Jump to content

TigerX

Biedrs
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TigerX last won the day on January 28 2017

TigerX had the most liked content!

Community Reputation

17 Normal

About TigerX

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

876 profile views
 1. Drīzumā būs pamācības video formātā latviešu valodā. Nekad neesmu sapratis kas tur tāds, ja redz pluginus? Tāpat visi plugini ir gandrīz par brīvu pieejami un gudrs cilvēks vienmēr atradīs līdzīgu vai tādu pašu pluginu. Gribi Ark serveri? Visu vienmēr var sarunāt, ja dabūsi cilvēkus kas spēlē. Neesmu foruma tehniķis, bet ieteikšu tehniķim, lai padomā par foruma versiju. P.s paldies visiem, kas novēl veiksmi.
 2. Mixnets.com Minecraft RPG server Sveicināts lasītāj, gribu tevi iepazīstināt ar MixNets minecraft serveri. Apnikuši vienādie serveri, kuros nav nekas jauns un kuros ir "Pay to win"? Tad šis serveris ir priekš tevis! Mūsu mērķis ir radīt kaut ko unikālu, kas atšķīrās no citiem latviešu minecraft serveriem. Pievienojies un veido savu karaļvalsti, čato ar mūsu draudzīgajiem biedriem un personālu. Visvārīgākais ir lai jums ir jautra spēlēšana! Ko mēs piedāvājam 1. Skaistus biomus, mūsu mape sastāv vismaz no 400 dažādiem biomiem, kā arī no ~1700 Custom Struktūrām 2. Mēs izmantojam "Feudal" kurš ir lielisks plugins priekš RPG servera. (Vairāk par šo pluginu mūsu mājas lapā) 3. Dažādu augļu koki un paši augļi, augļus var pārveidot dzērienus u.t.t 4. Jauni monstri, pret kuriem tikai labākie cīnītāji spēs cīnīties. 5. Mēģināsi nosist cūku,vistu,aitu,govi? Uzmanies, jo viņi arī mēdz cīnīties pretī! 6. Farmlimiter, vairs nekādās automātiskās fermas un xp fermas! 7. Jaunas mantas iesākot no bruņām līdz pat resursiem. 8. Nekādas dimantu bruņas! 9. Daudz dažādu pasākumu. 10. Esi jauniņais minecraftā? Nekas priekš tevis ir speciāla komanda /recipes, lai redzētu visas receptes priekš jaunām lietām. 11. Draudzīgs un atsaucīgs personāls. 12. Spēlētāji valda par tirgus cenām. 13. Un daudz kas cits! IP: mc.mixnets.com WEB: mixnets.com Mc versija 1.11
 3. TigerX

  Nerada prefix!!

  https://failiem.lv/u/6kjjn55d
 4. TigerX

  Nerada prefix!!

  Tev vajag Essentials un EssentialsChat un tev nekas nav jāmaina, tikko pamēģināju ar tavu permission viss iet kā smērēts... P.s ja vajag varu iedot šos 2 pluginus.
 5. TigerX

  Uzdevums

  1. 10:8 = 1,25 (Viens cilvēks strādā tik dienas) 2. 10-8 = 2 ( Par tik cilvēkiem būs vairāk ) 3. 2 * 1,25 = 2,5 ( Par tik dienām būs ātrāk ) 4. 10 - 2,5 = 7,5 ( Tik dienās pabeigs 10 darbinieki.) Nez vai pareizi...
 6. https://www.youtube.com/watch?v=qJv-2Y6jmxk&feature=youtu.be
 7. TigerX

  Problēmiņa

  Ja tie tavi skripteri nespēj atrast kur nomainīt, tad tos nevar uzskatīt par skripteriem. Kā nomainīt ieročus 1) gamemode/include/OnCommand.pwn atveram ar pawno. 2) http://prntscr.com/9pb8l2 Ar sarkano ir pasvītroti ieroču ID, ar zilo krāsu ir ieroču lodes. Lai vairāk saprastu ko nozīmē katri cipari: http://prntscr.com/9pbbxr 3) Tad, kad pabeidzi mainīt ieroču ID un Ammo, tad uzspied tikai SAVE. 4) Ieej gamemode/LSGWTDM.pwn un uzspied COMPILE/RUN. Par mašīnām: 1) gamemode/include/OnCommand.pwn atveram ar pawno. 2) http://prntscr.com/9pbikx Parāda pēc cik ilga laika mašīna respawnojās. 3) Tad, kad pabeidzi mainīt laiku, tad uzspied SAVE. 4) Ieej gamemode/LSGWTDM.pwn un uzspied COMPILE/RUN.
 8. Izdzēst šito un vairāk nerādīsies. http://prntscr.com/9n47ox
 9. Cik zemam IQ vajag būt, lai uz šitādu uzķertos?
 10. Zagt video trailer un uzdot to, ka tas ir jūsu servera mazais ieskatiņš, neliecina jau par neko.... Vienkārši cilvēku maldināšana.
 11. 1. Kāpēc tad ir tāda sadaļa Meklē cilvēkus, kāpēc man vel kaut kur jāmeklē kaut kādi signature? 2. Kāpēc lai negribētu? Ja kādam patīk taisīt serverus un vēlās parādīt savas idejas citiem. Brīnums ka neprasi tagad man samaksāt tev, ka tu komentē. 3. Neesi nekad strādājis bez samaksas? Tu pat saviem draugiem prasi samaksāt, lai viņiem izpalīdzētu kādos darbos?
 12. Sveiki, meklēju Minecraft servera tehniķi kurš varētu īstenot manas idejas un pats arī savas idejas. Nemeklēju atalgotājus kuri vēlās naudu nopelnīt, meklēju tādu cilvēku kuram ir hobijs/patīk/interesē taisīt Minecraft serverus un vēlās īstenot kaut ko jaunu. Par hostu var neuztraukties. Rakstat man PM, ja jūs vēlaties pievienoties mūsu komandai.
 13. Tur bugs ir ar īrējajām mašīnām. Iekāp mašina izīrē, izkāp ārā un iekāp atpakaļ un tev atkal ir jaīrē pa jaunu. Bet gamemode ir tīri labs.
 14. Tu kaut ko jauc, jo mēs ar to kas ir 4id.lv mājas lapā, ar to mēs arī nodarbojamies. Paldies..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.