Jump to content

Inquel

Biedrs
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Inquel

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Labvakar, samērā īss un konkrēts jautājums: Cik izmaksā sakarīgs dizains ar tā uzstādīšanu, no - līdz.
 2. Veidojās kkāds pilnīgs murgs, kuri ir kaut nedaudz ieinteresēti tēmā, padodat ziņu pm. TC
 3. Sveika tauta! Vēlos iegādāties full dizainu, gaming projektam. Attiecīgai summai sagaidu attiecīgu darbu. Dizains ir nepieciešams ar lielu steigu. Budžets - 80eiro.
 4. Sveicināti. Vēlos iegādāties dizainu, sīki un skaidri nemācēšu izteikties, kādam tam ir jaizskatās, bet varu dot nelielu paraugu, no jau šajā forumā pārdošanā izliktajiem darbiem. Bet tomēr tajos trūkst kāda asuma. http://prntscr.com/9dqd1a- Sākumlapa, nekam dižam. Jābūt loginam un reģistrācijai, līdz ko esi reģistrēts, automātiski nonāc forumā. Projekta nosaukums ir saistits ar "Brogaming", tāpēc vēlos arī attiecīgu fonu, šim nosaukumam. Par cenām vienosimies.
 5. Inquel

  Meklēju komandu

  Tas paliek vēl jo interesantāk ^^
 6. Inquel

  Meklēju komandu

  DMG tas pats kas Global, skilla atšķirība ir minimāla, bet kā jau teicu esmu Supreme, kas savukārt ir tas pats kas global.
 7. Inquel

  Meklēju komandu

  Varbūt, arī ir iespēja tikt tajā?
 8. Inquel

  Meklēju komandu

  Sveiki vīri, tātad rakstu šeit ar tādu nodomu, ka meklēju csgo komandu, vēlams ar sakarīgiem spēlētājiem... Mans rangs - Supreme [main] mg2 [chillam] Vecums - 20 Ceru uz atsaucību. Editoju, vai varbūt arī hasam ir velme izveidot komandu?
 9. Nu šis tiešām nebūs tas, esmu samērā ar lieliem nodomiem par logo, tapēc meklēju kko klasisku un piesaistošu, atmiņā paliekošu. Runājot par šo logo, tik pat labi tas varētu būt Austrijas karogs Hmm, nu šis ir jau ideāls headeris, manā skatijumā. Uhh, Itkā pirmais ir labs, bet trūkst tās latvijas krāsas tumšuma. Jā esmu niķīgs cilvēks Varat vērt ciet, jau esmu saņēmis sevis vēlamo darbu
 10. Mantiskā, varu piedāvāt csgo, skinu/ -us. Naudiskā, arī ir iespēja, statustiskā, tā ir runājama tēma....
 11. Tiek veidota Latvijas komanda, iekš CSGO, ar pieredzējušiem spēlētājiem augšgalā. Tāpēc, lai mēs cienījami varētu piedalīties cupos, tiek pieprasīts logo. Te nu mēs esam. Darba veids - Kā mīnēts "title", meklēju logo. Tēma - Lativjas karogs Nosaukums / Teksts - LNA Izmēri - 200x200 Citas vēlmes - Vēlams, lai logo būtu redzams Latvijas karogs un uz tā norādītais teksts, lūgums neveidot neko, tā saucamo "Pokemonisko", tiecos vairāk uz klasiskumu. Kā es vēlos, lai izskatās darbs: Jābūt fonā Latvijas karogam, uz kura ir rakstīts "Latvijas Nacionālā Armija" ar mazu šriftu. Un uz tā ar lielāku šriftu feidots teksts "LNA". Atalgojums ir garantēts. No atalgojuma lieluma atkarīgs darba kvalitāte. Vēlu veiksmi. Gaidu ar nepacietību.
 12. Kārtejais fuflo kas ātri vien pazudīs!
 13. Nesaskatu jēgu taisīt reklāmu, kad nekas vēl nav pabeigts, viņi ienāks apskatīsies, te nekas nenotiek daudz kas nav pabeigts un aizies.
 14. Inquel

  Gifti un cd-key

  Nu cik tas ir nebūs lēti, zinu to ka origin viņš tagad maksā 42 euro, nu būtu ideālā cena pie 30-35.
 15. Ahh nu paldies, ka informēji! Tad man vel tiekties un tiekties Bračka jau savu var pie 50+ euro meģināt notirgot, viņam kādi 25 skini un čempji kadi 50-60...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.