Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

gobbijs

Kārtīgs biedrs
 • Content count

  929
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

100 Excellent

About gobbijs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Contact Methods

 • Skype
  gobbijs

Recent Profile Visitors

3,751 profile views
 1. i guess būtu jāsāk ar to, ka pastāsti sīkāk par spēlīti kādu vēlies, ko viņā vēlies, kādas opcijas utt.
 2. kapēc ? Tādu mātesplati nepieciešams pirkt, ja vēlies veikt diezgan labu OC, bet ja to neveic un arī neveiksi, tad no tādas mātesplates nav jēga. Par tēmu - tad neatradīsi neko sakarīgu par 60EUR. Labāk vēl piekrāj un nopērc uzreiz daudz maz sakarīgāku PC.
 3. uzraksti man PM šeit vai steam - http://steamcommunity.com/id/officgobby varu nopārdot.
 4. rakņājos pa veco cieto disku un uzgāju ko šādu - http://www.mhweb.me/codecanyon/clientage/live/ username - admin password - admin lejuplāde - https://failiem.lv/u/8g9pvvp7 cik atceros, tad ir diezgan viegli uzstādāms un nav japieliek nekādas lielas pūles, lai viss ietu. ja noderēja, tad droši nospied LIKE.
 5. ko tu izdarīji, ka sākt lekt tās lapas ārā ? Vienkārši no zila gaisa tas nav iespējams, ka leks Tev ārā kaut kādas RU lapas.. esi noladējis kaut kādu ļevu programmu vai kas tam līdzīgs.
 6. bet saproti to, ka klaviatūra maksā 78euro citos veikalos ? kapēc man no tevis būtu japērk pa 22euro dārgāk.. ja varu veikalā pavisam svaigu un neatpakotu nopirkt lētāk nekā no Tevis jau lietotu.
 7. still aktuāli.
 8. ayy, neesmu nekāds gudrais pascālī, bet varbūt kāds var izlīdzēt ar šo uzdevumu ? Dota matrica X[m][n], kura aizpildīta ar nejaušiem skaitļiem intervālā [1;10]. Sastādīt programmu, kas atrod un izdrukā tos matricas X elementus un to indeksus, kuru vērtības ir savā rindiņā mazākās, bet kolonā lielākās. Ja tādu elementu nav, izdrukā nulli. Esmu tik tālu ticis, bet īsti nezinu kā izveidot pārbaudes ciklu... esmu tik tālu ticis : https://pastebin.com/N0rZXwcA yes yes hetarusi hello, bet nu cerēšu, ka kāds varēs izpalīdzēt. cepums no manis.
 9. 34 http://steamcommunity.com/id/officgobby
 10. un par ko tu gribi 15eiro ? ETS2 maksā 4eiro... par parējam nemaz nerunāsim...
 11. ja varētu kaut ko vēl saprast... nofočē normāli un nedaudz piestrādā pie cable managamenta.
 12. domāju, ka zemāk par 65fps nevajadzētu būt. iesaku pirkt uzreiz ssd, lai butu vel labaks fps.
 13. strīmojot stabili, ka nebūs 100fps un pat bez strīma maz ticams, ka visur būs stabils 100fps.
 14. ayy, pērku DDR3 8GB vai x2 4GB ram kitu/s. Ieteicams būtu 1600mhz, bet der arī cits. ja ir ko piedāvāt, tad droši rakstiet šeit pat vai pm.
 15. tu joko ? lmt ir 2x vairāk torņi nekā tele2..