Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Kwaithex

Biedrs
 • Content count

  216
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

50 Good

About Kwaithex

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/10/1997

Profile Information

 • Gender
 • Location
  Loading...

Recent Profile Visitors

7,699 profile views
 1. laracasts diezgan sīki visu sadala pa tēmām, kas ir jāapskata. Diezgan ātri var apgūt pamatus, lai tālāk vari iet uz dokumentāciju un urbties pats cauri. Ja tiešām ir problēmas ar saprašanu angļu valodā, vari iet pēc principa "monkey see, monkey do", kaut ko jau tāpat sapratīsi. Ja tik un tā nesapratīsi, tad jādomā vai šis ir tavs lauciņš. Nevajag uzreiz lēkt virsū, kad Tev iesaka patiešām labu variantu.
 2. Īsti nesapratu, ko Tu gribi, bet uzreiz varu pateikt, ka ajaxā norādi dataType un contentType. Cik sapratu, tad veic pieprasījumu pēc ieraksta no datubāzes un ja tā ir, tad kāpēc tips ir POST? Drusciņ detalizētāk lūdzu..
 3. Ja drusku pacīnās, var modificēt, lai iet bez koda, es tā domāju. EDIT: Aiz garlaicības uzmetu aci koda. Viss, kas ir jāizdara, jānomaina verifyInstallation un verifyCodeToken return true un viss. 5min patestējot, it kā viss iet bez problēmām. Faila lokācija: /php/service/Verification.php Tālāk jāiet caur url /php/app.php?install-wizard un tiks noskipots verify steps. Verification.php <?php class Verification extends Service { private $config; public function onRegister() { parent::onRegister(); $this->config = $this->get('config'); } public function verifyInstallation() { return true; } public function verifyCodeToken($sp1cf959, $spa89a73) { return true; } public function updateInstallation($sp1cf959, $spa89a73) { $this->config->updateParameters(array('services' => array('verify' => array('code' => $sp1cf959, 'token' => $spa89a73)))); } }
 4. Kāpēc lai tā būtu stulba ideja? Tie, kas ikdienā sēž pie portatīvajiem (es runāju par tiem, kam VISPĀR nav stacionārā), mājās drošivien tā arī dara. Pirms nopirku stacionāro, tieši tāpat darīju, tiesa gan, izmantoju tikai vienu monitoru= VGA/HDMI pie portjika, klaviatūra un pele klāt pie usb, portjiks kaut kur dirsā aizkritis un tiek izmantots kā kaste. =]
 5. Uz ātru roku paskatoties, man liekas, ka Tev vaina kaut kur citur ir, jo šeit viņam nevajadzēja taisīt vairākus masīvus. Tas pats tava koda princips: session_start(); function setSession($name){ foreach ($name as $session => $value){ $_SESSION[$session] = $value; } print_r($_SESSION); } setSession(['user' => 20, 'name' => 'sumiya']); Atgriež Array ( [user] => 20 [name] => sumiya )
 6. Es neheitoju, bet prakse rāda, ka pārsvarā visi projektu īpašnieki to saka, kad projekts ir tikko atvēries. Viņiem liekas, ka viss būs ideāli, jo pašam īpašniekam viss liekas ideāli. Pēc kāda laika redz, balstoties uz ieguldītajiem sviedriem, ka tiešām kaut kas nav kārtībā, jo tautai vajadzētu būt vairāk un vispār aktivitātei kā tādai. Beigās saprot kur ir problēma un tikai 1 no 100 īpašniekiem apņemsies visus sūdus atkal krāmēt čupā, lai kaut ko mainītu. 0.1 no tā 1 (kurš, savukārt ir no tiem 100) veiksmīgi kaut ko realizēs. Varbūt tikai manas domas, taču man liekas šādi..
 7. Tieši tas pats ar ASUS laptopu bija. Man pietika vienkārši izņemt bateriju un ielikt atpakaļ.
 8. Ja cherry-mx blues un esi gatavs pa 50 - 60 atdot, paņemšu ceturtdien.
 9. Ja taustiņi ir Cherry-MX blues, tad jaunai cena ir 79 eiro, pat veikalā uz vietas. Ja nemaldos, tad Alfas euronicā redzēju. Ja taustiņi ir Cherry-MX reds, tad jaunai cena ir nedaudz zem 100 eiro, Spicē, Elkorā redzēju. Lūdzu pasaki kāda jēga cilvēkam Tev maksāt tādu pašu summu, ja viņš var vienkārši aiziet un nopirkt tādu pašu, pavisam svaigu, neaptraipītu ar taviem apčurātajiem pirkstiem?
 10. *facepalm*, viņš prasija FATAL dizainam uztaisīt tādu multividi kā GLAD dizainam ir..
 11. Viss it kā ir kārtībā. Notiek INSERT darbība. Iepriekš bija vienkārši INSERT table_name. Domāju, ka tas pie vainas, nomainiju uz INSERT INTO, domādams, ka kaut kas mainīsies, taču nekā. Tur tā lieta, ka kvērījs ir pareizi uzrakstīts. Ja nebūtu pareizi, viņš izsviestu sql kļūdu, taču neko neatgriež, pat ja veiksmīga ieraksta gadījumā mēģinu izspiest kļūdu no viņa. Neko nesaprotu. Kods: $MEMBER_INSERTION = $this->db->rawQueryOne('INSERT INTO members (member_username, member_password_hash, member_regdate, member_regip) VALUES (?, ?, ?, ?)', $insert_data); if($MEMBER_INSERTION){ echo "ok"; }else{ echo "Kļūda"; } EDIT: Safixoju. Kaut kas viņam nepatika tajā rawQueryOne funkcijā. It kā queriju izpildija, taču atgrieza tāpat false. Paldies.
 12. Sveiki. Es nesaprotu, vai nu esmu pilnīgs zābāks, vai kas te tagad notiek? Vai kādam no jums ir gādījies tā, ka query tiek izpildīts, taču, kad veic pārbaudi, atgriež false, kaut gan jābūt 100% true? $query = $this->db->query("query shit"); if($query){ echo "ok"; }else{ echo "not ok"; } Nekad šāds maindfaks nav bijis. Man db klasē ir arī getLastQuery, kurš atgriež pēdējo izpildīto kvēriju. Atgriež, ka pēdējais kvērijs ir tieši tas, kurš tiek pārbaudīts. Arī datubāzē tabulā rows ir apdeitots. Kā tā var būt? Es jūtos šausmīgi debīli, help me ples.
 13. Bilde CPU: Intel® Core™ I5-7500 3.4 GHz 6M LGA1151 MB: ASRock H270PRO4 GPU: MSI GeForce GTX1060 ARMOR 6GB RAM: Corsair Vengeance LPX 8GB 2400MHz DDR4 HDD: Western Digital CAVIAR Blue 1TB SATA 7200RPM SSD: CRUCIAL MX300 SSD 275GB