Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/27/2020 in all areas

 1. 6 points
  Čau,Labrīt vai Labvakar. Tātad meklēju cilvēku kurš grib taisīt jeb palīdzēt taisīt Minecraft skyblock serveri , jeb projektu . Par samaksu vēl īsti nezinu kā būs , ja būs kvalitatīvi 100% labs serveris protams bez samaksas nepaliksi. Ja gribi palīdzēt un saproti ļoti daudz raksti privāti. :)
 2. 5 points
  Tak aizsūti vienkārši info VID'am. Tur skaidri redzams, kaut kāds cits paypal, bet tiek sūtīts uz viņa kontu. Noteikti šādas darbības ir gana bieži. Būs lielāka problēma no VID nekā policijas.
 3. 4 points
  Čau. jo projām cenšos veidot lapas, dizainus prieka pēc, mācīties un daudz citu iemeslu dēļ. Pašlaik man top savs gaming networks un bīju izveidojis dizainu priekš sava komūna, bet pašam īpaši nepatīk, tāpēc ieliku šeit, lai arī jūs varētu izteikt savas domas. Tā kā es vēl mācos un cenšos, bet reizēm ideju nav, bīju paņemis no BOTNAME. Dizainiem pāris lietiņas, piemēram kā forumu un headera augstumu un pāris krāsiņas. Tāpēc cienīsim to, ka BOTNAME man ir kā elks un no viņa es mācos visvairak par ui. Tad lūk pats dizains - šeit Un lūk šeit dizains ar hoveriem un login - šeit Skripti ir iesākti taisīt uz ipb 4.4. Nav pabeigts aptaujas skripts un shoutbox skripts, viss pārējais ir pilnībā funkcionejošs. Tad nu ja kādam vajag, droši pm, atdošu skriptu par velti, jo viņs ir traki samētāts.
 4. 4 points
  Tev kaut kas pašam vispār ir? 😄
 5. 3 points
  Tātad, pirms kāda laika @iDiddy palīdzēju samainīt naudu PayPal > Swed. Summa bija 47 eiro. Biju to darījis viņam arī iepriekš, tāpēc uzticējos un domāju, ka viss būs ok. Šoreiz tā nu gan nebija. Tātad, it kā sākumā viss bija kārtībā, norunāto naudu saņēmu uz PayPal un aizsūtīju uz swed. Nākošajā dienā skatos - refunds. Pats iDiddy teica, ka limitēja profilu, tāpēc tā. Varētu jau tā būt, it kā screenus arī parādīja. Solīja, ka naudu atsūtīs Pirmdien (jau pirms 2 nedēļām). Tā arī viņš neko nav atsūtījis, bija kaut kad atbildējis un teica, ka atsūtīs vēl pēc pāris dienām, kad ienāks pašam nauda uz Sweda. Neko vēl neesmu saņēmis, whatsappā neatbild un forumā ieejot vēstules nelasa. Nezinu, kas viņam atkal par problēmām, bet ja tādas ir un nav appisējs, neredzu problēmu atbildēt whatsapā vai forumā. Par to vai gribat mainīt vai negribat mainīt viņam to naudu, spriežat paši, bet es to vairāk nedarīšu. Šeit pāris screeni no naudas sūtījumiem un viņa solījumiem. Ja nu kaut kas vēl mainās un izdomās atsūtīt, informēšu.
 6. 2 points
  Ļoti bieži tādām austiņām ir manuāli jāieiet pairing modā. t.i. pirmo reizi ieslēdzot austiņas, kamēr nav nekas viņām pievienots, viņas auto iet pairing mode, bet katrā nākamajā reizē, kad vēlies saslēgt ar jaunu ierīci, austiņas jāieslēdz pairing mode. Parasti tas notiek vnk ilgāk paturot power on pogu.
 7. 2 points
  Še procedūru: CREATE PROCEDURE InsertIfNotMoreThanEight( IN komandas_id INT, IN turnira_id INT ) BEGIN DECLARE current_count INT DEFAULT 0; SELECT COUNT(tk_turnira_id) INTO current_count FROM test WHERE tk_turnira_id = turnira_id; IF current_count < 8 THEN INSERT INTO test (tk_komandas_id, tk_turnira_id) VALUES (komandas_id, turnira_id); END IF; END Pēc tam izmanto šādi: CALL InsertIfNotMoreThanEight(1, 2);
 8. 2 points
  nu izskatās labi bet žēl ka tā "mega" mājaslapa to failu neturēja tik ilgi
 9. 2 points
  Var jau vnk visu to darīt reālajā dzīvē, nebūs jāčakarējās ar instalēšanu
 10. 2 points
  Man tāds jautājums ja kādam ir kāds gamemods priekš mta ko atdot man par brīvu droši iemet savu Discord un arī meklēju palīgus kas var palīdzēt taisīt serveri un hosts arī man nav.
 11. 1 point
  Super, paldies! Patureju krietni ilgak ka ierasts austinai ieslegsanas/izslegsanas pogu un paradijas zila zoba saraksta 👍
 12. 1 point
  Pārdodu steam kontus: Steam profils: https://steamcommunity.com/id/hugurris/ | SteamDB informācija ARK: Survival Evolved, Galactic Civilization III, Rust, PlayerUnknown's Battlegrounds, Farming Simulator 19, KF2, Last Oasis, ETS2, Scum, CSGO, The Bunker, un citas. Papildus kontā ir 12.43€ vērts maks. Steam profils: https://steamcommunity.com/id/hugurris2nd/ | SteamDB informācija Rust, Soundpad, un citas for free spēles. Komplekta cena: 45€ Pārdodu battle.net kontu: Battle.net konts: ZVERS#21963 Diablo III: Reaper of Souls, Heroes of the Storm, Overwatch, Destiny 2, Call of Duty: Modern Warfare(Battlepass un kosmētiskie skini ir, pirmā un otrā sezona spēlēta), Call of Duty: Black Ops 4 Cena: 25€
 13. 1 point
  Var mēģināt izmantot mysql before insert triggeri, saskaitīt ierakstus un nofailot queriju, ja ir jau 8 ieraksti. Bet labāk padomā vai tev to vispār vajag darīt, izkausās mazliet savādi.
 14. 1 point
 15. 1 point
  Es nesaprotu kāpēc lai kāds to gribētu darīt, ja ir gta v roleplay.
 16. 1 point
  Nu tad nav pieejams, sazinies ar viņiem pa trubu, gan jau pa kādām 5 pakām ievilks tev optiku.
 17. 1 point
  Fonts ir Moon. neesmu no tiem cilvēkiem, kas pārzin fontus un tāpēc cenšos izmēģināt vairākus
 18. 1 point
  Baigi smukais, tikai jā, fonts varēja būt nedaudz šaurāks, manuprāt.
 19. 1 point
  Te pat hasā ir pieejams standarta gamemods, pilns ar backdooriem, atrodi starp 150 resursiem tos, iemācies lua scripting, izņem ārā, atrodi labu staff team, labu hostu, jo nu gaidi DDos, un tad būs labi, bet ja tu pat nevari te atrast meklētājā gamemodu, tad augšā labajā pusē ir krustiņš - nospied to..
 20. 1 point
  Manuprāt, fonts diezgan neveiksmīgi izvēlēts priekš gaming lapas. Kā arī dažās vietās nobīdās pāris pikesļi. Ja taisi, tad centies starp blokiem vienādas atstarpes taisīt. Starp monitoriem randomā ļoti mazas. Kā arī, ja tu gribi, lai izskatās dizains labāk, izmanto Lorem ipsum vai vēl labāk, pats izdomā kādu sakarīgu tekstu, nevis atkārto īsus vārdus vai ciparus. Bet kopumā ir ok
 21. 1 point
  Ja nedēļas laikā nekas nebūs, tā arī darīšu.
 22. 1 point
  Viņa vārdu zini, uztaisi tajās pašās sudzibas.lv ar viņa vārdu sūdzību, lai stāv, varbūt kādreiz dzīvē atmaksāsies pašam.
 23. 1 point
  Ko tu citu gaidiji? Čalis maģiski nevar nevienu karti savienot ar paypal un ir gatavs dāvināt tev naudu. yeah right.
 24. 1 point
  atrak jau kads nebija taisiijis topiku par vinju? bet tad naudu atdeva
 25. 1 point
 26. 1 point
  Drīkst taču iziet ārā, paelpot svaigu gaisu. Nesen biju ārā braukt ar riteni, visur pilns ar cilvēkiem, neviens vispār neievēro karantīnu Man liekas, ka topika autors vienkārši grib izbēgt 9. klases eksāmenu, jo stundās visu laiku guļ.
 27. 1 point
  Nebūs. Lai tik kārto. Tagad pat tieši vieglāk būtu mācīties, mazāk jāvazājas apkārt un nav jātērē laiks doties uz skolu. Nav vēl sporta stundu un citu "vajadzīgo" priekšmetu. Attiecīgi brīvāks laiks + var mācīties kā gribi. "Žēl viņu grūtie laiki".
 28. 1 point
  Noņem if (!checkHost) iekš CheckHosts funkcijas. Ja nepalīdzēja vari vēl pamēģināt aizvietot tā vietā return true; vai vienkārši checkHost = true; bet nu kurš vēl izmanto šo novecojušo valodu, tas pats ar flash spēlēm.
 29. 0 points
  Joprojām neesmu sagaidījis - bauska18@@gmai.com
 30. 0 points
 31. 0 points
  I was walking past the mental hospital the other day, and all the patients were shouting, ’13….13….13.’ The fence was too high to see over, but I saw a little gap in the planks, so I looked through to see what was going on. Some idiot poked me in the eye with a stick! Then they all started shouting, ’14….14….14.’
 32. -1 points
  50 centus došu. Ja atradi labāku piedāvājumu - tad neko! Jēga ir modot [GTA 5] - ja Social Club uzķer un norauj visu ?
 33. -1 points
 34. -2 points
  Jauniešiem ir grūts laiks šobrīd, tāpēc mums viņiem ir jāpalīdz, lai viņiem būtu vieglāk. Parakstīsimies par eksāmenu atcelšanu. https://manabalss.lv/atcelt-centralizetos-eksamenus/show Tas prasīs apmēram 1 minūti. Paldies!
 35. -2 points
  es izmantoju lmt 4g visu savu dzivi un man nav nekadu problemu
 36. -3 points
  Netici nevienam visi ir pidarasi un krapnieki, te hasa tadu dahuja un vairak, es nekad nemaksaju ja nav sanemta pacina vai dizains sakodets!
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.