Jump to content

gobbijs

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  933
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

gobbijs last won the day on September 9 2017

gobbijs had the most liked content!

Community Reputation

102 Excellent

About gobbijs

 • Rank
  Advancēts biedrs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Contact Methods

 • Skype
  gobbijs

Recent Profile Visitors

4,416 profile views
 1. gobbijs

  4x20€ giveaway

  gaz vienmēr būs sirdī. ❤️
 2. gobbijs

  GIVEAWAY

  izi navda
 3. gobbijs

  Labākā rezolūcija priekš 75hz?

  1440x1080
 4. iksdi. tādu jaunu korpusu var nopirkt pa 22eur un arī ar LED gaismām, nice try vecīt. korpusa modelis - GTT Smart 5000RA ATX Mid-Tower SMART5000RA
 5. gobbijs

  giveaway domain

  easy uzvara
 6. gobbijs

  Awesum.e dizains :?

  http://prntscr.com/j5368o kapēc kaut kādas bildes iet pāri tā saucamajam "content" sūdam ? Ar X ir apzīmēts kur. Navigācijas float right randomā kaut kur vienkārši mētājas... arī augšējo daļu kur ir izliekta tā bilde, tad kapēc nevar beigties abas puses vienādi ? Nezinu, varbūt tikai mans tas, bet kaut kā īsti riktīgi neliekas tas. un kā jau augstāk minēja, tad kaut kādi random inner shadowi salikti nevajadzīgi... ā, un I ikonu vajadzētu jau tomēr tuvāk tekstam, nevis ikonu kaut kur nomest un kaut kur nomest tekstu tur pat netālu.
 7. gobbijs

  Spēles izveide

  i guess būtu jāsāk ar to, ka pastāsti sīkāk par spēlīti kādu vēlies, ko viņā vēlies, kādas opcijas utt.
 8. gobbijs

  Vajag salikt datoru!

  kapēc ? Tādu mātesplati nepieciešams pirkt, ja vēlies veikt diezgan labu OC, bet ja to neveic un arī neveiksi, tad no tādas mātesplates nav jēga. Par tēmu - tad neatradīsi neko sakarīgu par 60EUR. Labāk vēl piekrāj un nopērc uzreiz daudz maz sakarīgāku PC.
 9. gobbijs

  perku minecraft premium acc

  uzraksti man PM šeit vai steam - http://steamcommunity.com/id/officgobby varu nopārdot.
 10. gobbijs

  [PHP] LOGIN SISTĒMA

  rakņājos pa veco cieto disku un uzgāju ko šādu - http://www.mhweb.me/codecanyon/clientage/live/ username - admin password - admin lejuplāde - https://failiem.lv/u/8g9pvvp7 cik atceros, tad ir diezgan viegli uzstādāms un nav japieliek nekādas lielas pūles, lai viss ietu. ja noderēja, tad droši nospied LIKE.
 11. gobbijs

  Chrome problema

  ko tu izdarīji, ka sākt lekt tās lapas ārā ? Vienkārši no zila gaisa tas nav iespējams, ka leks Tev ārā kaut kādas RU lapas.. esi noladējis kaut kādu ļevu programmu vai kas tam līdzīgs.
 12. gobbijs

  [Pārdod] hyperx alloy fps

  bet saproti to, ka klaviatūra maksā 78euro citos veikalos ? kapēc man no tevis būtu japērk pa 22euro dārgāk.. ja varu veikalā pavisam svaigu un neatpakotu nopirkt lētāk nekā no Tevis jau lietotu.
 13. gobbijs

  pascals

  still aktuāli.
 14. gobbijs

  pascals

  ayy, neesmu nekāds gudrais pascālī, bet varbūt kāds var izlīdzēt ar šo uzdevumu ? Dota matrica X[m][n], kura aizpildīta ar nejaušiem skaitļiem intervālā [1;10]. Sastādīt programmu, kas atrod un izdrukā tos matricas X elementus un to indeksus, kuru vērtības ir savā rindiņā mazākās, bet kolonā lielākās. Ja tādu elementu nav, izdrukā nulli. Esmu tik tālu ticis, bet īsti nezinu kā izveidot pārbaudes ciklu... esmu tik tālu ticis : https://pastebin.com/N0rZXwcA yes yes hetarusi hello, bet nu cerēšu, ka kāds varēs izpalīdzēt. cepums no manis.
 15. gobbijs

  5EU Steam wallet giveaway!

  34 http://steamcommunity.com/id/officgobby
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.