Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

eclipzh

Foruma uzraugs
 • Content count

  904
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

35 Good

2 Followers

About eclipzh

 • Rank
  jaunākas zāles darbinieks
 • Birthday 06/17/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  cehs
 • Interests
  dzert alu

Contact Methods

 • Skype
  latviankuulers

Recent Profile Visitors

9,164 profile views
 1. printfulam nebija cenas kosmiskas?
 2. Jocīgi, ņemot vērā to, ka parasts useris nemaz neredz, kas topikus apstiprina. Laikam nesanāca uzbraukt? Protams, vienmēr atradīsies kāds kretīns un postos to, ko nezin. Kā vienmēr tavi centieni triggerot mani galīgi nesanāk.
 3. 1. tur tā lieta. 2. par reklāmām runājot, ja kāds ieposto - izvērtējam situāciju un apstiprinam. Pagaidām nav nekādu izmaiņu veikts noteikumos diemžēl. (ir spriests daudz adminu lokā, varbūt drīz būs kāda veida izmaiņas) Pagaidām ir tā, ka jebkurš svaigs lietotājs var likt reklāmu neatkarībā no brīdinājumu, postu skaita, pavadītā laika forumā vai reputācijas. Ir ieteikumu sadaļa un jebkurš lietotājs var izteikties kā padarīt community labāku.
 4. lai jau.. topika autors ir random cilvēks kuru bieži apceļ skype čatā un ienāk reizi mēnesī kad norauj wārnu no manis un dabū kaudzi ar mīnusiem no random cilvēkiem. Bet nu lai jau..
 5. šī bija pirmā normālā reklāma pa kādu laiku, kura nav nekāds samp, mc vai 1.6 miskastes komūns.
 6. respekt
 7. Ko visi te cepjas, ja kanālam ir labs contents (nerunāju par šo konkrēto) tad pilnīgi pietiek ar labu webcam, un nevajag tur zaļos skrīnus, gaismas un citas nevajadzīgas uzpariktes. Daudzi labi streameri vēl projām neko tādu neizmanto un visi viņus skatās. Varbūt jā, tas varētu būt kaut kāds pluss vai arī kkur to tiešām vajag bet nu hz lai veidotu cilvēkiem skatāmu kontentu vajag tur topikā augstāk minētus daiktus.
 8. otrādies, mans mazais ziņkārīgais draugs
 9. nu tu jau arī salīdzināji olu ar gaili
 10. Man liekas tas ir ne tikai tur, Vidzemes galā tas arī ir aktuāli. Kandidāti (skolotāji) jau skolās pilngadīgus studentus "nemanāmi piekodina" par ko vajadzētu nobalsot.
 11. jābalso ir par tiem, par kuriem vismazāk balso
 12. Varbūt kādam noderēs pāris no maniem nesmukajiem darbiem. PSD: https://failiem.lv/u/c9dxb4j6#_
 13. Netaisi vienādus topikus, palīdzību vari uzprasīt arī uzrakstot zem viena topika, nevis pēc katra sīkuma veidot 100x tēmas.
 14. Cena: 30,- EUR Sadaļas pilnos izmēros:
 15. kā teiksi potenciālam interesentam arī tiks parādītas pilna izmēra bildes