Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/26/2018 in all areas

 1. 2 points
  Jākrāj nauda, lai var braukt mācīties uz dāniju.
 2. 2 points
  Sēdešu mājas , spēlešu Minecraft.
 3. 2 points
  aiziet jūrā uz 7 mēnešiem. ne tikai darba dēļ, bet arī vēlos palielināt to valstu skaitu, kurās esmu viesojies. Īpaši vēlētoss apmeklēt Fortaleza pilsētu Brazīlijā, jo no iepriekšējā līguma kolēģiem esmu dzirdējis, ka tur ir skaista pilsēta un jautrība arī tur sit augstu vilni, attiecīgi, vēlos to izbaudīt pats, bet vai tas izdosies, tas atkarīgs no kompānijas čartera.
 4. 2 points
  Vasaras haltūra, cope savā dīķi, braukš ar kvadri!
 5. 2 points
  cope, vecenes, alus
 6. 1 point
  Ja kāds plāno izbraucienu pa Baltijas valstīm, un ir doma iebraukt Igaunijā, tad brīnišķīga vieta labiem cilvēkiem uz diennakti viennozīmīgi būtu Puise Nina viesu māja - http://puisenina.ee/en/ & https://www.visitestonia.com/lv/puise-nina-viesu-māja, kas atrodas uz tāda kā radziņa - starp jūru, kur lielie vēji tiek apslāpēti, toties līdz pašam galapunktam tiem, kuriem patīk pastaigas un dabas vērošana ir iespēja iepazīties ar dabas rezervāta teritoriju. Pašā objektā var, protams, aizstaigāt līdz jūrai un pieteikt lielisku maltīti ar jūras veltēm. Aiz viesu mājas terases nožogotā teritorijā reizēm ganās lieli aitu ganāmpulki. Protams, kā ik gadu uz vasaras sezonu aktuāls atkal ir disku golfs, kurš Latvijā uzņem apgriezienus jaunu laukumu izveidē. Pats gan jau pa savu pusi vairāk - Ērgļos un Gulbenē apmeklēšu laukumus. Iepriekš biju ar savējiem līdzi aizdevies uz Baltijas čempionāta posmu, vēl vairāk rodas vēlme iegūt tās diska mešanas prasmes nopietnākā līmenī, bet kopumā pietiek arī ar iesācēja izklaidi brīvos brīžos. Trases arvien interesantākas paliek - ne tikai meži, pļavas un kraujas, bet arī dīķi un upes liek piedomāt par izdarīto metienu diska lidošanas trajektoriju. Nedaudz ieskatam no pāris gadus vecas un neatjaunotas tēmas blogu sadaļā - Un, protams, brīvo brīžu siltās sezonas cope gan vietējos, gan attālākos Latvijas ezeros. Šoreiz pat gribētu tēmēt tikai uz ezeriem, iztiekot bez upēm. Jāskatās, vai atkal nebūs tuvākie ezeri izcopēti pa sauso, bet plānā noteikti ir izbrauciens ar laivu Lubāna - http://www.latvia.travel/lv/apskates-vieta/lubana-ezers-un-apkartne un Tiskādu - https://lv.wikipedia.org/wiki/Tiskādu_ezers ezeros, kur nu noteikti būtu jābūt labai copei. Aprīkojums makšķerēšanai ir vienkāršs iesācēja komplekts, ar kuru arī pietiek; cik jau nu daudz vajag tā prieka, ne tik daudz kā domāt ko uz pannas pēc copes likt. Jāpaskatās vēl daži vietējie ezeri, kur it kā esot zivis salaistas, bet nu jādomā, kādi noteikumi būs ieviesti. Papildus noteikti gribētu aizdoties uz Latvijas rezervātiem, kur vēl nav būts, jo pēdējo gadu laikā pastaiga dabas objektos kļuvusi arvien aktuālāka. Neesmu arī īpaši tālo zemju apmeklētājs, jo mums pašiem savā zemē ir tik daudz nenovērtētu vietu, kur var aizdoties.
 7. 1 point
  Viena no lielām vēlēšanām ir dabūt iespēju izbraukt ar drifta vāģi pa trasi, mazliet samācīties, un otra - kārtīgi izārdīties ar moci pa trasi.
 8. 1 point
  Uk uz pāris nedēļām un uz vasaras beigām weekend.
 9. 1 point
  Šad tad atliek tikai pajautāt
 10. 1 point
  es mēģināšu strādāt, attīstīties, cik vien iespējams.. Protams, neaizmirstot, ka ir vasara un ka ir jāieķer D vitamīns - varētu arī laiku nedaudz veltīt pacepot gaļu, padzerot visādus dzērienus. Par festivāliem, sāk interese parādīties arī par waterfestu btw.(Kelvyn Colt diezgan dope izklausas un laikam vēl nav tas galvenais mākslinieks?) Pēc tam laikam summer sounds, kur man taka vajadzētu būt. Un nez, pārējie notikumi, lai paliek negaidīti, spontāni un pārsteigumu pilni. Nav ko plānot nākotni.
 11. 1 point
  Liels paldies, vienā vakarā paveicu visu ar ko čakarējos nedēļu caur html
 12. 1 point
  Jāpašancē un vēlētos paspēt aizlidot līdz Spānijai atpūsties, kā arī augustā jau reģistrēts esmu Summersound festivālam.
 13. 1 point
  Darbs kā nekā arī ir, bet nu uz copi būs jāaizlaiž jau ar pirms vai pēc Jāņiem.
 14. 1 point
  vienmēr esmu gribējis izmēģināt - http://airsoftlatvija.lv/
 15. 1 point
  https://www.humblebundle.com/store/hacknet-deluxe?hmb_source=search_bar
 16. 1 point
  man paliek skumji redzot minecraft.
 17. 1 point
  Tu jau divas dažādas lietas. Wordpress.com un Wordpress.org. Viens ir bizness ar pakalpojumu kur protams tev nāksies maksāt. Otrs ir par brīvu un nav par neko jāmaksā.
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.