Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

nusun

Biedrs
 • Content count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Normal

About nusun

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

274 profile views
 1. Tā nav pareiza pieeja. Jo tev teksts tāpat ir left. Bet tev viņu vajag centrēt. Tev tam visam logam vajag text-align: center; Nederēs noteiktajam divam kurā tieši ir, vajag vienu lielāku divu. Jo var gadīties ka būs cross browser problēmas.
 2. tam visam melnajam divam piemet css text-align: center;
 3. Tas takš itkā ir komentārs. Vai tad viņu maz nolasa kā linku? šeit ir koda piemērs. <!-- HTML5 Shim and Respond.js IE8 support of HTML5 elements and media queries --> <!-- WARNING: Respond.js doesn't work if you view the page via file:// --> <!--[if lt IE 9]> <script src="https://oss.maxcdn.com/libs/html5shiv/3.7.0/html5shiv.js"></script> <script src="https://oss.maxcdn.com/libs/respond.js/1.4.2/respond.min.js"></script> <![endif]--> Tāpat arī daudz kur css ir komentāri, (pēc dažādu saitu komentāriem spriežot) viņi kaut kam esot vajadzīgi. Tikai tad ja vēl kāds cits kodē, ne tā? Lai trešajai personai vieglāk salasīt kodu? Un viss? Un vēl viens jautājums. Daudzos avotos ir rakstīts, ka lietot -moz- -o- -webkit..., ir obligāta prasība. Pareizi saprotu? To vajag darīt, jo ir cilvēki ar aizvēsturiskām browseru versijām un ne visiem nolasīs tikai defaulta tagu bez -moz-... Un ja lietotājam būs gana veca versija viņam arī tos -moz-... nenolasīs, ne tā? Jo ja pareizi saprotu, viņi sākumā parādijās kaut kādās versijās un ne visi browseri atbalstīja defaulta tagus. Jo pats neesmu sastapies, ka man kaut ko browseris neatbalstītu. (firefox, chrome). Šis ir vecs temats, iespējams avotus ko lasu ir outdated un pārlieku liela kodu rinda tikai aizdirs kodu. Baigais murgs, šai tēmai pietiks.
 4. iedod koordinates. varbut aizbrauksu ciemos
 5. Šis ir mans kods <?php $sql = mysqli_query($conn, "SELECT ` FROM race"); while($row = mysqli_fetch_array($sql)){ echo $row["year"]; } ?> Šis ir rezultāts Kā panākt, lai viņs izvelk visu šo informāciju, bet uz ekrāna tabulā izvada tikai 1x 1974. Jo man vajag informāciju kas nāk kopā ar šo gadu, teiksim sacensību kopskaitu tajā gadā. race DB id year month day track id 1974 2 4 2 Vai arī aizmirstam visu no paša sākuma un tupa taisīt DB ar gadiem vai kaut kādu +1 joku? Kā labāk?
 6. Really? 10/10? Dirsā līdēju bars. Smagi un bez ziepēm. he he Iemestu kāds cits ar tik pat "kvalitatīvu" saturu, nodirstu no galvas līdz kājam, ka kārtējais neveiksminieks streameris. Ja kas, noskatījos tikai jaunāko video "DRAUDZĪGĀKAIS KANĀLS RAJONĀ | VAKARA PUGB #2 TIEŠRAIDE" Runāšana, ir ok. It īpaši priekš pirmajiem video. Tikai mikriķi uzliec sev skaļāku, a to visi citi bļauj un tu čuksti. Kas riktīgi besīja, izmet savu telefonu pa logu bļin, nu ja tu spēlē spēli un strīmo, nu tad dari to, neviss nodarbojies ar blakus huiņu. Tiesa, neesmu baigais fans skatīties kā citi spēlē, bet ja skatītos, tā telefona dročīšana kaitinātu. Viņam kamera par zemu un patstāvīgi pēta kuli, tur arī ir visa problēma (atceros ka učenes tā teica tiem kas turēja špikerus starp kājām, šajā gadījumā laikam telefonu).
 7. Nākamreiz sāc ar screenshot. Kas bija pēdējais ko darīji, pirms sūdi sākās? Vēl ir variants, pagriez moni par 90grādiem. he he
 8. nejiet nejiet gan jā. Čista pa latiški. he he... joks. Ja kas, ja atrodi pareizu pircēju, ddr2 vienu plati var par 20e atdot. Ir cilvēki kas maksā labu naudu, jo viņus grūti sāk palikt dabūt.
 9. ta uz atro redzu ka tev pec intall ir punkts, nav jabut komatam?
 10. cfg man skiet ari vareja mainit izmerus. pamegini manuali tur nomainit un tad palaid speli. tik uztaisi cfg backup, ja nu nestrada.
 11. Tātad man ir lapa ar statistikām, katrā lapā ir "navigācija". Kāds varētu būt labākais veids kā viņu ievietot katrā .php failā? Ar php include, vai js include? vai ir kāds cits variants ko es nezinu? Vienkārši tā koda daļa atkārtojas un tas nešķiet prātīgi, katrā failā kopēt vienu un to pašu kodu.
 12. vakar pec stundas ilgas domasanas izdomaju. to db uztaisisu 3 dalas un tad visamvajadzetu saiet smuki
 13. Man visa vajadzīgā infa ir vienā līnijā. Man nevajag no vairākiem id izvilkt info. Nav īsti pielietojuma tavam variantam. Tāds pats kā tas ko augšā rakstīju (gandrīz).
 14. Tas ko tu domā nestrādās.
 15. Sveiki. Atkal es... he he Kā šito dabūt īsāk? Varbūt DB struktūra jāmaina? Es nevaru izdomāt. Man vajadzētu lai veic visiem pārbaudi, jo var gadīties ka nav pilns skaits dalībnieku un tādā gadījumā es gribētu lai man viņu rindu nemaz nerāda. $getRiders = mysqli_query($conn, "SELECT `1st`,`1bike`,`2nd`,`2bike`,`3rd`,`3bike`,`4th`,`4bike` FROM `results` WHERE `id`='".$_GET["action"]."'"); $resultzz = mysqli_fetch_assoc($getRiders); if($resultzz["1st"]>0){ echo '<td>1</td>'; $rider = mysqli_query($conn, "SELECT `name`,`nation` FROM `rider` WHERE `id`='".$resultzz["1st"]."'"); $riderres = mysqli_fetch_assoc($rider); echo '<td>'.$riderres["name"].'</td>'; echo '<td>'.$riderres["nation"].'</td>'; echo '<td>'.$resultzz["1bike"].'</td>'; echo '</tbody>'; if($resultzz["2nd"]>0){ echo '<tbody>'; echo '<td>2</td>'; $rider2 = mysqli_query($conn, "SELECT `name`,`nation` FROM `rider` WHERE `id`='".$resultzz["2nd"]."'"); $riderres2 = mysqli_fetch_assoc($rider2); echo '<td>'.$riderres2["name"].'</td>'; echo '<td>'.$riderres2["nation"].'</td>'; echo '<td>'.$resultzz["2bike"].'</td>'; echo '</tbody>'; if(...so on so on so on nekam neder }else{} }else{ }