videokartei ir radies kluss coil whine. Bet tas nekādīgi neietekmē videokartes jaudu vai veikstspēju. Lietojis esmu pāris mēnešus. Pārdodu, jo man ir vajadzīgi 144 kadri sekundē. Cena: 165 euro / Komplektā saņemsi videokartes kasti, diskus, instrukcijas, viss, kas nāk līdzi kā iegādājoties jaunu videokarti. Par cenu varam vienoties, bet noteikti tie nebūs -15 euro. Sazināties ar mani vari caur discord: hugurris#3553 vai šeit pat forumā pm.
 7. Serverim veiksmīgi veikts mapes restartes & Wipe. - Palielināta mape un citādāks izskats. - Pārejam globāli, jaunā mājaslapa: https://rustevo.com/forum
 8. Puiss, tev pašam nav galva, lai izdomātu PATS SAVU REKLĀMAS TEKSTU? Pilnībā nokopējis no manis rakstītā: NOŽĒLOJAMI...
 9. nu jā, gan tas patīk, gan tas nepatīk...
 10. Gribu Jums noreklamēt savu izveidoto spēles portālu & 'RUST' spēles kopienu - Community. Pirms kāda laika sāku interesēties par RUST spēli un to serveriem, pēc kā nolēmu, ka es vēlos veidot pats savu RUST serveri un Latviešu spēlētāju bāzi tajā. Projekta sākuma posmā īsti nesanāca kā gribējas un zināšanas uz to brīdi arī bija, praktiski - nekādas. Lēnu garu sāku pa vakariem apgūt servera pluginu konfigurēšanu un servera uzturēšanu/ izveidi uz OXIDE jeb tagad UMOD bāzes. Nu jau ir pagājis kāds laiks un esmu spējis izveidot spēlējamu, tai pašā laikā interesantu serveri. Tātad, vairāk par serveri un to konfigurāciju: Serverim ir uzstādīta 'UMod' modifikācija. Praktiski, serveris ir Modded Vanilla+ ar papildus pluginiem, lai padarītu spēles grūto režīmu uz ko mazliet vieglāku. ✱ Spēļu servera konfigurācija: ✧ Servera tips: Vanilla+ ✧ Resources Gather rate: Default ✧ Stack size: Improved | x3 ✧ Crafting rate: 30% ātrāks ✧ Smelting rate: 30% ātrāks ✧ TRIO ONLY | Sadarbība ar citām komandām ir pilnībā aizliegta, pēc pirmā brīdinājuma tiks piešķirts liegums serverim. ✧ NO GRIEFING! ✧ Diena ir ilgāka par nakti ✧ Padarīts mazliet labāks AIRDROPS un laiks saīsināts. Drops krītīs laika intervālā 80 minūtes - 160 minūtes. ✧ Servera MAP wipe notiek ik pa 2 nedēļām. BP(Blueprint) wipe ik pa mēnesim. ✱ Servera IP: 194.19.248.123:28015 (Lai pievienotos serverim, ingame spied 'F1' un ieraksti konsolē 'connect 194.19.248.123:28015' vai arī sameklē serveri pēc nosaukuma iekš 'MODDED' sadaļas - 'Rustevo') Cita informācija par projektu: ✱ Mājas lapas adrese: https://rustevo.lv ✱ Seko mums STEAM grupā: https://steamcommunity.com/groups/rustevocommunity ✱ Pievienojies mūsu sarunu serverim: [discord] ✱ Ja vēlies mani atbalstīt, tad vari to izdarīt, nobalsojot par mums - topsitos. Būšu ļoti pateicīgs! #1 (Rust-Servers), #2 (Rust-Servers INFO) #3 (TOP.IEEJ), #4 (WOS) /Gribu arī pateikt to, ka serverim tiek meklētas izpalīdzīgas rokas, servera kontrolēšanas jomā/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.