Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/14/2018 in all areas

 1. 12 points
 2. 8 points
  Sveiki! Piedāvāju mājaslapu dizaina izveidi par saprātīgām cenām. Neuzskatu sevi par profesionāli, bet ar katru darbu mācos un cenšos uzlabot savas prasmes. Šajā jomā pieredze ir bijusi ar vairākiem veiksmīgiem darījumiem un reputācija tajā ziņā, manuprāt, man ir diezgan laba. Kā jau katram cilvēkam, kas piedāvā kādu pakalpojumu ir arī savas prasības, man ir arī savējās. Nezīmēšu neko ar cerību, ka pēc darba beigšanas man samaksās, tāpēc piekritīšu tikai tad, ja būs ar daļēju priekšapmaksu! PSD un visu pārējo nesūtīšu pirms nebūšu saņēmis visu naudu. Pirms pārējās naudas saņemšanas un darba gaitā noteikti rādīšu screenus un bildes ar to, kas paveikts, lai pircējs zinātu, kas un kā notiek. Par cenām es nemāku teikt, tas atkarīgs no tā, cik lapas ir vajadzīgas un daudz kā cita. Viss sīkāk par to PM. Varu piedāvāt arī visādu baneru un citu lietu izveidi, bet ar to nodarbojos mazliet mazāk. (Logo varu uzzīmēt tikai diezgan primitīvus) Mans Behance portfolio - https://www.behance.net/reinissb Ja neuzticaties man saistībā ar naudām, domāju, ka ir cilvēki, kas var teikt, ka viss droši. Ar mani var sazināties šeit @HAS.LV, kā arī - E-pastā - burkevics242@gmail.com Skype - jr.sedin Discord - NORMALY#2825
 3. 7 points
  Pašam ik pa laikam pērkot kaut ko 1a noder atlaižu kodi. Pēc katra pirkuma viņi iedod atlaidi nākošajam pirkumam. Piedāvāju šajā topikā sherot atlaižu kodus. Tikko iepirkos un dabūju kodu: FREE30.KVAKJM bezmaksas piegāde. Kurš izmanto, ieposto savu jauno kodu nākošajiem un tā mums būs infinity bezmaksas piegādes Ja izmanto kodu, tad ieposto, ka kods ir jau izmantots.
 4. 7 points
 5. 6 points
  dāvanu kartes pirktas par real money vai zīmētajiem 50 eur?
 6. 5 points
 7. 4 points
  būtu jāraksta par pašam interesējošu tēmu no kuras arī kaut ko saproti, lai vari iedziļināties. Tupa tulkot vai pārkopēt nau werc.
 8. 3 points
  ranaskeiperi sapratis
 9. 3 points
  Tas nemaina faktu, ka detaļas noveco, jo iznāk jaunas un labākas komponentes, pie kam tavas ir arī lietotas.
 10. 3 points
 11. 3 points
  Tātad iznāca izveidot pirmo ,tā saucamo dizainu, ja to tā var saukt. Gaidu kādus ieteikumus par dizainu , nevēlos nekādu heitu tikai 😀 P.S. Mana kļūda - pie copyrights drošvien vajadzēja latviski , bet nu slinkums labot . 😀😀
 12. 3 points
  varēji jau neakstīties un iemest linku uz download, it kā tu dēļ tiem 2 eiro, kas ir maksimālā cena šim paēdīsi uz atlikušo mūžu.
 13. 3 points
  Neargumentēti pateikt, ka PHP ir mēsls ir tas pats, ja es tagad pateiktu, ka piens ir suuds. Katram projektam ir savādākas vajadzības un, lai tās izpildītu ir nepieciešamas atšķirīgas programmēšanas valodas. Domā PHP prikola pēc ir viena no populārākajām programmēšanas valodām? Par mācīšanos - ja ir finansiāla iespēja, iesaku apmeklēt php kursus ISMA (Informācijas sistēmas un menedžmenta augstskola), bet tas gan buus diezgan sālīti. Ja nav iespēju, tad ieteiktu sākt ar https://www.w3schools.com/ vai php oficiālo dokumentāciju.
 14. 3 points
  Es tikai nelielu iedvesmu paņēmu
 15. 3 points
  Šādā budžetā personīgi laikam izvēlētos Xiaomi Mi A2 vai a2 lite, ja gribi mazāku, lai gan no tāfeles šobrīd neizvairīties, ja nepēc 7to vai 8to iphonu. Šo konkrēto modeli gan neesmu izmantojis, bet ar Xiaomi kopumā nav bijušas problēmas - 2 gadus nolietoju ikdienā, ziemā nesala, atšķirībā no iphone, vienīgi Latvijā ārpus pilsētām 4g švaki ķēra, jo tas bija redmi sērija, bet šim nevajadzētu tādai problemai būt, jo viņam ir tas band 20. Kamera priekš cenas ir normāla, ja necenties salīdzināt ar pixel vai note9 +tas ir android one - tuvs stockam un ātri iznāk updati. lite versijai vienīgi tas stulbais notch pieejamas gan 3, gan 4 gb versijas <200e https://m.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/xiaomi_mi_a2_432gb_dual_black https://m.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/xiaomi_mi_a2_lite_332gb_dual_black https://m.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/xiaomi_mi_a2_lite_464gb_dual_black
 16. 3 points
  Ar atslegvārdu " HAS.LV" tak būs kada atlaidite , vai ne ?
 17. 3 points
  Es tikai nezinu, kurš no adminiem vai programētājiem to darīs? Tas nav viņu pienākums, lul Pats taisi giveaway, pats arī nobeidz. WTF
 18. 3 points
  Tā kā ir visādi topiki saistībā ar parādi savu vāģi/motorolleri/riteni, izdomāju izveidot kaut ko šādu: Iepostojam savu pirmo mājaslapas dizainu vai pirmo darbu iekš fotošopa/illustratora utt. un aprakstam to. Kad veidojāt, kā pašam patīk utt. Nezinu vai kaut kas tāds šeit jau ir, bet, manuprāt, nav. Mans pirmais dizains bija veidots pirms pāris gadiem un izskatās šādi: Priekš pirmā, manuprāt, ir tīri ok, ņemot vērā to, ka es viņu zīmēju pirms pāris gadiem un biju diezgan sīks ;D
 19. 3 points
  Interesentiem jau varēji pastāstīt, cik esi gatavs nomest summiņu bonusā, par pakalpojumu.
 20. 2 points
  Pamēģini 1920x lapas garums nākamreiz. Vismaz es tādos izmēros parasti zīmēju. Iesaku arī paskatīties citu dizaineru darbus, kaut vai tajā pašā behance. Paseko līdzi, kādus izmērus, fontus, atstarpes, ēnas lieto citi un centies par to piedomāt arī savos darbos. Man pašam patīk speedart video skatīties, tos arī vari paskatīties priekš iedvesmas.
 21. 2 points
 22. 2 points
  Neesmu nekāds forumu programmētājs, bet hasā iegriežos katru dienu, dažreiz pat vairākas reizes dienā, ar domu, kad būs ko palasīt, var ļeva komentā iedirst un dabūt unlike gribās redzēt vairāk aktivitātes, spēļu ziņā, aptauju utt, vecums ir vecums, bet ja sirdī ir, tad arī paliks.
 23. 2 points
  imo vairāk jau tas viss ir tieši pieredze.. Darbs kādā uzņēmumā var ļoti palīdzēt, bet var arī diezgan ierobežot ar deadlainiem, citu viedokļiem un tad beigās īsti nebūs laika pievērst uzmanību tām detaļām, paliks vienalga utml. I mean, tas ir ļoti atkarīgs arī no tevis. Paskaties kaut kādus labus examples, populāras lapas utml. un pamēģini saskatīt tieši tās nianses un salīdzināt ar savu. Parasti, manuprāt, tās ir krāsas, izvietojums, bilžu kvalitāte, ikonu kvalitāte (mēģini izmantot vektorus), visādas mazas detaļas.. Kad pamani kaut ko, kas tev ir savādāk un ko vajag uzlabot, vari googlēt jautājumus.
 24. 2 points
  Nav jēga konvertēt uz eiro, jo tapat nākotnē būs atkal jākovertē atpakaļ, kad crypto pārņems pasauli un visur pieņemts tikai to.
 25. 2 points
 26. 2 points
  Plosti Kandavas Nov Tukuma Raj 3210, Kandava, Latvia, +371 28 890 773 Vari pamēģināt, neesmu pārliecināts, vai kempings vēl eksistē. Bet ir dažāda veida sporta laukumi, ieskaitot basketbolu un visu Tevis iepriekš minēto.
 27. 2 points
  PASAULES ČEMPIONĀTS HOKEJĀ 2019 Pasaules čempionāts hokejā 2019 tiks aizvadīts laikā no 10. līdz 26. maijam Bratislavā un Košicē, Slovākijā. Kopumā tas būs 83. pasaules čempionāts hokejā, kurā Latvijas izlase piedalīsies jau 23. gadu pēc kārtas. Čempionātā cīnīsies 16 komandas, kuras ir sadalītas divās grupās - A grupa un B grupa, Latvijai esot B grupā. A GRUPA: Kanāda, ASV, Somija, Vācija, Slovākija, Dānija, Francija, Lielbritānija B GRUPA: Zviedrija, Krievija, Čehija, Šveice, Norvēģija, Latvija, Austrija, Itālija Paralēli pasaules čempionātam hokejā tiks izveidota virtuālā foruma prognožu spēle. Pašreizējā čempione no 2018. gada čempionāta ir Zviedrijas izlase. Šogad čempionātu pēc ilgstoša pārtraukuma papildina Lielbritānijas izlase, kas aizstāj Dienvidkoreju. Kādas šobrīd ir jūsu pārdomas par gaidāmajiem rezultātiem? Vai Latvija iekļūs savas grupas četriniekā? Ja atceramies, tad pagājušajā gadā Latvijas izlases bija iespēja sasniegt vairāk, jo sniegums bija salīdzinoši labs.
 28. 2 points
  Tā kā mta metu pie malas, un par šo gamemode esmu pats maksājis un ieguldijis laiku, gribu to pārdot. Kas tad ir šajā gamemode: līmeņu & xp sistēma zombiju bosi veikalu zonas mašīnu modi custom mappings ar custom objektiem speletāju tops radiācijas sistēma adminu sistēma ar adminu duty Vip panelis valodas izveles sistēma cilindru bāzes Ir vēl lietas, kas ir serverī, visas nevaru uzskaitīt. Par cenu un visu pārējo discordā: AlexLV#9915 PS. Necenšos baigi uzpelnīties, un neceru uz to ka kāds baigi skries un pirks, vienkārši pa velti nevēlos atdot. Kā arī, ja ienāci, lai kko stulbu iedirstu topikā, vari nemaz nerakstīt - man pajebaķ.
 29. 2 points
  izveidojot jaunu kontu pagātne netiek dzēsta. just saying. šie jautājumi pēdējā laikā ir vienkārši fascinējoši. Ja vēlies pelnīt, tad nodarbojies ar uzņēmējdarbību, bet ja vēlies saņemt algu – atrodi darbu. Economics 101.
 30. 2 points
  mhm, izmaini pie config : cooldown: 0 un nekad dzīvē tev vairs cooldown nevarēs uzlikt.
 31. 2 points
  tas prikols, kad ieejot serverī viņš salādē visādus slowhacking sūdus kā piemēram spectatojot jebkurā serverī rādīs to servera ip
 32. 2 points
  Vēlos no linux pariet uz win! Step 1 - ISO win 10 , esmu uzmetis uz fleškas,bet viņs viņu nelasa caur boot / biosā viss ok, kas varētu būt par problēmu ? win parmetu uz fleškas bez nekadām programam (ultraiso utt - nelietoju) ISO būtu automatiski janolasa! http://bildites.lv/a/suvbsvbx#dgpszp42
 33. 2 points
  Vajag https://lifehacker.com/why-is-windows-10s-system-process-using-so-much-ram-1725076206
 34. 2 points
  par scamotu paypal
 35. 2 points
  Varbut kads lieto Macbook Air 2015 gada. 4GB ram versiju. ? Gribetu dzirdet atsauksmes. Viss strada atri, bez lagiem? vai varbut labak 8GB versiju? Gribu nopirkt ebayaa bet vispirms gribetos zinat vai stradaa pietiekosi atri. Izmantosu internetam, filmam, epastam. Vel skatos uz Macbook air 2014 gada ar i7 un 8Gb versiju. Kads varetu but labakais risinajums?
 36. 2 points
  Kad Gaz reputācija ir dzīve:
 37. 1 point
  Kāpēc viņš ir dzeltens? 😭 http://prntscr.com/oadh3r - tekstu centrē. http://prntscr.com/oadhp6 - ikonas izskatās ļoti nekvalitatīvas. pārējās ikonas arī (vārds uzvārds, e-pasts, projekta budžets, ziņa) http://prntscr.com/oadija - šis vispār kaut kāds saspiests, vislabāk tādu ziņu padot pa tiešo zem bloka kurā ir ievadīti nepareizi dati, jo pašlaik izskatās, ka man jāuziet ar kursoru uz tās ikonas, lai redzētu kas par problēmu. http://prntscr.com/oadj6b - šos blokus es taisītu lielākus, skaistāk izskatīsies nekā tagad kad viss ir saspiests. http://prntscr.com/oadkbe - Pēc red alerta es saprotu, ka ir kaut kāds errors vai kļūda nevis info alerts. Pie spacinga arī vajag vairāk piestrādāt, var redzēt, ka daudz kur atšķiras atstarpes pamatīgi. Un izmanto lūdzu baltu fonu, nevis kaut kādu dzeltenīgu, pašlaik izskatās briesmīgi.
 38. 1 point
  Vēlos iegadāties i7 procesoru ar veco soketu LGA 1150. Ja kadam ir kas piedādājams, rakstat ir interese izskatīt visus piedavājumus.
 39. 1 point
  Gribētos gan oponēt Delma izteikumus - it kā stāsti, ka augstskola ir papīrs dupša slaucīšanai, bet arī Tava izvēle nav bijusi diez ko veiksmīga - iet tehnikumā, tad pārdomāt, atkal iet videnē tomēr. Ar augstskolas papīru Tu droši vari pretendēt oficiālās valsts vakancēs, bez papīra pie privātajiem. Nezinu, cik forši, bet izskatās, ka stilīgi joprojām mūsdienās ir sludināt, ka augstskola un pat skolas nav nekam vajadzīgas, bet jau pirmās pazīmes mēs sākam pamanīt šādu izteikumu autoru rakstībā.
 40. 1 point
  Nu ja tev ir kaut kas vēl mājas kam ir tāda ligzda, vari mēģināt slēgt pie tā un skatīties vai strādā, ja nē - vainīgs lādētājs, ja strādā, vainīga ligzda. 🤷‍♂️
 41. 1 point
  Strāvu vadā vari ar testeri pārbaudīt. Vads kustās iespraužot datorā Vadam ir jāstāv ligzdā stingri. Ja kustas, tātad esi izlauzis. Ja esi elektriķis, jauc vaļā. Ja neesi, aizved uz darbnīcu. Džeki šitos bieži labo, jo visi grib laptopus gultā stutēt, raustīt vadus un tad izlauž ligzdas. Šitie remonti parasti nav dārgi. Kā arī, tavi minētie simptomi izklausās pēc izlauztas ligzdas. Parasti sāk zust kontakts, vajag nolikt pareizā stāvoklī lai lādētu un tad beidzas.
 42. 1 point
  Paldies Paldies arī tev. pārskatīšu visus un izmēģināšu
 43. 1 point
  done, atdo plusiku tagad
 44. 1 point
 45. 1 point
  nez kape lago itka kad recordoju bij 140-200 fps
 46. 1 point
  Atradu vēl pāris signatūra darbiņus : Un te tāds parasts bannerītis : (Vēl mācos ar animācijām) Ja patika,nospied LIKE.
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.