Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

eclipzh

Foruma uzraugs
 • Content count

  915
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Community Reputation

46 Good

2 Followers

About eclipzh

 • Rank
  jaunākas zāles darbinieks
 • Birthday 06/17/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  cehs
 • Interests
  dzert alu

Contact Methods

 • Skype
  latviankuulers

Recent Profile Visitors

10,987 profile views
 1. Un kas tev par videokarti? Mož Tev videokarte nemaz neatbalsta OpenGL vai arī tiešām nav draivera uzinstalēta. Uzspied Windows Key + R -> Ieraksti devmgmt.msc -> un uzspied uz Display Adapter. Atsūti skrīnu, kas tev tur parādas. Veicu tavā vietā nelielu Google research. Izmanto šīs metodes, ja vēl neesi izmantojis. (gadijumā, ja tomēr ar videokarti viss ok) pirmajā lapā atradu, gan jau ir daudz pareizākas un labākas metodes
 2. Atkarībā, cik ļoti tu gribi. Kā jau augšā minēja, ja runa iet par mobilajiem appiem, tad ieteiktu Photoshop Express, Lightroom un VSCO. Diezgan easy un saprotami. NoCrop vēl ja gribi bildēm kkādus rāmjus, kolāžas un vēl visādus sūdus salikt.
 3. Snapchat.
 4. Slēdzu.
 5. UP!
 6. Tikai šodien atdošu pa 15e.
 7. Izskatās pat tīri labi
 8. tur nav ko nemācēt, lapā ir visa infa
 9. Vēl aktuāli. Cena: 25e skype: latviankuulers https://imgur.com/R77KnxQ https://imgur.com/KrLlYiQ https://imgur.com/2NxyJqx
 10. printfulam nebija cenas kosmiskas?
 11. Jocīgi, ņemot vērā to, ka parasts useris nemaz neredz, kas topikus apstiprina. Laikam nesanāca uzbraukt? Protams, vienmēr atradīsies kāds kretīns un postos to, ko nezin. Kā vienmēr tavi centieni triggerot mani galīgi nesanāk.
 12. 1. tur tā lieta. 2. par reklāmām runājot, ja kāds ieposto - izvērtējam situāciju un apstiprinam. Pagaidām nav nekādu izmaiņu veikts noteikumos diemžēl. (ir spriests daudz adminu lokā, varbūt drīz būs kāda veida izmaiņas) Pagaidām ir tā, ka jebkurš svaigs lietotājs var likt reklāmu neatkarībā no brīdinājumu, postu skaita, pavadītā laika forumā vai reputācijas. Ir ieteikumu sadaļa un jebkurš lietotājs var izteikties kā padarīt community labāku.
 13. lai jau.. topika autors ir random cilvēks kuru bieži apceļ skype čatā un ienāk reizi mēnesī kad norauj wārnu no manis un dabū kaudzi ar mīnusiem no random cilvēkiem. Bet nu lai jau..
 14. šī bija pirmā normālā reklāma pa kādu laiku, kura nav nekāds samp, mc vai 1.6 miskastes komūns.