Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/15/2019 in all areas

 1. 3 points
  Mhm, it īpaši, ja tev atsūta noflashotu gts 250
 2. 2 points
  Pašam ik pa laikam pērkot kaut ko 1a noder atlaižu kodi. Pēc katra pirkuma viņi iedod atlaidi nākošajam pirkumam. Piedāvāju šajā topikā sherot atlaižu kodus. Tikko iepirkos un dabūju kodu: FREE30.KVAKJM bezmaksas piegāde. Kurš izmanto, ieposto savu jauno kodu nākošajiem un tā mums būs infinity bezmaksas piegādes Ja izmanto kodu, tad ieposto, ka kods ir jau izmantots.
 3. 2 points
  tev nav pareizs laiks uzstādīts - http://prntscr.com/phnxkm
 4. 2 points
  Teju nekas no Tevis minētā nav nepieciešams, lai uzinstalētu IPS board.
 5. 2 points
  Ja tev vajag parastu IPB, bez nekādas super konfigurācijas, tad tev vienkārši vajag hostu kuram ir php un mysql, tālāk tikai jāseko instalācijas pamācībai. https://invisioncommunity.com/4guides/welcome/install-and-upgrade-r259/
 6. 2 points
  Pamēģini 1920x lapas garums nākamreiz. Vismaz es tādos izmēros parasti zīmēju. Iesaku arī paskatīties citu dizaineru darbus, kaut vai tajā pašā behance. Paseko līdzi, kādus izmērus, fontus, atstarpes, ēnas lieto citi un centies par to piedomāt arī savos darbos. Man pašam patīk speedart video skatīties, tos arī vari paskatīties priekš iedvesmas.
 7. 2 points
  @LoyC Nīderlandē hostē. Pagaidām neesmu uzgājis nevienu LV serveri viņiem. Cik man saprotams, viņi vienkārši īrē no citiem un viss. Pašiem nekas nepieder drošvien, vai arī varbūt uz vietas ir dedicated kaut kādi, bet shared nav LV. LV īsti neviens nav palicis. Serveris.lv un līdzīgie vecie vaļi ir, bet viņu kvalitāte vispār ir zem katras kritikas. Tikko vienu nesu no viņiem prom. Pārnesot vien dabūjām -6sek pilnai ielādei + konstanti gļuki. Konti tik ļoti apgriezti, ka bieži jāprasa, lai atbloķē konkrētas lietas. + viņu sistēma tur interesanta un bieži vien uz appisienu. Mājaslapā vienā serverī ar vieniem loginiem. Epasti citā ar citiem loginiem. Pie viņiem vienam klientam vispār 4 dažādi logini.. Cits klients atkal saņēma ziņu, ka vajagot lielāku jaudu, par ko arī samaksāja.. Neatceros konkrētas summas tagad, bet ja bija 2eur ar kapeikām tad uz 5eur mēnesī. Ieeju hostingā un tur vispār tāds plāns nav uzlikts un viss pa vecam. Prasu wtf? Šie pēkšņi pārlika pavisam uz citu serveri kur jaunāks admin panelis utt.. GB gan nācās vēlreiz prasīt, lai uzliek īstos par ko klients jau labu laiku bija maksājis.. Katrā ziņā appisiens aiz appisiena.. AREA ir tiešām ok priekš parastas lietošanas un var lietot neiespringstot, bet ja būs baigais traffic tad gan ieteiktu likt citur.
 8. 2 points
  Dāvana Tev - BEZMAKSAS PIEGĀDE LĪDZ 26.10.2019 ar šo promo kodu saņem BEZMAKSAS PIEGĀDI jebkurai precei (vienas preces vērtībā virs 15 EUR un līdz 7 kg) ar kodu FREE30.3AIP5I
 9. 2 points
  Ja jums tas liek justies labāk, tad imperilā tāpat nekā nav...
 10. 2 points
 11. 2 points
  Līdz 19.10 Virs 15e. un līdz 7kg bezmaksas piegāde FREE30.K434KT
 12. 2 points
  GL nopirkt, ja 60 eiro par dizainu ar 8 lapām ir "dārgi" 💪
 13. 2 points
 14. 1 point
  Sveiki! Šodien uzsāku 50 dienu daily logo izaicinājumu ar mērķi uzlabot savas prasmes logo zīmēšanā, kā arī pašā illustrator programmā. Šajā topikā likšu katras dienas logo. Būšu pateicīgs, ja atradīsies arī kāds ar kritiku un ieteikumiem. P.S Nesolu, ka visas 50 dienas pēc kārtas būs logo, bet centīšos cik varēšu. #Day1 - https://dribbble.com/shots/7502156-Rocketship-logo
 15. 1 point
  Piedāvāju dalīties ar netflixu. 3 EUR / MĒNESĪ. Mēs jau tur esam 3 cilvēki, meklējam 4. un 5., ja būs 5. tad būs jāmaksā mazāk. Ja kāds vēlās raksta discordā, Yestrs#6850, vai uz ēpastu - gospelis756@gmail.com
 16. 1 point
  nu jā, jo 7 eiro mēnesī ir kaut kas neiedomājams, vai ne?
 17. 1 point
  https://github.com/Austinb/GameQ
 18. 1 point
  Tev nav lejupielādēti jaunākie atjauninājumi. https://prnt.sc/ph1jih
 19. 1 point
  https://www.ebay.co.uk/itm/Computer-Components-GTX-1050-Ti-4GB-Graphics-Card-with-Durable-Fan/264407241313?hash=item3d8fe65261:g:d9kAAOSw495dNvL5 Var iegadaties ebay.com ari, bet es izmantoju co.uk - jo pats atrodos UK. Letak un izdevigak.
 20. 1 point
  iesaku apgrozīties šeit, ja vēlies, lai tev tik tiešām palīdz
 21. 1 point
  FTP - Filezillla vai WinScp priekš failu apmaiņas no hosta vai uz hostu. Text redaktors - Sublime text 3, Atom, Visual Studio Code vai PHPStorm(Šis tāds paspēcīgs IDE priekš PHP) IPB4 - Nesekoju vairs versiju patchiem līdzi, bet nu labāk jau jaunāko versiju. Zināšanas HTML, CSS, JS, PHP, utt., kā arī zināšanas par pašu IPB, ja neko neproti, tad jau tutoriali tev palīdzībā vai arī checko kaut kādus forumus un lasi kā un ko izdarīt. Kāds gan jau vēl kaut ko varēs piebilst ko vajadzētu, bet nu priekš sevis es atzīmētu šos punktus.
 22. 1 point
 23. 1 point
  Un ko tu ar šito gribēji pateikt, gribēji izcelties ar postu vai kas tev kaiš? Šie teksti jau entām reizes atskan, takā tu neesi neko jaunu pateicis un būtu jauki ja tu vairāk pat neizpaustos savādāk nelāgi ož pec wannabe mazinja :).
 24. 1 point
  Izskatās, ka no photoshop saproti kaut ko. Ja gribi attīstīt web dizainu, tad sāc mācīties par UX, atrodi online kursus.
 25. 1 point
  Pirmais dizains Šos vajadzētu iecentrēt. Pogām ēnas izskatās pārāk tumšas. Mūsdienās tādas vairs nelieto. Uztaisi vai nu daudz gaišākas, vai vienkārši pogai krāsu pamaini. Kā arī virsrakstiem burtu atstarpe izskatās pārāk liela. Lielais baltais laukums, kurā domāta ziņas sūtīšana ir pārāk pliks un liels. Varēji kaut ko izdomāt klāt. Kā arī footerī informācija par lielu. Tā instagram ikona vispār gandrīz monitora lielumā. Monitoriem tās pogas "CONNECT" vai nu prasās lielākas, vai teksts mazāks. Nesmuki izskatās, kad teksts ir pie pogas pašām malām. Otrais dizains: Hedera bildi vai nu edito mazliet, pakoriģē krāsas, lai neizskatās tik default, vai maini teksta krāsu. Melnos burtus mazliet grūti saredzēt. Ap sarkano register pogu atkal kaut kāda melna ēna. Vispār, ja izmanto ēnas, ieteiktu izmantot ļoti gaišas. Iecentrē apakšējos divus mūzikas kvadrātus. Kā arī mūzikas kvadrādrātu tekstam samazini biezumu vai arī krāsu mazliet gaišāku par "TOP 5 TRACKS FOR TODAY" virsrakstu. Logo footeri galīgi neiederās tur pa vidu, manuprāt. Vai nu samazini viņu un iekļauj kaut kā savādāk, vai izņem vispār ārā. Footerī visi teksti izskatās galīgi garām. Nesaprotu kāpēc visā dizainā kontents bija vienādos attālumos no malām, bet footerī teksts pēkšņi pie pašām sānu malām. Personīgi nepatīk arī tas, ka pilnīgi visur ir CAPS burti. Trešais dizains: Daudziem blokiem atkal melnās ēnas. Tekstam neliec tik briesmīgi lielu burtu atstarpi. Work time un kontaktus vispār nevar salasīt dēļ burtu un ciparu atstarpēm. Footeris atkal tāds pats kā pirmajā, pamēģini kaut ko citu izdomāt. Pēdējais dizains: Starp kvadrātainajiem blokiem prasās daudz mazāka atstarpe. Var arī tos blokus lielākus, kas pie reizes samazinās atstarpes. Tā content, details, players, support navigācija bik nesaprotama. Tas ir hoveris domāts uz content pogas vai kas? Grūti kaut ko teikt par daudziem sīkumiem, ja bildi nevaru palielināt uz full size. Ar kādiem izmēriem tu tās lapas zīmē?
 26. 1 point
  Izskatās cool. No web izstrādes viedokļa, otrajā bildē nošķeltie trīsstūri baltajam fonam varētu biš būt pisaks, kā arī otrās rindas elementi nav centrēti - ja speciāli, fine. Otrajā dizainā footeris man čota liekas neintuitīvs. Virsraksti kreisajā pusē, dati labajā un pa vidu kaut kāds logo. Ja nebūtu tā logo, tad vēl tā, bet par cik viņš tur ir, viņš itkā nodala kreisās puses tekstu no labās un nav sajūtas, ka starp abiem tekstiem ir attiecība. Uz pirmo skatoties pie Designed by uzriez meklēju vārdu, a tur tukšums, jo viss ir novietots otrā malā. Uz widescreen būtu vēl grūtāk saprast, kas tur notiek.
 27. 1 point
  Te jau īsti nav ko kritizēt. Paskaties tos pašus @BOTNAME. darbus.
 28. 1 point
  Tiešām 4 gadus?
 29. 1 point
 30. 1 point
  area.. bet atkarīgs ko gribi. Area ir normālākais LV, bet baigi daudz lapas uzliktas uz viena servera un ātrums ir salīdzinoši so-so. Vari man uzprasīt ja gribi, bet nebūs lētak par area it. Rezumē - tavām vajadzībām noteikti pietiks area it. EDIT: Nezinu, kas @Reķis ir smieklīgs, bet paskaidrošu vairāk. Klienta case nesen. Problēmas pie liela apmeklējuma, ka lapa paņem visus resursu un cilvēki dabū error un lapa nav pieejama. Jau paņemts AREA "krutākais" plāns no kura nav atšķirība. AREA pat nav LV serveru. Vismaz uz šo brīdim 3 dažādiem kur man ir pieeja tie neatrodas LV. Esošajiem ir 100gb ram. Uz trim ko redzu visiem noslodze starp 80-92GB, kas ir diezgan bad. Nomainot AREA serveri klientam dabūjām ekstra 5sek un pilnu ielādi un uz pirmo atbildi ekstra sekunde nost. Attiecīgi arī sapratām, ka pie liela apmeklējuma palielinās CPU noslodze +10% kur AREA nomirst. Attiecīgi klients zaudē naudu. Ko gan no shared servera var gribēt. Kopumā tāpat, par to cenu labs hostings un tiem, kam nav baigi liels apmeklējums un nevajaga ļoti spiest uz ātrumu - pilnībā pietiekams serveris. Cena par to performance ir laba. Atbalsta puse arī ļoti ok. Mēnesi vai divus.. varbūt pat vairāk ierasto Martin nu ir beidzot aizstājis vēlviens džeks, attiecīgi atbild krietni ātri. Tiem kam paredzēts liels apmeklējums un ātrums ir nozīmīgs, īpaši ja strādā pie SEO, ieteiktu skatīties citā virzienā. Kaut kur ārzemēs. Kaut vai Vultr, DigitalOcean.. Siteground arī ir ok, bet nav mans favorīts, ir bijušas problēmas, bet arī ir ok. Pieliec vēl CloudFlare hostingam un būs ok.
 31. 1 point
  Samp's? Kas tas par dinozauru?
 32. 1 point
  Heyy! Neviens nebij ielicis, tāpēc izdomāju izdarīt to es! Lūk IPB 4.4.3 Nulled + Krievu valodas faili! Stāv uz mana konta, tāpēc nevajadzētu pazust Veiksmi! https://failiem.lv/u/djtvj76z
 33. 1 point
  Sāku jau pierast, ka gaming dizaini top tikai brīžos, kad ir garlaicīgi 😁 Layouts dizainam ir paliels, bet par cik vairums "geimeriem" ir 1920px monitori, tad šim jābūt diezgan labi pārskatāmam. Protams, ja atradīsies pircējs šim brīnumam, izveidošu ari kompaktāku versiju. Domāju, ka lēnā garā, ar laiku nāks arī kādas sadaļas klāt Kapiš 👨‍🎨 http://www.bildites.lv/images/upfvsm8p/145676/original.png P.s. dizains nav ar PSD, tai sagriežšanai vajadzīgs - Zeplin vai InVisionapp
 34. 1 point
  Ja kādu interesē, piedāvājiet savu cenu. Vēl ir šādi divi ne līdz galam pabeigti brīnumi. 1. https://fv9-1.failiem.lv/down.php?i=66u7ws36&view&download_checksum=a1646208b94d449fb7a22cc2ca81609141fbb00f&download_timestamp=1569074710 2. https://fv9-1.failiem.lv/down.php?i=fwkwmpeh&view&download_checksum=a3444dfa0a000cd5e378c062e74c3b9da07aca20&download_timestamp=1569074720
 35. 1 point
 36. 1 point
 37. 1 point
  Done, bet nu ja godīgi bija interesanti pat aizpildīt.
 38. 1 point
 39. 1 point
 40. 1 point
 41. 1 point
  Pārbaudi vai vadā ir elektrība, kad auto ir izslēgts.
 42. 1 point
  Izklausās, ka esi kaut ko nepareizi savienojis, ja reiz iestatījumi netiek saglabāti.
 43. 1 point
  Varu piedāvāt šo pc https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/pc/U3sOHkBkSFs=.html?1568361386
 44. 1 point
 45. 1 point
 46. 1 point
  Perfektā stāvokli augstas kvalitātes studijas monitori. Frekvences diapazons: 38Hz – 35kHz Max skaļums: 107 dB Jauda: 73W Visi vadi gan telefonam (3.5mm jack) gan datoram vai skaņas kartei (xlr - balanced) nāk komplektā Cena 220 eiro bilde- https://ibb.co/WPq6468
 47. 0 points
  Tā kā man ir vairāki steam accounti un visas spēles spēlēju tikai uz main acc, man ir 2 lieki pārdošanai. 1. 9 years badge, iekš csgo unlockots 5, 10 year badge, 6 spēles https://steamcommunity.com/id/w4e2ed0 CENA: 10€ 2. 1 year badge, 11 spēles, unlockots friends list (var pievienot citus steam lietotājus), viens īpašnieks aka es, pašlaik uzlikts steam authentifikators, varēs izmantot community market un treidoties. https://steamcommunity.com/id/mynamealex/ CENA: 10€ Vēl pārdošanā ir ORIGIN profils un OVERWATCH profils. ORIGIN - piederējis tikai man, visas spēles esmu pats iegādājies. Abi battlefieldi ir ar tā saucamo "premium". CENA: 15€ OVERWATCH - arī piederējis tikai man, cik atceros bija daudz labu skinu, neizmantoju jau kādu gadu vai vairāk CENA: 15€ FORTNITE - Pilnibā izspēlētas 4,5,6,7 sezona, iesākta bija 8, bet, tad atmetu visam ar roku. Ir daudzi pirkti skini kopējā vērtībā 100+€ (neskatoties uz battlepass skiniem). CENA: ~45€ Cenas runājamas, ja ņemsi vairākus profilus uzreiz, iedošu atlaidi Fortnite profilam iemetīšu screenshotus, kad iekačāsies. Samaksu vēlams swedbank, no zināma/cilvēka ar reputāciju, pieņemšu maksājumu paypal. Ja ienāci kko iedirst, vari pist taisni.
 48. 0 points
  Kā viņu ieinstalēt? esmu ielicis caur ftp www mape un kā tālak ienstalēt?
 49. -1 points
  Visas spēles būs uz ultra/max setingiem https://m.ss.com/msg/lv/electronics/computers/pc/fjxeo.html
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.