Jump to content

enygma

VIP
 • Content count

  534
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

enygma last won the day on March 11

enygma had the most liked content!

Community Reputation

53 Good

3 Followers

About enygma

 • Rank
  WESTSIDE TILL I DIE

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  California

Recent Profile Visitors

3,825 profile views
 1. enygma

  Mu Origin privatais serveris

  Es vsp speleju Meridian Mu (Origin PS), sis butu diezgan okey, ja butu vairak ppl on.
 2. enygma

  xdd #6

  Man liekas ka News sadaļai vajag pievērst vel uzmanību. Tas taka pirmais lielais rakats kas iekrīt acīs, ieejot lapā.
 3. enygma

  Peacemu Season 6 EP3

  Tu saki, ka katrs mobs ir pārtaisīts un unikāls, neskaitot nomainīts hp daudzums, spawn rate spotam or mobam, or whateva, mby izmanīts dmg kas vēl ir tik unikāls pārveidots mobam, jo to pa lielam dara visi serveri !?
 4. enygma

  Atvēries jauns rust serveris.

  Nekādu baigo uzdirsienu, tur neredzu.
 5. enygma

  perku minecraft premium acc

  Ja kādam vajag, arī varu pārdot vienu acc. PM me.
 6. Es nesaprotu, ko tu te pisies ? Meklē kaut kādas jēgas un citus mēslus. Cilvēki arī joprojām spelē CS 1.6, cits jo PC nevelk ko labāku, cits nostalģijas pēc, cits for the love of the game, cits jo ar draugiem ir interesanti paspelēt kuri vēll arvien spelē, same ir ar Mu. Joptvai ko tur meklēt. Salīdzināji arī bļe Mu ar Wow, kad visi bija kā debīli uz CS 1.6 un caurām naktīm spelēja, bija arī citas FPS spēles ar labakām grafikām, utt, taču tāpat visi piedūrās pie 1.6. Katrai spēlei ir sava jēga, sava doma un ja tu nevari neko labāku spelē saskatīt kā kačāšanos arenā visu laiku, tā ir tava problēma. Jebaķ... - Kadēļ kādam būtu kaut kas jastāsta Reklāmas topikā par kaut kādu spēles jēgu or whatever ? Gribi zināt, ej kačā un skaties kas tur ir un kas nav. Taisi jaunu topiku, diskutē cik vien vēlies.
 7. Man interesanti, kā šis viss brīnums beidzās ? Dabūji naudu back or what ? @KSP
 8. enygma

  Arvils Antonovs is on fire

  Cik saprotu viņš hasā regots ? Kāds viņam neims šeit ?
 9. Vispār, ja Tu izlasītu, tad Tu saprastu ka viņš grib FATAL dizainam pievienot Media sadaļu un kā piemēru iemeta Glad. - Fek, Kwai ātrāks.
 10. enygma

  5EU Steam wallet giveaway!

  Hasā tad ja nepalīdz ar samp serveri.
 11. enygma

  Avatāru problēma

  Man liekas ka tev ir problēmas ar galvu, nevis IPB ar Avatar size, poh warn.
 12. enygma

  [STEIDZAMI] Telefona remonts

  Nopirku new phone (same S6), veco iemetu "Datamarket" remontā. Jo tājā no visām -/+ 12 vietām kurās biju, telefonu paņēma rokās, pataustīja, pačekoja, izteica iespējamos flikerošanas variantus un risinājumus. Nevis uzreiz bāza acīs - Ekrāns R.I.P, jāmaina 180e. Piedavāja free diagnostiku, ja nebūs screen vaina labošu, ja nē, tad hz, poh.
 13. enygma

  [STEIDZAMI] Telefona remonts

  Mh, visos servisos kuros biju teica ka ekrāns jāmaina, liekas tizli jo ekrāns jau vesels tikai gļuko, un uzspiežot attiecīgā vietā telefonam ekrāns again stradā un neraustās, hz, aiznesīšu velāk uz vienu servisu kuru sazvanīju, tur teica ka var atvērt un nočekot kas notiek.
 14. enygma

  [STEIDZAMI] Telefona remonts

  Hay, mby kāds var ieteikt kur aizvest salabot smartfounu ? Samsung Galaxy S6 (nav +, nav Edge or smthn). Problēma - Vakar nokrita uz zemes, tagad flikero ekrāns, nav iešķīdis or smthn, tehniski viss darbojas sou spriežu ka zūd kontakts. Ja neaiztiek Vol pogas or smthn ekrāns neraustās īpaši. Rakstīt n shit ir iespējams, tikai ik pa laikam vizuāli gļuki n stuff.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.