Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/16/2019 in all areas

 1. 7 points
  Pārdodu gatavu projektu youtubemp3.rip Komplektā ietilpst domens, izīrēta servera kaste, kur viss ir uzstādīts, visi faili, reddit boards un konts. Projekts jau darbojās ~3 gadus un lielus ieguldījumus neprasa. Stati: https://www.similarweb.com/website/youtubemp3.rip Dienā aptuveni 20k novilktas dziesmas. Pārdodu, jo kā hobijs šis man ir apnicis, iespējams, kāds vēlās turpināt attīstīt. Cena: 1k eiro (var arī crypto). Par papildus info pm.
 2. 7 points
  Svaigākie veikumi: 1. 2.
 3. 5 points
  Sveiki has.lv Man ir youtube kanāls, kurā angļu valodā publicēju dažādus video ar pamācībām, kā darboties ar unreal engine 4. Šis dzinējs ļauj veidot augstas kvalitātes spēles. Iepriekšēja pieredze programmēšanā nav nepieciešama, jo ir iespējams strādāt ar blueprint sistēmu (nodes). Ja ir interese, varat aplūkot manus pēdējos video. Mans kanāls Veidoju arī pamācības pēc pieprasījuma. Dotajā momentā veidoju Survival game series. Un katru otro dienu iznāk jauns video.
 4. 5 points
  Laikam kaut kādās shady lapās savu pases kopiju nevajadzētu uploadot.
 5. 5 points
  uzrakstīt supportam esi mēģinājis? izklausās loģiski.
 6. 4 points
  Tu vari iet pēc 9.klases uz kādu RTK,tur droši vien pazaudēsi no dzīves kādus 3 gadus mierīgi,jo manuprāt,tur nemāca to,kas būtu jāzin pašlaik.Un ja gadījumā tev apnīk programmēšana,tev vairs nebūs atpakaļ ceļa,ja vienīgi tu pārdomā 1.kursa sākumā. Personīgi es eju vidusskolā,jo nebiju pārliecināts vai es nākotni apvienošu ar IT un vai tas man neapniks gadu laikā,kā arī uzticības Latvijas koledžām man nav. Ieteiktu tev arī iet uz vidusskolu un tad uz augstskolu,jo būs laiks pārdomām,kaut kāda stabilitāte,ka iegūsi vidējo izglītību un,protams,nepazaudēsi tik daudz laika.Vidusskolas laikā vari patstāvīgi apgūt programmēšanu,pētot informāciju internetā vai arī iestajoties programmēšanas pulciņos un rast priekšstatu tur,tas būs daudz produktīvāk nekā iet uz RTK un mācīties pascalu.
 7. 4 points
  Es domāju, ka labāk ir atrast kādu citu nodarbi.
 8. 3 points
  Mācies pa vakariem no internetā atrodamajiem materiāliem un kursiem visu 9. klasi. Pēc tam vidusskolā varēsi pa vakariem jau haltūras taisīt.
 9. 3 points
  Sveiki, tā kā drīz sākas vasara un jastrādā būs, pie datora vispār nesanāks, tapēc nolēmu pārdot savu steam acocunt par šo prasu 0.22 euro- ranks GN3 -https://steamcommunity.com/id/liildave21/ no prime lai nav jautajumi.. Naudu uz paypal , sīkak kautko varat uzzināt whatsapp 27712824
 10. 3 points
 11. 3 points
  nu vareji jau savu dargo laiku neteret un nerakstit shito bullshit, ja interese raksti PM. jeee
 12. 3 points
  Un ko tu labu pārdosi? visus mēnešnieku gamemodus, kur tikai teksti izmainīti uz citu nosaukumu un gfx pārtaisīts? visi tie bugainie sūdi ir pieejami un ne pa velti tos sauc par mēnešniekiem, jo tur trapdoori tik daudz, cik litri piena ielien govī. atverot "debugscript" viss būs sarkans un serveris lagos, jo viss ir piedirsts ar logfile.
 13. 3 points
  ļoti pašpārliecināts izklausies šajā sakarā - ar jebkuriem datiem var iesākt jebko, jebkur un jebkurš, ja ir vēlme, vajadzība un mērķi tas, protams, vispārīgi, neņemos spriest cik droši ir šajā piemērā, bet nevajag stāstīt, ka viss ir kā 100% drošībā..
 14. 3 points
  Minecraft serveri nav vērts, pat lielajos LV projektos trūkst spēlētāji, nav vairāk mc zelta laiki 😞 Kā arī nevis sāk apnikt Factions vai skyblock, bet spēlētāji jau ir izauguši un sīkie spēlē fortnite.
 15. 3 points
 16. 3 points
  Viss sākās tieši ar šādām spēlītēm. Nākotnē autors noteikti izveidos kaut ko labāku, bet vienmēr ar kaut ko ir jāsāk.
 17. 2 points
  Nu ja godiīgi tad labāk: 1)Pabeidz vidusskolu 2)Kamēr mācies, tad papildus iegūsti zināšanas šajā jomā mājās 3)Pēc tehnikuma,augstskolas pabeigšanas papīrs būs salīdzināms 0 4)Firmas vai citas iestādes kur gribēsi strādāt skatīties kādas tev ir zināšanas nevis papīrs. Un tagad nedaudz pēc savas pieredzes: Pēc 9 klases aizgāju uz RVT, mācīties par Datorsistēmu tehniķi. Domādams ka mācīs pa ģēlu bet vienīgais ko man iemācīja bija Words, pascal, power point un excel.... Saprasdams ka nekur tālu ar to netikšu tad aizgāju prom, uz vidusskolu lai vismaz 12 klases papīru dabūtu. Dzīve iet uz priekšu un sapratu no daudziem, to ka uzņēmumos nevajag tavu papīru, jo tur neiemāca to kas būs nepieciešams. Un atpakaļ pie tehnikuma stāsta. Tākā neiemācīja neko noderīgu, bet visu biju ieguvis pašmācības ceļā, man bijuši daudz piedāvājumi šajā jomā, pat bez tā paša papīra ar kuru var noslaucīt dirsu..... Neprasi citiem kur iet mācīties un ko darīt. Tā ir tava dzīve un tev būs viņa jādzīvo. Domā ar savu galvu. Nejau tu skatīsies pamācību kā "vālēt" sievieti.... Šis viss ir murgs, jo neatceros ko pat sākumā esmu rakstījis. Ja doma ir saprotama tad jauki... EDIT: Nedaudz biju piemirsis, esmu izgājis neklātienes programmēšanas skolu kur var dabūt pat sertifikātus par to. LINKS Ja nemaldos tad vienalga cik tu esi vecs. Mācīsies 9 klasē un varēsi papildus pamācīties pamatus un iegūt sertifikātus kurus varēsi ierakstīt savā CV.
 18. 2 points
  Uzsākšu mta dayz un mc hcf multi "prodžektu" bez tiem pay to win, neesmu pa ilgiem laikiem redzējis normālu multi "prodžektu" tādu.
 19. 2 points
  Par PM aizsūtīts. Saņēmi: 4GB ram 2 vCPU 80GB SSD 4TB transfer
 20. 2 points
  Piedāvāšu tev vienu no tiem pēc tavas izvēles uz 30 dienām. Šobrīd esi vienīgais, kurš izskatās, ka pat grib takā izvēlies un aizsūtīšu par DM visu info. Es reāli esmu labdarība tavā forumā, lai palīdzētu cilvēkiem attīstīt savus projektus vai vienkārši eksperimentēt un tu brauc augumā.. tev pašam tas stulbi neliekas ?
 21. 2 points
  Iepazīšanās portāls un nedaudz piepelnīt neiet kopā.
 22. 2 points
  Sveiki, šodien jums parādīšu kā izveidot un palaist manis kodeto discord botu. Ko mums vajag? Node.js Discord,js Gamedig Izveidojam discord bota mapi, tā var atrasties jebkur Izveidojam index.js failu, vai arī pēc jūsu izvēlētā nosaukuma - nosaukums.js Kad esam uzinstalejusi node.js, discord.js, un gamedig Ieliekam jusu "main" javascript failā šādu kodu. https://pastebin.com/ZYmBqCdJ Izveidoja failu config.json un faila ieliekam šādu kodu https://pastebin.com/5VH0ePrH Lai pievienotu citus serverus iznemot mta un cs1.6 jāskatas Gamedig dokomentācija, vis pārējais būs pašaprotams. Lai iegūtu Discord bota tokenu jādodas https://discordapp.com/developers/applications/ new application ievadam nosaukumu, spiezam create dodamies uz bot sadaļu spiežam add bot Pēctam redzēsiet http://prntscr.com/nvxvu2 uzspiežam uz copy un ieliekam config.json failā, kur rakstīts token. Lai autorizētu botu savā serverī Dodamies uz OAuth2 sadaļu Pie scopes uzpiežam bot - http://prntscr.com/nvxwru Un tad ieliekam url savā broswerī un izvēlamies savu serveri kur jūs vēlaties botu. Lai palaistu discord botu, varat izmantot komandu "node index.js", vai arī izmantot heroku (pats dodu priekšroku heroku) screens : http://prntscr.com/nvy09y | http://prntscr.com/nvy0jz | http://prntscr.com/nvy0vf download: https://failiem.lv/u/3buj8tg5
 23. 2 points
  Varētu palūgt uzspiest like, aizņems 1-5 sekundes atkarībā no tava interneta ātruma, kas nospiedīs dabūs +1 🤠
 24. 2 points
 25. 2 points
  Tik nožēlojams cilveks, lai scamotu cilvēku uz 2.50 .
 26. 2 points
  Up @Dekker Tifosi laikam tagad jauns niks jo no veca nenak Nemu hostu no vina pateica ka serveru istaba saka degt un pec ta laika vairs nav atbildejis Viss ko zaudeju servera failus un domenu (Jo pirku pie vina lai mazaks cakars) Ceru ka driz neuzspeldes mana menesnieka servera kopija ar to pasu vai citu domenu
 27. 2 points
  Labāk, izmanto savu brīvo laiku un attīsti kādu dzīvei noderīgu prasmi.
 28. 2 points
  Varēji jau arī parādīt, kas tā par problēmu ir, lai būtu kaut cik izmeļošāk
 29. 2 points
  Vari jau padalīties ar informāciju kur un kā, lai kādam citam varbūt aiztaupītu raizes. Pliks solved nepalīdzēs nevienam.
 30. 2 points
  ja izdomāsim apdeitot, tad noteikti topikā būs atrodama jaunā versija.
 31. 1 point
  Iespējams, vari labi pārdot https://www.ebay.com/itm/IBM-7043-200-43p-200Mhz-384MB-2GB-DCAS-CD-Floppy-RS-6000-Risc6000-Tested-/332628907188 Hostēt uz tāda mūsdienās nav nekādas jēgas. Pa piecīti var nopirkt jaudīgāku pc.
 32. 1 point
  Es šaubos vai pēc 9.klases kaut kur tik specifiski māca, ja nu vienīgi kaut kādi mazie kursi par max milzīgu cenu. Vari iet vienkārši par programmēšanas tehniķi, bet domāju, ka paralēli videnei iemācīsies sakarīgāk visu.
 33. 1 point
  pabeidz vidusskolu un dodies uz augstskolu, paralēli līdz tam apgūstot pašmācību internetā
 34. 1 point
  Ja vēl ir vajadzīgs varu izveidot. Tāpat šobrīd nav ko darīt.
 35. 1 point
 36. 1 point
 37. 1 point
  PASAULES ČEMPIONĀTS HOKEJĀ 2019 Pasaules čempionāts hokejā 2019 tiks aizvadīts laikā no 10. līdz 26. maijam Bratislavā un Košicē, Slovākijā. Kopumā tas būs 83. pasaules čempionāts hokejā, kurā Latvijas izlase piedalīsies jau 23. gadu pēc kārtas. Čempionātā cīnīsies 16 komandas, kuras ir sadalītas divās grupās - A grupa un B grupa, Latvijai esot B grupā. A GRUPA: Kanāda, ASV, Somija, Vācija, Slovākija, Dānija, Francija, Lielbritānija B GRUPA: Zviedrija, Krievija, Čehija, Šveice, Norvēģija, Latvija, Austrija, Itālija VIRTUĀLĀS FORUMA PROGNOŽU SPĒLES NOSACĪJUMI: Prognozi veic šādā formātā: Valsts punkti : punkti Valsts Iekrāso treknrakstā uzvarētāja valsti un punktus: Valsts punkti Prognozes var iesniegt līdz konkrētās spēles sākumam! Prognozēt var gan pa vienai, gan visām spēlēm uzreiz. Par pareizi prognozētu uzvarētāju valsti +1 virtuālā karma, Par pareizi prognozētu uzvarētāju valsts rezultātu +2 virtuālās karmas, Par pareizi prognozētu noslēdzošo abu valstu rezultātu +3 virtuālā karma. Noslēgumā būs rezumē ar visu virtuālo prognožu guru kopējiem punktiem. Uzvarētājam selfijs ar foruma saimnieku ALX. Paralēli prognozēm nav aizliegts arī padiskutēt par čempionāta norisēm kopumā. ČEMPIONĀTA SPĒĻU GRAFIKS LATVIJAI: Pagaidām prognozēsim tikai Latvijas spēles. 11/05, 17.15: Latvija 5 : 2 Austrija 12/05, 21:15: Latvija 1 : 3 Šveice 14/05, 17:15: Itālija 0 : 3 Latvija 16/05, 21:15: Čehija 6 : 3 Latvija 18/05, 13:15: Latvija 1 : 3 Krievija 20/05, 17:15: Zviedrija 5 : 4 Latvija 21/05, 17:15: Norvēģija 1 : 4 Latvija 23. maijā ceturtdaļfināls 25. maijā pusfināla cīņa 26. maijā čempionāta fināls Latvija 0 : 0 Austrija Latvija 0 : 0 Šveice Itālija 0 : 0 Latvija Čehija 0 : 0 Latvija Latvija 0 : 0 Krievija Zviedrija 0 : 0 Latvija Norvēģija 0 : 0 Latvija
 38. 1 point
 39. 1 point
 40. 1 point
 41. 1 point
  Bez multimetra nesanāks pārbaudīt. Viņi ir lēti, nopērc lētāku un vari pārbaudīt. Bet jebkurā gadijumā, ir džeki kas taisa šo.
 42. 1 point
  Ir labs budžeta variants.
 43. 1 point
  Čau! Neviens nav licis 4.4.2 themes. skatījos internetā, atradu vienu tādu, kuru nevarēju atrast hasā demo: Laikam jau šeit download: tepatās vien ir Stāv uz mana profila. nevajadzētu pazust
 44. 1 point
  Sveiki, Tātad esmu macos teamtreehouse front-end developer un javascript izveidoju naudas vaceja speliti, ir daži bugi Download: https://failiem.lv/u/xj2q2c8g screen: https://prnt.sc/nk2ic2 lai pievienotu platformu jalabo addPlatforms funkcijā platforms.create(400, 350, 'platform2'); platforms.create(no kreisas, no augsas, 'platform2'); lai pievienotu indi, zvaigzni vai monetu createItem(no reisas, no augsas, 'coin'); createItem(375, 100, 'coin'); lai editotu score jamain itemHandler funkcijas intigeri
 45. 1 point
  + icons8.com freepik.com iconfinder.com iconify.design
 46. 1 point
  Tu sākumā raksti, ka gribi izveidot kaut ko tādu, kas pievilks cilvēkus (kaut ko pavisam savādāku). Tev tik ātri mainās domas, jo jau pēc pāris atbildēm sāki iekomentēt par to, ka "varētu jau izveidot mc, varētu jau mazajiem mc". Nezinu, man izskatās, ka Tu it kā saki ka gribi kaut ko fresh, bet patiesībā gribi kaut kādu oldskūl mc serveri taisīt, kaut gan pats labi saproti, ka nekas no tā nesanāks. Btw. Tev ir arī nepareiza pieeja tam visam. Kā tu vari taisīt jau webu 3 stundas dienā, ja vēl nemaz nezini ko gribi? Tas jau liecina par to, ka tu tur tagad defaultu dizainu taisi ar ipb forumu, kas ir atkal vecā mēnešnieku tēma.
 47. 1 point
  Sveiki. Studiju ietvaros jāizstrādā kursa darbs, tāpēc nepieciešama Jūsu palīdzība! Lūgums aizpildīt testu par saskarņu (interfeisu) kvalitāti. [...] Jūsu personīgā informācija nebūs vajadzīga! Par piedalīšanos, iedošu plusiņu! Ja kādi ieteikumi vai neskaidrības, tad droši rakstiet. Paldies!
 48. 1 point
 49. 1 point
  Kad centies uztaisīt biznesu...
 50. 1 point
  Redzot, cik es katru mēnesi aizsūtu valstij nodokļos, sāku domāt, ka drīzāk valsts mani apzog.
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.