Jump to content

eclipzh

Kārtīgs biedrs
 • Content count

  944
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

eclipzh last won the day on March 6

eclipzh had the most liked content!

Community Reputation

107 Excellent

1 Follower

About eclipzh

 • Rank
  jaunākais zāles darbinieks palīgs
 • Birthday 06/17/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  labākajā maximas veikalā
 • Interests
  dzert alu

Contact Methods

 • Skype
  latviankuulers

Recent Profile Visitors

18,642 profile views
 1. [Pārdod] GTX 950

  un linkā ir parastā GTX 1050
 2. Spēļu projekts jauniešiem

  aizmirsi vēl par SA-MP...
 3. Kārtējo reizi meklēju cilvēku!

  Samaksa?
 4. Spēļu projekts jauniešiem

  kāda jēga no spēļu projekta 2k18, tādu ir 100, tie kas to uztaisīja īstajā laikā - jau izrāvās starp communtijiem. Tagad ko tādu taisīt būtu bezjēdzīgi, jo ja tu neesi pietiekams konkurents ar to pašu, piemēram, identy.
 5. PG CMS v10

  tas PG CMS tak ir shit, bija pilns ar bugiem
 6. Programmēšana skolās

  nice, jāsamierinas vien ir ar to, ka tehnoloģijas ir nākotne, tāpēc programmētāji parādas aizvien pieprasītāki un pieprasītāki. Es nu neteiktu ka skolās ar to ir problēma, manā skolā, jau no 3.klases bērni mācās programmēt ar lielāko prieku, tikai to programmēšanu vajag apvienot ar kko tādu, kas bērniem patīk, piemēram, kā manā skolā maza vecuma skolnieki jau programmē visādas lego mašīnas kas pašas pēc koda braukā un dara vēl sazin ko. Pat braukā pa pasauli un Latviju un dabū labus rezultātus.
 7. Nekur nav sarkanie pikapi

  liekas, ka atradu
 8. xdd #6

  hz, manuprat, tas zalais labi iederas. Tas headeris ar X vispar labi izdomats, skaisti izskatas. Vienigais, manuprat footera trukst.
 9. HAS.LV Gudrību Krājumi

  @Punis
 10. HAS marta spēle

  te viss gaz praktiski 40% ir kkadi samperi, mta playeri, tapec loti saubos ka vini nobalsoja subjektivi. Par cik Pro Pilkki 2 ir otrajaa vietaa, varetu tomer labak Pro Pilkki paspelet par cik tur nekada chakara nav, vienkarsi jauztaisa custom serveris un viss. Aidaa. Un mana skatijuma daudz interesantaka spele viennozimigi par to pasu SAMP. Pieturesos pie sada viedokla, ja vien kads tiesam neizdomas kko nice sakara ar GTA
 11. HAS.LV Gudrību Krājumi

  @Jhonny vs @DJkikisa
 12. Lokojas FPS uz 30.

  Jauns pc jeb tas ir peksni? man bija kkas lidzigs ar tiesi sadiem specs, pa defu parsvara jaunajiem datoriem spelu rezima baterija stav uz balanced, ne uz max perfomance. Nomaini uz max perfomance un vajadzetu stradat. Vai ari veel variants, ka spele tev ar integreeto palaizhas.
 13. HAS februāra spēles laiks

  dust 2 / inferno / un jaa par pool day liels plusins
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.