Jump to content

eclipzh

Kārtīgs biedrs
 • Content count

  961
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

eclipzh last won the day on May 14

eclipzh had the most liked content!

Community Reputation

140 Excellent

1 Follower

About eclipzh

 • Rank
  jaunākais zāles darbinieks palīgs
 • Birthday 06/17/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  labākajā maximas veikalā
 • Interests
  dzert alu

Contact Methods

 • Skype
  latviankuulers

Recent Profile Visitors

19,279 profile views
 1. Varbūt kādam noderēs. Veidoju šo kādam kanālam, kādu laiku atpakaļ. Bilde: PSD: https://failiem.lv/u/kvbb7r9t Teksts veidots pēc šīs pamācības:
 2. eclipzh

  [Pārdod] Steam & LoL

  palika šis acc
 3. eclipzh

  Rūdolfs Kanaviņš appisējs!

  nekad nevajag uzticēties cilvēkam kam instagramā niks ir
 4. eclipzh

  Meklēju MC tehniķi

  patīk tas optimisms
 5. eclipzh

  Pārdodu youtube kanālu, 679subs!

  Subus var arī bezmaksas dabūt, bija saits, kur tu vienkārši regojies un abonē kādu citu cilvēku kanālus, un viņi tavu. Sub4sub. 500 subus var pa pāris stundām "uzkačāt". Atmet skrīnus, kas tevi ir abonējis, ja ir kkādi ķīnieši, krievi un vēl visādi brīnumi piesubojuši tad infa 100 tās ir uzkačāts acc.
 6. eclipzh

  [Pārdod] Steam & LoL

  Vel aktuāli
 7. eclipzh

  Aliexpress + Pasts

  tajā aicinājumā ko man sūtija, ir tikai mans vārds uzrakstīts, jo kad ordero preci tad autofillo visu info kas man bija profilā, un profilā bija tikai vārds tho. Tur laikam tā bēda. Tāpēc pase laikam šoreiz neder, bet laikam tad jāprintē no ibankas orderu + vēl kko no Ali lapas.
 8. eclipzh

  Aliexpress + Pasts

  Pase vai ID neapliecina, ka esmu maksājis par produktu.
 9. eclipzh

  Aliexpress + Pasts

  Tātad nesen pasūtiju dažādas preces no Aliexpress, pirms pāris dienām atnāca uz pastu aicinājums, ka jāiet uz pasta nodaļu. Aizgāju, bet pasta darbiniece pateica, ka ir nepieciešama kāda veida apliecinājums, ka tā prece ir mana (laikam tāpēc, ka sūtijumā bija norādīts tikai mans vārds), tagad vēlos uzzināt, varbūt kādam ir bijusi saikne ar šo lietu un zin kādu apliecinājumu vajag? Pietiek tikai ar bankas izdruku, ka esmu samaksājis, vai arī vēl kko no Aliexpress jāprintē, ja jā, tad ko tieši. Negribās baigi riskēt un aiziet ar nevajdzīgiem papīriem, jo ne katru dienu ir iespēja paspēt aizskriet uz pastu (darbs) Netā jau meklēju, bet visur dažādas atbildes. Pagaidām tik sapratu, ka būs jaaizpilda kkāda veidlapa un jāsamaksā neliela nodeva.
 10. eclipzh

  [Pārdod] Steam & LoL

  ā, https://steamcommunity.com/id/eclipzh
 11. eclipzh

  [Pārdod] Steam & LoL

  Vēl aktuāli, pa cenu ir iespēja pakaulēties.
 12. eclipzh

  [Pārdod] Steam & LoL

  Labdien. Pa cik nav laika spēlēm, vēlos atkratīties no liekiem acc, kurus pats neizmantoju un kuri varbūt kādam citam noderēs. Steam - CSGO (unranked), PUBG, Bad Company 2, tīrs acc bez baniem - 15 eur 2 League Of Legends profili: 1. Eune 11skins, 50champs, silver 1, 2.4BE, 3k OE + icons - 10 eur 2. Eune 8skins, 30champs, unranked 177 BE - 5 eur Sazināties pa skype: latviankuulers
 13. eclipzh

  vasaras plāni

  cope, vecenes, alus
 14. eclipzh

  5s icloud

  atdod atpakaļ īpašniekam
 15. eclipzh

  Meklēju cilvēku mājasdarbu ispildei

  Pēdējo 2 nedēļu laikā, balstoties uz Steam profile page, esi nospēlējis 30 stundas iekš PUBG, aprēķinot, sanāk, ka dienā pavadi vidēji 2 ar santīmiem stundas pie savas mīļotās spēles. Savukārt, latviešu valodas apguves kursi notiek 48 akadēmiskās stundas, pēc kā aprēķinot, sanāk, ka pa 2 nedēļām vari atvēlēt savai valsts valodai dienā vismaz 3 ar pus stundas, lai beidzot iemācītos rakstīt nevis "ispildei" bet "izpildei". Saprotu, ka ir tās nežēlīgais vilinājums uzspēlēt PUBG un pabļaut savā krievu matā uz citiem nevainīgiem spēlētājiem, bet nu visai primitīvas latviešu valodas zināšanās jau būtu laiks iemācīties. Un jā, savu tehnikuma papīru pēc pabeigšanas varēsi sev vienā vietā iebāzt pa cik viņš tev ārpus Latvijas neko diži nelīdzēs. pazūdi
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.