Jump to content

Kwaithex

Biedrs
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Kwaithex last won the day on June 4

Kwaithex had the most liked content!

Community Reputation

72 Excellent

About Kwaithex

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/10/1997

Profile Information

 • Location
  Loading...

Recent Profile Visitors

10,979 profile views
 1. Tu arī tikko savu intelektu parādīji. Pats teici, ka rakstīt var visi, kas vēlas, nevis kuriem interesē tavs stulbais piedāvājums. Tie gadi jau garām, nomierinies. Pat 14 gadīgie negribās vairs to darīt par baltu velti, vismaz hotdogu un cīgu varēji dienā piedāvāt.
 2. Izskatās, ka /dev/sda1 ir 100% aizdirsts, kurš ir piemountots pie / un tavi tie 500gb ir /dev/sda6. Loģiski spriežot, vajag apvienot vienā. Neesmu unix eksperts, man šo atradu uz ātru roku, varētu derēt Tev: https://askubuntu.com/questions/66000/how-to-merge-partitions p.s Ja gribēji apgūt linuxu kā tādu, varēji sākt ar kaut kādu ubuntu. Kali linuxam baigi daudz visādu tūļu ir, kurus tu tāpat 95% neizmantosi.
 3. Kam tev kali linux? Palaid un atsūti skrīnu: df -h
 4. Nepareizi. Vienu brīdi biju spēlējis diezgan daudz darkrp. Katru reizi varēja pārsmieties, spēlējot. Viņš palika ar vien nepopulārāks un nepopulārāks. Virsroku pārņēma trouble in terrorist town un citi modi. Vecīt, man liekas, ka met mieru, mods foršs un tā, bet tas laiks jau ir garām, vēl jo vairāk, ja tev nav līdzekļu par ko viņu uzturēt un papildināt, lai nebūtu pilnīgs default.
 5. Tevi appisa
 6. dumš esi?
 7. React un Laravel ir divas dažādas lietas, tās nav alternatīvas. Skaties- Pareizai pieejai Tev vajag nodalīt frontendu no backenda, izvēlēties kādu tehnoloģiju steku, jebšu, frontendam vienu un backendam otru. PHP ir valoda, kuru izmanto priekš backend būvēšanas, tātad tavs minētais "Laravel" derēs priekš backenda, jo tas ir php framework. Tālāk domā par frontend, laravelis piedāvā by default Vue.js, kuru būs ātrāk iemācīties kā React. Ja visu šito padarīšanu vēl tikai mācies, tad silti iesaku Tev paskatīties laracasts. Tur, principā, no nulles būvē lietas un ir ļoti viegli iebraukt. Protams, var izmantot uz savu galvu kaut kādu salikteni, piemēram React + Laravel, bet priekš sākuma Tev to noteikti nevajag. Vēlāk vari eksperimentēt. Apskati Laravel + Vue, tālāk jau varēsi urbties dziļāk, nākamajam projektam vari mācīties React un backendā piešķilt Lumen, kas ir Laravel microframeworks (viss liekais ir nogriezts nost, ļoti viegls). Es biju darbojies projektā, kurā lumen bija backendā un react frontā. React pa lielam sazīmē visu lapu un Lumen tikai un vienīgi dod/paņem datus, bet nu, līdz tam vēl jātiek. Tā ēra jau ir garām, kur viss tiek jaukts kopā. Nē, protams, ka daudzi to vēl dara, bet tas vairs nav forši..
 8. Drusku confused, ko tu domā ar php forumu, izmantojot react un node.js, wut? Node.js būtu Tev backendam un react būtu frontendam. Kur tur nāk klāt php? Vari izmantot laravel + vue, būs labi. Vue būs vieglāk iebraukt kā reactā. Tavam minētajam stekam "React + nodejs" gan ir labums, ka viss ir uz js balstīts, ļoti ērti developēt.
 9. Kwaithex

  God pc builds

  Dīvaini, jo Tu galvenokārt minēji spēles un stream. hmm..
 10. Kwaithex

  Code editors

  Tas vairs nav par velti.
 11. Kwaithex

  Code editors

  Jā, ja viņš IR students. To jau Tu nezini.
 12. Kwaithex

  Code editors

  šis, ja ir nauda un gribi, lai garāmgājējs ieskatās Tev ilgāk ekrānā nekā parasti. personīgi izmantoju, 0 sūdzību, 1:1 ar sublime un atom, tikai par velti. edit: atom arī ir par velti.
 13. Tu sākumā raksti, ka gribi izveidot kaut ko tādu, kas pievilks cilvēkus (kaut ko pavisam savādāku). Tev tik ātri mainās domas, jo jau pēc pāris atbildēm sāki iekomentēt par to, ka "varētu jau izveidot mc, varētu jau mazajiem mc". Nezinu, man izskatās, ka Tu it kā saki ka gribi kaut ko fresh, bet patiesībā gribi kaut kādu oldskūl mc serveri taisīt, kaut gan pats labi saproti, ka nekas no tā nesanāks. Btw. Tev ir arī nepareiza pieeja tam visam. Kā tu vari taisīt jau webu 3 stundas dienā, ja vēl nemaz nezini ko gribi? Tas jau liecina par to, ka tu tur tagad defaultu dizainu taisi ar ipb forumu, kas ir atkal vecā mēnešnieku tēma.
 14. Jā, M57. Visu dzīvi esmu braukājies pārsvarā ar bembjiem, jo ģimenē visiem ir bembji. Neteiktu, ka esmu fanāts, ja jau nezinu kā atšķirt oriģinālos no neoriģinālajiem bamperi, taču varu pateikt tikai vienu - pohuj, jo ja salīdzina bildes no rūpnīcas/uzliktajiem, vismaz es baigo atšķirību neredzu, tāpat skaisti izskatās. Par to, ka "žēl, ka universālis" - Tas jau ir katram individuāli. Universālim labāka akustika, subs labāk skan, vietas vairāk. Zinu, jā, ka vecenes parasti čīkst, ka garā pakaļa sūdīgi izskatās, bet ar emkas bamperu aizmugurē tīri zbis izskatās arī aizmugure.
 15. Tu jau redzēji balto behu, kuru iemetu. Ņēmu no pazīstamā, manā īpašumā tikai pāris dienas, tāpēc baigi daudz neko pateikt nevaru. Zinu to, ka viņam bembis bija nolīmēts vairāk kā gadu un vienīgās vietas, kur viņa nedaudz izskatās paplūkāta, ir m bamperi. Ar laiku noies nost visādas izlocījuma vietas. Onkulim bija bembis nolīmēts ar matētu melnu plēvi. Divu gadu laikā sāka parādīties burbuļi uz jumta, noplēsa jumtu nost. Domāju, ka gadu vai divus varēs normāli pabaudīt. Man par savējo drusciņ bail, jo oriģinālā krāsa ir melna un ja baltā plēve ies nost, tad būs dirsā, vai nu pārlīmēt visu gabalu vai arī jāplēš nost viss. Par cenām baigi nezinu, bet lēti nav. Varu ieteikt kvalitatīvu kantori - rigacustoms. Onkulim tagad vecais, labais e53 nolīmēts no melna uz rozegold, kopš decembra pilnīgi neviena kasjaka vēl nav. Varbūt kāds, kuram ilgāku laiku nolīmēta, varēs vairāk kaut ko pateikt..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.