Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/17/2017 in all areas

 1. 36 points
  Tatra KT4 Ļoti ekonomisks - tikai 13eur/mēnesī. Pēdējo gadu laikā notiek tramvaja līnijas renovācijas darbi. Tiek plānots tuvākajos gados atjaunot uz krutākiem tramvajiem. Vajadzētu.. Man personīgi gribētos, jaudu lielāku, lai skolu nekavētu. Krutākus radiatorus un lai viņi strādā vienmēr, jo ziemā ir diezgan auksts.
 2. 33 points
  Toyota Celica, 1994 gads ar 1.8 benzīnu. Pašreiz tiek sagatavota skatei pēc ziemas, pagājušo izgājām ar 1 punktu, šī gada mērķis ir pa nullēm. Šogad izdarīts: 1. sagādāti jauni diski, R16: 2. Pilnībā atjaunots viss virsbūves krāsojums 3. Novērsti sīki defekti 4. Jauns sporta gaisa filtrs 5. Vēļ čupa ar lietām, ko nevaru atcerēties Nākotnes plāni - - aizvākt oriģinālo muziku, maģi nomainīt ar touch planšeti - pāršūt salonu - nedaudz niknāku motora pārsegu, esošais faktiski ir pārkrāsots stock Uz vasaru solās būt gatava
 3. 32 points
  Visi te liek krutos bumerus n shit, tad nu arī parādīšu savu cigāriņu, kurš man kalpoja kādu ~mēnesi. Pirmajā dienā smuks neatvairāms. Tajā pašā dienā vakarā nedaudz avarēju. Nākamajā dienā mazliet uzlabojām. Un te atvadījāmies
 4. 20 points
  BMW 320d 2005. Diezgan ekonomisks - ~6.0l/100km. Pilnā komplektācija ar lielo navigāciju un ādas sēdekļiem. Izdarīts, kopš ir manā īpašumā: 1. Apakšā saliktas visas plastmasas 2. Salabots lukturis 3. Mainīts gultnis 4. Mainīts degvielas, eļļas filtrs, eļļa Plānots nomainīt/labot: 1. Zobsiksnu 2. Sveces 3. Elektroniski nolokāmie spoguļi. Principā vairāk nekur piekasīties nevar. Skati tikko izgāju ar vieninieku, par nepareizi noregulētu lukturi. Varētu arī nočipot, lai var likt uz strīpas ar @Arthur Vasilyev
 5. 18 points
 6. 15 points
  Hyundai Tucson, 2005. gada, 2.0 dīzelis, 4x4 pa lielam viss samainīts, prātoju par aizmugurējo logu tonēšanu
 7. 14 points
  Bmw 320d 2008.gads. Strādā uz berzes spēka Pilna komplektācija. Patērē tikai ~5l uz 100km. Kas ir izdarīts? Vienai durvij bija bukte, tā tika iztaisnota. Sametināti spārni, nokrāsota. Nomainīts motors uz 2.0. Nākotnes plāni? Pārkrāsot, ielikt jaudigāku motoru, nomainīt izpūtēju un iespējams uzlikt 2 čipus lai dabūtu vairāk zirgaspēkus.
 8. 13 points
  @Punis par moderātoru! Visiem tiks bezmaksas vistas un cēsu premium.
 9. 13 points
  Audi A4 Avant (1996.gads), 1.9TDi, turbo. Iet un skan labi. Kopš nopirku šo mašīnu (pirms kādiem 3-4 mēnešiem), pirmajos mīnusos varēja just, ka nav kaut kas kārtībā, jo grūtāk bija to iedarbināt. Pēc neliela incidenta, kad motora 3 cilindrā nebija kompresijas (virzulī parādījusies plaisa) nācās remontēt, kad pie reizes samainīja arī vēl pāris detaļas, eļļu, etc. Tagad ziemā šajos mīnusos problēmu nav Šajā mašīnā pieliku diskus. Bija čakars, jo tos nācās sakopt pirms likšanas. Slīpēšānā aizgāja +/- nedeļa, pēc kuras kādas 2 nedēļas nejutu pirkstus un krāsošanā +/- 2 dienas. Bildīte pirms/pēc: http://i.imgur.com/tU58hnx.jpg / http://i.imgur.com/I6X2JwW.jpg Plānos ir uz vasarpusi sakopt nedaudz virsbūvi, vietām ir nesmuki rūsējumi (pie durvīm, pie bagāžnieka stikla) arkas gan veselas. Ielikt facelift lukturus, migliniekus. Iespējams arī atrast vietu subītim, bet pagaidām mūzika tāpat skan labi.
 10. 12 points
  Pārdodu šo projektu, ceru ka pa cenu varam vienoties, gribu vismaz 80eiro
 11. 12 points
  BMW e46 320cd - 2004 facelifts 148hp, iepriekšējais īpašnieks gan esot čipojis, bet hz kas tur sarakstīts. Auto pie manis atceļojis no tālās Itālijas. Ja neskaita priekšas melno resti, tad pašlaik viss stock. Esmu sācis lūrēt youtube dažādus autiņu vlogus, tāpēc arī šopavasar domāju pats pieķerties un kaut ko sadarīt. Plānā ir: coiloveri nomainīt stock trubu pret kaut ko skaļāku logu līstītes no hromētām uz melnām melnie griesti ādas salons diskiem flanči gribētos xenonu, bet to laikam uz nākošo ziemu Aptuveni tā, cerams šis posts būs arī kā motivācija plānoto sarakstu izpildīt Bonusa bilde no reizes, kad mašīnu uzlauza un gandrīz aizdzina, vedu uz servi remontēt atslēgas un kompi.
 12. 11 points
  Ja jau Tu tik ļoti esi uztraucies par savu privātumu, tad jau noteikti izmanto operētājsistēmu, kas nav Microsoft ražojums, regulāri maini bezvadu tīkla paroli, nepieslēdzies publiskiem WiFi tīkliem, neizmanto mobilos datus, jo tie taču arī iet caur trešo personu. Noteikti Tavs tālrunis arī nav bāzēts uz Android operētājsistēmas, pareizi? Un par tīmekļa kameras (web kameras) aizlīmēšanu/atvienošanu, sēžot pie datora, arī esi aizdomājies. Kā būtu ar publisku vietu apmeklēšanu, kur arī ir kameras? Vai tur Tevi neuztrauc Tavs privātums? Tiešām jāsāk domāt, ka no manis, cilvēka, kura finanses nesasniedz pat tūkstošdaļu no procenta, salīdzinot ar Google peļņu/apgrozījumu, varētu ļoti, ļoti daudz nozagt un uzzināt. Vai tik Tev nav sākusies kaut kāda paranoja, ka Tevi kāds izseko vai vēlas ievākt datus par Tevi. Neizmanto internetu, nēsā alumīnija folijas cepurīti, nesazinies ar paziņām, sāc rakstīt vēstules papīra formātā.
 13. 11 points
  Tātad, ir pienācis laiks nomainīt has.lv administrāciju, jo pēdējajā laikā ir novērojama liela visatļautība un pienākumu nepildīšana. Sāksim ar moderatoru @eclipzh.
 14. 11 points
  Ne ar ko baigi šiku nebraucu, bet par cik man baigi patīk B5 universāļi, tad par savu naudu (nav senču maks) kā pirmo mašīnu iegādājos tieši Audi A4 B5 1.9TDI 85kW pumpadūza motors. 2001.gads pirmā reģistrācija, bet reāli skaitās tas pats 2000.gads. Facelift modelis. Lielos mīnusos lec ideāli (2x uzsildot kvēlsveci), kā arī pati par sevi ripo labi. Nākotnes plāni: Nočipot noteikti (priekš jaudas un ekonomijas), kā arī lēnā garā body kit mainīt uz S4 no stock versijas, un tad, protams, arī S4 pārējās daļas meklēt - likt. P.S Vasarā stāv virsū lietie diski. xD
 15. 11 points
  BMW 330d. 2000 135kw/183hp Uz sotaku (4.8 pagaidām! Jā 4 komats FUCKIN` 8. Es gan viņu pirms kādas nedēļas noresetoju un sanācis +/- ir tik pa šoseju maukt, takā nav baigais brīnums). r17 (maucu gan vasarā, gan ziemā ar viņiem (yolo)) Izdarīts: Subis + notonēts + visādi labojumi, etc sīkumi. Plānā: Beidzot AUX vadu iepist (vads tipa atnācis jau) Varbūt xenonus iemaukt, bet hz vēl. Nočipot (Uz jautājuma zīmes). + Vēl protams iziet skati, kas nav aiz kalniem.
 16. 11 points
  Audi A6 C5 2.5TDI. 2001gada. Bose mūzikas sistēma Audi Orģinālā navigācija ar lielo monitoru. Sporta amīši. R16 lietie diski orģinālie. 2.5TDI V6 132kw quattro ČIPOTS 226hp Drēbes salons. Pagaidām lielākie darbi veikti : mainīts motors, jo zobsiksna plīsa un vārstus salieca un virzuļus saklapēja. Turmāpajos plānos notonēt logus. + ādas salonu ielikt. Tad jau tālāk redzēs.
 17. 10 points
 18. 10 points
  Beidzot kāds normāls darba piedāvājums pa 30e stundā
 19. 10 points
  tak iedo pa seju nevis "love" bildēm liec
 20. 9 points
  Sen nav te neviens rakstījis, esmu arī beidzot ticis pie sava rumaka, pirmā mašīna, bet ir zbis, tas par ko esmu sapņojis, BMW e65 2004 gads, 3.0D, tomāts, autiņš nav ideāls, ir japulē Lietuvas meistaru uzklātā laka, tipiskās elektro problēmas ar 101 dačiku kas gļuko, bet galvenais ka hadene nesen pārlasīta, motors rūc kā bitīte un kārba slēdzas bez trokšņiem, tos 20 collīgos ļitakus gan atstāšu tikai vasarai - tuvākā pusgada plāns ir tikt galā ar elektro prikoliem un nomainīt sveces, uz nākamo vasaru jau krāsošanas darbi. (ja beha lido, tad nav ko te staigāt). P.S eksemplārs ir mega ekonomisks, ēd tikai 8.3 litrus uz 100 - to jau pārbaudīju ne tikai pēc kompja.
 21. 9 points
  maziņās no vecrīgas vedīsi?
 22. 9 points
  Ja jau sāku, tad arī ielikušu savu "zvēru" Parasta deltiņa. Pagaidām laika trūkuma dēļ neesmu neko upgreidojis. Delta pašlaik ir "braukšanas" stāvoklī, bet ir jānomaina pāris detaļas. Doma ir atjaunot līdz rūpnīcas stāvoklim (vismaz tuvu tam) un paturēt sev priekam vai arī pārdot.
 23. 9 points
  BMW 320d 2.0D 2004 Braucu jau kādus 4 vai 5 mēnešus ar šo mašīnu un ir ekonomiska, protams, ja kāja nav smaga. Izdarīts Jaunas bukses, ziemas riepas ar visiem diskiem. Pārējais jau ideālā stāvoklī bija Plānots Tonēšana, ievietot subi un jauni diski vasaras sezonai.
 24. 8 points
  punim litrs hektora ir vērtīgāks par šito brīnumu
 25. 8 points
  tā vietā, lai padomātu par dalību tiek apspriests minerālūdens pudeles tilpums un cena ja ir vēlme, lai tāds goexanimo pastāvētu, tad ir nepieciešams atvērt maciņu vienotu mērķu labad labāk izbaudām, ka regulāri tiek organizēti turnīri, t.sk. plašākā spēļu diapazonā
 26. 8 points
  BMW 530d 2000. gads. Pa trasi ekonomisks ~6l/100, pa pilsētu ~8l/100 (negāzējot). Ir Recaro ādas sēdekļi, melnie griesti, tonēti logi, tas būtībā ir viss no ekstrām Manā īpašuma nedaudz vairāk kā gadu, bet ieguldījis esmu vairāk kā pusi tā vērtības. Iekšēji jau viss gandrīz samainīts, izņemot kārbu, motoru un sajūgu tie vēl pagaidām dzīvi. Mainīju visu ne jau tāpēc, ka gribējās, bet tāpēc, ka lūza un negāja. Auto regulāri apmeklē servisus, aptuveni reizi 3-4 nedēļas, jo regulāri lūzt. Ar auto ir braukt aptuveni šādi, jo pie 100% kick down tas pēc pāris sekundēm noslāpst, tāpēc, jāgāzē uz ~80% Varbūt viss izklausās maksimāli slikti, bet tomēr auto ir devis nereāli daudz emociju. Jaudas tam ir pietiekoši visādām izpriecām, nemaz tik lēns nav. Plāni saistībā ar to: -daudz maz savilkt visu kopā un pārdot, negribu nevienam iesmērēt mironi. Bildes, kad tikko nopirku bija vēl arī M bamperis un ļoti sēdināts Bilde jau ar parasto bamperi (pēc neliela atgadījuma)
 27. 7 points
  Čau, izveidoju savu otro pluginu, izlēmu jūs par to painformēt, ja nu kādam noderēs. LINK Plugina doma ir coinflip, tu arver custom GUI, vai nu ar komandu /bar, vai arī uzspiežot uz villager, kuru ir izveidojis administrātors izmantojot komandu /addvillager, tur tev ir iespēja iegādāties pudelītes, kuru izdzerot, vai nu tu iegūsi 2x naudu, par kuru iegādājies pudelīti, vai zaudēsi naudu un pudeli. Protams, ir līdzīgi plugini jau internetā, gan maksas, gan bezmaksas, un tieši tapēc izlēmu, priekš tiem, kam ļoti vaig redzēt atšķirību, izveidot sarakstu. * Iespējams pievienot cik daudz lores vien vēlas, iekļaujot daudz un dažādus variables, piemēram, %Price%. * Iespējams nomainīt visu, no prefix līdz /bar veikala potion name. * Iespējama broadcast funkcija, var izvēlēties, vai, ja lietotājs uzvar izdzerot potion, kam broadcast ir norādīts uz true, čatā par to paziņos. Arī šis message ir maināms iekš config faila. * Pieejama reload komanda, kas arī pārlādēs ne tikai messages, bet arī pašu inventory jeb custom GUI. * Iespēja izvēlēties chance, kāda iespēja spēlētājam ir uzvarēt naudu. * Iespēja iegādāties vairākus potions reizē, citi, bezmaksas plugini, to nepiedāvā, diemžēl. * Iespēja nomainīt gan custom GUI name, gan arī villager name. * Lai novietotu gamble villager, nav vajadzība ielādēt Citizens pluginu, šis plugins izmanto minecraft iespējas, lai izveidotu pats savu villager, ja ir kādas problēmas ar šo, droši ziņot, cik notestēts, villager nevar gūt damage, kā arī tas var lidot. * Kods ir pēc iespējas kvalitatīvāks, lai netraucētu servera darbībai, atšķirībā no pārējiem free pluginiem. Par maksas nemācēšu teikt gan. * Iespēja automātiski noņemt tukšās pudeles, kad tiek izdzerts potion Komandas /addvillager - (bottlebets.addvillager) - Pievienos villager Lai noņemtu villager uz to ir shift+click /bar - (bottlebets.openbar) - Atvērs potion veikalu pa taisno, neizmantojot villager /bar reload (bottlebets.reload) - Pārlādēs config, messages & potions shop Šeit arī ir pāris bildes Ja jūs atrodiet pluginā kādu nepilnību, vai tieši otrādi, jūtat, ka kaut kas pietrūkst, droši rakstiet man vai nu šeit PM, vai skype - theminezlv, centīšos cik spēšu salabot vai pievienot noteikto funkciju!
 28. 7 points
  gribi būt admins manā servakā?
 29. 7 points
  Par lētu - slikti, par dārgu - slikti. Paši zinat, ko gribat?
 30. 7 points
  Varbūt kādam noder, akcija ilgs vēl tikai mazāk kā 3d. https://www.ovh.ie/ovh-deals/
 31. 7 points
  Ja tu sāc tādu topiku, tad ieliec arī savējo
 32. 7 points
 33. 6 points
  BMW 320, 2000.gads, 2.0 dīzelis čipots ~150zs. Kopš manā īpašumā: *Jauns kloķvārpstas skriemelis, rullīši, siksnas, utt. *Sataisīti dažādi tehniski un vizuāli sīkumi. *Jauni bremžu loki. *Vakar ieliku jaunu salonu. Planā: *Sagatavot skatei. *Jauni R16/R17 diski ar plauktu.
 34. 6 points
  Cik novērots- Iphone te nav diez ko ieredzēti telefoni..
 35. 6 points
  paļubom punis pa litru hektora paņēma
 36. 6 points
  Izklausās, ka tev ir nenormāla paranoja. Man personīgi pie kājas ko Google dara ar manu search history utt. Tikai tāpēc, kā to visu informāciju saglabā, lai radītu saturu, kas mani varētu interesēt es nebeigšu lietot googles pakalpojumus. Tas nozīmētu, ka man jābeidz lietot Gmail, gdrive, Google photos, contacts un vēl viss labais ko Google piedāvā.
 37. 6 points
  Izmanto TOR un TAILS, thats it. Ja baigi rausta drošība, vispār neizmanto modernos viedtālruņus. Kā arī izolējies no pasaules, un protams neaizmirsti par folija cepurīti!
 38. 6 points
  Skatos, ka par viņu šajā forumā jau pirms tam ir bijušas sūdzības, nezinu, ka viņš tagad te mēģinās kaut ko tirgot, bet iesaku uzmanīties no Tāļa Ernesta Drieka (p.k. 160198-11636, dzīvo Ventspilī, Ezera 28) un nekādā veidā neiesaistīties darījumos ar viņu, internetā par viņu ne vienu vien sūdzību var atrast. Viņš ir norēķinājies par precēm un pakalpojumiem ar viltotu naudu (piemēram, vakara stundā satiekoties un kaut ko pārdodot, reti kurš pamanīs, ka banknotes ir viltotas, tāpat, piemēram, braukājot ar taksometriem vai tirgū ko pērkot, kur reti kurš tam pievērsīs uzmanību), prasījis priekšapmaksu par precēm un tad pazudis, naudu savācot un, protams, preces neizsūtot, viņš bija ntās reizes apkrāpis arī Amazon, pasakot, ka paka esot bijusi tukša vai kaut kas tāds (internets saka, ka tas strādā kamēr policija neuzzin, pats iedziļinājies gan īsti tajā neesmu) un pēc tam tirgojis tās preces, arī kaut kādā krāpnieku forumā ir palīdzējis citiem ar šo, par to procentus ņemot. Viņš ir arī aizņēmies no vairākiem cilvēkiem summu, kas ir mērāma daudzos tūkstošos (tajā skaitā ievērības cienīgu arī no manis) un neplāno atdot, diemžēl, uz godavārda un bez notariāli apstiprinātiem dokumentiem, tā kā policija tur neko īsti izdarīt nevar. Par naudas viltošanu un krāpšanu gan policijā iesniegums tika uzrakstīts, pāris mēnešus bija ieslodzījumā, bet, diemžēl, atkal ir izlaists ārā un pēdējo reizi kad ar viņu runāju, viņš teica, ka atkal jau darot ko nelegālu, pēc viņa vārdiem, ka par to varot līdz desmit gadiem iesēdināt, sīkāk gan neko nestāstīja. Īsāk sakot - uzmanieties no viņa un ceru, ka šo publicējot kāds izvairīsies no apkrāpšanas. http://imgur.com/a/nS2fo
 39. 6 points
  Ja kāds pēkšņi vēlas nopirkt no šī jaunā frukta manu steam acc, kuru viņš manam draugam noskamoja, iesaku nepirkt. Tas ir tas pats @PatriotinsLv, par kuru nesen tika rakstīts topic, ka tika noskamots. E: Ludzu links uz scam - Veiksmi mūsu scamerim
 40. 6 points
  Tik šiko neuzpis dieva dēļ
 41. 6 points
  Sliede saņem % no skameriem
 42. 6 points
  Es jau domāju, būs kaut kas interesants, pat aprakstu izlasīju. Atvēru lapu, bļac ....
 43. 5 points
  Auti A6 QUATTRO 2.5D V6 Lielais motors, 180zirgi. Pašlaik tiek mainīta krāsa, būs mazs makeover. Kad būs done, tad jau būs mazs update.
 44. 5 points
  Nebija ko darīt un vēlējos pamēģināt kaut ko jaunu, tādēļ izvēlējos pamēģināt uzzīmēt iphone social network login. https://prnt.sc/g4r2j5 lejupielāde - https://failiem.lv/u/y8ajaxx5
 45. 5 points
  Tā kā projektu vairāk neturpināšu, nolēmu ielikt tā veco sākumlapu/login/reg/lostpw, varbūt kādam noderēs, lai vismaz nav jāpūst mapēs uz PC. Live: https://goplay.arthurmayer.com Live, ielogojies: https://goplay.arthurmayer.com/?logged Bilde Home: Click here. Live preview. Bilde Login: Click here. Live preview. Bilde Reg.: Click here. Live preview. Bilde Lostpw: Click here. Live preview. Lejupielāde: https://failiem.lv/u/tybdb988 vai https://mega.nz/#!chE0nabY!IQYpr7lyalTB-6DfdAFAfFbSjH8JcIgzMHpbdG077CM
 46. 5 points
  Nevēlies lai google redz tavu pornhub statistiku? Mūsdienu pasaulē privātums un konfidencialitāte ir mīts, lieto ko vien tu gribi, tāpat ja būtu vajadzība katru tavu darbību varētu pārskatīt, un tā pati google vai amerikāņu draugi ja gribētu varētu tikt pie info cik tu bieži ej uz WC pa lielam un kādu žurnālu uz poda lasi, tas viss ir mīts šajā informāciju laikmetā.
 47. 5 points
  Izklausās vairāk pēc privātas pasēdēšanas lanā nevis čempionāta.
 48. 5 points
  Mhm, ritīga sapņu māja, kaut kāds angārs.
 49. 5 points
  Re, kāda izskatījās mana srka sākumā, no priekšas, un kāda tagad, pārjaucot visu motoru no nullītes, jo vēlējos pāriet no 50cc uz ko jaudīgāku. Iekšā stāv Stage6 sport pro mk2 cilis, Jasil NG Evo kloķene, s6 r/t variatora kits, 4,2g ruļļi, s6 replika, 21mm karbis, stage6 kolektors, karbona lapiņas, 90 grādu polini filtrs. Ir arī pievienots bosch ppa 12v elektrosūknis, lai rolleris dzesētos labāk darbībā cerams, ka jums šis viss kaut ko izsaka Un plānojās pašās beigās būt šāds Cerams ka izdosies novērst pāris sīkumus ar elektrosūkni, lai viņš sāktu pumpēt un tad jau atā ielās atkal. Reku arī first start pēc motora likšanas. Un jā, tas izpūtējs skan kā konservu bundža
 50. 5 points
  pazīstamam same telefons, arī sāka lagot un mēģināja to pašu darīt ko tu, bet tas nelīdzēs... Just5 paši par sevi ir rupji sakot - mēsli.
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00