Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Reķis

Biedrs
 • Content count

  583
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Community Reputation

199 Excellent

1 Follower

About Reķis

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 07/24/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jelgava/Rīga
 • Interests
  Hokejs, meitenes, auksts aliņš, cepumi "Svetlana"

Contact Methods

 • Skype
  reinis19966

Recent Profile Visitors

2,656 profile views
 1. foruma tulkojums ir ded. Man liekas mans brālis, kurš mācās 2 klasē, varētu iztulkot labāk.
 2. Optimizējiet foruma background bildi, pašlaik sver 6mb...
 3. Tev tur rāda katrā rindiņā, pēdiņās, kura ir tā funckija vai mainīgais, kas jau eksistē, ja Tu paskatītos pa kreisi, tur arī ir norādīta konkrētā līnija kurā tas ir un fails. To vienkārši likvidē no koda, jo Tev jau tāda funkcija/mainīgais eksistē kodā.
 4. dievs žēlīgs, izdzēs attiecīgās funkcijas/mainīgos ar tiem nosaukumiem, kas ir pēdiņās un viss.
 5. Es to jau sapratu no viena posta, nevajag vēl 2x atkārtoties.
 6. Man vienīgajam liekas, ka kaut kas nav riktīgi? Bildē ir DDR3 bet pirmajā postā ir DDR2
 7. Man ir gtx 750 ti 2gb, fps no 200 līdz 300. Ar gtx 650 pieļauju ka būtu tie 150-250.
 8. FORUMA UZRAUGS - @lollka (no 7 wp, 6 ir no viņa, ty. :D) FORUMA LIETOTĀJS - @Korijs SLIKTĀKĀ REKLĀMA - LABĀKAIS DIZAINERIS - @BOTNAME. IZPALĪDZĪGS BIEDRS - @DJkikisa KOMUNIKABLS BIEDRS - @Korijs SPILGTĀKĀ FRĀZE - @Kemito (Eu palīīīdz) https://oddshot.tv/s/2al49b NOPIETNAIS BIEDRS - @Korijs NĪSTĀKAIS BIEDRS - @Fotons DATORTEHNIKAS GURU - @DJkikisa Pārējiem - n/a
 9. Es domāju, ka gluži laikā tur diez vai ir problēma, taču kaut kur biosā problēma ir. Pamēģini memory remap vērtību pamainīt biosā zem advanced settingiem jābūt.
 10. Te arī redzams, ka ~ 3gb ir hardware reserved. Visticamākais, ka risinājums būs BIOS'ā. Vari mēģināt paskatīties tur settingus, varbūt sāc ar to, ka uzliec biosā default settingus un tad paskaties vai problēma nav atrisināta.
 11. Task managerā atver tabu -> Performance un lejā ir poga Resource Monitor. Tad spied Memory tabu un lejā būs visa info par ramu.
 12. Cerams, ka windowsu pārinstalēji bootojot no usb/diska nevis caur my computer -> setup? Ir bijuši gadījumi, ka caur to my computer -> setup ja instalē, tad neatkarīgi no bitiem, arī stāv usable 3gb rams. Edit: Vēl vari paskatīties, vai gadijumā viss pārējais rams nav resource monitorā atzīmēts kā "hardware reserved"
 13. Windows pārinstalēšana arī nelīdzēja?
 14. VPS

  jebkurā gadijumā pings no Lietuvas vps būs mazāks nekā pings no digitalocean, jo šiem serveri ir tālāk no mums par Lietuvu.
 15. VPS

  Kādi specs?