Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

enygma

VIP
 • Content count

  539
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

40 Good

3 Followers

About enygma

 • Rank
  WESTSIDE TILL I DIE

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  California

Recent Profile Visitors

3,311 profile views
 1. Ja kādam vajag, arī varu pārdot vienu acc. PM me.
 2. Es nesaprotu, ko tu te pisies ? Meklē kaut kādas jēgas un citus mēslus. Cilvēki arī joprojām spelē CS 1.6, cits jo PC nevelk ko labāku, cits nostalģijas pēc, cits for the love of the game, cits jo ar draugiem ir interesanti paspelēt kuri vēll arvien spelē, same ir ar Mu. Joptvai ko tur meklēt. Salīdzināji arī bļe Mu ar Wow, kad visi bija kā debīli uz CS 1.6 un caurām naktīm spelēja, bija arī citas FPS spēles ar labakām grafikām, utt, taču tāpat visi piedūrās pie 1.6. Katrai spēlei ir sava jēga, sava doma un ja tu nevari neko labāku spelē saskatīt kā kačāšanos arenā visu laiku, tā ir tava problēma. Jebaķ... - Kadēļ kādam būtu kaut kas jastāsta Reklāmas topikā par kaut kādu spēles jēgu or whatever ? Gribi zināt, ej kačā un skaties kas tur ir un kas nav. Taisi jaunu topiku, diskutē cik vien vēlies.
 3. Man interesanti, kā šis viss brīnums beidzās ? Dabūji naudu back or what ? @KSP
 4. Cik saprotu viņš hasā regots ? Kāds viņam neims šeit ?
 5. Vispār, ja Tu izlasītu, tad Tu saprastu ka viņš grib FATAL dizainam pievienot Media sadaļu un kā piemēru iemeta Glad. - Fek, Kwai ātrāks.
 6. Hasā tad ja nepalīdz ar samp serveri.
 7. Man liekas ka tev ir problēmas ar galvu, nevis IPB ar Avatar size, poh warn.
 8. Nopirku new phone (same S6), veco iemetu "Datamarket" remontā. Jo tājā no visām -/+ 12 vietām kurās biju, telefonu paņēma rokās, pataustīja, pačekoja, izteica iespējamos flikerošanas variantus un risinājumus. Nevis uzreiz bāza acīs - Ekrāns R.I.P, jāmaina 180e. Piedavāja free diagnostiku, ja nebūs screen vaina labošu, ja nē, tad hz, poh.
 9. Mh, visos servisos kuros biju teica ka ekrāns jāmaina, liekas tizli jo ekrāns jau vesels tikai gļuko, un uzspiežot attiecīgā vietā telefonam ekrāns again stradā un neraustās, hz, aiznesīšu velāk uz vienu servisu kuru sazvanīju, tur teica ka var atvērt un nočekot kas notiek.
 10. Hay, mby kāds var ieteikt kur aizvest salabot smartfounu ? Samsung Galaxy S6 (nav +, nav Edge or smthn). Problēma - Vakar nokrita uz zemes, tagad flikero ekrāns, nav iešķīdis or smthn, tehniski viss darbojas sou spriežu ka zūd kontakts. Ja neaiztiek Vol pogas or smthn ekrāns neraustās īpaši. Rakstīt n shit ir iespējams, tikai ik pa laikam vizuāli gļuki n stuff.
 11. Ir saits - https://www.tattoodo.com vari pačekot tur, ir arī apps viņiem.
 12. Es domāju ka katrs pats ļoti labi saprot ko viņš drīkst publicēt un ko nē. Nekur jau nebija rakstīts ka tas ir kā Tu saki - Privāts darbs or klientam or whatever. Tavas spriešanas spējas ir diezgan kindergarden level, jo tad tev jāiet visos showoff topikos n shit un jāblato kadēļ viņi šeit parāda sevis veidotus darbus. Jo pastāv tak iespēja ka tas darbs var tikt veidots klientam. Un vispār kas par huiņu, tu pat neapsver domu ka viņš varētu būt izveidojis dizainu tāpat vien... Vai arī tev tas ir kas prātam neaptverams ? Un pat ja tas ir klienta darbs gan jau attiecīgi viņam ir atļauja atrādīt to.
 13. Pats neesmu izmantojis, bet cik zinu tad daudzi ārzemju serveri izmanto, šo: https://www.buycraft.net
 14. Online jau esmu atradis šeit https://www.lynda.com tagad interesē vēll kaut kur reāli dzīvē, bet ty.
 15. Es atradu gandrīz pilnīgu visu, izņemot kaut kādas norādes or info par website, download or smthn.