Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/02/2020 in all areas

 1. 4 points
  Nedomāju, ka latviešu auditorijai ir gudri taisīt jaunu projektu. Tie kas spēlē, tie spēlē vecajos un nedomāju, ka baigi gribēs iet uz kādu jaunu.
 2. 4 points
  Man virtuvē ir nazis, varu iedot uz rokas.
 3. 3 points
  1. vienalga 2. manuprāt jauns projekts vienkārši pēc pāris mēnešiem nomirs 3. izdomāt kaut ko tādu kas piesaista auditoriju un nav nevienam citam, ja nav nekas tāds - vari necensties., vajadzēs tiešām labu ideju un gan jau diezgan $$$, lai varētu to visu kārtīgi noreklamēt + samaksāt cilvēkam/iem par izveidi. bet ja godīgi, tad domāju, ka galīgi nav vērts, jo ja Tu raksti šo topiku, tad Tev tās idejas nav un no gaisa viņa nenokritīs.
 4. 3 points
  Salīdzini dzelžus un cenu, nevis modeli.
 5. 3 points
  MSI GL72 RDX (Gaming notebook) CPU: Intel(R) Core(TM) i7-7700HQ @ 2.80GHZ 2.80GHZ GPU: Nvidia GeForce GTX 1050 4GB GDDR5 DISPLAY: 17.3" FHD (1920x1080) CHIPSET: Intel® HM175 RAM: 8GB SSD: 500GB KEYBOARD: by steelseries (Single-Color, Red) MOUSE: LogiLink ID0137 USB Gaming Mouse (Multi-Color) + steelseries paliktnis SYSTEM: Win 10 Home, x64 bit Nedaudz švīkas uz korpusa (virspusē), defekti nav, baterija pāris stundas tur, datoru un pelīti pirku vācijā, papīri un kastītes palika turpat vācijā, cena runājama vai mainu uz lētāku datoru ar piemaksu man, ja kādam ir intrese tiešām, bildes varu nosūtīt atsevišķi, spēles, kuras spēlēju uz max grafikām Multi Theft Auto, PUGB, Warface, Outlast 2, GTA V ne reizi nemanīju freezus vai ko tādu, nospiežot pogu ieslēdzās cooleris, bik tracina ka bik skaļāks, bet grādi GPU krītās tad, cik lasīju forumos, var boostot līdz 3.80GHZ, bet nebija vajadzības, tālākā informācija utt PM vai dc - Danex#2636 Cena: 550e --------------------------------------------------------------------- Par RAM piedāvājiet paši savu cenu 2 X 2048MB
 6. 3 points
  Maximā gaming peli nopirku pa 12 eiro. Lietoju jau gadu, strādā ahujenna. Pat krāsiņas mainās...
 7. 2 points
  Visas atbildes ko vēlies, ir šeit P.S Pats atbildēji uz savu jautājumu tikko
 8. 2 points
  Pamēgini reflowot ar celtniecības fēnu vai sliktākajā gadījumā izmantot cepeškrāsni.
 9. 2 points
  beigsim "rat" postus protams, bet lūdzu garumzīmes un pieturzīmes izmanto, lasot skaļā balsī mēle mežģās. mta un samp tehniķu ir ļoti daudz, bet es nezinu vai kāds tev palīdzēs par baltu velti izveidot gamemode. Pajautā kādam gramatiski pareizajam kolēģim skolā, lai pamāca.
 10. 1 point
  Kādu problēmu tu mēģini atrisināt ar savu projektu? Vai spēļu serveri jau nav pietiekoši? Kāpēc cilvēkiem vajadzētu iet spēlēt tavā nevis citā serverī.
 11. 1 point
  Aizej pie kāda drauga , ieliec citā PC un paskates vai tad iet.
 12. 1 point
  tur tagad jebkurs var registreties
 13. 1 point
  No tā Xeon nekāda lielā jēga nebūs.
 14. 1 point
  Salīdzini modeļus pirms met iekšā linkus. Viņš pārdod "GL72" , bet linkā tu uzrādi "GE63"..
 15. 1 point
  Reku no amazones labākus laptopus pa 490e (Used - Like New) var paņemt. https://www.amazon.de/dp/B073QPYB18/ref=twister_B075KN4Z13?_encoding=UTF8&psc=1 Btw expected pelīte no čaļa, kurš raudāja zem mana posta par zowie pelītēm, kkk. ;D
 16. 1 point
  kādu laiku jau atpakaļ biju uztaisījis ipb pluginu uz nodejs, principā parasts čats kas ir real time ar discord like iespējām. Ja nu kādam interesē var sazināties ar mani caur discord chocolate#9115 preview bilde
 17. 1 point
  Butu labak pats projektejis savu pc - ieks kastes ar visiem cooleriem n shiit. ;D Raksti ss.com - tur iespejams panems "Laptopu"
 18. 1 point
  At the end of the day... Nomaini vienkārši serveri uz jaudīgāku. Patestē ar to. Optimizēt protams vajaga, bet tev nav ne tuvu worst case situācija. Kad ir laiks tad var to nginx palaist demo vidē.
 19. 1 point
 20. 1 point
  Umņiki Jūs laikam dzīvojat vēl februārī
 21. 1 point
  sensej jauna pele 45 eiro maksa kuru centies picaaret zentis tads
 22. 1 point
  Uzņēmumi, kuri saistīti ar Valsts iepirkumiem, ļoti ciena papīrus. Citādi - pajebaķ tas papīrs.
 23. 1 point
  Pirmās lietas ko pamanīju: sāc izmantot namespace nevajag pašam izgudrot riteni, šajā gadījumā routeri. Vari izmantot populāro https://github.com/nikic/FastRoute vari palasīt par dependency injection, var izmantot http://php-di.org/ Gaidam v2 pēc uzlabojumiem.
 24. 1 point
  Cracked free to play spēle?
 25. 1 point
  Navigācija, uzspiežot -
 26. -1 points
  Izskatās, ka prost ņemts no kkāda tutoriala un izmainīts autors pie komentāriem te php profiņi varētu tev te pat jautājumus uzdot, uz kuriem, diezvai, pats spētu atbildēt no offence, prost bik obvious izskatās, manuprāt
 27. -1 points
  šitās skaitas gaming pelītes? es labāk ar Xpoint balto maisu speleju
 28. -1 points
  50 centus došu. Ja atradi labāku piedāvājumu - tad neko! Jēga ir modot [GTA 5] - ja Social Club uzķer un norauj visu ?
 29. -1 points
  Galīgs nabags esi? Pats vēl tirgojies ar modotu acc tākā nevajag dirst.
 30. -1 points
  Modotu acc? Es - visu ieguvu ar gadiem, man pat ir pieradijumi, ka pats vinu registreju pirms ~6 gadi atpakal. Atkal tas glupas runas, tev ari vaig pieradit, lai mutite aizvertos? Modots acc man ja? Es ar gadiem vacu, veikur pieradijums, par registraciju un neesu tik stulbs, lai modotu - beigas cipa izmantotu fake datus? "Shift+Ctrl+I"? GG - tavs profils tik tiesam nav verts eiro, jo tas ir modots.
 31. -2 points
  Kāda slodze serverim? Varbūt HDD ir sūdīgs? Vai datubaze nekorekti nokonfigurēta. Iemesli varētu būt visdažadākie un risinājumi arī.
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.