Jump to content

Bremze

Biedrs
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Bremze last won the day on January 8

Bremze had the most liked content!

Community Reputation

42 Good

About Bremze

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Automašīna ir vizuāli ideālā stāvoklī, bet protams laikapstākļi arī savas pēdas nedaudz ir atstājuši. Bik pretrunīgs teikums, nieteiktu tā rakstīt. Lai labi pārdodas 👍
 2. Ar zilīti turpinam baudīt sniedziņ Moš kkad nopietnāk jāpafilmē ar kaut kādu nopietnāku tehniku, būtu intresanti.
 3. Sveiki! Lūdzu palīdz iekļūt Audi Latvija nākamā gada kalendārā spiežot like uz sekojošā linka bildes facebook. Paldies. audi latvija facebook posts
 4. Nez nav tik traki, tik cik vēja skaņa no atvērtā loga apnīk. Golfā kondiška nestrādā un necēļās rokas labot, kā nekā sportwāgen, vajag visus zirgus . Par golfu runājot tika iepirktas uzlīmes un draugi uzdāvināja kaut ko, ko tagad nākas vedāt līdzi Varbūt piekarināt tādu aŗī a5?
 5. Dirselim BlowOff nevar uzlikt, jebšu nav jēga likt. To skaņu veido gaiss kas ir iesūkts pa trubām iekšā līdz turbo un atlaižot gāzi liekais gaiss nāk atpakaļ pa ieplūdes kasti/fitru. Pašam šitā visu laiku skan, tik man orģinālā kaste un cits/lielāks turbo.
 6. Tas vairak domāts kad ķēde vispār nolec
 7. Var redzēt ka bik zinošāks par 3.0 nestrīdos. Bet par tàm ķēdēm, vismaz viņas sāk grābēt un to var piefiksēt, lielākoties. Nav jau tā, ka Hujakš no zila gaisa un vārsti sabučojās ar virzuli. Most klapēm ar bija lāsīts forumos, ārvalstu. Viņiem patīk mainīt visu pēc kārtas un lielākoties maina visu kolektoru. Tāpēc tādi secinājumi.
 8. Nejauc ar 2.5tdi. Sadalenes tiem vairāk nekā šitiem. Ķēdi ar pēc skaņas jau var pateikt ka drīz nebūs labi. Šitiem jaukas problēmas ar ieplūdes kolektora klapēm, augspiediena degvielas sūknim (ja tas nav no čuguna un reti kuram ir) patīk saēst sevi skaidās un aizdrist visu degvielas sistēmu, jeb beigu beigās jāmaina viss - sprauslas, degvielas trubas, abi sūķņi(augspiediena un bākas), bāka jāskalo. (uz detaļām ap 2k) Tie ir tie lielākie posti. Klapju gadījumā tur var būt daudz kas, visbiežākais, ka izdilis, jo ir no plastmasas, dažreiz arī paši motoriņi. tās kas klapes kustina. Ja izdilis viss tur, tad kolektors jauns jāņem, kko arī var labot, bet to nepateikšu cik ļoti. Dzinēja spilveniem arī patīk izplūst, bet to pēc skenēšanas var pateikt, vismaz manam nāk spilveni ar sensoriem. Viens spilvens jau uzmetis kļūdu(100e spilvens), kā arī vienai pusei klapes aŗī. Vācietis laikam otru bijis mainījis jau. Protams DPF filtrs, bet ja esi normāls braucējs un nepis kapeiku pa degvielu - spied gāzi un izdedzini viņu, tad tam grūti aizaugt. Sprauslas pašas par sevi var izbeigties, bet tas jau visiem auto ar lielāku noskrējienu. Ganjau arī dīzeļa spararatam arī jāuzmet acs. Kupejām nāk klāt logu nolaišanas mehānismu slimība kas padod logu uz leju un augšu kad atver durvis(300e vismaz kaut kāda tante teica), bet laikam tas tevi neskars.
 9. Jau reģistrēts LV, šodien apskate izieta. Bilde uzņemta pa ceļu no vācijas uz LV. Pērku auto lai izbaudītu un uz šito čist 5x jāatskatās parkingā pirms ieej veikalā Šitiem ir savas slimības, bet pagaidām nekas traks nav, uz pulksteņa 180k km kur pēdējie 100 ir bijuši tieši lielceļš. Īpašnieks strādājis vw rūpnīcā un visas apskates pie dīlera veicis. Varēja redzēt, ka žēl bija atdot auto.
 10. Iepirkts jauns dampis. Golfs veljoprojām manā īpašumā, uzlikts Volvo turbo un tagad pie motora spiež laikam 150 kilovatus un 400nm griezi. Pie riteņiem laikam bija 129kw. Nesen biju izmērīt jaudu uz ruļļiem.
 11. Sporta filtru nav jēgas likt, nekas no tā nemainās. Biš skaņa dobjàka, bet tad labak taisnu trubu ieliec.
 12. Tu to no apes skaties vai intercar? Ja kādam vajag detaļas ar labu skidonu(20-30% no tā paša Gros auto cenas), uzsit man
 13. mans 1.9 golfs priekšpiedziņa ar 185 lopiem tīri labi iet. Ar 530 bmw no 30+ skrējāmies. No vietas nebija jēga, jo viņam xdrive un man priekšpiedziņa. Ko lai saka, tas mazais ņiperis tur līdzi 530 behai ar 265(?) zirgiem. Zinu ka tas bij aviens no niknajiem tā gada izveidotajiem.
 14. Hey, vai varētu izpildīt šo ātro aptauju? Vajadzīgs priekš universitātes. (6-7 jautājumi). https://goo.gl/forms/Iy65M7rld1nVVACc2 Liels paldies!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.