Jump to content

Kpyc`

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  665
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kpyc` last won the day on June 16 2019

Kpyc` had the most liked content!

Community Reputation

0 Bad

About Kpyc`

 • Rank
  Banned
 • Birthday 02/27/1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  http://www.draugiem.lv/pozitive.lv

Recent Profile Visitors

2,049 profile views
 1. pff, Jau nopirku . Atvainojos, ne tajā sadaļā ierakstīju. taisu ciet
 2. Nelietoju skype! P.S tik tiko sazinos ar vienu cilvēku - No DiendvidKorejas, Un viņš pats nevar iziet to Survey :/
 3. Sveicināti Has.lv biedri! Nāku ar lielu lūgumu, es mēģinu atrast interneta kādu programmu, ar kuru palidzību vārētu uzlauzt winrar paroli. Es dabūju labu vietni, kur var dabūt pa brīvu steam keyus, Bet ir viena slikta lieta, Man ir zip fails, kurā iekšā ir Steam key`s. Bet tur vēl ir fails, ar norādi, kā dabūt paroli, Bet tie cilvēki kuri izgudroja pievilināt cilvēkus, ar dabūšānu. Karoče tājā failā,ir links uz Survey, Bet viņu latvijas iedzīvotājiem nav iespējāms iziet, jeb kaut kas tam līdzīgi. Esmu izmēģinājis ar visādām programmām, uzlauzt to paroli, bet nekādīgi neiznāk, vienīgais ko "Winrar password recovery uzrāda kā nav atrasta parole" Un nevārēju iebraukt, vai paroles nav, jeb neeksistē. Un tad centos, lādēt citas iespējāmas programmas, kas vārētu uzlauzt, Bet beigu beigās, neiznāca uzlauzt. Vārbūt jūs vārētu palidzēt, vai ir kāds risinājums kā uzlauzt zip failu? P.S cerams, es pareizāja sadaļā ierakstīju. P.S.S cerams uz atsaucību!
 4. Labrīt/Labdien/Labvakar! Es vēlētos no kāda nopirkt steam cs 1.6 pa 3.50€ Ar noreiķināšos ar Swed banku. Jā ir kādām lieks cs steam gifts, lūdzu uzrakstiet man ! Ar mani var sazināties - Stīm - kpyc_lv Un pa PM.
 5. BRĪVĀ VIETNE< VAR DARĪT KO GRIBI :DDDD MAN BANS tūlīt būs Paliekat sveiki! čiv <3
 6. TAK POXUI BEZTĒMA VAR RAKSTI KO VIEN VĒLIES! :DDD
 7. guntarz, tu esi tups viņš salika bezpointā man wārnus + vēl par kaut kādu reklāmu at location
 8. Lai bāž savā peža, tas rižājs pāksts man tak poxuj, Ir arī citas vietnes, kur nav sLiD`a :DDD
 9. es vienkārši ibal Naxuj šo HAS. It paši to Rozo poniju :DDD pzdc:D viņš man salika liekus postus, par to kā rakstīju beztēma, kā ta var būt? :DD Vai nē, Beztēma, var rakstīt, ko vien gribi? vai ne?
 10. Nu arī jā, tapat kā tas Čemijs
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.