Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

AccL*

Biedrs
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-10 Poor

1 Follower

About AccL*

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

577 profile views
 1. Appisējs, iesaku neiepīties darijumos ar šo cilvēku.
 2. Pa manam tur neviens nav beigās appists, vnk cilvēkam nepietika pacietības pagaidīt.
 3. ātrs gan tu esi
 4. Sveiki! Mainu savu acc pret csgo skinu. Piedavājam savas summas, izskatīšu jebkuru piedāvājumu. Ranks DMG EDIT : 10eiras, piedavājumus PM. ACC - http://steamcommunity.com/profiles/76561198165229463/ Heitus atstājam pie sevis.
 5. Tu tak esi gailis! Būtu nopircis jaunu pa 15eirām, nevis no nepazīstama profilu, kur tevi vēl var appist.
 6. Sveiki! Varētu būt, ka šis būs tāds neierasts topiks forumā, bet kapēc nē. Tā tad pasūtiju botes no UK, bet sanāca tā, ka diemžēl man viņas ir par lielu. Vilktas tikai vienu reizi, cik pamerīt. Izmērs - US - 13. UK - 12. EUR - 47.5. garums - 31cm Cena 115Eur. Nike Sb Stefan Janoski max bilde - http://prnt.sc/f1fmju Ja kādam, kas jautājams, tad droši tepat apakšā jautājam. Cena vēl ir runājama
 7. Saturs tur bija nekāds. Kauns kaut ko tādu būtu ņemt līdz. Un runājot par cilvēkiem, tad cilvēku tur tiešām nebija. Visi sīki pokemoni, kas neko vairāk par 1.6 nezināja. Domāju, ka velti esat terējuši laiku, labuma manuprāt nebūs nekāda. Bet nu, lai jau veicas!
 8. boards.lv bet tur vairāk sliecas uz skate stiliņu. Par cik man vajag to pašu, paldies, ka tu to izdarīji manā vietā.
 9. Tak vispār sviests ar to PICKU. Viņi mani paaicināja par mod, par cik darīt nebija, ko, izdomāju piekrist un atcerēties vecos labos laikus. Pēc pirmās nedēļas man viss bija skaidrs, jo nekas nav mainijies. Ipašnieku varēja appist trīs sekundēs, slinks bezgala un viss stāv uz vietas un viņš cer, ka viss notiks pats no sevis, nekādu darbu neiegūldot. Cilvēki statusos mainās kā zeķes. Labākais ir tas, ka viņam ir bijuši miljons mēnešnieku projektu, bet kur var būt tik liels bezsmadzeņu radijums un nemācīties no kļūdām. Otru tik pat lielu muļķi meklējot neatradīs. īpašniekam vajadzēja sākt ar latviešu valodas kursiem, nevis projekta veidošanu. Tik nožēlojami noskatīties, ka cilvēks 20gadu vecumā nespēj uzrakstīt sakarīgu teikumu. Neko daudz viņš neatšķiras no mazajiem pokemoniem.
 10. Nu un? Agrāk viņš arī nebija nekas. Visi pamana tikai tos, kas iegūlda lielu darbu, loģiskus tekstus utt. Nevis bļa kā šitie krievu pagraba reperi - uzmet kkādu sviestu, ieraksta un zbis, domā, ka tagad dzīve izdosies un es būšu eminems. Ir cilvēki, kas grib dziedāt, bet viņiem vienkārši nav talanta un ko tu gribēji, ja nav talanta darboties mūzikas jomā, tad davaj dasvidos. Protams, nejau visi ir sudīgi, bet liela daļa pagraba reperu ir metami arā.
 11. Paklausies Eminemu un tu sapratīsi, kas ir kas.
 12. Kāds var izlīdzēt? - number-one@inbox.lv Paldies!