Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/23/2021 in all areas

 1. 6 points
  Sāc ar šo. https://www.valodukursi.lv/lv/valodu-kursi/latviesu-valodas-kursi-riga
 2. 2 points
  lohiem lohu problēmas
 3. 2 points
  https://dribbble.com/shots/15489925-Donation-portal-design
 4. 2 points
  Ej prom, tu neloģiski dirs. Pusaudžu stilā - "Grabina kapeikas lai projektu uzturētu, vai kredītu nomaksātu" , "Rauj kulakā ik pēc pus stundas" , Grow up.
 5. 2 points
  Ko tik dusmīgs esi, sagruzīja rakstītais? Kāds 2012. gads, ko tu vispār tur murgo, labi dīzeli saostijies?
 6. 2 points
  Saja sausaja bedre nemetisu topiku par projektu! Te nav jega, max ko te var atrast prusakus kas labi melo! Lidzigi tev! un normalu programetaju!
 7. 1 point
 8. 1 point
  paldies, ka pateici, ka esi dalbajobs
 9. 1 point
  cau! nevaru sagaidit 1.6 serverus!!!! Velos pretendet uz galvena servera tehnika amatu! Uzstadisu jaunako serveru konfiguraciju ko atradu krievu foruma ar REUNION, lai non steami varetu spelet. Velos ieteikt vel paris cilvekus kuri mums varetu palidzet: @lollka varetu but galvenais web Dev vina uzdevums bus uzstadit cracked IPB 2.x @akka varetu but foruma moderators un aktivi ievietos reklamas moderanakajos saitos. Piem. - wos.lv top un citos.
 10. 1 point
  https://store.steampowered.com/app/730/CounterStrike_Global_Offensive/
 11. 1 point
  Still works in 2k21 Janomaina ir tikkai Url. šo: // @match *.tvplay.skaties.lv/* uz šo: // @match *.tv3play.skaties.lv/*
 12. 1 point
  Dusmīgs var būt tikai @lollka ar garu degunu un apaļām brillītēm pie monitora No sīka zadrota kļuvis par Administratoru mēslu bedrē, kā? Normālu blowjobiņu uztaisiji sLide ka tik laipni iedeva statusu?
 13. 1 point
  Es normāli cilvēkam paskaidroju, kāpēc nav vērts, tu saki tā ir muldēšana? Pats atnāc un nodirs mūs, neko jēdzīgu nepasakot. Kā tu vispār zini kas mēs esam? Pēc sevis spried vai? Kurš tev prasīja viedokli. Ja tev baigi tās pimpju sūkāšanas tēmas interesē, varbūt atrodi sev draugu un izklaidējies?
 14. 1 point
  ar fakts, beidziet komentet es aizveru temu
 15. 1 point
 16. 1 point
  Kartigiem biedriem jau kadu gadu ir pieejams jaunais dizains.
 17. 1 point
  ja vari atlauties macbook tad vari atlauties samaksat par licenci
 18. 1 point
  Jā, topiks hasā vienmēr padara mani priecīgu
 19. 1 point
  Pirms pāris gadiem nopirku Samsung Galaxy Watch. Tolaik maksāja biš virs 200€ Līdz šim esmu diez gan apmierināts. Baterija tur 2 diennaktis (arī pēc divu gadu lietošanas), kas imo ir diez gan maz, bet cik dzirdēts no Apple watch useriem, tiem dažreiz pat diennakti neizvelkot ¯\_(ツ)_/¯ IP 68, cik ir mērcēts, nav bijušas problēmas, vien pēc peldes jūrā "bezel ring" slikti grozījās, bet noskalojot zem tekoša ūdens bija čotka (yeah, yeah, sālsūdens slikts, zinu, gadījās) Laikā gaitā gan esmu pamanījies uzsist nelielu robu uz sāna, bet pats ekrāns joprojām svaigs un bez redzamiem bojājumiem. Pēc idejas darbojas gan ar android, gan iphone. Pēc paša pieredzes, par cik lietoju Huawei telefonu, setup process bija maigi izsakoties slikts. (Tho, ja ir samsung telefons es pieņemu, ka UX vajadzētu būt fine)
 20. 1 point
  2010. zvanīja, grib atpakaļ savu top saitu 😅
 21. 1 point
 22. 1 point
  Sveicināti šeit būs pilns latviešu tulkojums Ieliec + https://failiem.lv/u/qjj994vv
 23. 1 point
  Jūs mīnusus šim jauneklim dodiet, jo viņam to jau ir 190 un tādā veidā turpiniet heitot, vai jums nepatīk, ka bezmaksas piedāvā tulkojumu? Varbūt arī tulkojums nav pats labākais un ir gaužām šķībs un nepareizs, bet acīmredzami viņš ir centies un to vien vajadzētu novērtēt, katrs var lejupielādēt, atjaunot un vēlreiz padalīties. Kas ar jums notiek?
 24. 0 points
  Nesāc raudāt! Draugus aizskāru, vai atklāju tava projektiņa slepeno noslēpumu :D?
 25. 0 points
  Akka Lieks coment! Tu esi piaudzis un man galigi pabarabanu tavas domas, zinu kad kick, bet chemijs pat pa 2k nepardod intresejos!
 26. -1 points
  cs:go serveris bija, bet aizklapēja dēļ mazas aktivitātes, jau kādu laiku atpakaļ kā arī cs:go pat grūti nosaukt par konter-straiku, 1.5 CS vēlaizvien labākais cstrike ever
 27. -1 points
 28. -2 points
  Kā saka, gudri dirst nav malku cirst! Visi jūs esat datortārpi nožēlojami, kas normāli nemāk parunāt kā kaut ko pamuldēt, cilvēks cenšās un dara to ko vēlās un kas liek justies labi brīvajā laikā, kamēr jūs lielākā daļa un lielāko ties @akka un @lollka sūkā olas un gudri mūld par citiem, paši offisā programmē un lien dirsā priekšniekiem lai saņemtu algas pielikumu, saprotu, ka visu labi prot, esat sūkātāji pasaules nabas, bet varbūt paturat viens otra pimpjus mutē kādu reizi ilgāk un savu nelietderīgo viedokli biksēs. Kas jums prasa līst kur neprasa ja neko lādzīgu nevar iekomentēt, @Gogins "Prusaki" - Labi teikts, vārds vietā!
 29. -2 points
  Kas ir ko noob, neko citu pateikt nevari, mātes pienu no lūpām noslauki pirms spļauj pār lūpām niekus :DDD pediņu grupiņa kopš 2012. Gada brīnums, ka neieliki negatīvu emoji rakstam, tas ir jūsu max necieņas izrādīšana uzlikt -1 rep
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.