Jump to content

Shame`

Biedrs
 • Content Count

  1,171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Shame` last won the day on October 30 2020

Shame` had the most liked content!

Community Reputation

-176

1 Follower

About Shame`

 • Rank
  Legendary BOSS
 • Birthday 07/24/1997

Contact Methods

 • Website URL
  noname
 • Skype
  noname

Profile Information

 • Location
  Jelgava

Recent Profile Visitors

2,127 profile views
 1. nu viņš viņu atvelk kā iso, bet nometot uz flešku neredz caur boot, jo formātu neizlasa FAT - jau būtu jalasa gan uz win gan uz linux , hujzin , nopisos , bet bez rezultātiem, labāk paņemš no brālena notebook , un to izdarīšu caur win .
 2. Tu nopietni?Draugu ar win ?
 3. Kāds pērk arī kautko tādu ?
 4. Vēlos no linux pariet uz win! Step 1 - ISO win 10 , esmu uzmetis uz fleškas,bet viņs viņu nelasa caur boot / biosā viss ok, kas varētu būt par problēmu ? win parmetu uz fleškas bez nekadām programam (ultraiso utt - nelietoju) ISO būtu automatiski janolasa! http://bildites.lv/a/suvbsvbx#dgpszp42
 5. kāds artic, floyed bet tnq ilgi meklēju.
 6. Ja arī agrāk ir bijusi tam projektam kaut kāda slava, tad tajos gados bija viss vienkaršāk, nebija tik daudz smirdīgu mēnešnieku! Un nekas nav mūžīgs, tad duplet,unreal,stn viņiem arī visiem rep ir nost, parādi kautvienu projektu no old laikiem, kuram nav rep sapists ?! No sūda, arī var parveidot par super sūdu, vienkarši jēga piepisties ir ?! Nav karoč man vnlg, es off. tralatrala .
 7. Tas nebija majiens šoreiz,kad tev skauztu! Vienkarši jums pašiem neapnīk vienu un to pašu huiņu dzīt ? menešnieks, gg, nav jēgas! Es pats šajā projektā nekas neesmu, vismaz šajā projektā nav tā , kad uzreiz gazā met reklāmu, es iemetu pat prikola pēc, lai dzirdētu kritiku, jo gazā reklamēt nav jēgas, jo tur lielakā daļa tādi atsaldēti kā tu sēž, kuri pat uz šo postu negatīvi reaģēs! Nu kāda tev tur starpība kad menešnieks?! Frāze '' apkauno domain name '' mošk tam portālam pieminekli uzcelt ?
 8. Es tavā vietā neraudātu , nekas nav mūžīgs, un tu droši vari aiziet pie tā projekta ipašnieka, un viņam to izteikt.
 9. Sveicināti HAS.LV lietotāji! Vēlos nedaudz pastāstīt par Mūsu spēļu projektu!. pick.lv pastāv jau labu laiku,un turēsies vēl ilgu laiku. Šeit ir atrodams viss par 1.6,MC,TS3 ,csgo un konkursiem. http://pick.lv/forum/ pick.lv forumā var sastap dažādus interesantus cilvēkus,konkursus,video,gifus,dažādus serverus un forumā ir dažādi CS:GO turnīri,kur vari vinēt dažādas balvas. PICK.LV ir sastopami divi CS 1.6 serveri. DD2.PICK.LV JB.PICK.LV De_dust2 Land serveris,kurš konfigurēts vieglai spēlēšanai.Nav nekas,piebāzts un ielikts lieks plugins.Serverī lagu nav un spēlētājiem ir viegli spēlēt. Serverī ir pieejam friendly fire komanda. Pieejams VIP's,kurš ir defultais. (sīkak neaprakstīt to, ienāc un novertē pats) Projekta mērķis nav pelnīt naudu,bet gan lai izbaudītu laiku kopā! Drīzumā arī citi serveri gaidāmi(protams ko mūsu lietotāji vēlesies redzēt!)
 10. Shame`

  SCHOKK feat. REDO

  Eminems pēc pirmā demo - bija zvaizgne,žēll kad tu viņa vēsturi nezini. viņš kad strādaja pagrabā/metālužņos, viņš darbā pie sevīm dziedāja (un kad pamanija viņa draugs pa cehu,kurš pateica kad viņš būs zvaigzne, bet lai nemaina savu būtibu. Tas ir tā pat kā pateikt šādi - tu vari noedziedāt/uzrepot un ar pirmo gabalu palikt populārs (ja tevī mīt dziedātajs utt ) bet cits ar talantu visu izdarīs, un būs apaļa nulle, bet ar laiku. (katrā cilvēka mīt kaut kas tāds, ko katram ir jaatrod. ) ā, starpcitu tatad krieviem arī ir savs Eminems, kurš drīz izies arī amerikāņu auditoriju. Oxxymiron .
 11. Shame`

  SCHOKK feat. REDO

  Eminems ir zvaigzne, mēs nerunājam par zvaigznēm, akd . ^.^
 12. Shame`

  SCHOKK feat. REDO

  nu, es arī neesmu redzējis vell normālu čigānu,manuprāt ''čigāns'' jau skan intresanti,bet manuprat ir kāds normāls čigāns.
 13. es attvainojos, bet beats paštaisīts ? jeb lejupieladēts no clouda kāda?!
 14. Shame`

  SCHOKK feat. REDO

  Urlu valoda, zini ko nozīme vārds '' Urla '' ? žēll kad daudziem ir traumas no krieviem! Tas ir tāpat kā runāt par čigāniem! Ir tak arī labi čigani, ne tā ? Un manuprāt viņiem izcelsmes tieši hip hopā ir emocionāli, nekā kautkādiem angļiem,un kā saka '' krievi jebko izdomās ''.
 15. esmu šeit no wam laikmeta, vairāk kā 5.gadi ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.