Jump to content

Kwaithex

Biedrs
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Kwaithex last won the day on June 4

Kwaithex had the most liked content!

Community Reputation

73 Excellent

About Kwaithex

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/10/1997

Profile Information

 • Location
  Loading...

Recent Profile Visitors

11,253 profile views
 1. Tu neko no tā, izņemot "basic", neteici, muldoņa.
 2. Kwaithex

  Design FGC

  Dizains skaists, bet logo, diemžēl, pizģīts. Nezinu original source, bet izmantojot reverse image search, uzraku šo logo (citas krāsas) https://bunker.in.ua/ (lapas logo) un šim yt kanālam - https://www.youtube.com/channel/UClDS5JO54ePTBCJxgnXp1Jg un ir vēl pāris vietās..
 3. Te jau arī apspriež konkrēti landing page. Kas tavos "full js" vēl tur tiek piekabināts? Tur jau tā 789354789345 efekti uzmesti virsū. Nesaki, ka tur vēl trūkst kaut kā? xO
 4. Mācies debagot, draugs. password_verify un password_hash strādā pavisam vienkārši. Sākumam, izveido mainīgo un hardkodē savu paroli iekš password_hash funkcijas, izdampo ārā, salīdzini vai strings sakrīt ar to, kas Tev tam jūzerim glabājas datubāzē kolonā "parole". Atrodi kurā vietā tev ir password_hash un nocheko kādu algoritmu viņš izmanto, to arī liec PASSWORD_DEFAULT vietā sekojošajā piemērā: $hash = password_hash("tavaparolebla1337", PASSWORD_DEFAULT); var_dump($hash); $checkpw = password_verify('tavaparolebla1337', $hash); var_dump($checkpw); Ja $checkpw atgriež true, tad skaties skaties vēlreiz uzmanīgi vai pareizi paņem vērtību no datubāzes, kas atnāk, izdampo $row, kā jau teicu.
 5. Tu arī tikko savu intelektu parādīji. Pats teici, ka rakstīt var visi, kas vēlas, nevis kuriem interesē tavs stulbais piedāvājums. Tie gadi jau garām, nomierinies. Pat 14 gadīgie negribās vairs to darīt par baltu velti, vismaz hotdogu un cīgu varēji dienā piedāvāt.
 6. Izskatās, ka /dev/sda1 ir 100% aizdirsts, kurš ir piemountots pie / un tavi tie 500gb ir /dev/sda6. Loģiski spriežot, vajag apvienot vienā. Neesmu unix eksperts, man šo atradu uz ātru roku, varētu derēt Tev: https://askubuntu.com/questions/66000/how-to-merge-partitions p.s Ja gribēji apgūt linuxu kā tādu, varēji sākt ar kaut kādu ubuntu. Kali linuxam baigi daudz visādu tūļu ir, kurus tu tāpat 95% neizmantosi.
 7. Kam tev kali linux? Palaid un atsūti skrīnu: df -h
 8. Nepareizi. Vienu brīdi biju spēlējis diezgan daudz darkrp. Katru reizi varēja pārsmieties, spēlējot. Viņš palika ar vien nepopulārāks un nepopulārāks. Virsroku pārņēma trouble in terrorist town un citi modi. Vecīt, man liekas, ka met mieru, mods foršs un tā, bet tas laiks jau ir garām, vēl jo vairāk, ja tev nav līdzekļu par ko viņu uzturēt un papildināt, lai nebūtu pilnīgs default.
 9. Tevi appisa
 10. dumš esi?
 11. React un Laravel ir divas dažādas lietas, tās nav alternatīvas. Skaties- Pareizai pieejai Tev vajag nodalīt frontendu no backenda, izvēlēties kādu tehnoloģiju steku, jebšu, frontendam vienu un backendam otru. PHP ir valoda, kuru izmanto priekš backend būvēšanas, tātad tavs minētais "Laravel" derēs priekš backenda, jo tas ir php framework. Tālāk domā par frontend, laravelis piedāvā by default Vue.js, kuru būs ātrāk iemācīties kā React. Ja visu šito padarīšanu vēl tikai mācies, tad silti iesaku Tev paskatīties laracasts. Tur, principā, no nulles būvē lietas un ir ļoti viegli iebraukt. Protams, var izmantot uz savu galvu kaut kādu salikteni, piemēram React + Laravel, bet priekš sākuma Tev to noteikti nevajag. Vēlāk vari eksperimentēt. Apskati Laravel + Vue, tālāk jau varēsi urbties dziļāk, nākamajam projektam vari mācīties React un backendā piešķilt Lumen, kas ir Laravel microframeworks (viss liekais ir nogriezts nost, ļoti viegls). Es biju darbojies projektā, kurā lumen bija backendā un react frontā. React pa lielam sazīmē visu lapu un Lumen tikai un vienīgi dod/paņem datus, bet nu, līdz tam vēl jātiek. Tā ēra jau ir garām, kur viss tiek jaukts kopā. Nē, protams, ka daudzi to vēl dara, bet tas vairs nav forši..
 12. Drusku confused, ko tu domā ar php forumu, izmantojot react un node.js, wut? Node.js būtu Tev backendam un react būtu frontendam. Kur tur nāk klāt php? Vari izmantot laravel + vue, būs labi. Vue būs vieglāk iebraukt kā reactā. Tavam minētajam stekam "React + nodejs" gan ir labums, ka viss ir uz js balstīts, ļoti ērti developēt.
 13. Kwaithex

  God pc builds

  Dīvaini, jo Tu galvenokārt minēji spēles un stream. hmm..
 14. Kwaithex

  Code editors

  Tas vairs nav par velti.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.