Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/21/2018 in all areas

 1. 3 points
  MU Online ja neko nezini neiesaku, liela nauda aizies. Rēķinies ka vajag serveri, izdomāt labu konfigurāciju un sataisīt, vajag webu ar visu tava MU servera sistēmu, SMS Shop, tad vēl tev vajag turpināt maksāt tehniķim, jo pats neko nemāki un turpināt maksāt hostingu un domēnu. Ja tu esi gatavs iztērēt 150$+ uz priekšu, ja ne tad nevajag, vēl kāds appisīs par to pašu.
 2. 2 points
  Es zinu pāris cilvēkus kuri tikai tāpēc par viņiem balsos..
 3. 2 points
 4. 1 point
 5. 1 point
  Pilngadīgs pasē, bet uzvedos ne uz savu vecumu
 6. 1 point
  KPV LV, Lai arī kremlis aizmugurē, viņam, kā jau aktierim iznāca apmānīt cilvēkus un likt tiem noticēt, arī man.
 7. 1 point
  redzēju kādu čatā sakām, ka nevarēs balsot, jo nav pases, bet ID karte balsot var, izņemot attiecīgos papīrus - vēlētāja apliecības, kas dod iespēju vēlēt bez pases, ja ir ID kartes situācija interesētu kādreiz sadzirdēt kaut kādus komentārus par izdarīto izvēli piemēram, izteikti līderi ir KPV, par kuriem pats neesmu sajūsmā, bet zinu cilvēkus, kuru argumenti ir šādi: "viņi vismaz parāda video, kas tur notiek", "viņi vismaz pasaka visu kā ir", "viņi vismaz nav bijuši vēl pie siles un var izmainīt notiekošo", "vienkārši bieži esmu dzirdējis KPV vārdu reklāmās un sarunās", "gribu redzēt kā Artuss būs skabarga pakaļā citiem" - tikai daži piemēri, bet principā tiek atbildēts uz to, ka daudzi grib redzēt klaunus darbībā jeb cirka turpinājumu runājot par Saskaņu - nebūtu tur daudz tizlu indivīdu un prokrieviski noskaņotu ideoloģiju, tad varbūt kāds viņus laistu pie varas, neskatoties uz to, ka viņi pēdējos gados ieņem pirmās vietas, kas arī notiks šogad nepatīk, kā šobrīd viss ir ritējis? tad jau loģiski, ka uzreiz var izsvītrot ZZS ārā - šķiet tur daudzi vecie krabji ir tā iesakņojušies sevī, ka nekas labāks arī nebūs no viņiem sagaidāms, ko jau pa šiem gadiem arī īpaši neesam pamanījuši Attīstībai/Par uzradās skaļi un ar labu reklāmu, bet ja zinām to, ka tur sēž vecie vēži no Vienotības, kurus tauta ievēlēja aizvadītajos gados, bet tad liedza iespēju viņiem turpināt vadīt, tad šoreiz jāsaka, ka daudzi vēži, bet citā kulītē. Nu ok, jā, tur ir daudz jaunu un inteliģentu cilvēku, bet tā viņu mērķu orientācija ir no Trampa varianta "America first" kā "Europe first", nevis "Latvija", daži solījumi kuriozi un nerealizējami. Toties balsi atdot par tiem, kur jau skaidrs, ka neiegūs nepieciešamo procentu ir bezjēdzīgi. Katrā ziņā nedaudz uzjautrināja partija Progresīvie, kas sāka reklamēt narkotisko vielu tēmu un turpina to darīt vēl līdz šai dienai: PROGRESĪVIE ‏ @progresivie 20h20 hours ago More "Vienīgā partija, kas savā programmā piedāvā marihuānas un arī visu pārējo narkotiku, dekriminlaizāciju, ir ”Progresīvie”. Baigi sīkumaini negribēju izteikties, pāris vārdos, jo negribu, lai kādam te baigais cepiens uznāk.
 8. 0 points
  Cik esi gatavs no savas kabatas izbērt melnos? Jo gatavs projrktiņš nebūs tas lētākais. Jau kādu laiciņu nevar nopirkt cilvēkus(melnos), bet ķīniešus vai āfrikāņus varēja vēl nopirkt.
 9. 0 points
  Jēga vispār LV balsot, tāpat viss jau sen izlemts, atnāks jauni kas vel nav sazagušies un zags vel vairāk, face the reality kādā valstī dzīvojam - vienīgais variants kā kaut ko mainīt, būtu tad ja neviens pats cilvēks neietu balsot. Mūs drāzīs ar jauniem nodokļiem un nodevām, un pofig kas ir pie varas.
 10. -1 points
  Sveiki hasieši, Tātad šodien vienam krutam yūķūberim izveidoju viņa discord serveri apmaiņa pret viņa laiku spēlējot ar viņu utt, tad nu viņš palika dusmīgs uz manu un izsvieda mani no servera un viss manis iegūldītais laiks un mana pacietība bīja vēja, tad nu es nodomāju fek it veidošu savu dirškort serveri, te nu viņš ir: https://discord.gg/5n3kcvY Kāpēc izvēlēties CryBabies nevis kādu citu no dāāāāudzajiem discort serveriem? Nū, ir plānā veidot visādus komjunitij eventus, piemēram plebdžī customs utt, varbūt ja pievienosies tu, pievienosies tavs draugs un tava drauga draugu draugs, līdz ar to radīsies komūna sajūta un kas to zin, iespējams, ka ja tev savajadzēsies komandas biedru kādā no spēlēm iespējams tieši šis discord serveris būt tas kurš palīdzēs tev atrast to cilvēku kurš tevi būstos un palīdzēs iemācīties spēlēt! Jo piemēram man patīk domāt, ka es protu spēlēt CS:GO, lai arī tā nav esmu MG1 ranks iekš MM un D+ iekš ESEA, cilvēki kas spēlē zinās, ka D+ ir 3 labākais ranks iekš ESEA no apakšas un man tieši noderētu tāds cilvēks, kurš māk spēlēt un apmācīt citus Nu ko, pievienojies CRYBABIES discord serverim un kā saka, We hope you enjoy your stay
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.