Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/17/2018 in all areas

 1. 2 points
  Sveicināti! Piedāvāju savus pakalpojumus: Kvalitatīva logo izstrāde Mājaslapas vizuālais noformējums Dažādu dizaina elementu izstrāde Vizītkartes noformējums Dažādu kampaņu vizuālais noformējums iOS, Android aplikācijas dizains Par atsevišķu samaksu ir iespējams izstrādāt lapu uz html/css/php/js/ruby, kā arī uz Laravel framework. Par cenām vēlams privāti jautāt. Saziņa: e-pasts: ricardsveiss@gmail.com , skype: exerica
 2. 2 points
  Tātad, pārdodu savu steam acc. Vairāk tendēts uz cseriem, jo tieši tie saskatīs šī konta patieso vērtību, taču uz konta stāv arī PUBG, RUST, ARK, The Forest un citas, nenozīmīgākas spēles. CS:GO Prime akaunts, Global Elite - https://steamcommunity.com/id/devuurs 2500 elo @faceit - https://prnt.sc/jizn1e Cena - 70 eur bez skiniem, 110 eur ar visiem skiniem. Steam kontam dodu līdzi visus faceit, esea, cevo, gfinity un pārējos akauntus, kuri jau ir izveidoti un neatgriezeniski piesaistīts mans STEAM ID, lai varētu spēlēt visās pieejamajās platformās. Pirmais neiešu - gribētos domāt, ka ar manu vārdu pietiks, lai cilvēki zinātu, ka netaisos viņus apšmaukt. Norēķināšanās tikai caur SEB/SWED vai arī aci pret aci Rīgā Interesentiem rakstīt fb (Dāvis Salenieks) vai invaitot stīmā. Paldies par uzmanību.
 3. 2 points
  Krievija 2:4 Kanāda USA 3:1 Čehija Somija 3:0 Šveice Zviedrija 5:1 Latvija
 4. 1 point
 5. 1 point
  Krievija 3:5 Kanāda Amerika 4:2 Čehija Zviedrija 1:2 Latvija Somija 5:2 Šveice
 6. 1 point
  Kanāda 5:2 Krievija Somija 4:1 Šveice ASV 3:2 Čehija Latvija 2:1 Zviedrija
 7. 1 point
  back at the time with @kaasis https://imgur.com/a/aZ8Pv
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.