Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/19/2018 in all areas

 1. 6 points
 2. 5 points
  Steam jauns čats: https://steamcommunity.com/updates/chatupdate#tryit
 3. 5 points
  es jebu kas tas pa plati.ru - tas pats kas iegādāties no lētākā LV interneta veikala, un tad brīnīties, ka esi hujnu nopircis, kinguina cena ir ap 7-8 eur, tā ka piecītis ir normāls price - ja vienīgi raksta autors pats nav pircis pie kkāda kisa.win vai nixyboyNeapisis.ru
 4. 4 points
 5. 4 points
  1 scammer mazāk uz steam platformas: https://gyazo.com/93c5d7a20ee653a6ab68ef1a6986f8b3 https://gyazo.com/8c058c180d698245a9e6436bbcd113c7
 6. 4 points
  bones ir loti kvalitativa muzika
 7. 4 points
  Ko tad tev vajag? Paņem tajā piemēram lapā view source un būs html + css. Ja vajag tikai blogu, ieteiktu likt uz wordpress, nevis pašam lipināt kopā. Būs daudz plašākas iespējas un mazāks čakars.
 8. 3 points
  http://blog.counter-strike.net/index.php/expresstrade/
 9. 3 points
  Nonemat mani chatboxa no blocklista nedirsišos vairs ar Overwatchu
 10. 3 points
  Sveiciens, HAS biedri! Lai nedaudz izkustinātu siltās sezonas sākumu un steigā noslēdzošo darbu izskaņu, tad aicinu ikvienu interesentu padalīties šajā tēmā par to, kādi ir jūsu plāni šī gada vasarai? Kāds noteikti skumji nodomās, ja ne pat ierakstīs to, ka visa vasara aizņemta ar mācību darbiem, cits darbā vergos divtik lielākā sparā, bet cits jau sāks prātot par kādiem interesantiem izbraucieniem, pasākumu apmeklēšanu vai vienkārši atpūtu pie dabas - kaut ko pagrilēt, varbūt aizdoties uz copi, vienkārši nodoties siltā laika peldēm. Interesanti būtu, ja nav noslēpums, tad ko vairāk uzdrukāt par savu plānu - ja apmeklē pasākumu, tad kas tur labs gaidāms, ja dodies copēt, tad ar kādu aprīkojumu un uz kuru vietu u.tml, lai ir interesanti gan uzrakstīt, gan izlasīt, kā arī padiskutēt. Varbūt kāds kā reizēm šeit ir ieinteresēts ieteikumu meklējumos par labiem ceļa mērķa maršrutiem. Pats arī no sevis ko vairāk uzdrukāšu, ja būs kas iesaistās, lai dalītos ar saviem plāniem diskusiju veicināšanai, bet kopumā uzreiz varu pateikt, ka no aktivitātēm uz atvaļinājuma laiku prātoju par disku golfa parku apmeklējumu un copes sezonu Latvijas ūdeņos.
 11. 3 points
  Apraksti uzņēmumu, kas būs jāprogrammē, aptuvenā alga, uz vietas vai attālināti?
 12. 3 points
 13. 3 points
  Stāvēšana pie miskastes ārā nav tikšana par velti.
 14. 3 points
 15. 2 points
  https://www.humblebundle.com/store/hacknet-deluxe?hmb_source=search_bar
 16. 2 points
  Ok, let's be real - guntars ir labāks mainkraftetis.
 17. 2 points
  man paliek skumji redzot minecraft.
 18. 2 points
 19. 2 points
  Sākumā likās, ka tas ir tēmā vainotais čalis, kas grib sevi attaisnot, pēc tam apmulsu un vairs negribu nemaz lasīt to pļuru. Tagad jau raksta kā par citu. nez.
 20. 2 points
  Sveiki, tātad īsi pastāstīšu par šo personu 'Edijs Jurkāns'. Pirmo reizi, kad saskāros ar šo čali instagramā šis džeks krāja sekotājus un iegādājās reklāmu par 10 eiro no manis, pēc kā paypalā bija uztaisījis refund ticket attiecīgajai apmaksai, iepriekš neko nepaskaidrojot kādas bija neskaidrības vai problēmas un, kāpēc tas tika darīts. Uzrakstot personai privāti, tajā pašā instagramā saņēmu atbildi - ''netīšām kaut ko saspaidīju, tūlīt noņemšu'', pēc kā arī tas tika atcelts un refund ticket tika slēgts. Jau padomāju, ka tips ir aizdomīgs, taču nelika aizdomāties, ka to viņš varētu darīt turpmāk. Iegādājās atkārtotu reklāmu par 6 eiro, pēc kā ievietoju reklāmu un nedevos paypal pailgu laiku. Ieejot paypal noskaidrojās, ka atkal viņš izmantojot šo fīču, ja naudas sūtītājs uztaisa refund un saņēmējs 10 dienas neatbild, tad nauda nonāk atpakaļ sūtītājam, pēc kā izrādās, ka viņš to dara apzināti, lai apkrāptu cilvēkus ar šo paypal noteikumu. Iesaku neveikt nekādus darījumus ar šo personu (instagramā arī nobloķējis pēc šī pēdējā atgadījuma). Instagram niks - edijsjurkans Vārds, uzvārds - Edijs Jurkāns E-pasts: dd74@inbox.lv Dzīvesvieta - Latgale ''Rogovka''
 21. 2 points
  Fuck yeah. Esmu dalītajā pirmajā vietā. Gaza virtuālā karma tagad augstākajā līmenī ^.^ Negaidīju, ka Zviedrija otro gadu pēc kārtas paņems zeltu. Šajā čempī gaidīju ko vairāk no Kanādas, bet šis viņu izlases modelis parāda to, ka ar tikai superzvaigznēm tu nevari uzvarēt čempi, bet vajag komandas spēli, to arī pierāda Latvijas spēle pret kanādiešiem. Latvija tiešām bija tuvu pusfinālam, bet, kā jau teica paši hokejisti, iegāza vairākums. Būtu vismaz viens vairākums realizēts, spēle varētu beigties pavisam citādi. Prieks šajā čempī par jaunajiem mūsu hokeja puikām, parādīja savu talantu un potenciālu. Merzļikins vārtos pierādīja, kāpēc pašlaik Latvijā pirmais numurs un parādīja arī savu potenciālu iekļūt NHL komandas pamatsastāvā. Gudļevskis, var teikt, bija jau norakstīts vārtsargs, bet spēlē pret Kanādu pierādīja to, ka ir spējīgs sargāt vārtus pret NHL miljonāriem. Runājot par komandu, nedrīks nepieminēt Hārtliju. Ir jūtama atšķirība, kāda bija izlase pirms Hārtlija un kāda tā ir tagad. Prieks skatīties Latvijas izlases spēles. MALAČI.
 22. 2 points
  PROGNOŽU VIRTUĀLO KARMAS PUNKTU REZULTĀTI IR KLĀT: Kopaina par punktu skaitīšanu - https://prnt.sc/jkrylx +1 pareiza uzvarētājkomanda, +2 uzvarētājkomanda un tās iemestie vārti noslēdzošā rezultātā, +3 precīzs rezultāts abām komandām Latvijas valsts izlases spēļu prognožu rezultāti: Korijs = 7 virtuālās karmas Shmakovka = 7 virtuālās karmas Gold digger = 6 virtuālās karmas - FENICH. = 6 virtuālās karmas HowToJokeLV = 6 virtuālās karmas ReinissB = 5 virtuālās karmas #Amerikanskij = 5 virtuālās karmas Jhonny = 5 virtuālās karmas afee` = 4 virtuālās karmas dainis = 4 virtuālās karmas Aris = 4 virtuālās karmas kapteinis = 4 virtuālās karmas Berisko = 3 virtuālās karmas eerenpreiss = 2 virtuālās karmas JustQ = 1 virtuālā karma eclipzh = 1 virtuālā karma LoyC = 1 virtuālā karma iDiddy = 1 virtuālā karma Citu valstu noslēdzošo spēļu bonusa prognožu rezultāti: kapteinis = 9 virtuālās bonusa karmas Korijs = 6 virtuālās bonusa karmas iDiddy = 4 virtuālās bonusa karmas ReinissB = 3 virtuālās bonusa karmas #Amerikanskij = 2 virtuālās bonusa karmas afee` = 1 virtuālā bonusa karma
 23. 2 points
  Ahujenā mājas lapa, vismaz neapis, bet ir 50/50 ka būs legit.
 24. 2 points
  http://plati.ru/games/counter-strike-global-offensive/277 Plati.ru pa trīs eiro dabūs to key. un pa 5 eiro veselu steam acc ar iekšā skiniem. Nepirks neviens ja nepazeminasi cenu! Sveicināts 2k18!
 25. 2 points
  Sim free un viss ko vajag. Galvenais jau kur tu vinu lietosi.
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.