Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/23/2018 in all areas

 1. 19 points
  Tev šāds labāk piestāvētu:
 2. 13 points
  LATVIEŠU GTA V ROLEPLAY DARBI: Miesnieks, Zvejnieks, Kalnracis, Mežstrādnieks, Degvielas vedējs, Žurnālists, Dizaineris, Mehāniķis, Tālbraucējs, Atkritumu savacējs, Autobusa vadītājs, Jurists, Taksists. Citi darbi, kas ir zem whitelist aizsarga, kuru pieteikumus mēs vērtēsim ļoti strikti. INFO: Banku un veikalu aplaupīšana, Nelegālās aktivitātes - narkotikas, klubi, mafijas, darbu vadītāji (piem taxi vadītājs), Vadītāja apliecības iegūšana caur (Braukšanas Skolu) - (Braukšanas tests un Teorijas tests) Maskas, Pilnībā funkcionējoši (LS Customs) un (Bennys Motoworks), Mašīnu modifikācijas saglabājas, Tetovējumi, Pērkami īpašumi. NELEGĀLAIS: Jebkas, kas ir nelegāls neuzrādīsies mapē un to atrast būs ļoti grūti, bet atalgojoši, t.i - Kokaīns, Marihuāna, Lsd, Metamfetamīns, Opijs, utt. Informāciju, kur atrodas šīs vietas nāksies meklēt vai nopirkt no citiem personāžiem, kuri tās būs atraduši. Ir arī nelegālais black market, kurš arī ir paslēpts un kurā var iegādāties ieročus, kurus nevar dabūt parastajā veikalā. Meklējam interesentus policijai, mediķiem un moderātoru statusam. Discord serveris - https://discord.gg/7DW8vDw FiveM - https://fivem.net/ Servera IP - 185.239.238.43:30120
 3. 10 points
  Sveiki, gaziņa biedri. Doma tāda, ka ik mēnesi varētu piedāvāt kādas daudzspēlētāju režīma tiešsaistes spēles, par kurām jānobalso, ar domu, lai sanāktu saspēlēt kopā konkrētā datumā un laikā. Būtiski piedāvāt tādas spēles, kuras nebūtu tikai izredzētajiem (dārgas un ar augstām sistēmas prasībām), kā arī ne tikai mūsdienās populārākās, kuras jau tāpat ikdienā varam kopā saspēlēt. Uzsvars papildus būtu uz to, ka konkrētu spēļu ieteicēji, ja izvēlas tieši viņu spēli, tad spēj arī nodrošināt visas nepieciešamās instrukcijas, lai kopīgā sanākšana arī izdotos - pielāgot spēļu versijas, serverus u.c. prasības, neradot liekus šķēršļus minūti pirms spēles. Ja rodas situācija, ka virkne spēles ieteicēju neuzņemas nekādu instrukciju izstrādi, tad ņehuj līst šajā tēmā. Ja ideja izdotos, tad gribētu, lai šādas aktivitātes vismaz foruma līmenī varētu es pats gan izziņot, gan saturiski noformēt, toties instrukcijas gan būtu jāizstrādā tam, kurš bija nominējis spēli, un tā ir ieguvusi HAS mēneša spēles titulu ar domu, ka nu drīz jau dosimies kopā saspēlēt. Par to, vai spēles laikā ir bijis jautri vai garlaicīgi ir atkarīgs katram pašam no sevis, nevis organizatora. Galvenais jau kopā saspēlēt, iespējams, kādu vairs ne tik populāru spēli. Piemēram, pats sarakstā gribētu redzēt Chivalry: Modern Warfare, Age of Empires 2, Team Fortress 2, Battlefield 2, Homefront, Pro Pilkki 2. Neinteresē, ja kādam šīs spēles šķiet foršas vai pēdējie mēsli. Protams, kaut kādi balsojumu rezultāti tiks ņemti vērā tikai no ilgstošajiem un uzticamajiem biedriem. Kopā sanākšanas laiki arī tiktu izvēlēti balsojuma kārtā, bet iztiekot bez "ai es netieku" u.tml. - nu ja netiec, tad netiec, priekšroka vairākumam + nominētās spēles pārstāvim. Var, protams, arī kādu reizi padomāt par "HAS teambuilder" cīņām populārajās spēlēs - cs:go, lol u.c. Man personīgi ir ko uzspēlēt, ir ko darīt arī ārpus spēlēm, bet doma tāda, ka kādreiz ik mēnesi varētu savākties uz ne tik pasaulē vairs populārām spēlēm. Jāievēro tas, ka neviens nav uzņēmies neko tādu, kā katras spēles privāto serveru nodrošināšanu, manis pēc tas var būt gatavs ārzemju serveris, kurš konkrētā brīdī ir tukšs, toties mēs to aizpildam savās interesēs; protams, ir spēles, kuras jau nodrošina privāto spēļu izveidi, arī labi!
 4. 10 points
  Noteikti nedrīkst aizmirst CS 1.6. Tāpat vēl var spēlēt Unreal Tournament, pirmo Far Cry. Ja kāds samaksā, ir iespējams arī atjaunot HAS MineCraft SkyBlock. Par serveriem - tos nav problēmu nodrošināt (vismaz lielākajai daļai spēļu)
 5. 9 points
  https://www.humblebundle.com/store/amnesia-collection
 6. 8 points
  Paskaties kāds gads vecīt
 7. 8 points
  Profils nr 1 - 2€ Profils nr 2 - 5€ Profils nr 3 - 2€ Iemesls - Vac banned - neviens nepirks. Un ar "neviens" es domāju, ka neviens loģiski domājošs. + Pēdējam profilam ir spēles, kuras bija free pieejamas uz brīdi, tie, kuri paspēja ieķert keys. Vai tu, vai draugs zem ripām sēž. Tādas cenas =)))
 8. 8 points
  http://bfy.tw/GEji
 9. 7 points
  Eyo! Ir jauns SA:RP serveris. Neheitojat, serveris tikai vakar atvērās. Komūnam būs lieli plāni, kā arī drīz būs .lv domēns. lvrp.itp.lv , tur arī ir servera IP u.t.t..
 10. 7 points
  Vairāk elektrībā nodedzināsi
 11. 7 points
  Nu 1.6 gadījumā serveris noteikti būs Steam only + VAC, vismaz tad, ja serveri hostēs HAS, nevis kāds randoms.
 12. 7 points
  Vēl 1 iemesls adblock https://arstechnica.com/information-technology/2018/01/now-even-youtube-serves-ads-with-cpu-draining-cryptocurrency-miners/
 13. 6 points
  Pagaidi, tas ir screenshot no screenshot?
 14. 6 points
  Laika trūkuma un motivācijas trūkuma dēļ atdošu iesāktu projektu, par kapeikām. Komplektā ietilpst mājaslapa ( HTML,CSS,PHP,JS,BOOTSTRAP u.c ) Tātad doma par mājaslapu, tika veidota turnīriem, CS:GO un LOL, kur sapazīties un vienkārši forši pavadīt brīvo laiku. Un kaut kas notika, kad vairs nav motivācijas neko veidot. Tika izveidota Login/Register Komandu sistēma Invite sistēma, lai pievienotos komandām Komandu profila sistēma Lietotāja profila rediģēšana Komandu TOP ( katrai spēlei atsevišķi, kā arī jaunāko komandu lists ) 30% no ACP Lietotāju lists ( ar find ) Lietotājiem grupu sistēma 40% no dashboard lapas Lietotāju page sistēma errori, piemēram kad nav pareizs lietotājvārds, vai jau lietotājs pastāv u.t.t Domu bija daudz, taču no manas puses viss netiks realizēts. Varbūt ir kāds kurš ir domājis ko tādu veidot, un šeit būs diezgan liels iesākums. Visam papildus, ja vēlies ar tādu pašu nosaukumu, ir iespēja arī dabūt ar domēnu, kurš būs aktīvs līdz ( 06.01.2019 ) - INNER.LV, ir arī steam group, kuru varu atdot līdzi. Cena ~50 EUR, sazināsimies PM, un tālāk visu norunāsim ( Cenā iekļauts domēns ), bez domēna 40 EUR Dažas bildes no izskata ( fonā darbojas video ) Skats no dashboard skats no profile un pārējie skrīni http://prntscr.com/idpx9c ( komandu TOP ) http://prntscr.com/idpxod ( komandu profile ) http://prntscr.com/idpxxf ( visu lietotāju saraksts ) http://prntscr.com/idpygh ( edit profile ) http://prntscr.com/idpysd ( acp dashboard ) http://prntscr.com/idpz13 ( acp komandu lists ) http://prntscr.com/idpz97 ( acp rediģēt komandu ) Sīkāku info par visu PM.
 15. 6 points
  tāpēc, ka ikmēneša spēles idejas pamatā ir nespēlēt populārākās spēles, kuras ik dienu visi dzenā
 16. 6 points
  Tie accounti galīgi nav to cenu vērti, tūlīt atkal būs sale, to visu varēs dabūt 2x lētāk.
 17. 5 points
  ko tad tur daudz heitot - kāda reklāma, tāda attieksme lielus plānus sola gandrīz katrs, plānot var daudz, realizēt arī var, bet vai būs kvalitāte ar kvantitāti? man personīgi mēdz būt vienalga par domēnu, tik šoreiz nesapratu reklāmu ar itp subdomēnu, un stāstu par domēnu, jo domēnu var iegūt ātri vien, līdz ar ko man rodas pārdomas, ja lielie plāni tiek solīti, un vienlaikus tāds solījums, kā domēns nākotnē, tad jājautā, kas slēpsies lielajos plānos forumam vizuāli nepatīkamas krāsas un teksta stilizējums atkal jau redzu, ka foruma saturs tiek slēpts no viesiem, un man gribās teikt, lai ej dirst
 18. 5 points
  Ne centrāltirgus Turcijā ražotās kopijas tirgo ?
 19. 5 points
  CS:GO instalācija uz magnētiskajām lentām
 20. 5 points
  Sveiki Bierdri! Velos palīdzēt pazīstamiem studentiem no Latvijas apceļot Eirpou konkursā "Red Bull Can You Make It?" Vai varat palīdzēt un nobalsot? Paldies! Links - https://canyoumakeit.redbull.com/en/applications/9100/ Basošana beidzas 20. februārī. Paldies visiem, kas nobalsos! Novērtēju jūsu palīdzību.
 21. 5 points
  kādēļ man maksāt 25 eur un pirkt acc ar šīm divām spēlēm, ja kinguin varu nopirkt gta5(20 eur), csgo(8 eur).
 22. 5 points
  What a surprise, uzvar CS. 😩
 23. 5 points
  Varbūt datumu pirms raksti apskaties?
 24. 5 points
  Tad jau tas izklausās pēc kaut kāda vīrusa, kurš visu laiku liek datus sūtīt caur viņu serveri, lai zagtu paroles utt. Pārinstalē windowsu.
 25. 5 points
  Paldies par sniegto informāciju. Atbildot uz šo informāciju doto un izmantojot zināmos faktus, ko esi minējis, manuprāt, kaut kas nav kārtībā. Ceru, ka saprati, kas jādara..
 26. 4 points
  Demo pieejami šeit - https://has.lv/faili/has_month_game_2018_02_22.zip
 27. 4 points
  jā, izmantoju jau 3 gadus, mīnusu kā tādu vispār nav., parocīga un paklausīga pelīte. p.s dabūjis global vairāk kā 10 reizes, ir vērts
 28. 4 points
 29. 4 points
  Es gan kickā nesūdzos par cilvēku daudzumu, tiesa gan pats katru gadu saku ka "nākamgad jau nu toč būs mazāk cilvēku jo tas cs jau mirst" bet tā jau kurais gads iet, un tā arī tā aktivitāte, vismaz manā projektā nekrīt. Runājot par to kāpēc ir dd2 nevis Pub serveri - šī tēma ir bijuši ļoti daudzas reizes izrunāta un izpētīta, ironiski es tieši biju atvēris pub serveri pirms 2 mēnešiem, bet es jau to verot brīdināju ka pastāv liela iespēja ka tajā nebūs tautas pēc 1-2 mēnešiem un tas tiks nomainīts pret kādu citu serveri jo jau agrāk tādu biju vēris neveiksmīgi. Tieši tas arī notieka - tas jau ir norakstīts. Nemāku tev zinātnisku izskaidrojumu tam atrast, bet nu mana vienkāršotā teorija būtu ka: "cilvēkiem vienkārši patīk ka ir 1 mape kura patīk, nevis ka katra trešā būs kaka un aiziet uz kādu dd2 serveri kurā tādas problēmas nebūs". Man pašam tas liekas muļķīgi ka nevar klasiskās/lielās mapes paspēlēt regulāri, bet nu tas vnk nav iespējams tādos serveros noturēt tautu, esmu izmēģinājis jau visu iespējamo, arī grūdis naudu iekšā boostos, taisījis visādas fīčas utt. Runājot par to ka serveri ir pokemoniski - ja man būtu izvēle, es visus serverus vispār atstātu def, neuzlabotu tos katru dienu, neplānotu updeitus, un vnk sēdētu un dzertu koliņu sauļojoties. Reālitāte ir tāda ka krietni mazākā daļa lietotāju tikai mīl klasiku, un pat tiem kuriem patīk tā klasika, viņi paši paspēlē un viņiem apnīk serveris ātri jo nav vienkārši ko vairāk darīt. Protams, serverī liekot klāt visādus limeņus, naudas, uzlabojumus utt, serveris paliek pokemonisks, BET tas dod lietotājiem reālas papildus lietas ko serverī darīt, bieži pat maina vispār mērķi kāpēc serverī tiek spēlēts. Un kad serverī savācas cilvēki kuriem tas patīk, un tad pretī nostājas tie klasikas mīļotāji, un viņiem izvēle ir vai nu spēlēt klasiskā serverī ar 4 cilvēkiem serverī, vai arī spēlēt pokemoniskā serverī ar 20 cilvēkiem, viņš izvēlēsies spēlēt pilnākā jo tur būs jautrāk. Bieži ir tā ka cilvēki izdzird vārdu un uzreiz padomā ka "pokemonisks" tātad kaka, reālitāte ir tāda ka bieži uzlabojumi vispār nespaido gameplay kā tādu, tikai dod papildus lietas ko darīt, nepievērs uzmanību tam ka tev ierocim būs iespēja nopirkt skinu un tev būs klasisks serveris. Runājot par citiem cs 1.6 projektiem - kāpēc viņi aizvērās, vai kāpēc viņos nokritās popularitāte - es teiktu tāpēc ka vienkārši konkurence bija nežēlīga un es vienīgais biju (no cs 1.6 projektu ipasniekiem) kurš katru dienu sēdēja un taisīja ko jaunu, rīkoja aktivitātes, cīnījas lai noturētu katru cilvēku, itsevišķi tos kuri parādīja ka grib palīdzēt jo bez tiem vispār es jau būtu nomiris no pārstrādes. Visi projekti ir gājuši cauri grūtiem laikiem, kad mēnešus vispār nekas gandrīz nenotika un tikai kritās aktivitāte, bet ne visi spēja pavilkt un turpināt ielikt laiku un darbu mēnešus bez nekādiem rezultātiem. Labums no šī - mēnešnieki nepaņem vairāk tautu no lielajiem projektiem kuri reāli ielik darbu serveros un to kvalitātē, jo neviens nav tik traks lai vispār ietu tādos spēlēt ar pāris citiem cilvēkiem un pie tām spam reklāmām jau visi ir pieraduši un iemācījušies tās ignorēt Delma - nezinu kādas statistikas tu skaties, bet neviena pati statistika nav rādījusi heala dd2 serveri topa pašā augša jau ļoti ilgu laiku. P.S. Atvainojos par šausmīgo gramatiku, interents to man ir sabojājis.
 30. 4 points
  Heal visu laiku ir bijis dust2 par to tu vari nebrīnities un tas ir populārākais LV 1.6 serveris Tauta tik vakara pusē visur uzrodas
 31. 4 points
  Spele krievu serveros.. Vienmer ir tauta! Latvia cs 1.6 DEAD
 32. 4 points
  tu periodiski uzdod šo jautājumu, 1.6 jau ir noiets etaps, kur nu vēl Latvijā, un DD2 tāpēc, ka cieņā gadiem bijusi mape ar lielāku garantiju par lieku šāvēju.. tomēr šoreiz rodas pretjautājums - kāpēc pats netaisi vaļā savu projektu ar 1.6? var jau vēl kādam svešam serverim boostu uzsaukt par maksu, uz laiku būs šāvēji.
 33. 4 points
  Vai nu es nesapratu vai izklausas neloģiski.. ja jau kāds cits maino no TAVA kompja un atmet tev tik monētas, tad nafig pašam nemainot?
 34. 4 points
  pamāci mūs būt tik pieaugušiem tēvaiņiem, kā tu kā vari domāt, ka kāds vēl gatavs ko pirkt, ja uzvedies neadekvāti vismaz esi radījis ikdienas apmeklētājiem nelielu izklaides lasāmvielu
 35. 4 points
  Es tādu jautājumu uzdodu tikai tāpēc, ka jauniņais. No tāda kā Tevis, kāša bez problēmām esmu gatavs iet pirmais, jo jums ir laba reputācija hasā - tātad trustable.
 36. 4 points
  Kur garantija, ka esi trustable persona?
 37. 4 points
  ja viņš tev sūtija "Pay for goods or services" - naudu visdrīzāk viņš dabūs atpakaļ, jo Tev diezgan sarežģīti pierādīt, ka spēle ir pie viņa un ka viņš to spēlē. ja viņš sūtija caur "Send money to friends and family" - naudu atpakaļ nedabūs, lai kā censtos, esmu pats rakstījis un interesējies par to, viss ko man pateica supports, ja sūtiji saviem "draugiem", "ģimenei", tad tiec ar viņiem galā pats.
 38. 4 points
 39. 4 points
  No boostiem jēga tāda, ka tu pareklamēsi serveri gan ārzemniekiem, gan vietējiem, tāpat arī tiem lietotājiem, kuri jau pie Tevis ir reģistrējušies un gaida kādu lieku šāvēju, lai tieši moxx serveros ieietu izklaidēties.. kā arī iespējams, kādam no tiem, kuri boosta rezultātā būs iegājuši serverī iepatiksies redzētais, un viņš saglabās Tavus serverus pie favorītiem. Protams, vienīgi varētu sadomāt papildus konkursu paralēli boosta ņemšanas laikiem, lai ir produktīvāka jēga tam visam, ne tikai skata pēc tauta bija un nebūs, kā pats saki.
 40. 4 points
 41. 4 points
  šīs ir nolaistās cenas? man jau izskatās pēc paceltām, bet izrādās, ka esmu nokavējis sākotnējās saproti, daudzas spēles, ja ne uz atlaidēm, tad reizēm dod par brīvu, un kā minēja, tad tūlīt būs atlaižu svētki, uzvārīšanās laiks nav šobrīd
 42. 4 points
  Maz ticams, ka tam ir kāds sakars ar windows 10, jo man nevienam kompim nekāda freezošana nav bijusi.
 43. 4 points
  Pro Pilkki 2 tiesaam varetu but fun, tikai ganjau lielaka dala nemaz nezin kas ir "bljitka". Varetu 1.6, MC SkyBlock kaa vecajos laikos, mozpat lol/csgo. P.S veco unreal tournament var online paspelet?
 44. 4 points
  Ja Hasa neviens neko nezin , tad fake and gay. Seko līdzi Hasa jaunumiem.
 45. 4 points
  Man ļoti nepatīk latviešu komentētāji, jo tomēr sportu būtu jākomentē bez savām emocijām. Tāpat kā Korijs, cīņu skatījos krievu kanālā, komentētāji pilnībā objektīvi komentē, abus gan slavējot, gan peļot, atkarība no tā brīža reālās situācijas. Šodien paskatījos atkārtojumu ar latviešu komentētājiem, nu bļin, pat neērti palika. Vai nu paši ir lohi, vai skatītājus uzskata par lohiem. Tā nepārtrauktā M. Brieža slavināšana un beigās vēl "izbrīns" par tiesnešu rezultātu vispār izsmiekls kā tāds. Protams, fanoju par Briedi un tā, bet skatīties cīņu ar LV komentētājiem - nē, paldies!
 46. 4 points
  Skatījos cīņu kā jau daudzi citi bez maksas kādā no krievu kanālu translācijām. Šodien iebridu internetā palasīt komentārus, varēja sasmieties par sazvērestības teorijām, ka cīņa esot jau sarunāt, blā, blā, vai tiesneši negodīgi, toties jāteic, ka bija lepnums skatīties pirmos raundus, kur Briedis kā tanks devās virsū Usikam, un jau burtiski Usika matu frizūra pēc pirmajiem sitieniem bija pajukusi. Ar vai pēc 4. raunda sākās jau problēmas, jo Usika profesionalitāte, kas iegūta daudzās citu kategoriju uzvarās lika sevi manīt, tāpat arī treneru ieteikumi - mainījās cīņas stils - kustības un taktika kopumā, kur viņam vairs klāt īsti nebija iespējams tikt. Finālā pēc 12. raunda redzēt abus smaidošus un vienam otru apsveicošus ir ļoti pozitīvi, pretēji tam, ja savstarpējie pretinieki pēc cīņas sāk ārdīties. Katrā ziņā nav zināms, cik stipri būs otrie pusfinālisti, bet izskatās, ka Usikam varētu draudēt nepatikšanas.
 47. 4 points
 48. 4 points
  kā neatradi? es pirmo linku atvēru no pomelo linka un tur filma, lul, rekur pat parādīja tev kā no turienes lejupielādēt atpalicis esi?
 49. 4 points
  HASā aizvien ir 19. gadsimts
 50. 4 points
  CS:GO updeiti iespējams. Neko tur neizmainīsi.
This leaderboard is set to Riga/GMT+02:00