Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

TedieeLv

Biedrs
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

14 Normal

About TedieeLv

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 10/27/1995

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

386 profile views
 1. Nav minēts, ka skaitļi ir naturāli skaitļi. Var būt arī negatīvi skaitļi, tātad veselie skaitļi. Nav minēts nekas par reāliem skaitļiem, tātad....
 2. Linux parasti nav "C:" diska. Tu vari iebootot, piemēram, Ubuntu no flasha, neinstalējot to uz datora. Tad caur termināli vari formēt cieto disku, izveidot jaunu partition table, varbūt tas ko spēs mainīt, ir gadījies šādi.
 3. Pirmkārt, šķiet, ka datubāzē neglabāsi attēlu (kaut vai base64), bet gan atsauci uz to, tāpēc vari vienkāršākajā gadījumā izveidot 3 divus, kur katrs aizņem 1/3 no nepieciešamā platuma. Ja datubāzē glabā, piemēram, id, teksts, backround, tad pie izvades pārbaudi, vai background ir HEX krāsa, ja ir, tad konkrētajam blokam pieliec klāt style="background: <db_izvads>", izvadi papildus tekstu. Katrā ziņā vienkāršs if(...) {...} else {....} spēj šo atrisināt.
 4. security

  Ja jau Tu tik ļoti esi uztraucies par savu privātumu, tad jau noteikti izmanto operētājsistēmu, kas nav Microsoft ražojums, regulāri maini bezvadu tīkla paroli, nepieslēdzies publiskiem WiFi tīkliem, neizmanto mobilos datus, jo tie taču arī iet caur trešo personu. Noteikti Tavs tālrunis arī nav bāzēts uz Android operētājsistēmas, pareizi? Un par tīmekļa kameras (web kameras) aizlīmēšanu/atvienošanu, sēžot pie datora, arī esi aizdomājies. Kā būtu ar publisku vietu apmeklēšanu, kur arī ir kameras? Vai tur Tevi neuztrauc Tavs privātums? Tiešām jāsāk domāt, ka no manis, cilvēka, kura finanses nesasniedz pat tūkstošdaļu no procenta, salīdzinot ar Google peļņu/apgrozījumu, varētu ļoti, ļoti daudz nozagt un uzzināt. Vai tik Tev nav sākusies kaut kāda paranoja, ka Tevi kāds izseko vai vēlas ievākt datus par Tevi. Neizmanto internetu, nēsā alumīnija folijas cepurīti, nesazinies ar paziņām, sāc rakstīt vēstules papīra formātā.
 5. Mūsdienās var gūt sirdstrieku no Tavu mūzu rakstības.
 6. Tev taču spēles ir apnikušas. Pirms tam pats steam kontu iemainīji pret RS, raudāji, ka esi apčakarēts. Tagad turpini mainīties, nelielas pretrunas ar "spēļu apnikšanu".
 7. Darīts.
 8. Ielūgums nosūtīts! Apstiprinājuma emails tika nosūtīts uz norādīto epastu (demelnraksts@gmail.com). Ielūgtajai personai jāapstiprina saņemtā vēstule savādāk jaunizveidotais konts tiks automātiski izdzēsts pēc pāris dienām.. Spied šeit ja vēlies ielūgt vel kādu.
 9. Sadaļās, kurās nav neviena produkta, nav nekādu paziņojumu par to, piemēram, šeit. Vairākās vietās ir gramatiski nepareizi teikumi, vārdi, piemēram, vārds kalkulātors.
 10. Youtube kanālā parādās video ar tag'u [Gone wild], jo izprankojis daļu hasa, kuri nosuboja kanālam.
 11. Tev jau tika atbildēts vairākas reizes, ka Tev teksta redaktors nesaprot kirilica kodējumu. Atver konkrēto failu, konvertē normālā kodējumā, visam būtu jābūt kārtībā. VALODA IR KRIEVU! Atver failu ar Windows-1251 kodējumu, visam jābūt ok. Pluss - tulkojot tekstus ar Google translate, viss būs lielā dirsā. Labāk samaksā kādam cilvēkam, kas gatavs iztulkot pāris teikumus, 20EUR, lai viņš to izdara normāli.
 12. Jēga Tev kaut ko iedirst topikā, ja tas nav pa tēmu?
 13. Tavs posts ir latviešu valodā, ja tāds bija jautājums. Ja nē, tad Tev teksta editors nesaprot valodas kodējumu, kas visdrīzāk ir krievu valodā.
 14. Vai Tu pats saproti, ko Tu uzrakstīji? Ja cilvēks vēlas izstiept div'u ar visiem elementiem iekš tā, tad text-align tur ir galīgi nevietā.
 15. Tjeu, ljabi, sjanāk, rjakstīt, un, ljikt, kjomatus,,,.