Jump to content

- FENICH.

Biedrs
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

- FENICH. last won the day on February 17 2019

- FENICH. had the most liked content!

Community Reputation

17 Normal

About - FENICH.

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

2,194 profile views
 1. Programma : Sketch Fonti : Montserrat, Avenir Diezgan simple dizains, influenced by BOTNAME. https://imgur.com/qs3Fpuj
 2. 5.maijs, 13.15, Norvēģija - Latvija 1-2 6.maijs, 21.15, Latvija - Somija 1-3 8.maijs, 17.15, Dienvidkoreja - Latvija 0-2 10.maijs, 17.15, ASV - Latvija 5-3 12.maijs, 13.15, Latvija - Vācija 2-3(OT) 14.maijs, 21.15, Kanāda - Latvija 3-0 15.maijs, 21.15, Latvija - Dānija 3-2(OT)
 3. Nesaprotu, kā var vel uz viņa uzķerties? Viņa vārds figurē visūr, tiešām VISŪR.
 4. Esi Logangeris un Jake Pauleris, eh? Labāk abus unsubscribo.
 5. Jā, pirmie 4 raundi bija negaidīti no Brieža puses, jo cik esmu skatijies viņa cīņas, Briedis iesāk lēnām un tad sit tempu augšā. Arī skatijos krievu kanālu (BOEC TV), tiešām superīgi kommentētāji. Pareizi arī teica par to, ka Usiks vienkārši noķēra momentu, kad Briedis bija bišķiņ lēnāks un visu salika sev par labu. Nezinu par kādām sazvērestībām tiek runāts, jo Usiks BIJA labāks šajā cīņā, pilnīgi noteikti.
 6. Ierakstīšu šeit, lai neceptu lieku topic. Ja nu kādam vajag steamotu 1.6, tad steamā viņš maksā 0.99 kapeikas.
 7. Sveicināti hasieši. Gribētu uzzināt atsauksmes par Dato internetveikalu. P.s. nevajag man postus ar vārdiem "vieglāk/lētāk salikt pašam"
 8. Ja vajag botas, kko tādu varu ieteikt Outletu 3. stāvā. (Origo) Tāpat origo ir house un cropp. (diezgan daudz atlaižu) un, ja nemaldos tad Dominā tagad arī ir milzīgās atlaides.
 9. - FENICH.

  Spotify

  @Dragon Ir. @Korijs https://prnt.sc/fiaytt
 10. - FENICH.

  Spotify

  Sveiki hasieši! Cenšos paņemt tos 3 mēnešus spotify, visulaiku uzmet error. Vai tur varētu būt vaina tajā, ka man ir studentu karte? (Swedbanka)
 11. Man lūdzu arī axell99@inbox.lv P.s. lūdzu pasakat, ja kāds atsūtija, jo e-pastu čekoju reti.
 12. - FENICH.

  bg

  Tumšs bg + jaunā layeri uzšauj ar otu pa turieni, kur gribi redzēt to "miglu" un tik maini opacity pēc saviem uzskatiem.
 13. - FENICH.

  NEO vs NIP

  Mūzika pēc manām domām galīgi neiederas.
 14. Nu, ko var pateikt. Gribējās jau KO, bet uzvara paliek uzvara. Huks cīnijās ļoti netīri un skaidri bija redzams, ka tiesnesis arī Huka pusē. Hukam knapi kko pasaka, Briedim pārmet visulaiku. Labi, ka Briedis atbildēja. 12 roundi pagāja ar vienu elpas vilcienu. Malacis!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.