Jump to content

hugurris

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  336
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

hugurris last won the day on November 18 2019

hugurris had the most liked content!

Community Reputation

103 Excellent

1 Follower

About hugurris

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday May 1

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  LV

Recent Profile Visitors

5,676 profile views
 1. Visas atbildes ko vēlies, ir šeit P.S Pats atbildēji uz savu jautājumu tikko
 2. Whereee are you Ryzen?
 3. Par cik plāna ir iegādāties citu peli, gribu pārdod esošo. Esošā ļoti labi kalpojusi, Pats par sevi HyperX produkti ir labā kvalitātē. HyperX Pulsefire FPS pele: Pixart 3310 sensors un četras (4) DPI izvēles presets, izcila precizitāte visās FPS spēlēs (400-3200 DPI); Komfortabls, ergonomisks peles dizains ar slip-resistant grip; Viegla kā spalva - 95g; Sešu (6) pogu pele ar ļoti atsaucīgiem Omron slēdžiem/ pogām; Lielas peles pēdiņās/ slidas vienmērīgai kustībai. HyperX FURY S Pro (Medium) paliknītis: Precīza optiskā pele, kas savienota pārī ar precīzu virsmu; Bezšuvju šuvju sašūšana; Blīvi austa virsma precīzai optiskai izsekošanai; Komforts un stabilitāte. Materiāls: Audums / Izmērs: 360mm x 300mm BILDES: https://files.fm/u/qfazj7tb CENA: 35€ + omniva apmaksā pircējs (Kopā: 37.88€)
 4. Sava veida bizness, good point, good idea.
 5. hugurris

  btc

  Nav citu iespēju, kā sevi paslēpt. Ja vienīgi dark weeeebbbb.
 6. hugurris

  btc

  https://www.kraken.com/
 7. aha, lemt nav tava stiprā puse. Piedod, bet tur noteikti nav nekas vērts 25euro. Par cik 2 vac bani, uzreiz konts tiek pielīdzināts 0 eiro vērtībai. Aizmirsti.
 8. aha, noteikti, ka der.
 9. Tikai un vienīgi varu teikt labus vārdus, diezgan ātri un kvalitatīvi paveica manu pasūtīto darbu. Zīmēja headeri, banneri, logo, ikonas.
 10. simple as that. Dabū rokās kādu, kuram ir 1gen ryzens, pieslēdz, pēc tam update bios un liec savu 2gen iekšā.
 11. Minētais lietotājs piedāvā savu variantu, kā izvairīties no reklāmām, kamēr esošais variants nav pieejams vai nefunkcionē, kā tad būtu jāfunkcionē. Bez liekiem aizrādijumiem vai pārmetumiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.