Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/16/2018 in all areas

 1. 2 points
  Hei. Vēlējos padalīties ar šodienas notikumu. Šodien ap 15:00 man piezvana brālis (14.gadi) raudošā balsī saka,kad Alffa esot iebrukusi , un nosūta man šo rakstu https://www.redzams.net/foto-tragedija-tikko-riga-sabrucis-tirdzniecibas-centrs-alffa-simtiem-cilveki-gajusi-boja/ kā arī tieši tur devās arī mūsu māte. Uz doto brīdi biju tik apjucis,kad pazvanīju policijai lai apstripinātu vai tiešām tā ir noticis un jā,protams tas viss ir vienīgs bullshits ,lai dabūtu klisķus. Man ir tik skumīgi skatīties uz šito visu no malas,cik cilvēki var zemu krist,lai noplenītu naudu ar viltus nelaimēm,un stūlbākais ir tas,ka varasiestādēs neko nedara.
 2. 1 point
  Viņs facebookā laikam atrada to rakstu,un nezinu vai to tā var iemācīt,ar laiku gan jau pats sapratīs. P.S Manam brālim ar galvu viss kārtībā. Es domāju , ja Tu būtu 14.gadīgs ,un izlasītu tādu rakstu pēc tam vēl nevarētu sazvanīt savu mammu,neko priecīgs Tu noteikti nebūtu.
 3. 1 point
  Lai kam tādam ticētu ir jābūt bik galvā traumētam. Iemāci savam 14 gadīgajam brālim lietot delfus, tvnet utt, nevis kaut kādus lotiuzticamaszinas.lv, tikaipatiesiba.net, labi, ka vel nav kaut kads xxx.ucoz.lv ziņu portāls, kam visi riktīgi tic. Vecāki cilvēki jau paši man liekas var izfiltrēt kas ir patiesība un kas nav.
 4. 1 point
  Viss kas tajā lapā ir ievietots ir fake
 5. 1 point
  Tad šis ir fake? ()https://www.redzams.net/sakoties-jaunajam-macibu-gadam-katrs-skolnieks-sanems-300-eiro-katru-menesi/
 6. 1 point
  SHARE THIS, jo vairāk cilvēki zinās, jo labāk. Ir daudz fake lapas, par kurām var izlasīt FB. Ir viena grupa, kurā ir arī šis links - www.redzams.net Ja atradīšu iemetīšu šeit.
 7. 1 point
 8. 1 point
  Tākā opencart cms tomēr neizmantošu adodu themus un latviešu valodas pluginu,kopā kkādus +/- $100 samaksāju varbūt kādam noder. Ja kādam vajag opencart cms varu to arī iemest. https://drive.google.com/open?id=1PqmxI5xhtxdi5qPBnIGNy3f2pJ47TJYy Pirku no šejienes,tur arī variet apskatīties variantus. https://themeforest.net/item/branchy-opencart-responsive-theme/8754873 https://themeforest.net/item/techone-premium-opencart-theme/20784715 Latviešu valodas plugins pirkts no šejienes. https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=20164
 9. 0 points
  par tādām ziņām vajadzētu saukt pie atbildības un klapēt ciet to padarīšanu mūsdienās jau klikšķu un kapeiku dēļ visādi pajobaki safabricē vai pārkopē rakstus pat pilnīgi bomāri, kas apguvuši pamatiemaņas internetā mēdz darboties rakstu veidošanā
 10. 0 points
  Cik īsti slims ir šī raksta autors?
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.