Jump to content

Nerly

Biedrs
 • Content count

  130
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Poor

About Nerly

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

497 profile views
 1. [HTML] Glazzed admin panelis

  Lūdzu var atjaunot?
 2. Warning set 0

  Oky. Tiku līdz tam ka iegāju Logs. Tur bija informācija. Bet nevar izdzēst. Tātad caur DB. Paldies. Cerams saies. Thumb UP.
 3. Warning set 0

  čau, hasieši. Vai ir iespējams IPB forumā noņemt wp visiem uzreiz? Proti 600 lietotājiem nevēlos katram spaidīt un noņemt warning pointus. Tad nu domāju, varbūt var noņemt tiem uzreiz visiem. Ja tas ir iespējams, pamāciet kā.
 4. EHR radio app

  Es ceru biji domājis Tautu puika Kappa. Runājot pa tēmu tīri glauni.
 5. PC sledzas ara

  GPU priekš grafikas videokarte.
 6. PC sledzas ara

  Iespējams barošanas bloks vai arī ceļas temperatūra datoram. Biežāk jau barošanas bloks ir pie vainas.
 7. Excel Lejupielade .

  https://www.microsoft.com/lv-lv/ Izveido acc. ------------------------------------------------------ https://office.live.com/start/Excel.aspx https://office.live.com/start/Word.aspx https://office.live.com/start/PowerPoint.aspx
 8. CS 1.6 CONFIG

  Tieši tapēc ir jaizmanto paša apstrādāts cfg. Tu nespēlē kā spēlē tie ar savu cfg. Tu spēlē kā tu spēlē ar savu cfg un no tā skills nemainās.
 9. Izstāde

  Nevar nepiekrist.
 10. Otrais dizains

  Jā.
 11. [HTML] Nepabeigts. Def dizains.

  Def dizains. Taču kā man jau minēja dažiem vēl tādi patīkot. Nav pabeigts līdz galam. SS1 - http://prntscr.com/bbw7cy SS2 - http://prntscr.com/bbw7kg Lejupielāde - https://failiem.lv/u/umajfa7r
 12. PĀRDOD E-Cigareti

  Domāju pa 15 var, jo parasti pārdod bez nekā vienkāršu cigareti ar lādētāju un VARBŪT līdzi nāk liquids. Bet te jau visa komplektācija, ja man nebūtu savējās un būtu vajadzība es apsvērtu nopirkt, bet kā jau minēju šīs tūtiņas nekam neder. Labāk jaudīgu vatīgo nopirkt par 60-100 Eur un nenožēlosi.
 13. PĀRDOD E-Cigareti

  Lasiju, ka lētās mēdz arī pārkarst un uzsprāgt. PS. Iemetu spoilerī.
 14. Otrais dizains

  Edited.
 15. Otrais dizains

  Izveidoju nelielu šedevru šim darbam, vismaz man tā šķiet. Protams viss tipis pēc šī dizainējuma. https://failiem.lv/u/9sf9wwca#/view/reworked.png Šis dizains, protams, arī nav mana tipa. Taču bij forši kko tādu pamēģināt
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.