Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Citrons*-Sandissz.

Biedrs
 • Content count

  310
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Good

About Citrons*-Sandissz.

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 02/28/1996

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Contact Methods

 • Skype
  Neteiksu^^

Recent Profile Visitors

938 profile views
 1. Daži has "Dizaineri" pa 20 eiro taisa.
 2. Apskati savu foruma versiju un čata.
 3. Paraudi vēl. Varbūt iedos admin un sms kodu.
 4. Nu bet pag pag... Ja viņš ir īpašnieks, tad viņš var darīt visu ar savu projektu. Likt statusus, banot pat permā par nepareizu vārda pareizrakstību. Lai ir viņam tie 14, kas tev pis? Tu jaucies citās lietās, kas tevi nesaistīja un tagad raksti sūdzību, ka neuzticams cilvēks. Tad ***PRO*** TEHNIĶIS biji Tu. Nafigam tu jaucies un ņēmi kaut ko nost?
 5. E46 2004 sedans. Ir tādi?
 6. Paldies visiem , kas atbildēja. Tātad nauda ir zaudēta, bet nu nekas. Vairs nekad neuzticēšos LV servisiem šiem . TC
 7. Pavisam vienkāršs jautājums. Vai SMS pakalpojumu sniedzējs DigiPay bankrotējis vai kā, jo neviens neatbild un lapa neiet. Pirms tam viņu lapā rādijās "Tehniskie darbi" ( vairāk par nedēļu ). Man nevajag vairs citu sms provaideri, jo gribu zināt vai esmu atkal pazaudējis nopelnīto naudu tāpat kā ar "Suncore". Pats jau labu laiku esmu pārgājis uz i-bank/PayPal only .
 8. Lūdzu , lūdzu nepērc acc no kāda. Paņem no g2a pa 9.62 global key un dzīvo laimīgs. Pietiek to scamu jau. Tas tev aizņems 10 min vai pat mazāk nopirkt un saņemt šo spēli kā arī spēle būs vienmēr tava un neviens nevar atņemt to profilu kā te daži labi dara pārdod un tad raksta supportam, ka nozaga. https://www.g2a.com/counter-strike-global-offensive-global.html https://www.kinguin.net/category/35/counter-strike-global-offensive-steam-key/ <---- Te pat ir pa 8.70 eur...
 9. Ja nemaldos, tad Guskis izveidoja TTT modu, tad vēl burst serveriem bija unikāls mods. Ja grib un māk, tad būs...
 10. Pag pag, bet 1.6 arī var ko labu uztaisīt, ja proti pawn un programmēšanu. Varbūt neesi tāds, bet šis izklausās pēc kaut kā aizdomīga. Un vispār tagad te jau katrs otrais var atļauties hostu gan strādājoš, gan mazais scameris. Veiksmi atrast īsto.
 11. Nu labi, tu soli hostu, bet ja šis "Tehniķis" strādās sviedros, izveidojot kaut ko unikālu un grandiozu, kur būs garantija, ka Tu viņu neizmetīsi un nesavāksi projektu un tā failus? Tas ir labi, ka dod iespēju kādam to veidot, bet saproti te ir pilns ar scameriem and other shiiiits. Tu esi tikko reģistrējies un neviens par tevi neko nezin, ja es kļūdos, tad atvaino. Tā es spriežu pēc tava teksta, ko esi uzrakstījis pašlaik.
 12. Es jau 4 gadus ar steam def spēlēju un nekāds mēsls viņš nav, nedirs.
 13. Sveiks. Cik apskatījos par šo navigāciju, tad šiem update jābūt pašā aplikācijā. Paskruļļo settingus vai tur nav "Update map" . Un vai @ play store nav atjauninājumi? Vēļ šis varētu palīdzēt --> https://www.igonavigation.com/support Ja galīgi nesanāk, tad uzraksti https://www.igonavigation.com/contact/ Kā arī vai esi domājis izmantot kādu alternatīvu? P.s Apskatīju navigāciju savā mobīlajā. Man piedāvāja 7 day free EU un pārējas valstis. Ja Tu esi pircis, tad šiem update tur ir jābūt.
 14. Paspēlēju. Serveris ir ok. Tik brīžiem pings palēkāja ( Nets man ir labs ) . Ko jūs raudat par kopēšanu??? Īpašnieks salicis visu to, kas spēlētājiem patiktu. Katrā MC serverī LV ir vieni un tie paši plugini/fīčas. Retam serverim ir custom lietas. Kā jau te teica augstāk, EU serveri pirmie izveidoja šīs custom lietas, tad sanāk, ka visi LV MC serveri sakopējuši. Un ja iedziļinās, tad tas pats factions visiem kopīja, tad vēl skyblock. Tā kā lūdzu beidzat rakstīt par šo tēmu. GL. P.s Par to reklamēšanu citos projektos galīgi sabojāsi servera REP( ja vien tādu esi pacēlis ^^ ) .
 15. Stūlbais ēzeli, pārstāj bojāt spēli.