Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Citrons*-Sandissz.

Biedrs
 • Content count

  312
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Good

About Citrons*-Sandissz.

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 02/28/1996

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Contact Methods

 • Skype
  Neteiksu^^

Recent Profile Visitors

1,127 profile views
 1. Latvijā pagaidām ir divas lapas tik palikušas pēc, kurām vadās. WOS un top.ieej.lv . Kādreiz vēl bija visādi 8d un citi brīnumi, bet pārsvarā tik šīs divas un ja iet runa par cs, tad gign server list arī varētu pieminēt, kaut tas neskaitas.
 2. 23 https://steamcommunity.com/id/sandissz/
 3. Tu saproti, ka kāds spītības dēļ var paņemt jūsu domenu, kam ir lieka nauda un projekts čuš. Forums tukš... Galvenais pieteikumi uz mod. GL, maybe būsiet kādreizējais gfx dot lv
 4. Pirms mēneša tieši nopirku šo telefonu. Vis ideāli iet. Pats telefons ir jaudīgs kā arī bildes ir kvalitatīvas. Cena LV tirgū 198 eur, bet kā jau minēja ekrāns ir lielāks.
 5. Daži has "Dizaineri" pa 20 eiro taisa.
 6. Apskati savu foruma versiju un čata.
 7. Paraudi vēl. Varbūt iedos admin un sms kodu.
 8. Nu bet pag pag... Ja viņš ir īpašnieks, tad viņš var darīt visu ar savu projektu. Likt statusus, banot pat permā par nepareizu vārda pareizrakstību. Lai ir viņam tie 14, kas tev pis? Tu jaucies citās lietās, kas tevi nesaistīja un tagad raksti sūdzību, ka neuzticams cilvēks. Tad ***PRO*** TEHNIĶIS biji Tu. Nafigam tu jaucies un ņēmi kaut ko nost?
 9. E46 2004 sedans. Ir tādi?
 10. Paldies visiem , kas atbildēja. Tātad nauda ir zaudēta, bet nu nekas. Vairs nekad neuzticēšos LV servisiem šiem . TC
 11. Pavisam vienkāršs jautājums. Vai SMS pakalpojumu sniedzējs DigiPay bankrotējis vai kā, jo neviens neatbild un lapa neiet. Pirms tam viņu lapā rādijās "Tehniskie darbi" ( vairāk par nedēļu ). Man nevajag vairs citu sms provaideri, jo gribu zināt vai esmu atkal pazaudējis nopelnīto naudu tāpat kā ar "Suncore". Pats jau labu laiku esmu pārgājis uz i-bank/PayPal only .
 12. Lūdzu , lūdzu nepērc acc no kāda. Paņem no g2a pa 9.62 global key un dzīvo laimīgs. Pietiek to scamu jau. Tas tev aizņems 10 min vai pat mazāk nopirkt un saņemt šo spēli kā arī spēle būs vienmēr tava un neviens nevar atņemt to profilu kā te daži labi dara pārdod un tad raksta supportam, ka nozaga. https://www.g2a.com/counter-strike-global-offensive-global.html https://www.kinguin.net/category/35/counter-strike-global-offensive-steam-key/ <---- Te pat ir pa 8.70 eur...
 13. Ja nemaldos, tad Guskis izveidoja TTT modu, tad vēl burst serveriem bija unikāls mods. Ja grib un māk, tad būs...
 14. Pag pag, bet 1.6 arī var ko labu uztaisīt, ja proti pawn un programmēšanu. Varbūt neesi tāds, bet šis izklausās pēc kaut kā aizdomīga. Un vispār tagad te jau katrs otrais var atļauties hostu gan strādājoš, gan mazais scameris. Veiksmi atrast īsto.
 15. Nu labi, tu soli hostu, bet ja šis "Tehniķis" strādās sviedros, izveidojot kaut ko unikālu un grandiozu, kur būs garantija, ka Tu viņu neizmetīsi un nesavāksi projektu un tā failus? Tas ir labi, ka dod iespēju kādam to veidot, bet saproti te ir pilns ar scameriem and other shiiiits. Tu esi tikko reģistrējies un neviens par tevi neko nezin, ja es kļūdos, tad atvaino. Tā es spriežu pēc tava teksta, ko esi uzrakstījis pašlaik.