Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

eclipzh

Foruma uzraugs
 • Content count

  923
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Community Reputation

49 Good

2 Followers

About eclipzh

 • Rank
  jaunākais zāles darbinieks palīgs
 • Birthday 06/17/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  labākajā maximas veikalā
 • Interests
  dzert alu

Contact Methods

 • Skype
  latviankuulers

Recent Profile Visitors

14,106 profile views
 1. to melno bg gan varēji ar to augšējo bildi savienot/sapludināt. Tīri ok.
 2. atbalstu ideju! @eerenpreiss @Korijs ja vēlaties ņemties un organizēt, varu sataisīt poll, kas grib piedalīties. Tikai vajag laiku, datumu un citas detaļas saplānot.
 3. @MārisL @LoyC nez, likās smieklīgi
 4. Vēl aktuāli.
 5. Nopirkšu no kāda jauka cilvēka par saprātīgu summu (līdz ~20e) kādu saprātīgu acc. Serveris - EUNE, rankā baigās razņicas nav, tas pats arī ar skiniem. Interesē mostly čempi. Ar saviem offeriem skype - latviankuulers
 6. vispirms uzraksti, par kādu spēli iet runa, un kāda ir videokarte
 7. manuprāt, lielākā daļa kas zīmē lapas no gaza, nemaz neprot griezt html/css
 8. uzpeidžo man iekš Skype Tika nopirkts no @Reķis
 9. vēlprojām aktuāli, nebija laika nevienam atbildēt, aktuāli līdz 10 jūro, skype: latviankuulers
 10. Nopirkšu no kāda jauka cilvēka CS:GO, protams, bez VAC vai trade baniem. Inventorijs nav svarīgs, ranku vēlams kā minimums MG 1. Sazinies ar mani: PM. Tālāk domāsim. Kkādie ļevie frukti ar -69 reputāciju varat necensties rakstīt, zināmiem cilvēkiem varu iet pirmais.
 11. Un kas tev par videokarti? Mož Tev videokarte nemaz neatbalsta OpenGL vai arī tiešām nav draivera uzinstalēta. Uzspied Windows Key + R -> Ieraksti devmgmt.msc -> un uzspied uz Display Adapter. Atsūti skrīnu, kas tev tur parādas. Veicu tavā vietā nelielu Google research. Izmanto šīs metodes, ja vēl neesi izmantojis. (gadijumā, ja tomēr ar videokarti viss ok) pirmajā lapā atradu, gan jau ir daudz pareizākas un labākas metodes
 12. Atkarībā, cik ļoti tu gribi. Kā jau augšā minēja, ja runa iet par mobilajiem appiem, tad ieteiktu Photoshop Express, Lightroom un VSCO. Diezgan easy un saprotami. NoCrop vēl ja gribi bildēm kkādus rāmjus, kolāžas un vēl visādus sūdus salikt.
 13. Snapchat.
 14. Slēdzu.
 15. UP!