Jump to content

ytteroy

Biedrs
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Good

About ytteroy

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 01/18/2000

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.baltgro.lv
 • Skype
  ytteroy

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,839 profile views
 1. ytteroy

  Timestampi

  Apskaties php strtotime(). Piem., ja tu gribi pievienot banu un bana ilgums ir 15 dienas, tad, lai iegūtu timestamp, izpildi strtotime('+15 days') funkciju. Tad arī banu listē to ļoti vienkārši varēs parādīt - ja pašreizējais timestamp ir mazāks par termiņa timestamp, tad tas nozīmē, ka bans ir aktīvs. Ja gribi parādīt bana termiņu jebkuram saprotamā tekstā, tad izmanto date(). Piem.: date('d.m.Y H:i:s', 1515279136)
 2. Kāds var pateikt, kāpēc daudzi joprojām izmanto IPB 3, nevis 4? Jaunāka versija taču ir drošāka, ātrāka un bagātāka ar funkcijām. Kāpēc daudzi joprojām izmanto versiju, kura netiek oficiāli atbalstīta?
 3. Varu sniegt tikai pozitīvu vērtējumu par šo servisu! http://mdserviss.eu/
 4. Hostings paliks apmaksāts uz gadu tikai tāpēc, ka pats esmu vainīgs, ka ļāvu Jānim rīkoties baltgro vārdā. Jau iepriekš biju rakstījis, ka nauda par hostingu nav saņemta. @Korijs
 5. Jā, diemžēl, ir radusies šī situācija, ka Jānis ir pārstāvējis baltgro.lv, piedāvājot uzņēmuma pakalpojumus un piesaistot klientus. Nenoliegšu, ka es viņam to ļāvu darīt, bet ir atšķirība - vai tiek rakstīta patiesība vai meli. Vēlos uzreiz precizēt, ka apmaksa par pakalpojumiem jebkurā gadījumā ir jāveic uz uzņēmuma kontu. Tas nodrošinās gan to, ka pakalpojums tiek veiksmīgi apmaksāts, gan to, ka tiek nomaksāti nodokļi. Ja ir šaubas, ka kaut kas nav tīrs, tad mājaslapā ir pieejama plaša kontaktinformācija par to, kā ir iespējams sazināties ar uzņēmumu. Kā arī, Jānis vairākkārt apgalvoja, ka starp lietotāju KSP un viņu pašu ir noslēgts līgums. Tiesa, līgums, pēc Jāņa rakstītā, tika slēgts par mājaslapas izveidi, bet ar to man pietika, lai pirms naudas saņemšanas par hostingu es spētu pagarināt servisu par gadu. Prioritāte bija ātrums, lai mājaslapas izveidi uz hostinga varētu sākt pēc iespējas ātrāk. Es joprojām nespēju saprast, kāds bija Jāņa mērķis melot gan par piedāvājumu, gan par sevi. No manis šādas komandas netika dotas. Ne juridiski, ne faktiski Jānis nav un nebūs uzņēmuma līdzīpašnieks. Jebkurā gadījumā - neskatoties uz to, ka naudu neesmu saņēmis un šaubos, ka saņemšu, hostinga termiņš netiks mainīts - tas ir apmaksāts uz gadu.
 6. Diemžēl, tagad cilvēkiem ir grūti uzticēties, jo tikai retais ir godīgs. No sākuma var likties, ka ir atrasts cilvēks, kas izdarīs darbu kvalitatīvi, bet uzreiz, kā parādās nauda - ar to viss beidzas. Es arī esmu aizdevis naudu Jānim ar domu, ka tā viņam tiešām ir nepieciešama. Naudu atpakaļ, protams, joprojām neesmu dabūjis atpakaļ, bet uzreiz kā es viņam sāku jautāt, kad būs nauda - Jānis ir offlainā un vairāku dienu garumā neatbild. Neiekrītiet!
 7. ytteroy

  Wifi maiņa

  Manam Huawei arī bija problēmas ar wifi, ka vispār nevarēja pieslēgties pie kāda tīkla (bet mobilie dati darbojās super). Aizvedu uz garantijas remontu un tiešām - nomainīja sistēmplati un joprojām viss darbojas nevainojami.
 8. licence stāv uz ms serveriem. Vari pārinstalēt windowsu cik gribi, tāpat microsoft atpazīs datoru. uzreiz, kā būs savienojums ar tīklu, tiks piesaistīta licence
 9. ytteroy

  Kreklu apdruka

  labadruka.lv - izveidos gan dizainu pēc tavām vēlmēm, gan nodrošinās ātru piegādi. Nav tas lētākais, bet steidzami bija nepieciešami krekli, kurus arī laicīgi dabūju.
 10. ytteroy

  Ikariam

  Atceros, ka gāju uz bibliotēku, lai spēlētu ikariam
 11. Redzot, cik es katru mēnesi aizsūtu valstij nodokļos, sāku domāt, ka drīzāk valsts mani apzog.
 12. ytteroy

  CUP.baltgro.lv

  Cik noprotu, no domēna ir atkarīga projekta kvalitāte?
 13. un kā tu uzrakstīji, ja nestrādā? Atsūti kodu
 14. https://stackoverflow.com/a/35128343
 15. if($result->num_rows > 0){ while($row = $result->fetch_assoc()){ echo "<b>ID:" . $row["id"]. "</b> <span style='text-decoration:underline;'>" . $row["question"]. " </span>atbilde: - <b>" .$row['ans' . $row['ans']]. "</b> <br>"; } } šādi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.