Jump to content

Faith

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  396
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Faith

 • Rank
  Advancēts biedrs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Contact Methods

 • Skype
  sweetcsv

Recent Profile Visitors

2,879 profile views
 1. Faith

  Faith

 2. Neteikšu ka ir "nepieciešams", bet es noteikti esmu par. Sliktāk jau nebūs.
 3. nemāci cilvēkiem dzīvot Par tēmu: airsmoke produkti nav diezgan kvalitatīvi, man draugs bija nopircis divas airsmoke baterijas, abas salūza pēc otrās nedēļas, viņi atteicās segt garantiju, jo "nezinot kādos apstākļos esot lietota".
 4. Doma ir tāda, ja varu pa 3 eiro pasūtīt jau gatavu, tad labāk vienkārši pasūtu. Pēdējo reizi kad sūtiju slēdzīti no ebaya, pēc mēneša man slēdzīša vietā atnāca podziņa.
 5. Principā, man vajag tā, lai es ar slēdzīti varētu pārmainīt, uz kurām tumbām iet skaņa. Kāds zin kā šos sauc, un cik apmēram maksātu pats lētākais variants?
 6. Izskatās, ka nē. Domāju, ka pastiprinātājs bija tumbās ar kurām viņš nāca līdzi. Pēc svētkiem gan uzmanīgi atzāģēšu aizmuguri, apskatīšos, varbūt esmu palaidis ko garām.
 7. Piedodiet ka viss nekārtīgi un kartona kastītē, kautkad atradīšu foršu kastīti un vadus salodēšu, nevis ar izolācijas lentu lai turās. Ir tā, ka es sabuferā tikt iekša nevaru bez zāģa, bail arī saplēst viņu. Un nevajag man viņu pārnēsājamu Te nu arī mana ghetto amp bildes. Un šeit izsistais caurums, lai tiktu klāt nogrieztajam vadam.
 8. Bet viņam jau nav strāvas vada kas iet uz ārpusi. Bet nu, viss man skan un kaimiņi sūdzas. Kad nebūs ko darīt, pamēģināšu tad piemest no rozetes. Būs jājauc atkal vaļā kautkas.
 9. Par tumbām noskaidrošu kad tikšu pie viņām. Par subi, nekā daudz neatradu, bet tas ir šis - http://www.datori.lv/goods.asp?id=rRGa+skalrunis+2+1+speaker+system+kinyo+vs-207(bez tumbām, protams)
 10. Sveiki, daudz īpaši nesaprotu no elektrotehnikas un audio ierīcēm, tādēļ gribēju uzzināt atbildes uz pāris jautājumiem no kāda, kurš saprot vairāk. Ir tā, ka es atradu lauku mājā Kinyo sabuferi ar nogrieztu vadu. Izurbu caurumu aizmugurē, savienoju vadu pie nogriezta austiņu vada. Sapratu, ka nepieciešams pastiprinātājs, bet dzīvoju es uz lēto un dabūt nekur tādu nevaru - atjaucu vecas datora tumbas, izņēmu pastiprinātāju no tā un pašlaik sabuferis strādā un pie strāvas turu ar usb vadu. Viss strādā kā gaidīts un nekas arī nekarst. Bet atradu arī pāris vecās krievu tumbas ar visiem vadiem (bez gala, ar diviem vadiem galā), tās nepaņēmu, bet nākamreiz braucot noteikt vēlos izmēģināt arī tās. Šeit arī rodas jautājumi. Vai es varu likt pie tā paša pastiprinātāja vēl vismaz divas tumbas? Es pieņemu, ko to darīt varu, bet ir nepieciešams vairāk strāvas. Un ja tā, vai ar diviem usb vadiem pietiktu? Vai ir kādi nopietni riski par ko nezinu?
 11. Pateicos dievam, ka uztaisīju profilu diezgan pasen un nevajag simbolus parolē. :3
 12. Faith

  Overlock CPU

  Un pasaka ka datorā bija vīruss.
 13. Sveiki, jau labu laiku caur rūtera usb portiem atstāju lādēties elektronisko bateriju un telefonu, bet pēdējā laikā esmu ievērojis, ka neviens no USB portiem man nelādē neko. Kādam tā ir bijis? Ir kādi risinājumi?
 14. Ieslēdz ar MSI Afterburner un RivaTuner lai spēlē rāda CPU usage un Fan Speed, pavēro, kam palielinoties sākas skaņa. Un pārsvarā portatīvajiem procesorus mainīt nevar, jo viņi ir pielodēti klāt pie mātesplates.
 15. Faith

  Videokarte

  Budžetu, puika, budžetu. Šaubos ka gt 610 varēsi pavilk uz stabiliem 60 fps un 1080p. http://www.overclock.net/t/1489413/gt-610-very-bad-performance- vienas vienīgas problēmas https://www.youtube.com/watch?v=YOHls8m7mYM - uz mazas izšķirtspējas un vispārējās grafikas, šausmīgi stuttero https://www.youtube.com/watch?v=yOHLKwHMyY0 - šausmīga izšķirtspēja, pat video nav mp http://www.notebookcheck.net/Counter-Strike-Global-Offensive-Benchmarked.81183.0.html- benchmarki, nav tieši priekš šīs kartes, bet to karti var pielīdzināt Intel HD 4000 integrētajai Kopumā, paspēlēt tu varēsi ganjau, bet vari rēķināties ar maziem grafikas iestatījumiem vai izšķirtspēju un šausmīgiem fps dropiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.