Jump to content

skyr

Biedrs
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Bad

1 Follower

About skyr

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 03/14/2012

Contact Methods

 • Website URL
  http://twitter.com/huuh__
 • Skype
  ricardx214

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  City Jūrmala
 • Interests
  Girls, Cars, Designs, Coding.. <3

Recent Profile Visitors

2,822 profile views
 1. Kādā ziņā ilgāk lietojams? Lielāka atkarība parādīsies?
 2. arī biju metis acis uz Y700, bet sāku skatīt, ka tas Y520 nedaudz jaunāks un jaudīgāks, cenas ziņā viņi abi ir diezgan vienlīdzīgi. ''var būt ar 1060'' , par videokarti runā? ja tā, tad nedomāju ka man vēl uz augšu vajadzētu spiest, skatījos ka 1050Ti baigi labā esot, un man kā netik lielam entuziastam līdz kaklam pietiks grafikas ar tādu videok. Te man tā sagadījās atrast divus modeļus ar citām iekšām. http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/portativie_datori_un_aksesuari/portativiedatori/lenovo_legion_y520_80wk0021lt http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/portativie_datori_un_aksesuari/portativiedatori/lenovo_legion_y520_80wk005elt Cenas ziņā tīri labi atsķiras, bet vai ir tik liela starpība viņiem abiem? Procesors un videokarte nedaudz atsķiras. Ir jēga ietaupīt uz tām lietām?
 3. Hey, hey. Gadi 3 - 4 pagājuši, kopš te ņēmos, esmu atpakaļ ar palīdzības saucienu. Pēdējo laiku apsvēru domu par portatīvā iegādi, pavērtēju situācijas, papētīju, un sapratu, ka TAS beidzot ir jaizdara. Tad nu tā, vēlos sev kādu laptopu, lai skaņa filmām laba, kā arī reizi nedēļā kādai jaudīgākai spēlei. No spēlēm, protams, gan jau mēģināšu kādu GTA V, BF4 u.c. tāda tipa spēles palaist, protams kvalitāte mani īsti neuztrauktu, grafikas ziņā pat ar low - medium pietiktu. Pats šajā jomā, datoros un laptopos īsti neorientējos, tapēc nāku prasīt gudru padomu šeit. Metu acis pamatā līdz kādam tūkstotim, bet ar tādu domu, lai viņu kārtīgi varētu sataustīt un izbaudīt. Mans lielākais favorīts šobrīd - http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/ideapad/legion-y-series/y520/ Mana skatījuma plusi - Skaļruņi esot diezgan labi, 2x 2W Harman spīkeri ar Dolby kaut kādu trako upgreidu. Videokarte, NVIDIA GTX 1050 Ti, kas manuprāt ir salīdzinoši jaudīga laptopiem. 1TB HDD un 128gb SSD, ar kuriem es domāju pat pietiktu. Diezgan svārstos uz šo laptopu, bet vēlētos dzirdēt kādu gudrāku galvu šajā visā. Komentārus ar ''laptops gamingam?'' paturiet pie sevis. Paldies iepriekš.
 4. sens laiks pagājis, kopš te biju. skatos, no ''Help and Support'' uz ''Hackers & Scripters'' pārgājuši esat. :D

 5. Got it. Jācer, ka PC pavilks.
 6. ventrillo. vai runā klusāk, mazāk informāciju datoram būs jāsaņem, vairāk jaudas paliek cs'am..
 7. skyr

  Ehh PS..

  - Vienīgais, kurš patika, bija tā bilde ar pļavu, neskatoties uz to, ka tur īpaši nekāds darbs nav veikts.. - Vāji, daudz jāmācās vēl. Kādreiz atceros, bija tāds gfx.lv, bet nu tagad izskatās ka viņa vairs nav, tapēc meklē pamācības angļu valodā, labāk būtu ja tu skatītos kaut kādus bilžu tutoriāļus, neisaku youtube skatīties, jo tur viss ir kā uz paplātes, bet bilžu tutoriāļos pašam jāmeklē un jāskatās, kas un kā. Kā arī angļu valodas prasmes ietrenēsi. ( ;D ) - Tās līnijbildes, centies tās krāsas vairāk taisīt vienādas, lai nav bars balto, un pēkšņi izlien nēģeris. Vairāk effektus, kas padarītu to līniju 'realistiskāku' , jo izskatās ka to esi centies darīt. Tekstu, to 'life line' varētu pamainīt kaut ko, lai izskatas pievilcīgāk. Bet tas slīpraksta teksts gan, manuprāt, iederas. - Lai nu kā, paeksperimentē, gan jau būs čotkā. EDIT : ā nē, ir gfx.lv, ieej tur, paskaties pamācības!
 8. Uztaisi v2 gaiši zilā krāsā ar ziemas noskaņu, būs vēl ideālāk!
 9. Par skype.. Šobrīd man skype ēd 57k, bet atceros, ka kādreiz bija daudz mazāk, vismaz man, un iemesls bija skype versija, kura gandrīz visu laiku tika uzlabota, un biju ievērojis, ka usage cēlās. Varbūt pamēģini nokačāt kaut kādu veco skype versiju? Šobrīd lietoju Skype 5.8.0 , un cik es skatījos, ir jau 6.7.0 versija, varbūt pat lielāka. Starp tām versijām īpaši neko savādāku neredzu, jo tāpat es skype izmantoju tikai saziņai, failu sūtīšanai, un retā reizē arī sarunām, nevis ūberbūber visādām fīčām un tādā garā. ĪSUMĀ : Novelc vecu skype versiju! .. un jā, stilīgs username.
 10. Balstās tikai jumts uz staba. Lai nu kā, patīk, ka serveris ir domāts ne tikai mazajiem latviešu knišļiem, bet arī citu valsts pārstāvjiem. Veiksmi!
 11. Varbūt vienkārši uzraksti, ka tu neko nemāki, un ar kādu gribi uz nedēļu uztaisīt projektu.. ?
 12. skyr

  Ender.lv

  Tu kas, draugos meklē?
 13. skyr

  mans 1 html

  Pirms gandrīz 3 mēnešiem tu ieliki ''savu'' pirmo psd.. [ http://has.lv/topic/2536-mans-pirmais-psd/#entry17463 ] Manuprāt, tu progresē.. Ja netaisies ar to sākt nodarboties nopietni, tad labāk nedari neko.
 14. skyr

  Mans tresais

  Kapēc tavam avataram teksts ir tieši zilā krāsā?
 15. skyr

  Mans tresais

  Galīgi kož acīs.. Kāda vaina tekstam?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.