Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Fielman`

Biedrs
 • Content count

  1,105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-176

1 Follower

About Fielman`

 • Rank
  Advancēts biedrs
 • Birthday 07/24/1997

Contact Methods

 • Website URL
  http://mega-random.org/NU
 • Skype
  csgo33

Profile Information

 • Gender
 • Location
  Jelgava

Recent Profile Visitors

872 profile views
 1. kāds artic, floyed bet tnq ilgi meklēju.
 2. Ja arī agrāk ir bijusi tam projektam kaut kāda slava, tad tajos gados bija viss vienkaršāk, nebija tik daudz smirdīgu mēnešnieku! Un nekas nav mūžīgs, tad duplet,unreal,stn viņiem arī visiem rep ir nost, parādi kautvienu projektu no old laikiem, kuram nav rep sapists ?! No sūda, arī var parveidot par super sūdu, vienkarši jēga piepisties ir ?! Nav karoč man vnlg, es off. tralatrala .
 3. Tas nebija majiens šoreiz,kad tev skauztu! Vienkarši jums pašiem neapnīk vienu un to pašu huiņu dzīt ? menešnieks, gg, nav jēgas! Es pats šajā projektā nekas neesmu, vismaz šajā projektā nav tā , kad uzreiz gazā met reklāmu, es iemetu pat prikola pēc, lai dzirdētu kritiku, jo gazā reklamēt nav jēgas, jo tur lielakā daļa tādi atsaldēti kā tu sēž, kuri pat uz šo postu negatīvi reaģēs! Nu kāda tev tur starpība kad menešnieks?! Frāze '' apkauno domain name '' mošk tam portālam pieminekli uzcelt ?
 4. Es tavā vietā neraudātu , nekas nav mūžīgs, un tu droši vari aiziet pie tā projekta ipašnieka, un viņam to izteikt.
 5. Sveicināti HAS.LV lietotāji! Vēlos nedaudz pastāstīt par Mūsu spēļu projektu!. pick.lv pastāv jau labu laiku,un turēsies vēl ilgu laiku. Šeit ir atrodams viss par 1.6,MC,TS3 ,csgo un konkursiem. http://pick.lv/forum/ pick.lv forumā var sastap dažādus interesantus cilvēkus,konkursus,video,gifus,dažādus serverus un forumā ir dažādi CS:GO turnīri,kur vari vinēt dažādas balvas. PICK.LV ir sastopami divi CS 1.6 serveri. DD2.PICK.LV JB.PICK.LV De_dust2 Land serveris,kurš konfigurēts vieglai spēlēšanai.Nav nekas,piebāzts un ielikts lieks plugins.Serverī lagu nav un spēlētājiem ir viegli spēlēt. Serverī ir pieejam friendly fire komanda. Pieejams VIP's,kurš ir defultais. (sīkak neaprakstīt to, ienāc un novertē pats) Projekta mērķis nav pelnīt naudu,bet gan lai izbaudītu laiku kopā! Drīzumā arī citi serveri gaidāmi(protams ko mūsu lietotāji vēlesies redzēt!)
 6. Eminems pēc pirmā demo - bija zvaizgne,žēll kad tu viņa vēsturi nezini. viņš kad strādaja pagrabā/metālužņos, viņš darbā pie sevīm dziedāja (un kad pamanija viņa draugs pa cehu,kurš pateica kad viņš būs zvaigzne, bet lai nemaina savu būtibu. Tas ir tā pat kā pateikt šādi - tu vari noedziedāt/uzrepot un ar pirmo gabalu palikt populārs (ja tevī mīt dziedātajs utt ) bet cits ar talantu visu izdarīs, un būs apaļa nulle, bet ar laiku. (katrā cilvēka mīt kaut kas tāds, ko katram ir jaatrod. ) ā, starpcitu tatad krieviem arī ir savs Eminems, kurš drīz izies arī amerikāņu auditoriju. Oxxymiron .
 7. Eminems ir zvaigzne, mēs nerunājam par zvaigznēm, akd . ^.^
 8. nu, es arī neesmu redzējis vell normālu čigānu,manuprāt ''čigāns'' jau skan intresanti,bet manuprat ir kāds normāls čigāns.
 9. mūzika

  es attvainojos, bet beats paštaisīts ? jeb lejupieladēts no clouda kāda?!
 10. Urlu valoda, zini ko nozīme vārds '' Urla '' ? žēll kad daudziem ir traumas no krieviem! Tas ir tāpat kā runāt par čigāniem! Ir tak arī labi čigani, ne tā ? Un manuprāt viņiem izcelsmes tieši hip hopā ir emocionāli, nekā kautkādiem angļiem,un kā saka '' krievi jebko izdomās ''.
 11. esmu šeit no wam laikmeta, vairāk kā 5.gadi ...
 12. Gribēšu redzēt cik pēc 5.gadiem tev - rep būs! Runa neiet par reputāciju iekš gaza postiem,bet gan par pārdošanas rep.
 13. Es zinu, kad šeit nav krievu hip hopa cienītāji,bet mīnusus ar šo var pelnīt
 14. Tatad principā tiek meklēts cilvēks, kas ir ņemies ar wordpress/joomla majaslapām, vajag sačinīt/sakunfigurēt tā , lai šablons un plagini nelekā,sīkak pm. Tatad principā darbs jau '' ez ' bet pašam neintresē rakņāties,testēt,kautko meklēt, jo ar tādiem dzinējiem neesmu nekad ņēmies! (Draugs vēlas realizēt projektu,meklē tehniķi, protams par darbu samaksās, ja tev intresē brīvajā laikā uzpelnīties, tatad raksti man sarunāsim! Lūdzu, bez kritikas,kā minēju iepriekš ja vēlies uzpelnīties raksti pm! (Protams guru cilvēki varat nerakstīt, jo uzpelnīties varēs max līdz 10 € - 15 € .
 15. tak appisejs ir viņš, un santazetajs ari , sorry par gramatiku/via phone