Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

TedieeLv

Biedrs
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Bad

About TedieeLv

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 10/27/1995

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

149 profile views
 1. Tev jau tika atbildēts vairākas reizes, ka Tev teksta redaktors nesaprot kirilica kodējumu. Atver konkrēto failu, konvertē normālā kodējumā, visam būtu jābūt kārtībā. VALODA IR KRIEVU! Atver failu ar Windows-1251 kodējumu, visam jābūt ok. Pluss - tulkojot tekstus ar Google translate, viss būs lielā dirsā. Labāk samaksā kādam cilvēkam, kas gatavs iztulkot pāris teikumus, 20EUR, lai viņš to izdara normāli.
 2. Jēga Tev kaut ko iedirst topikā, ja tas nav pa tēmu?
 3. Tavs posts ir latviešu valodā, ja tāds bija jautājums. Ja nē, tad Tev teksta editors nesaprot valodas kodējumu, kas visdrīzāk ir krievu valodā.
 4. Vai Tu pats saproti, ko Tu uzrakstīji? Ja cilvēks vēlas izstiept div'u ar visiem elementiem iekš tā, tad text-align tur ir galīgi nevietā.
 5. Tjeu, ljabi, sjanāk, rjakstīt, un, ljikt, kjomatus,,,.
 6. Nedaudz neizpratu. Cik noprotu, tad datubāzes tabula ir par kaut kādiem posmiem, pareizi, t.i., posma nosaukums, laiks(?) un pirmās trīs pozīcijas? Ja tā, tad Tev kaut kas ar datubāzes tabulu nav, gudrāk, manuprāt, būtu glabāt informāciju par posmiem atsevišķā tabulā ar rezultātiem atsevišķā tabulā, kur katra lietotāja pozīcija tiktu attēlota. Teorētiski jau SELECT COUNT(id) AS `total` FROM `riders` WHERE `1` = <konkrētais_id>
 7. Plaģiāts paliek plaģiāts arī tad, ja Tu oriģināldarbam, piemēram, dzejolim, ieliec komatu, pēc tam uzdod par SAVU ORIĢINĀLDARBU.
 8. Domāju, ka latviešu valodā. Bet šaubos, jo tas teksts īsti pareizs nav.
 9. Ielūgums nosūtīts!
 10. Njām.. Zinoša persona.
 11. Pavisam jauki ir tas, ka Tu spēj norādīt to, kāds Tev ir datu tips konkrētajai kolonnai. Ja Tev ir INT/BIGINT utml., tad tas apaļosies.
 12. Vēršu vaļā keisus saitā, kurā es nekad neesmu bijis. Izklausās jau LEGIT!
 13. Piekrītu @rainbow, viss ir pārāk drūms. Un, manuprāt, fonta izvēle nav pārāk veiksmīga.
 14. Kāds varētu arī ar mani padalīties? djgobe@gmail.com Paldies jau iepriekš.
 15. Interesanti, jo pastāvīgam darbam starptautiskā uzņēmumā CV ir jāsūta kādam karalim Kyrgiosam privātā ziņā kādā interneta portālā....