Jump to content

Lade

Biedrs
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Lade last won the day on March 30 2018

Lade had the most liked content!

Community Reputation

73 Excellent

About Lade

 • Rank
  Advancēts biedrs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Contact Methods

 • Skype
  kristers901

Recent Profile Visitors

5,967 profile views
 1. Lade

  Ķīnas kontrolieris + pērku

  Pamēģini ieinstalēt xbox 360 softu, kas uztvers visas pogas kā xbox 360. Pie reizes varēsi pārbaudīt, kas iet un neiet no pogām
 2. Lade

  Nepieciešams skriptetis [MTA:RP]

  Raksti PM, ko vēlies redzēt un cik ilgā laikā, bet ar laikiem ir pašvaki.
 3. Lade

  [Pārdod] Pārdodu STEAM profilu un EFT.

  Klāt pienācis arī STEAM profils. - 30eur. EFT - 20eur.
 4. Pārdodu STEAM profilu uz kura atrodās šādas spēles(http://prntscr.com/l0fnq6). Man šķiet, ka par šādu kontu var prasīt 30eur, vai es kļūdos? Vienīgais mīnuss, ka uz profila stāv VAC BAN, tas ir uz Rust. 😕 https://steamcommunity.com/id/NoTitsNoFun/ Arī pārdodu Escape from Tarkov profilu, kas ir Standart versija. Oficiālajā mājaslapā uzrādās 35eur, ka var nopirkt, bet vēl nāk milzīgais PVN, kas ir ~50eur kopā par standart versiju. Profilā pašlaik ir 16līmenis un ieroči stašā, nekā īpaša, bet ir arī klāt unikālie ītemi atrasti. Par kontu - 20eur. Kādēļ pārdodu? Pietiek spēlēt spēles, vismaz uz kādu brīdi. Domāju arī kādu brīdi pārdot savu esošo PC, bet to redzēs.
 5. Lade

  Cik par šo varētu dot?

  Lai nav jātaisa jauns topika veids, tad vēlētos, cik par šo varētu dabūt? - http://prntscr.com/kqwafc , max 150eur?
 6. Lade

  PayPal naudu transferot uz UK banku

  Man UK pašam konts bija vairākus gadus atpakaļ, kad tur dzīvoju, vairs tas nav aktīvs. Pagaišo nedēļu jau veicu saziņu ar viņiem caur pašu PayPal zvanu, bet tur ir ļoti neparocīgi viņiem pieeja, nekā EU - tas neko nelīdzēja. Pats stāsts sākās ar to, ka es atrodos LV un uzliku naudu uz UK PayPal, kas nav īsti(pēc viņiem) legit, jo atrodos Latvijā, bet uzliku naudu uz UK PayPal, tā iemesla dēļ dabūju limited kontu ar visu naudas iesaldēšanu līdz 180dienām, bet tagad tās dienas ir pagājušas un ir iedēvuši iespēju pārskaitīt naudu uz bankas kontu, bet tikai uz UK banku( http://prntscr.com/kn2oei , http://prntscr.com/kn2ola ). Ja kkādā veidā var pievienot LV bankas kontu šeit, tad būtu superīgi, ka padalītos ar info. Karti gan es pievienoju, tā pavisam vienkārši, bet šeit ir tāda lieta, ka nemaz LV bankas kontiem nav šāda informācija, pareizi? PayPal kontu viņi neatjaunos, jo neatrodos UK vai uz to brīdi nebiju pašā UK, kad naudu uzliku uz sava PayPal.
 7. Lade

  PayPal naudu transferot uz UK banku

  Tas nav iespējams, jo dēļ tā iemesla, ka es naudu netīšām uzliku, nezinot pat pareizi sakot uz UK paypala, tad man uzlika PayPal limited uz 180dienām, tagad tas ir nost un var tikai naudu aizsūtīt uz bankas kontu, bet cik skatos, tad arī šī ir vienīgā iespēja - UK banku. Diemžēl, ja nu kāds var, tad būtu labi... trusted.. Ja varētu naudu vienkārši uz citu PayPal kontu nosūtīt, tad to sen būtu izdarījis.
 8. Hei. Esmu saskāries ar ļoti nepatīkamu lietu un nezināšanu iepriekš. Uz PayPal, kas ir izveidots seen, sen atpakaļ, kad vēl dzīvoju UK, tad izdomāju uzmest uz tās naudu, proti 120poundus, tagad ir tāda problēma, ka nevaru neko ar viņu izdarīt, tikai uzlikt uz banku, bet tikai UK banku. Varbūt kāds, kas ir trusted un dzīvo UK, varu nosūtīt uz viņu banku naudu un viņš paņem 20eur, gan pārējo pasūta ebayā, proti pēc manām lietām, ko iedodu.. any? http://prntscr.com/kmzqau
 9. Lade

  [Pārdod] Fifa 18 orgin

  Pārdodu FIFA 18 orgin multiplayer. Pirku pa kkādiem 49eur, pārdošu pa 10eur, why not. PM vai skype - kristers901
 10. Lade

  Rūdolfs Kanaviņš appisējs!

  wow, šis ir tas cilvēks, kas man kādus dažus mēnešus atpakaļ rakstīja, ka ir nopircis manu agrāko ''izzy.lv'' projektu, kas bija 4gadus kopsummā pastāvēja un plātijās, ka laidīs augšā, paņēmu un nobloķēju automātiski. Šim joprojām stāv tas nosaukums. xd
 11. Lade

  Pārdodu youtube kanālu, 679subs!

  Lai neveidotu jaunu topiku. Pagaišo vasaru pa 1mēnesi dabūju savam kanālam ~900abonmentus, kas tika tīri tikai balstīts uz tiešraidēm, kādi labākajā gadijumā 3videoklipi tika izlikti vienkārši. Tiešraides skatījās +/- 40cilvēki. Vidējais tiešraides ilgums bija 3h un pa to laiku skatījumu skaits +/- 1000skatījumi, ja ilgāk, tad tas cipars nedaudz uzkāpa. Tīri kanāls tika balstīts uz CSGO, big gambling(no savas kabatas un lielās summās), pa retam PUBG un rust. Cik par šādu varētu? Kāds vēlās pirkt, varam sarunāt visu kko, pm.
 12. Lade

  Accessories Script! Meklēju!!!

  Ir kkādi 2veidi uz Pc.
 13. Lade

  Pārdodu - Steam wallet, CSGO mantas

  Pieejams wallets - 30%. Any?
 14. Lade

  Orgasms

  Man patīk tā nekvalatīvā skaņa no paša strīma(?), tava mikrofona dūkoņa, jutos kā lidmašīnā, pat var teikt trakāk - reaktīvā lidmašīna un fonā kkādas vēl klāt skaņas no paša tevis. Nedari to vairāk, lūdzu.
 15. Lade

  Montāžas programma.

  Adobe Premiere
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.