Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/14/2018 in all areas

 1. 7 points
  noķēru diezgan nopietnu vīrusu ( encryptoja visus failus no diezgan seedota piratebay torrenta ) , nācās pārinstalēt pc, pazuda video bez kura negribās baigi randomā tagad dot kādam balvas, tāpēc visdrīzāk rīt, vai parīt izlozēšu atkārtoti.
 2. 5 points
  Meklēju jaunu Ferrari, nevarat kāds iedot?
 3. 5 points
  @policists @boomix @Dolce @Zālens Apsveicu, PM nosūtīt facebook vārdu un uzvārdu, pēc tam apstiprināt mani un ja būsi piesekojis has.lv lapai, tad arī saņemsiet savus 20€, ja piesekosiet tagad, vai vēlāk - balva būs cilvēkam virs Jums. nākošajos giveaway reputācijai būs jāsasniedz noteiktu skaitu, lai nav visādi newbie spamotāji, šoreiz pats pieļāvu kļūdu un nepadomāju par to. Bet nu, I guess ir ok.
 4. 5 points
  Pag pag, pasaki kad tu pirki to datoru pa 420 eur? Jo intel HD2000 sērijas ir uz 2 paaudzes I5 procesoriem, tas pats CSGO ir jāspēlē 720p uz minimalajiem lai dabutu savus 40+ fps ārā, ja tas ir 2 paaudzes I5 ar 8 ramu 1tb hdd - tad viņš lietots labākajā gadījumā pa 150 eur, laiks atgriezties uz zemes.
 5. 3 points
 6. 3 points
  Un tu nu gan būsi uzrakstījis pareizi 😂 😂 😂
 7. 3 points
  Labs pamatots heits un mārketinga kursi tirgus sadaļā
 8. 2 points
  Sveicināti visiem interesentiem. Kā jau sen zināms ITAP hosting pastāv kopš 2007. gada. Tāpēc spējam piedāvat labus, stabilus un drošus hostinga pakalpojumus. Tad nu sanumurēsim tos par kuriem gribam pastāstīt HAS lietotājiem.: Mājas lapu uzturēšana - Tiek nodrošināta PHP vesriju (4.x,5.x, 7.x) izvēle ar personalizējamu php.ini iestatīšanu. Serveri ir aprīkoti ar nginx un apache web serveriem. Protams datu drošībai esam pievērsuši papildus uzmanību un izveidojuši jaunu moduli, kas reģistrē Let's Encrpt sertifikātus un tos automātiski atjauno. Nēesam arī aizmirsuši par CDN (Content Delivery Network) priekš starp valstu projektiem, lai nodrošinātu labāku ātrumu atrodoties jebkur pasaules malā. Par CDN pateicamies mūsu sadarbībai ar Cloudflare. Domēnus filtrā var ielikt automātiski no kontrolpaneļa. Visos plānos iespējams pieslēgt saisināto jusunosaukums.itp.lv domēna vārdu. Spēļu serveru (Counter strike, SAMP, MTA:SA un citu pēc pieprasījuma) hostingu. Visiem serveriem tiek dota pieeja pie start/stop/restart funkcijas un iebūvētas konsolēs kontrolpanelī. (Tiek strādāts pie reinstall funkcijas ieviešanas un iespējas atjaunot no datu kopijām paša spēkiem (uz doto momentu pēc pieprasījuma) Virtuālie serveri - Gan Linux (Debian,Ubuntu,Suse uc) gan Windows (piemēram: Server 2008,2015 u.c) vidē tiek piedāvāti VPServeri ar pilnām administrator vai root lietotāja tiesībām. Ir iespējams arī izvietot citas os ar Jūsu licenci. Domēna vārdu reģistrēšana - reģistrējam domēnus praktiski jebkurā TLD, kas pieejama. Visas kuras nav norādītas mājas lapā var precīzi noskaidrot sazinoties ar mums caur sales@itap.lv SMS UNLOCK - Piedāvājam SMS unlock sistēmu. Apmeklē lapu te: www.itap.lv Ja ir nepieciešam vairāk info lūdzam rakstīt uz support@itap.lv vai skype: arturs.itap Ja vēlies iegūt has.lv lietotāja papildus 10% atlaidi pirmjam rēķinam par pakalpojumu komentārā norādi ka esi no has.lv. Uzraksti mums uz support@itap.lv vai skype un tava atlaide tiks piešķirta un rēķins tiks izlabots.
 9. 2 points
  Sveicināti, vēlējos noraklamēt savu projektu. Pirmo reizi kaut ko daru tādu, ka reklamēju. Varat heitot varat darīt ko Jūs gribat. ''Mācos vēl ar programmēšanu'' Tātad.. šis projekts balstās uz MTA Platformas - RolePlay, DayZ. Ar laiku tiks arī pievienoti citi serveri, piemēram CS 1.6 u.c Drīzumā RolePlay Serveris tiks atvērts Piedodiet, pirmo reizi reklamēju. Mājas lapa - https://agc.lv/ Cerēšu, ka ar centību sanāks pacelt reputāciju projektam. Paldies, ka lasāt šo Has.lv Lietotāji Jūs esat viss labākie Un Paldies par atveltīto laiku iekš projekta @Alex's
 10. 2 points
  Stāv jau kādu laiku, pielietojuma nav, gan jau kādam noderēs. Index.html failā zem <!-- --> paslēpta nepabeigta navigācija. Ja noder, ņemiet par labu. Lejuplādē: https://failiem.lv/f/3nzw4ubh
 11. 2 points
  Nepatīk nekomentē un pazūdi, nečakarējies, varat slēgt PC pārdevu...
 12. 2 points
  Parādi vietu kur rakstīts kad Kompis par 420eur???
 13. 2 points
  Ko lai saka , Laimigu LV100
 14. 2 points
  Tu esi duraks vai arī centies izcelties jeb krāt postus?
 15. 2 points
  Normāls fonts... Atgādina, piemēram, vecos labos laikus
 16. 2 points
  Tu arī esi viens no tiem “pokemoniem”.
 17. 2 points
  1. Dodies uz addons\amxmodx\scripting\war3ft 2. Lai nomainītu wardenam nepieciešamo, atver - war3ft.inl 102 rinda - copy( g_szSprites[SPR_SHADOWSTRIKE] , 63, "sprites/animglow01.spr" ); (ieliec savu sprite un attiecīgi arī ievieto spirte mapē pašu sprite) 3. Elfam - race_elf.inl 145. rinda - Create_TE_BEAMPOINTS( iStart, iEnd, g_iSprites[SPR_BEAM], 0, 0, ( floatround( ENTANGLE_TIME ) * 10 ), 10, 5, 10, 108, 23, 255, 0 ); un nomaini savu krāsu, 108, 23, 255 uz citu
 18. 1 point
 19. 1 point
  https://www.facebook.com/9gag/photos/a.109041001839/10153779966861840?type=3&amp;sfns=0
 20. 1 point
  Nav nepareizi reklamēt pirms tāds tiek atvērts. gl
 21. 1 point
  Varbūt neviens negrib piedalīties vispār?
 22. 1 point
  Malacis, bet > "Piedodiet, pirmo reizi reklamēju." - tas nav vajadzīgs. Prieks, ka centies un dizains arī smuks Veiksmi!
 23. 1 point
  Šodien it kā ir 19?🤔😄
 24. 1 point
  Tev tas vps būs par švaku priekš tik daudz serveriem, tur labi ja 2 max var uzlikt. Welcome to lag city Patīk arī servera konfigurācija
 25. 1 point
  Nē nu moš tev tomēr nevajag scripteri un ver ciet lapu?
This leaderboard is set to Riga/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.