Jump to content

Zebimē

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  990
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Good

1 Follower

About Zebimē

 • Rank
  Zebiekste

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jekabpils

Recent Profile Visitors

10,662 profile views
 1. Varbūt kādam garažā kautkas aizmētājies no tricāra daļām?
 2. Neviena nopietna pircēja? 🤔
 3. Skaisti. Maziņš ieteikums, nākošās reizes pirms klāj uz metāla špakteli, uzpūt skābo grunti un uz viņas špaktelē. Pēc pieredzes ja uz parasta dzelzs uzklāsi špakteli, tā pēc kāda gada lips nost. Pats esmu paņēmis uz restaurāciju e30, ja tiešām ir interese, varu izveidot topiku un padalīties ar padarīto.
 4. Ar ko tika apstrādāta rūsa un kas tika pūsts virsū? Slāni pa slānim..
 5. Tiem kam reāli interesē, palūgšu rakstīt PM.
 6. bad sys admin - http://prntscr.com/hvvuoc
 7. Tiešām ir tik grūti izdomāt savu summu un piedāvāt? Patiks piedāvājums, piekritīšu. Uzreiz saku, kosmonauts neesmu. Ja smuki runās, atdošu visus vecos failus un jaunos, kādi ir palikuši. Vēl varu piemest vecu has foruma sql, kā bonusu..varēsiet sūtīt visiem spamu uz e-pastu vai dekriptēt kikisas paroli.
 8. Piedāvā savu, pret ledusskapi gan nemainīšu.
 9. Vēlos pārdot 8d.lv domēnu. Savus piedāvājumus sūtam PM. P.S Domēnu nepārdodu ar visu kontu, bet gan pārrakstīšu uz jūsu vārda.
 10. No tālajiem 2k14 reiz nācis, calM zīmētais šis dizains. #atskaņas #yo Bilde un PSD ir tur zemāk. https://drive.google.com/open?id=0B-YZRkPVRsQGeDdDNXRYblhjb00
 11. Ja nezinat, tad labāk paklusējat. http://vapeforums.lv/f/viewtopic.php?p=8385#p8385
 12. Visus līdz 3gs un ieskaitot ir izdevies atbloķēt, lai ietu visus tīklos ar UltraSn0w, bet nevienu jaunāku, nav. Es Tev ieteiktu uzzināt operatoru pie kura bloķēts, sapiķot un lai atbloķē, vai arī ir otrs variants izmanto Gevey karti. Strādāt strādās, bet ir bijis, ka sākas problēmas ar wifi un gps, lietojot to čipu. https://www.geveystore.com/collections/iphone-4s-unlock-solutions
 13. http://steamcommunity.com/id/wild_zebiekste Cik dosi?
 14. http://themeforest.net/item/mover-coming-soon-page/10606392
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.