Jump to content

Kwaithex

Biedrs
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Kwaithex last won the day on May 28 2018

Kwaithex had the most liked content!

Community Reputation

58 Good

About Kwaithex

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/10/1997

Profile Information

 • Location
  Loading...

Recent Profile Visitors

9,012 profile views
 1. Kwaithex

  Java negrib instaleties

  Nespēlēju mc, bet vai gadījumā "OptiFine" (Tev skrīnā rakstīts, ka mēģini palaist optifine) nebija kaut kāds mods priekš mainkrafta, kas būsto fps un citas lietas dara? Ja tā, tad tu esi dirsējs un visiem tikko meti spageti uz ausīm, ka necenties mc ieinstalēt tikai priekš java testēšanas.
 2. Kwaithex

  IF FUKNCIJA

  if(($date1 < $date2) || ($date1 < $date2 && $date2 < $date3) || ($date1 < $date2 && $date2 < $date3 && $date3 < $date4) || ) { Iedod vērtības ar kurām testēji
 3. Kwaithex

  IPS4 sākumlapas skripti.

  Teorētiski, Tu tāpat velc informāciju no datubāzes 😊
 4. Kwaithex

  Rūdolfs Kanaviņš appisējs!

  and twitter arī
 5. Kwaithex

  Rūdolfs Kanaviņš appisējs!

  Čalis savu has profila paroli norādījis skype sarakstē.
 6. Kwaithex

  vasaras plāni

  Darbs bez atvaļinājuma, nogalēs kaut kur pie dabas, tālāk no Rīgas burzmas. Tādi lieli festivāli īpaši neinteresē, man vairāk pie sirds iet savējo bariņā pacept gaļu, kādu aļāgu ieraut pie dabas, turpat zem priedes pakrākt.
 7. Kwaithex

  Īsumā par pulētājiem! (FUN)

  dtočī
 8. Kwaithex

  Meklēju Laravel privātstundas

  laracasts diezgan sīki visu sadala pa tēmām, kas ir jāapskata. Diezgan ātri var apgūt pamatus, lai tālāk vari iet uz dokumentāciju un urbties pats cauri. Ja tiešām ir problēmas ar saprašanu angļu valodā, vari iet pēc principa "monkey see, monkey do", kaut ko jau tāpat sapratīsi. Ja tik un tā nesapratīsi, tad jādomā vai šis ir tavs lauciņš. Nevajag uzreiz lēkt virsū, kad Tev iesaka patiešām labu variantu.
 9. Kwaithex

  Ajax request PHP

  Īsti nesapratu, ko Tu gribi, bet uzreiz varu pateikt, ka ajaxā norādi dataType un contentType. Cik sapratu, tad veic pieprasījumu pēc ieraksta no datubāzes un ja tā ir, tad kāpēc tips ir POST? Drusciņ detalizētāk lūdzu..
 10. Kwaithex

  PHP LIVE CHAT

  Ja drusku pacīnās, var modificēt, lai iet bez koda, es tā domāju. EDIT: Aiz garlaicības uzmetu aci koda. Viss, kas ir jāizdara, jānomaina verifyInstallation un verifyCodeToken return true un viss. 5min patestējot, it kā viss iet bez problēmām. Faila lokācija: /php/service/Verification.php Tālāk jāiet caur url /php/app.php?install-wizard un tiks noskipots verify steps. Verification.php <?php class Verification extends Service { private $config; public function onRegister() { parent::onRegister(); $this->config = $this->get('config'); } public function verifyInstallation() { return true; } public function verifyCodeToken($sp1cf959, $spa89a73) { return true; } public function updateInstallation($sp1cf959, $spa89a73) { $this->config->updateParameters(array('services' => array('verify' => array('code' => $sp1cf959, 'token' => $spa89a73)))); } }
 11. Kwaithex

  Stulba ideja ? :D Un cik tas ir stulbi ?

  Kāpēc lai tā būtu stulba ideja? Tie, kas ikdienā sēž pie portatīvajiem (es runāju par tiem, kam VISPĀR nav stacionārā), mājās drošivien tā arī dara. Pirms nopirku stacionāro, tieši tāpat darīju, tiesa gan, izmantoju tikai vienu monitoru= VGA/HDMI pie portjika, klaviatūra un pele klāt pie usb, portjiks kaut kur dirsā aizkritis un tiek izmantots kā kaste. =]
 12. Kwaithex

  oop [Sessijas, help]

  Uz ātru roku paskatoties, man liekas, ka Tev vaina kaut kur citur ir, jo šeit viņam nevajadzēja taisīt vairākus masīvus. Tas pats tava koda princips: session_start(); function setSession($name){ foreach ($name as $session => $value){ $_SESSION[$session] = $value; } print_r($_SESSION); } setSession(['user' => 20, 'name' => 'sumiya']); Atgriež Array ( [user] => 20 [name] => sumiya )
 13. Kwaithex

  moXX Gaming :: Counter-Strike Community

  Es neheitoju, bet prakse rāda, ka pārsvarā visi projektu īpašnieki to saka, kad projekts ir tikko atvēries. Viņiem liekas, ka viss būs ideāli, jo pašam īpašniekam viss liekas ideāli. Pēc kāda laika redz, balstoties uz ieguldītajiem sviedriem, ka tiešām kaut kas nav kārtībā, jo tautai vajadzētu būt vairāk un vispār aktivitātei kā tādai. Beigās saprot kur ir problēma un tikai 1 no 100 īpašniekiem apņemsies visus sūdus atkal krāmēt čupā, lai kaut ko mainītu. 0.1 no tā 1 (kurš, savukārt ir no tiem 100) veiksmīgi kaut ko realizēs. Varbūt tikai manas domas, taču man liekas šādi..
 14. Kwaithex

  Dators (Dell Inspiron 3542)

  Tieši tas pats ar ASUS laptopu bija. Man pietika vienkārši izņemt bateriju un ielikt atpakaļ.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.