Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

eclipzh

Klauns
 • Content count

  930
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Community Reputation

53 Good

2 Followers

About eclipzh

 • Rank
  jaunākais zāles darbinieks palīgs
 • Birthday 06/17/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  labākajā maximas veikalā
 • Interests
  dzert alu

Contact Methods

 • Skype
  latviankuulers

Recent Profile Visitors

17,015 profile views
 1. Tāpēc arī cena attiecīga.
 2. Pārdošu vienu no saviem acc labās rokās, tam, kam to tiešām vajag, pa cik vairs nav vajadzības un lai pa tukšo nemētājas un spēlēju tāpat no sava main acc. Serveris: EUNE Skins: http://prntscr.com/hfxtvz Champs: 45 (pārsvarā dārgie) (http://prntscr.com/hfxubh + http://prntscr.com/hfxuhb) Ranks: S1 Ja kādam tas baigi izsaka, tad ir 5tais honor līmenis. Cena: 10E Saziņai, informācijai: latviankuulers (skype)
 3. Medieval Twitch var dabūt no kastēm, pats personīgi dabūju. Pārdošanas iemesls? ļoti šaubos, ka kāds būs tik gudrs, ka ies pirmais lietotājam, kas te uzradies no zila gaisa ar saviem 12 postiem. Varbūt pat varu piektdien ieķert, bet pirmais iet netaisos.
 4. diezgan nice kādus fontus izmanto?
 5. Ideāli. Paldies.
 6. kas te dīvains? Gaz sen jau vairs nav nekāds programmētāju forums, te tiek apspriests viss, un ganjau kādiem useriem ir tetovējumi kurus viņi agrāk, tāpat, kā es meklēja. Vēlos kko nice. Kaut kādu lauvu, ērgli, bet tajā pašā varbūt ari kkas cits, kas labi izskatītos, tur tā lieta, nezinu, tāpēc arī meklēju kādu saiti kur var norm explorot un atrast ko gribu, varbūt man patiks tā lauva, bet atradīšu kko pavisam citu kas man iepatiktos. Kkas tādā stilā.
 7. Labdien. Izdomāju, ka man vajag tetovējumu. Vēlos uz rokas. (forearm) Bet īsti nezinu ko man vajag. Pa māti Google meklējos, neko īsti sirdij kārošu neatradu. Varbūt ir kāda speciāla vietne internetā kur var atrast kko? Padalaties.
 8. to melno bg gan varēji ar to augšējo bildi savienot/sapludināt. Tīri ok.
 9. atbalstu ideju! @eerenpreiss @Korijs ja vēlaties ņemties un organizēt, varu sataisīt poll, kas grib piedalīties. Tikai vajag laiku, datumu un citas detaļas saplānot.
 10. @MārisL @LoyC nez, likās smieklīgi
 11. Vēl aktuāli.
 12. Nopirkšu no kāda jauka cilvēka par saprātīgu summu (līdz ~20e) kādu saprātīgu acc. Serveris - EUNE, rankā baigās razņicas nav, tas pats arī ar skiniem. Interesē mostly čempi. Ar saviem offeriem skype - latviankuulers
 13. vispirms uzraksti, par kādu spēli iet runa, un kāda ir videokarte
 14. manuprāt, lielākā daļa kas zīmē lapas no gaza, nemaz neprot griezt html/css
 15. uzpeidžo man iekš Skype Tika nopirkts no @Reķis