Jump to content

Reķis

Biedrs
 • Content Count

  653
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Reķis last won the day on March 30 2020

Reķis had the most liked content!

Community Reputation

269 Excellent

1 Follower

About Reķis

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 07/24/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Hokejs, meitenes, auksts aliņš, cepumi "Svetlana"

Contact Methods

 • Skype
  reinis19966

Recent Profile Visitors

5,344 profile views
 1. Reķis

  Valorant AcCC

  Jā, tas acc kas bija pielinkots twitchā, tam arī iedod access uz spēli.
 2. Reķis

  Mātesplate

  Es īsti neieteiktu adapterus lietot, jo ja baroklis nav paredzēts ar 8 pin tad labāk neriskēt. FX procesori paši par sevi ir diezgan strāvas hungry, tāpēc labāk būtu paņemt barokli, kas ir paredzēts ar 8 pin priekš cpu. Teorētiski darboties darbosies arī ar 4 pin, taču, kā jau pats minēji, pie lielākas slodzes cpu ēdīs vairāk strāvu un var sanākt arī pavisam bēdīgi. EDIT: Cik cilvēku tik viedokļu par chieftec. Es jau lietoju šo barokli 2 gadus un neredzu bēdu. Ir vairākas reizes mājās pazudusi elektrība, esmu arī pats salaidis uz īso pci-e 12v, taču baroklis darbojas kā no rūpnīcas nācis.
 3. Reķis

  Mātesplate

  @Haijfaiv kreisais, augšējais stūris. @Danex skaties 1a.lv barokļus, nāk gan viņi ar 8 pin vai 4 + 4 pin EDIT: Man pašam ir šis, taču skatos, ka viņam diezgan cena uzkāpusi pašlaik. Pats pirku par 40 eur. Un viņam ir 4 + 4 priekš cpu. Pieļauju, ka ir arī lētāki ar 4 + 4 pin. https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/korpuss_dzesesana/barosanas_bloki/chieftec_atx_23_a90_650w_gdp650c
 4. Pamēgini reflowot ar celtniecības fēnu vai sliktākajā gadījumā izmantot cepeškrāsni.
 5. Reķis

  Pārdodu MSI laptopu

  Salīdzini dzelžus un cenu, nevis modeli.
 6. Reķis

  Pay for pin topics

  Nopērc to pluginu, tak tikai 25$.
 7. Tu nemaz nesaprati, ko viņs uzrakstīja.
 8. Ja jau interesē, lai pings ir acceptable no visurienes, tad jāskatās uz kaut kādu eiropas vidu. Varbūt kaut kāds ovh vps.
 9. https://stackoverflow.com/questions/145176/is-html-considered-a-programming-language https://softwareengineering.stackexchange.com/questions/129141/is-css-a-programming-language
 10. Visas profenes palielam vienādas, pabeidzu RTk programmētājos dažus gadus atpakaļ, atzīmes baigi labas nevajadzēja, galvenais bij nokārtot iestājeksāmenus, kas arī nebij grūti, ir jābūt cirvim, lai netiktu profenē.
 11. Ja Tev vajag programmu šim, tad vakarā varu mēģināt iedot linku, ja neaizmirsīšu.
 12. Nodefinē stringContainsIP mainīgo.
 13. Pamēģināji to, kas ir pirmajā komentārā?
 14. Iespējams, ka Tu mēgini filtrēt jau filtrētus datus, pirms katra filtra atiestati jeb nodzēs visus iepriekšējos filtrus.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.