Jump to content

enygma

VIP
 • Content Count

  536
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

enygma last won the day on October 25 2018

enygma had the most liked content!

Community Reputation

61 Excellent

2 Followers

About enygma

 • Rank
  WESTSIDE TILL I DIE

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  California

Recent Profile Visitors

4,652 profile views
 1. Cik nu no HAS laika sākuma šeit sēžu tad kaut kādi "reklāmu" topiki par ITAP ir bijuši, taču vai tie nāk pa tiešo, no provaidera, vai kaut kādiem random cilvēkiem ir cits jautājums. Piemērs:
 2. Anime, porn, ieroci, swag ietekme uz sabiedribu, narkotikas, nauda, imigranti, ka viegli nopelnit ?, labakie pasaules cehi, Un vel interesants raksts palubom sanaktu par @DJkikisa
 3. Pirmo noteikti neatradīšu, bet šis bija viens no pirmajiem 2 or 3: Topiks:
 4. Es vsp speleju Meridian Mu (Origin PS), sis butu diezgan okey, ja butu vairak ppl on.
 5. enygma

  xdd #6

  Man liekas ka News sadaļai vajag pievērst vel uzmanību. Tas taka pirmais lielais rakats kas iekrīt acīs, ieejot lapā.
 6. Tu saki, ka katrs mobs ir pārtaisīts un unikāls, neskaitot nomainīts hp daudzums, spawn rate spotam or mobam, or whateva, mby izmanīts dmg kas vēl ir tik unikāls pārveidots mobam, jo to pa lielam dara visi serveri !?
 7. Nekādu baigo uzdirsienu, tur neredzu.
 8. Ja kādam vajag, arī varu pārdot vienu acc. PM me.
 9. Es nesaprotu, ko tu te pisies ? Meklē kaut kādas jēgas un citus mēslus. Cilvēki arī joprojām spelē CS 1.6, cits jo PC nevelk ko labāku, cits nostalģijas pēc, cits for the love of the game, cits jo ar draugiem ir interesanti paspelēt kuri vēll arvien spelē, same ir ar Mu. Joptvai ko tur meklēt. Salīdzināji arī bļe Mu ar Wow, kad visi bija kā debīli uz CS 1.6 un caurām naktīm spelēja, bija arī citas FPS spēles ar labakām grafikām, utt, taču tāpat visi piedūrās pie 1.6. Katrai spēlei ir sava jēga, sava doma un ja tu nevari neko labāku spelē saskatīt kā kačāšanos arenā visu laiku, tā ir tava problēma. Jebaķ... - Kadēļ kādam būtu kaut kas jastāsta Reklāmas topikā par kaut kādu spēles jēgu or whatever ? Gribi zināt, ej kačā un skaties kas tur ir un kas nav. Taisi jaunu topiku, diskutē cik vien vēlies.
 10. Man interesanti, kā šis viss brīnums beidzās ? Dabūji naudu back or what ? @KSP
 11. Cik saprotu viņš hasā regots ? Kāds viņam neims šeit ?
 12. Vispār, ja Tu izlasītu, tad Tu saprastu ka viņš grib FATAL dizainam pievienot Media sadaļu un kā piemēru iemeta Glad. - Fek, Kwai ātrāks.
 13. Hasā tad ja nepalīdz ar samp serveri.
 14. Man liekas ka tev ir problēmas ar galvu, nevis IPB ar Avatar size, poh warn.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.