Jump to content

chaot1x

Programmētājs
 • Content Count

  1,432
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

chaot1x last won the day on April 15 2018

chaot1x had the most liked content!

Community Reputation

29 Normal

About chaot1x

 • Rank
  +2
 • Birthday 07/27/1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvija

Recent Profile Visitors

5,045 profile views
 1. Šaubos ka tu pat to spēj, gan jau ka viss ko proti ir novilkt no googles. Viņam vajag to visu savienot ar IPB4 + nobloķēt foruma direktoriju ja useris nav ielogojies. P.S. Still gaidu savu asiimov no tevis.
 2. Kārtējais naudas taisītājs uz mēnesi. Tev kāds serveris ir ilgāk par dažiem mēnešiem arī noturējies? Interesē lai zinātu vai vispār tādā kādam ir jēgas spēlēt.
 3. Video karte pirkta jauna? Ja, jā tad nes uz garantiju, ja nē tad gg tiki appists.
 4. Izskatās ka lollka vairāk neko par warnu iedošanu neprot Ja jau vecas tēmas nedrīkst celt augšā, tad @lollka dari savu darbu un vecās tēmas slēdz ciet?
 5. Ja biosā klava/pele strādā vari mēģināt atslēgt "Legacy" Vēl viens variants ir mēģināt uzinstalēt chipset draiveri, bija līdzīga problēma pēc hdd nomaiņas uz ssd porķikam ka puse no klaviatūras pogām nestrādāja, chipset draivera instalācija visu salaboja.
 6. So which is correct then? And it's already down.
 7. Baigais musars tur, bet šim vajadzētu iet, tev tur #header tiek izsaukts vairākas reizes, kas nav pareizi, jo id drīkst izsaukt tikai 1 reizi. body > div#header > ul { padding: 0; } body > div#header > ul > div.ipsLayout_container { width: 100%; }
 8. Termiņš? Kaut kāda statistika ar apmeklējumiem? Bez nekādas informācijas tas domēns nav pilnīgi neko vērts
 9. Nu uz 6 deg 2 un 4, screena laikā 1 nepaspēja iedegties, jo ir neliela animācija
 10. Mācību nolūkos, lai izprastu labāk javascript oop, izveidoju bināro pulksteni. Tiem kas nezin kas ir binārais pulkstenis, šajā rakstā tas ir ļoti labi aprakstīts, kas tas ir un kā viņu lasīt - http://www.wikihow.com/Read-a-Binary-Clock Github repo - https://github.com/chaot1x/binary-clock Izskatās apmēram šādi: P.S. Gaidu sliedes dirsienus ka viss ir slikti :D, bet ja nopietni būtu pateicīgs ja kāds ieteiktu kā un ko darīt labāk.
 11. Visu ko tev vajag malwarebytes piedāvā bezmaksas
 12. Malwarebytes - https://www.malwarebytes.com/ Adware Removal Tool - http://www.adwareremovaltool.org/
 13. Tas par tēmas autoru, viņam tāda tendence pazust.
 14. Ieteiktu uzmanīties, varat palikt gan bez naudas, gan skina.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.