Jump to content

Piirags

Biedrs
 • Content count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Piirags

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

546 profile views
 1. Piirags

  Windows 10

  Ai manu dieniņ Jūs laikam neko vairāk nezināt kā tikai par ikrāniņu pagarināšanu. Paskaidrošu ko domāju - pateicoties jaunajam directx iekš spēlēm un gan jau ne tikai tiks izmantota plus mīnus visa cpu jauda nevis kā tagad ka reāli strādā 2 kodoli un pārējie sēž maliņā un pīpē. AMD useriem labas ziņas http://www.winbeta.org/news/amd-directx-12-will-finally-unlock-true-potential-your-multi-core-cpu un protams tas viss arī attiecināms uz citiem. http://blogs.msdn.com/b/directx/archive/2014/03/20/directx-12.aspx
 2. Piirags

  Windows 10

  Lielākais plus no win 10 ir jaunais directx, man kā 8 kodolu cpu īpašniekam vismaz kāds prieciņš, būtu vēl amd video karte tad vispār pirksti gaisā.
 3. Piirags

  Guild Wars tēma

  Tā kā populāri paliek likt tēmas ar pamainītiem bg, tad rekur mana vecu vecā, kad muweb 0.9 vēl bija stilīga mājaslapa. Lejuplādēt - http://failiem.lv/u/wxslyma
 4. Piirags

  MuWeb 0.9 Template-TrendMu 2

  Brīvi pieejamam muweb 0.9 skinam nomainīts background. Mjā..
 5. Piirags

  PC Upgrade.

  Kas par problēmu? Man ar fx 8350 un asus mātesplati problēmu nebij.
 6. Piirags

  GTN website

  Parādi kaut vienu no miljons kopijām for free, nejauc ar dew. kādam jau noderēs.
 7. Piirags

  GTN website

  Sūdīgi zini.. pēc bildītēm parasti tik nezinātāji spriež.
 8. Piirags

  GTN website

  Tā kā pats neizmantoju un skatos pārsvarā visi jau pārgājuši uz DMN cms nolēmu izlikt. Lejuplādēt: Mājaslapa Instalācijas fails (veidoju pats, ja kas nestrādā zemāk ir db un velc visu vajadzīgo ārā pats.) DB (Der TT 11.70.28, 11.70.01 failiem un nekas nebūs jāinstalē, webs strādās) Vēl pāris mani "ripi": https://mega.co.nz/#!zYE3DYgB!UvragDgvc9Mk86yGUFNq8giXbTx_nvIhKdeHpyENqJo (man liekas divas no viņām vēl bij jāpielabo) Credits: Tech Uzstādīt nepalīdzu, uz jautājumiem reti atbildu..
 9. Piirags

  Nepieciešama palīdzība (Mu web admin panel)

  Nu pareizi būtu skatīties nevis uz pw garumu, bet gan kolonnas tipu - varchar = md5 off, varbinary = md5 on.
 10. Par velti ar oriģinālo acid dizainu (Website ietilpst visādas fīčas, sākot ar vip, beidzot ar lottery sistēmu) - http://files.inbox.lv/ticket/dfa5f3e683abdf788b67b7a6b9845ed1e7b929c4/Acid_dew.rar Par velti (Līdzi došu PREMIUM DMN webšopu, ar izdīrātu licenci.) - http://hop.lv/viewtopic.php?f=30&t=18505 Gan jau vienkārši gribi atsist DMN webšopa cenu ar kuru ieberzies par 30 eiro un tagad par velti var dabūt.
 11. Piirags

  [AD] MuXRate - 9999x - Nav +all itemu!

  Attīri no vīrusiem webu.
 12. Piirags

  [HELP] sqleval Server uz 64bit sistēmas

  Sūdīgi meklē - http://has.lv/topic/1670-fails-mssql-2008-r2-pamaciba/ MSSQL 2000 uz w7x64:
 13. Piirags

  LCM Mue s6e3 Free Edition Repack

  LCM Mue Free Edition Repack Hi! This repack includes some significant improvements + stability make up. It's a ready package for those who want to avoid fixing bits and pieces of Mu Server files. This file is based on MUE Free Edition by Phit. We've used these files for our Midgard server previously. We have no use for this anymore, we got a our MUE Premium Files. So I'm here to share. Notable Features: Performance: Stable/No Crashes Downloads: Serveris - https://mega.co.nz/#!h5dknZYL!GOT9m49HPw7Yk3g2R4h4poQZkeQaTQ_fNlgL0ryfGrY Klients - https://mega.co.nz/#!Rw8yxTAQ!7zd0NmFJYo76wTI8EK0rUfWbR6xLhSB4F8vhZCV-OtU Project MU Main & Patch (including Battle Ring & Seed Sphere 4 & 5 fixes) - https://mega.co.nz/#!k9tSDTBC!LQdLUzEITnIKbSVh5GgKTqxWIjSGhzOiA6TgDUut4r8 NEW MAIN - https://mega.co.nz/#!1pcEUKTA!PPlNux-0w7KzCikES0Vg-RDTQmwW2BePqIvU4WK0nGU 1 Account Per IP: We've devised our own procedure of prevent multiple account connections by utilizing the WZ_CONNECT_MEMB SQL Procedure. How it works: WZ_CONNECT_MEMB checks if IP already exists in the MEMB_STAT table, if so transfer list GameID1 - 5 to G1 -5 and empty GameID1 - 5 in the AccountCharacter table. The user is forced to create a new character. This time, once the user clicks "OK - Character Creation", WZ_CreateCharacter SQL Procedure is called. The procedure checks for IP from the MEMB_STAT table. If the number of records is more than 1 - rollback transaction. This results in the client being stuck in "Please wait" dialogue & the client is forced to quit. Patches: Credits To: Phit - MUEngine Massimosee - Seed Sphere 4 & 5 Fix, Testing 1 IP fix
 14. Piirags

  [Pardodu]Mu Online Servera failus

  Aizmirsi tik piebilst, ka atrastās kļūdas tiek labotas ļoti lēnu vai vispār nekad (viņa galvenais darbs tagad ir pie ZTeam un s8), un ja Danger uzzinās ka faili notirgoti vispār sēdēsi un pirkstu sūkāsi.. Ja es būtu pircējs tad no sākuma pašam Danger uzrakstītu par cik viņš pilnu komplektu tirgo, iespējams atlaidi dabūtu un sanāktu ne diži dārgāk, bet vismaz ar garantiju.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.