Jump to content

Citrons*-Sandissz.

Biedrs
 • Content Count

  313
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Citrons*-Sandissz. last won the day on April 6

Citrons*-Sandissz. had the most liked content!

Community Reputation

53 Good

About Citrons*-Sandissz.

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 02/28/1996

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Contact Methods

 • Skype
  Neteiksu^^

Recent Profile Visitors

2,337 profile views
 1. Lūdzu. https://invisioncommunity.com/files/file/7337-txt-php-widget/
 2. Atliku atpakaļ repu.

 3. Sveiki. Kāds no Jums varbūt jau ir manījis vai spēlējis mūsu serveros. Projekts ir izveidots jau tālajā 2011 gadā, kad topā bija klani un to cīņas(CW). Jau kopš tā laika tika atvērts serveris, kas gan tika turēts uz desktopa. Ar laiku tika izveidota lapa/forums. Nu jau esam atvēruši vairākus serverus un pilnveidojuši lapu, protams, kas jau stāv uz servera. Mēs Jums piedāvājam piecus counter strike 1.6 serverus. Tie būtu DD2, AWP, Aim, War3 37 lvl un Bhop. Ar šiem serveriem esam jau vairākus gadus, protams, ir bijuši kāpumi un kritumi, bet turamies jau 7 gadu. Mazliet par serveriem. Serveriem ir piešķirta maza odziņa no realistic skata punkta. Ekipējums pēc nāves nokrīt uz zemes, ko var pacelt citi spēlētāji. Gaisā vari sašaut granātas, kas var tevi izglābt no lidojošas granātas vai izspēlēt gudru taktiku izmetot un uz sašaujot granātu( He, Flash, Smoke ). Ir izveidoti divi serveri, kuros ir tikai AWP un Aim mapes, kas ļauj izbaudīt vai nu mīļāko ieroci AWP cīņā pret citiem vai cīnīties mazā mapē bez jeb kādām citām misijām. Mūsu war3 37 level ir vecais labais klasiskais war3 tikai ar vairāk līmeņiem un gandrīz balancētiem skiliem. Mēs, kā aizrautīgi bhop lēkātāji esam arī izveidojuši Bhop serveri, kurā Tu vari trenēties vai cīnīties par mapes iziešanas laika rekordu. Droši izsakāt savu viedokli. Paldies! Mēs internetā Mājaslapa - http://reif.lv/ Steam grupa - https://steamcommunity.com/groups/reiflatvia Mūsu serveri: DD2 serveris - dd2.reif.lv AWP Only - cs.reif.lv:27019 Aim - cs.reif.lv:27016 War3 37 level - cs.reif.lv:27017 Bhop - cs.reif.lv:27018 MC - Izstrādes stadijā.
 4. Ir fix jau sen priekš xredirect . Steam un non var redirect.
 5. Look & Feel > Manage Skin Sets & Templates > Manage Templates in (skins) > globalTemplate > ctrl+f (change, mark utt. )
 6. Latvijā pagaidām ir divas lapas tik palikušas pēc, kurām vadās. WOS un top.ieej.lv . Kādreiz vēl bija visādi 8d un citi brīnumi, bet pārsvarā tik šīs divas un ja iet runa par cs, tad gign server list arī varētu pieminēt, kaut tas neskaitas.
 7. 23 https://steamcommunity.com/id/sandissz/
 8. Tu saproti, ka kāds spītības dēļ var paņemt jūsu domenu, kam ir lieka nauda un projekts čuš. Forums tukš... Galvenais pieteikumi uz mod. GL, maybe būsiet kādreizējais gfx dot lv
 9. Pirms mēneša tieši nopirku šo telefonu. Vis ideāli iet. Pats telefons ir jaudīgs kā arī bildes ir kvalitatīvas. Cena LV tirgū 198 eur, bet kā jau minēja ekrāns ir lielāks.
 10. Daži has "Dizaineri" pa 20 eiro taisa.
 11. Apskati savu foruma versiju un čata.
 12. Paraudi vēl. Varbūt iedos admin un sms kodu.
 13. Nu bet pag pag... Ja viņš ir īpašnieks, tad viņš var darīt visu ar savu projektu. Likt statusus, banot pat permā par nepareizu vārda pareizrakstību. Lai ir viņam tie 14, kas tev pis? Tu jaucies citās lietās, kas tevi nesaistīja un tagad raksti sūdzību, ka neuzticams cilvēks. Tad ***PRO*** TEHNIĶIS biji Tu. Nafigam tu jaucies un ņēmi kaut ko nost?
 14. E46 2004 sedans. Ir tādi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.