Jump to content

nusun

Biedrs
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

nusun last won the day on May 25 2019

nusun had the most liked content!

Community Reputation

56 Good

1 Follower

About nusun

 • Rank
  Biedrs

Recent Profile Visitors

1,368 profile views
 1. nusun

  Datoru nelādē

  Strāvu vadā vari ar testeri pārbaudīt. Vads kustās iespraužot datorā Vadam ir jāstāv ligzdā stingri. Ja kustas, tātad esi izlauzis. Ja esi elektriķis, jauc vaļā. Ja neesi, aizved uz darbnīcu. Džeki šitos bieži labo, jo visi grib laptopus gultā stutēt, raustīt vadus un tad izlauž ligzdas. Šitie remonti parasti nav dārgi. Kā arī, tavi minētie simptomi izklausās pēc izlauztas ligzdas. Parasti sāk zust kontakts, vajag nolikt pareizā stāvoklī lai lādētu un tad beidzas.
 2. Sis varbut nav obligati risinajums. Bet nu vismaz alternativa. Es veidoju virtual local host, caur hamatchi. Pateicoties hamatchi, man nav jadod chomiem jaunas ip, ja mana mainas (lietoju dazadus interneta savienojumus).
 3. Nu nezinu. ar kodu ir jāraksta entās rindas. Ar blueprints dažkārt ir tikai daži cliki. Bet labākais ir tas ka, var strādāt ar abiem.
 4. Sveiki has.lv Man ir youtube kanāls, kurā angļu valodā publicēju dažādus video ar pamācībām, kā darboties ar unreal engine 4. Šis dzinējs ļauj veidot augstas kvalitātes spēles. Iepriekšēja pieredze programmēšanā nav nepieciešama, jo ir iespējams strādāt ar blueprint sistēmu (nodes). Ja ir interese, varat aplūkot manus pēdējos video. Mans kanāls Veidoju arī pamācības pēc pieprasījuma. Dotajā momentā veidoju Survival game series. Un katru otro dienu iznāk jauns video.
 5. Pie 10 nav bans??? Man sis ir pirmais warn. Lidz ar to esmu bik nesaprasana. Jo tema nebija nemaz tik veca.
 6. Srsly ppl? Kopš kura lika te kādām warnus liek? Citi var lamāties te gadiem un visiem pofig. Es nepaskatījos tēmas izveides datumu un iekomentēju JAUNĀKAJĀ TĒMĀ tajā foruma sadaļā. Un par to perm warn point? Wtf? Itkā es tēmu no 2012 būtu izcēlis. Man tikai ir viens lūgums, ja esmu tiešām pelnījis šo warnu, tad attiecīgi pomelo 2 warn vajag. Vienu par to pašu par ko man un otru postu krāsānu. Tā tak arī nedrīkst vai ne? Tas koments tajā tēma bija ta tēmu, jo tas kas veidoja tēmu, teica, ka dizains nekad nav tikts izmantots. Es tikai velējos pielabot, ka tika izmantots gan. Tā tēma nebija nemaz tik veca. Pēdējais posts pirms 20dienām. Man vēl jo projām nav sajēgas, nafig perma warn? Smieklīgi, esmu šeit lamājies pāris reizes. Citi te dod diskā vēl trakāk kā es un pofig. A te pēkšņi par kkādu huiņu...
 7. nusun

  Nebooto instalāciju

  Neko nemaina. Vienīgais kas uz legacy stāvēja bija kaut kads storage... Bet to pamainīju uz UEFI un nekādas starpības. Kā es varu uzinstalēt chipseta driveri ja es nevaru sev winda pat paroli ievadīt?
 8. nusun

  Minecraft lapas dizains

  Emm... Tas webs tika izmantots. Tiesa viņu nepabeidza, nebija multivides sadaļa. Tas bija mans projekts.
 9. Sveiki. Esmu windowsus 1000x instalējis. Ir bijis visādi un parasti google palīdz. Šoreiz esmu nedaudz uzkāries. Nopirku jaunas detaļas sev, B360M Aorus Gaming 3 Mātesplate. Kodu tagad nepateikšu. Ar veco windu cieto uzbooto win7. Parādās ievadies paroli... Caps lock, num lock, scroll lock var ieslēgt izslēgt, taču neviena cita poga uz klaviatūras neko nedara. Kamēr atrodoties bios, darbojas viss kā vajag. Mēģināju caur flash un caur cdrom bootot windows 7. Vienreiz caur flash aizgāja, taču atkal klava un pele atsaka. Mēģināju win10 caur flash, parādās tas konsoles logs, parasti ir press any key to boot from device vai kaut kas tāds. Bet šoreiz ir break line un viss, tas kursors tikai mirgo. Šis pats flash uz MSI Kreit Gaming uzbootoja win10 instalāciju. Vēl kas likās interesanti, pieliekot hdd viņu tā uzreiz nemaz nepalaida. Man vajadzēja enable viņu pie perifērijām.
 10. nusun

  C# for unity

  Ir padots viss. Man Loyc variants šķiet ticamāks, es tikai nevaru saprast kā viņu palaist. Ar c# uzsāku tik pirms dazām nedēļām. Nekur citur kā iekš unity neesmu viņu vēl lietojis, līdz ar to esmu diezgan liels nejēga. Screen no mana projekta. Tātad, paņēmu void OnEnabled(){ agent = GetComponent<NavMeshAgent> (); anim = GetComponent<Animation> (); currentTimer = timer; currentIdleTimer = idleTimer; } ///////////Partaisīju par void Start(){ agent = GetComponent<NavMeshAgent> (); anim = GetComponent<Animation> (); } void OnEnabled(){ currentTimer = timer; currentIdleTimer = idleTimer; } Tadāāāā viss strādā.
 11. Nesanāk saprast ko es daru nepareizi. Kods using System.Collections; using System.Collections.Generic; using UnityEngine; using UnityEngine.AI; public class Animal : MonoBehaviour { public float radius; public float timer; private Transform target; private NavMeshAgent agent; private float currentTimer; private bool idle; public float idleTimer; private float currentIdleTimer; private Animation anim; void OnEnabled(){ agent = GetComponent<NavMeshAgent> (); anim = GetComponent<Animation> (); currentTimer = timer; currentIdleTimer = idleTimer; } void Update(){ currentTimer += Time.deltaTime; currentIdleTimer += Time.deltaTime; if (currentIdleTimer >= idleTimer) { StartCoroutine ("switchIdle"); } if (currentTimer >= timer && !idle) { Vector3 newPosition = RandomNavSphere(transform.position, radius, -1); agent.SetDestination(newPosition); // met error currentTimer = 0; } if (idle == true) { anim.CrossFade ("idle"); // met error } else { anim.CrossFade ("walk"); // met error } } IEnumerator switchIdle(){ idle = true; yield return new WaitForSeconds (3); currentIdleTimer = 0; idle = false; } public static Vector3 RandomNavSphere(Vector3 origin, float distance, int layerMask){ Vector3 randomDirection = Random.insideUnitSphere * distance; randomDirection += origin; NavMeshHit navHit; NavMesh.SamplePosition(randomDirection, out navHit, distance, layerMask); return navHit.position; } } Pie rindām galā pierakstīju kuras met error. Šeit ir errors NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object Animal.Update () (at Assets/Scripts/Animal.cs:45)
 12. public OnPlayerSpawn(playerid) { SetPlayerPos(playerid,x,y,z); return 1; } Vai arī palasi šeit http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetSpawnInfo
 13. Paldies. Tas bija tieši tas ko vajadzēja. Visu izdevās sataisīt.
 14. Sveiki. Datus saņemu, visu redz. Bet teiksim ja pieprasu alert(data[11]); Man izvada 12 simbolu. Es saņemu visu kā stringu. Šķiet, ka strings ir dēļ echo, bet ar return es neko nesaņemu. // On click load event $('img#thisnut').one("click",function(){ $.ajax({ url: "load.php", type: "POST", async: false, success: function(data){ alert(data[0]); alert(data[1]); }, error: function(){ alert('Error'); } }); }); //php side $rez = array(); $sql = mysqli_query($conn, "SELECT score, prop FROM deeznuts WHERE member_login_key='".$pin."'"); while($row = mysqli_fetch_array($sql)){ $rez[] = $row; } echo json_encode($rez); }
 15. Visu vakaru ņēmos, tā arī nesanāca. Tātad veidoju sadaļas ar itemiem katrā. Vajag izvilkt sadaļas un itemu skaitu no katras sadaļas. Kods no codeigniter modeļa. $this->db->select('cate.*, items.*, COUNT(review.id) as total'); $this->db->from('items'); $this->db->where('items.catid', 1); $this->db->join('cate', 'items.catid = cate.id'); $this->db->join('review', 'review.id = items.id', 'left'); $query = $this->db->get(); return $query->result_array(); Kamēr nav counts izvada visus rezultātus kur items.catid = 1 Bet kā pievienoju šo count, man izvada tikai pirmo item un parāda review count no visām kas ir zem cate.1
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.