Jump to content

enygma

VIP
 • Content Count

  536
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by enygma

 1. Cik nu no HAS laika sākuma šeit sēžu tad kaut kādi "reklāmu" topiki par ITAP ir bijuši, taču vai tie nāk pa tiešo, no provaidera, vai kaut kādiem random cilvēkiem ir cits jautājums. Piemērs:
 2. Anime, porn, ieroci, swag ietekme uz sabiedribu, narkotikas, nauda, imigranti, ka viegli nopelnit ?, labakie pasaules cehi, Un vel interesants raksts palubom sanaktu par @DJkikisa
 3. Pirmo noteikti neatradīšu, bet šis bija viens no pirmajiem 2 or 3: Topiks:
 4. Es vsp speleju Meridian Mu (Origin PS), sis butu diezgan okey, ja butu vairak ppl on.
 5. enygma

  xdd #6

  Man liekas ka News sadaļai vajag pievērst vel uzmanību. Tas taka pirmais lielais rakats kas iekrīt acīs, ieejot lapā.
 6. Tu saki, ka katrs mobs ir pārtaisīts un unikāls, neskaitot nomainīts hp daudzums, spawn rate spotam or mobam, or whateva, mby izmanīts dmg kas vēl ir tik unikāls pārveidots mobam, jo to pa lielam dara visi serveri !?
 7. Nekādu baigo uzdirsienu, tur neredzu.
 8. Ja kādam vajag, arī varu pārdot vienu acc. PM me.
 9. Es nesaprotu, ko tu te pisies ? Meklē kaut kādas jēgas un citus mēslus. Cilvēki arī joprojām spelē CS 1.6, cits jo PC nevelk ko labāku, cits nostalģijas pēc, cits for the love of the game, cits jo ar draugiem ir interesanti paspelēt kuri vēll arvien spelē, same ir ar Mu. Joptvai ko tur meklēt. Salīdzināji arī bļe Mu ar Wow, kad visi bija kā debīli uz CS 1.6 un caurām naktīm spelēja, bija arī citas FPS spēles ar labakām grafikām, utt, taču tāpat visi piedūrās pie 1.6. Katrai spēlei ir sava jēga, sava doma un ja tu nevari neko labāku spelē saskatīt kā kačāšanos arenā visu laiku, tā ir tava problēma. Jebaķ... - Kadēļ kādam būtu kaut kas jastāsta Reklāmas topikā par kaut kādu spēles jēgu or whatever ? Gribi zināt, ej kačā un skaties kas tur ir un kas nav. Taisi jaunu topiku, diskutē cik vien vēlies.
 10. Man interesanti, kā šis viss brīnums beidzās ? Dabūji naudu back or what ? @KSP
 11. Cik saprotu viņš hasā regots ? Kāds viņam neims šeit ?
 12. Vispār, ja Tu izlasītu, tad Tu saprastu ka viņš grib FATAL dizainam pievienot Media sadaļu un kā piemēru iemeta Glad. - Fek, Kwai ātrāks.
 13. Hasā tad ja nepalīdz ar samp serveri.
 14. Man liekas ka tev ir problēmas ar galvu, nevis IPB ar Avatar size, poh warn.
 15. Nopirku new phone (same S6), veco iemetu "Datamarket" remontā. Jo tājā no visām -/+ 12 vietām kurās biju, telefonu paņēma rokās, pataustīja, pačekoja, izteica iespējamos flikerošanas variantus un risinājumus. Nevis uzreiz bāza acīs - Ekrāns R.I.P, jāmaina 180e. Piedavāja free diagnostiku, ja nebūs screen vaina labošu, ja nē, tad hz, poh.
 16. Mh, visos servisos kuros biju teica ka ekrāns jāmaina, liekas tizli jo ekrāns jau vesels tikai gļuko, un uzspiežot attiecīgā vietā telefonam ekrāns again stradā un neraustās, hz, aiznesīšu velāk uz vienu servisu kuru sazvanīju, tur teica ka var atvērt un nočekot kas notiek.
 17. Hay, mby kāds var ieteikt kur aizvest salabot smartfounu ? Samsung Galaxy S6 (nav +, nav Edge or smthn). Problēma - Vakar nokrita uz zemes, tagad flikero ekrāns, nav iešķīdis or smthn, tehniski viss darbojas sou spriežu ka zūd kontakts. Ja neaiztiek Vol pogas or smthn ekrāns neraustās īpaši. Rakstīt n shit ir iespējams, tikai ik pa laikam vizuāli gļuki n stuff.
 18. enygma

  Tetovējums

  Ir saits - https://www.tattoodo.com vari pačekot tur, ir arī apps viņiem.
 19. enygma

  Gaming lapa

  Es domāju ka katrs pats ļoti labi saprot ko viņš drīkst publicēt un ko nē. Nekur jau nebija rakstīts ka tas ir kā Tu saki - Privāts darbs or klientam or whatever. Tavas spriešanas spējas ir diezgan kindergarden level, jo tad tev jāiet visos showoff topikos n shit un jāblato kadēļ viņi šeit parāda sevis veidotus darbus. Jo pastāv tak iespēja ka tas darbs var tikt veidots klientam. Un vispār kas par huiņu, tu pat neapsver domu ka viņš varētu būt izveidojis dizainu tāpat vien... Vai arī tev tas ir kas prātam neaptverams ? Un pat ja tas ir klienta darbs gan jau attiecīgi viņam ir atļauja atrādīt to.
 20. Pats neesmu izmantojis, bet cik zinu tad daudzi ārzemju serveri izmanto, šo: https://www.buycraft.net
 21. Online jau esmu atradis šeit https://www.lynda.com tagad interesē vēll kaut kur reāli dzīvē, bet ty.
 22. Es atradu gandrīz pilnīgu visu, izņemot kaut kādas norādes or info par website, download or smthn.
 23. Sveiki ! Vai kāds varētu ieteikt kur labāk iet programmēšanas kursus, Java valodai. Pats skatījos un atradu pāris variantus, taču iespējams kāds var pēc personīgas pieredzes kaut ko ieteikt ? - Rīgā, cenas nav tik ļoti svarīgas, izskatīšu visus variantus.
 24. This shit made my day.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.