Jump to content

TedieeLv

Biedrs
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TedieeLv last won the day on August 2 2017

TedieeLv had the most liked content!

Community Reputation

14 Normal

About TedieeLv

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 10/27/1995

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

627 profile views
 1. TedieeLv

  Hnglv

  Vai tā parole ir tieši tā, uz kuru nomainās? Ja Tev datubāzē ieraksts ir heksadecimāls (sastāv tikai no cipariem un A, B, C, D, E, F). tad tā tiek šifrēta, tad iespējams, ka Tev autentificējoties parole netiek pareizi verificēta. Ja datubāzē ir ieraksts, kas nav heksadecimāls, skaties vaicājumu, noteikti ir kļūdas.
 2. TedieeLv

  Parasts foruma dizains IPB 4

  Ko Tu ar šo saproti? 😁 Un ieteiktu izvēlēties kādu citu font-family, jo šis ir nedaudz fucked up letter-spacing ziņā, nepārskatāms, grūti lasāms.
 3. TedieeLv

  Ierūsējušas zināšanas

  Nav minēts, ka skaitļi ir naturāli skaitļi. Var būt arī negatīvi skaitļi, tātad veselie skaitļi. Nav minēts nekas par reāliem skaitļiem, tātad....
 4. TedieeLv

  Problēmas ar laptop

  Linux parasti nav "C:" diska. Tu vari iebootot, piemēram, Ubuntu no flasha, neinstalējot to uz datora. Tad caur termināli vari formēt cieto disku, izveidot jaunu partition table, varbūt tas ko spēs mainīt, ir gadījies šādi.
 5. TedieeLv

  info izvade no db dažādos stilos

  Pirmkārt, šķiet, ka datubāzē neglabāsi attēlu (kaut vai base64), bet gan atsauci uz to, tāpēc vari vienkāršākajā gadījumā izveidot 3 divus, kur katrs aizņem 1/3 no nepieciešamā platuma. Ja datubāzē glabā, piemēram, id, teksts, backround, tad pie izvades pārbaudi, vai background ir HEX krāsa, ja ir, tad konkrētajam blokam pieliec klāt style="background: <db_izvads>", izvadi papildus tekstu. Katrā ziņā vienkāršs if(...) {...} else {....} spēj šo atrisināt.
 6. TedieeLv

  Drošība

  Ja jau Tu tik ļoti esi uztraucies par savu privātumu, tad jau noteikti izmanto operētājsistēmu, kas nav Microsoft ražojums, regulāri maini bezvadu tīkla paroli, nepieslēdzies publiskiem WiFi tīkliem, neizmanto mobilos datus, jo tie taču arī iet caur trešo personu. Noteikti Tavs tālrunis arī nav bāzēts uz Android operētājsistēmas, pareizi? Un par tīmekļa kameras (web kameras) aizlīmēšanu/atvienošanu, sēžot pie datora, arī esi aizdomājies. Kā būtu ar publisku vietu apmeklēšanu, kur arī ir kameras? Vai tur Tevi neuztrauc Tavs privātums? Tiešām jāsāk domāt, ka no manis, cilvēka, kura finanses nesasniedz pat tūkstošdaļu no procenta, salīdzinot ar Google peļņu/apgrozījumu, varētu ļoti, ļoti daudz nozagt un uzzināt. Vai tik Tev nav sākusies kaut kāda paranoja, ka Tevi kāds izseko vai vēlas ievākt datus par Tevi. Neizmanto internetu, nēsā alumīnija folijas cepurīti, nesazinies ar paziņām, sāc rakstīt vēstules papīra formātā.
 7. TedieeLv

  mekleju db

  Mūsdienās var gūt sirdstrieku no Tavu mūzu rakstības.
 8. TedieeLv

  Steam acc

  Tev taču spēles ir apnikušas. Pirms tam pats steam kontu iemainīji pret RS, raudāji, ka esi apčakarēts. Tagad turpini mainīties, nelielas pretrunas ar "spēļu apnikšanu".
 9. TedieeLv

  FANO.IN IELŪGUMI

  Darīts.
 10. TedieeLv

  FANO.IN IELŪGUMI

  Ielūgums nosūtīts! Apstiprinājuma emails tika nosūtīts uz norādīto epastu (demelnraksts@gmail.com). Ielūgtajai personai jāapstiprina saņemtā vēstule savādāk jaunizveidotais konts tiks automātiski izdzēsts pēc pāris dienām.. Spied šeit ja vēlies ielūgt vel kādu.
 11. TedieeLv

  Meklēju speciālistu

  Sadaļās, kurās nav neviena produkta, nav nekādu paziņojumu par to, piemēram, šeit. Vairākās vietās ir gramatiski nepareizi teikumi, vārdi, piemēram, vārds kalkulātors.
 12. TedieeLv

  Hakeru test ar balviņu :)

  Youtube kanālā parādās video ar tag'u [Gone wild], jo izprankojis daļu hasa, kuri nosuboja kanālam.
 13. TedieeLv

  Palīdzat tūlkošana!

  Tev jau tika atbildēts vairākas reizes, ka Tev teksta redaktors nesaprot kirilica kodējumu. Atver konkrēto failu, konvertē normālā kodējumā, visam būtu jābūt kārtībā. VALODA IR KRIEVU! Atver failu ar Windows-1251 kodējumu, visam jābūt ok. Pluss - tulkojot tekstus ar Google translate, viss būs lielā dirsā. Labāk samaksā kādam cilvēkam, kas gatavs iztulkot pāris teikumus, 20EUR, lai viņš to izdara normāli.
 14. TedieeLv

  Palīdzat tūlkošana!

  Jēga Tev kaut ko iedirst topikā, ja tas nav pa tēmu?
 15. TedieeLv

  Palīdzat tūlkošana!

  Tavs posts ir latviešu valodā, ja tāds bija jautājums. Ja nē, tad Tev teksta editors nesaprot valodas kodējumu, kas visdrīzāk ir krievu valodā.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.