Jump to content

Kwaithex

Biedrs
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Kwaithex last won the day on March 15

Kwaithex had the most liked content!

Community Reputation

68 Excellent

About Kwaithex

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/10/1997

Profile Information

 • Location
  Loading...

Recent Profile Visitors

9,902 profile views
 1. Tu sākumā raksti, ka gribi izveidot kaut ko tādu, kas pievilks cilvēkus (kaut ko pavisam savādāku). Tev tik ātri mainās domas, jo jau pēc pāris atbildēm sāki iekomentēt par to, ka "varētu jau izveidot mc, varētu jau mazajiem mc". Nezinu, man izskatās, ka Tu it kā saki ka gribi kaut ko fresh, bet patiesībā gribi kaut kādu oldskūl mc serveri taisīt, kaut gan pats labi saproti, ka nekas no tā nesanāks. Btw. Tev ir arī nepareiza pieeja tam visam. Kā tu vari taisīt jau webu 3 stundas dienā, ja vēl nemaz nezini ko gribi? Tas jau liecina par to, ka tu tur tagad defaultu dizainu taisi ar ipb forumu, kas ir atkal vecā mēnešnieku tēma.
 2. Jā, M57. Visu dzīvi esmu braukājies pārsvarā ar bembjiem, jo ģimenē visiem ir bembji. Neteiktu, ka esmu fanāts, ja jau nezinu kā atšķirt oriģinālos no neoriģinālajiem bamperi, taču varu pateikt tikai vienu - pohuj, jo ja salīdzina bildes no rūpnīcas/uzliktajiem, vismaz es baigo atšķirību neredzu, tāpat skaisti izskatās. Par to, ka "žēl, ka universālis" - Tas jau ir katram individuāli. Universālim labāka akustika, subs labāk skan, vietas vairāk. Zinu, jā, ka vecenes parasti čīkst, ka garā pakaļa sūdīgi izskatās, bet ar emkas bamperu aizmugurē tīri zbis izskatās arī aizmugure.
 3. Tu jau redzēji balto behu, kuru iemetu. Ņēmu no pazīstamā, manā īpašumā tikai pāris dienas, tāpēc baigi daudz neko pateikt nevaru. Zinu to, ka viņam bembis bija nolīmēts vairāk kā gadu un vienīgās vietas, kur viņa nedaudz izskatās paplūkāta, ir m bamperi. Ar laiku noies nost visādas izlocījuma vietas. Onkulim bija bembis nolīmēts ar matētu melnu plēvi. Divu gadu laikā sāka parādīties burbuļi uz jumta, noplēsa jumtu nost. Domāju, ka gadu vai divus varēs normāli pabaudīt. Man par savējo drusciņ bail, jo oriģinālā krāsa ir melna un ja baltā plēve ies nost, tad būs dirsā, vai nu pārlīmēt visu gabalu vai arī jāplēš nost viss. Par cenām baigi nezinu, bet lēti nav. Varu ieteikt kvalitatīvu kantori - rigacustoms. Onkulim tagad vecais, labais e53 nolīmēts no melna uz rozegold, kopš decembra pilnīgi neviena kasjaka vēl nav. Varbūt kāds, kuram ilgāku laiku nolīmēta, varēs vairāk kaut ko pateikt..
 4. e39, 2002. gads, universālis, 3.0 dīzelis, 142kw (194zs), minimāli nočipots, tomāts. Drusku pneima niķojas, ja divas dienas nerūcini mašīnu, ūdens sūknis jānomaina tīri dēļ kustības. Sabuferu vēl jāieliek, gribu auxu ievilkt, jo es bez mūzikas nemāku braukt. m stūre, m bamperis priekšā, aizmugurē. Pārvilkta ar plēvi, nav oriģinālā krāsa (melna).
 5. Es Tev 1.6 uzdāvināju, gaidu BO4, kek. 🐔
 6. Nespēlēju mc, bet vai gadījumā "OptiFine" (Tev skrīnā rakstīts, ka mēģini palaist optifine) nebija kaut kāds mods priekš mainkrafta, kas būsto fps un citas lietas dara? Ja tā, tad tu esi dirsējs un visiem tikko meti spageti uz ausīm, ka necenties mc ieinstalēt tikai priekš java testēšanas.
 7. if(($date1 < $date2) || ($date1 < $date2 && $date2 < $date3) || ($date1 < $date2 && $date2 < $date3 && $date3 < $date4) || ) { Iedod vērtības ar kurām testēji
 8. Teorētiski, Tu tāpat velc informāciju no datubāzes 😊
 9. Čalis savu has profila paroli norādījis skype sarakstē.
 10. Kwaithex

  vasaras plāni

  Darbs bez atvaļinājuma, nogalēs kaut kur pie dabas, tālāk no Rīgas burzmas. Tādi lieli festivāli īpaši neinteresē, man vairāk pie sirds iet savējo bariņā pacept gaļu, kādu aļāgu ieraut pie dabas, turpat zem priedes pakrākt.
 11. laracasts diezgan sīki visu sadala pa tēmām, kas ir jāapskata. Diezgan ātri var apgūt pamatus, lai tālāk vari iet uz dokumentāciju un urbties pats cauri. Ja tiešām ir problēmas ar saprašanu angļu valodā, vari iet pēc principa "monkey see, monkey do", kaut ko jau tāpat sapratīsi. Ja tik un tā nesapratīsi, tad jādomā vai šis ir tavs lauciņš. Nevajag uzreiz lēkt virsū, kad Tev iesaka patiešām labu variantu.
 12. Īsti nesapratu, ko Tu gribi, bet uzreiz varu pateikt, ka ajaxā norādi dataType un contentType. Cik sapratu, tad veic pieprasījumu pēc ieraksta no datubāzes un ja tā ir, tad kāpēc tips ir POST? Drusciņ detalizētāk lūdzu..
 13. Ja drusku pacīnās, var modificēt, lai iet bez koda, es tā domāju. EDIT: Aiz garlaicības uzmetu aci koda. Viss, kas ir jāizdara, jānomaina verifyInstallation un verifyCodeToken return true un viss. 5min patestējot, it kā viss iet bez problēmām. Faila lokācija: /php/service/Verification.php Tālāk jāiet caur url /php/app.php?install-wizard un tiks noskipots verify steps. Verification.php <?php class Verification extends Service { private $config; public function onRegister() { parent::onRegister(); $this->config = $this->get('config'); } public function verifyInstallation() { return true; } public function verifyCodeToken($sp1cf959, $spa89a73) { return true; } public function updateInstallation($sp1cf959, $spa89a73) { $this->config->updateParameters(array('services' => array('verify' => array('code' => $sp1cf959, 'token' => $spa89a73)))); } }
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.