Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/20/2018 in all areas

 1. 13 points
 2. 8 points
  Es tev vienu piedāvātu, bet lietotājvārds lika pārdomāt.
 3. 5 points
  Nav jēga pirkt nekādus SAMP GM, izmetīsi vairāk naudu nekā atradīsi viņiem kādu pielietojumu, vēlāk nosviedīsi malā, peļņa nekāda, visu mierīgi var atrast šeit pat, pielāgo pēc saviem ieskatiem un būs tāds pats rezultāts, protams, ja Tu māki, ja nemāki, tad sāc vispirms ar to - iemācies, nevis visu sasteidz un ver vaļā, cerot ka viss būs labi. Nezinu cik tev tie gadiņi, bet pie gramatikas arī piestrādā, saprast kaut ko ir ļoti problemātiski. Te jau izskatās diez gan cerīgs projekts.
 4. 5 points
  Nez nav tik traki, tik cik vēja skaņa no atvērtā loga apnīk. Golfā kondiška nestrādā un necēļās rokas labot, kā nekā sportwāgen, vajag visus zirgus . Par golfu runājot tika iepirktas uzlīmes un draugi uzdāvināja kaut ko, ko tagad nākas vedāt līdzi Varbūt piekarināt tādu aŗī a5?
 5. 4 points
  tas jau nekas, ka modelim ir vairākas iespējamās speficikācijas
 6. 4 points
  Izjuks ātrāk nekā 14 gadnieku attiecības
 7. 4 points
  Veco zēn tu neapdirsīsies pēc mēneša, kad sapratīsi, ka tas nebūs veids, kā atpelnīt? Protams tu mums neatklāji vai, kādam citam iemeslam netiek izmantotas kastes no kā tu gūsti pelņu. Neviens tāpat nemaksā par to uzturēšanu, ja nu Tu biji idiots un izīrēji/nopirki šim iemeslam. Turēt Ilde Serverus CS:GO būtu pat izdevīgāk, ja motd turpinās strādāt, kā agrāk būtu lielāks profits, ja veiksmīgi tiktu reklamēts. Grūti teikt vai tf2 ilde serveri vēl ir esoša lieta varbūt, kāds kas spēlējis daudz var teikt. Tu gribi teikt pats tu meklēsi advert deals? Vai 1 pluginā saliksi kopā no esošiem reklāmu pluginiem vairākus? Ja tava mērķa auditorija ir tikai latvieši tava ideja ātri nogrims. Ieej jebkurā serverī, kur ir reklāmas ar Latvijas IP adresi un tad redzēsi ļoti reti būs reklāmas redzamas. Vienkārši maz, ko būs rādīt tādām mazam reģionam, ja vien nesadarbosies ar latviešu reklāmu aģentūrām. Un visi esošie in-game ads pakalpojumi, ko es zinu tēmē uz angliski runājošam valstīm, jo lielākas iespējas nopelnīt. Protams mēnesis ir svarīgs, kad vairāk visādi svētki = vairāk reklāmas. Visas valve mp spēles? Neizklausās diez ko gudri , jo dažas pa lielam mirušas. Max Gmod, Tf2, CS:GO varbūt css vēl. Latvijā turot atkrīt gmod, tf2 un css. Paliek tikai cs go. Maz tiek spēlēts. Ja pat piedāvātu visas tev pašam ir zināšanas? Kurš atbildēs par sourcemod updeitiem, ja kaut kas salūzīs? Uz ammx vispār iespējams būtu reklāmas izplatīt par, cik pusei ir crackoti serveri un lielākā daļa šauj caur non steamu? Un, ja cilvēks kaut ko nejēgs sataisīt tiks sniegta palīdzība? 3 mēneši nav par daudz? Es max dotu nedēļu samočīt 1 serveri tā daudz maz, lai būtu iespējams spēlēt 1 no viņiem. Un web reklāmas es nevaru iedomāties, kā tas notiks. Ļausi likt nelicenzētus ipb forumus? Uzņēmums reģistrēts, ko tādu šaubos vai drīkstēs atļauties. Kas tev dos garantu, ka forums būs aktīvs? Varbūt tikai serveri. Ja viss oficiāli tad par lietotāju datiem neuztrauktos. + Ko tu darītu, ja valve sāktu cīnīties pret reklāmu serveriem? Kur mēs varam atrast tava uzņēmuma lapu un nosaukumu, lai pārliecinātos, ka viss ir oficiāli? Trīs komūni sākumā vēl sīkums un, ja paplašināsies viens pavilksi vai ir citi, kas darbosies ar šo? Rezumē = 2 sēdies. Pārāk mazs info tāpat atbildē un tev nav nekādas nākotnes vīzijas. -Un nobeigums, ne katrs var salasī tos 10eur, labāk iztērē kur citur, tapēc šāda akcija tiek piedāvāta. Itapa pat budžeta mēnešnieks par 10eur nesanāk. Te nav kaut, kas tīrs sajūta, ka tu smagi dirs un es zinu vairāk par tevi lol.
 8. 4 points
  Es šaubos vai cilvēkam, kas māk taisīt savus pluginus būtu vajadzība izmantot bezmaksas hostu. Cilvēks, kurš nemāk neko tādu nebūtu, ko zaudēt, ja pat pievāktu failus, kurus var atrast vienkārši internetā. Kādas spēlēs vispār var ievietot reklāmu pluginus izņemot uz valve games, kas iet uz source engine? Uz kādiem dzelžiem tie serveri stāvētu? Turēšanas nosacījumu no tavas puses, ko nedrīkstētu darīt, slotu ierebežojumi utt? Vispār kā Tu pārbaudīsi vai netiek ievietoti citi reklāmu plugini tev nezinot? Ko tu darīsi, ja tie būs shit serveri, kur neviens nespēlēs = nav income? + Kā tu iedomājies, ja tu piedāvāsi, kādā UK nostūri serveri un latvietis tur tautu dabūs? Protams, atkarīgs no spēlēs citas darbojas uz lokācijas principa un piedāvā tuvāko serveri. Vai ārzemnieks ies tajā serverī? Es stipri šaubos, ja tas būs, kāds latviešu komuns. Un reti, kurais lv taisa globālos komūnus. un neko iespaidīgu no cilvēka, kas izmantotu bezmaksas hostu šaubos vai sagaidīsi. Pēdējais, ja dosi hostu cs:go, ko Tu darīsi pēc 6 dienām, kad tiks izlaists visiem Panorama UI un vecais noņemts? Motd cs:go vairs nestrādā uz Panorama UI un, arī ar Steam Beta Update. Minimāla cerība, ka tiks salabots (haha rip visi Ilde serveri un standarta ar reklāmām). Pēc tavas sniegtā info es nekādu serenādi pm nerakstītu, ja pat nespēj normāli pats sniegt detalizētu informāciju un cilvēkiem tēmā viss, jānorāda tavā vietā un jāpārjautā. Rezumē: Es labāk izmantotu, kādu nabagu kantori, kā itap un maksātu pats par savu hostu. Mazs edits: Ja tev ir bijusi pieredze, ar 1 nedēļas vai 1 mēneša 1.6, mta, samp un minecraft projektu protams kā bez spamošanas plaši vairs neizmantotajā saziņas programmā skype, arī reklāmu izvietošanu lapā wos.lv, kuru reāli apmeklē tikai mēnešnieku īpašnieki un statusņiki. Give a try. Jums nereāli šeit padodas daiļdiršana reklāmu sadaļā un pm piedirsīsiet pilnas ausis ar saviem lielajiem plāniem. 10/10 Jūsu gadījumā. (Pēc ilggadējas foruma stalkošanas, beidzot izdomāju padalīties ar savām domām).
 9. 4 points
 10. 3 points
  Nebūtu labāk veidot vienkārši kārtējo latviešu serveri? Jo paskatoties tevis rakstītos topikus angļu valodā, grūti saprast, vai tu ej 3 klasē vai izmanto google translate. Oriģinalitāte pagaidām nekāda, krievu mājaslapās paņemts serveris un salimēts kopā ar dažādiem skriptiem veidojot tevis saucamo "oriģinalitāti". e: Skatos, ka māki ļoti labi tautu piesaistīt, reklamējot citu forumos, kur jau ir DayZ serveris.
 11. 3 points
  atverot update topiku pirmais ko ieraugu, kas ir katrā, tā teikt "copy/paste" serverī. Kas nozīmē, gan jau 90% no lietas kas atrodas serverī ir prost iekopēts, vai novilkts no neta. Lua taču nav grūta valoda, nesaprotu kāpēc nekad nekas orģināls iekš lv nav bijis. Mans gamemods ko taisīju, īsti oŗgināls nebija lai gan viss, nu gandrīz visu taisīju pats. Izņemot pāris idejas aizņēmos no viena kruta servera kas manu serveri nepadarīja īsti orģinālu, bet nu šis.... Saka vienu bet dara otru. Anyway, veiksmi projektā laigan izskatās kārtējais copy/paste serveris.
 12. 3 points
  melns un neizteiksmīgs, kā arī tukšs forums, tāpēc nesaprotu, kā plāno izpildīt punktu par aktīvu foruma lietotāju piesaisti - viena tēma vēsta, ka jauni biedri administratoru sastāvā nav vajadzīgi, cita tēma par to, ka projekts vēl nav pabeigts, un vispār, ja ir pieminēts, ka tas ir starptautiska mēroga projekts, tad .lv neatbilst iepriekšējai norādei.. kopumā varbūt Tev patīk kaut ko piestrādāt serverī tehniski un mēģināt ko iedrukāt forumā, bet ja vērtējam forumu, kā piesaistes objektu, tad tur nav nekā
 13. 3 points
 14. 3 points
  Tas ka tirgoji datoru, lai varētu nopirkt laptopu macibām, bet tgd jau atkal taisi gaming datoru.
 15. 3 points
  praktiski 1:1 komplektācijas datoru nesen tirgoju, reāli aizgāja pa 210 - vairāk LV neviens netaisās dot, GL pa 300 tirgot P.S Kisa tev šīberis ir patiešām drusku nobīdijies, 150 ir vismaz 50 eur mazāk nekā normāla šī datora cena, 150-170 būtu ātrās realizācijas cena.
 16. 2 points
  Pēc viena menēša nopirki host pie itap.lv. Tādat es paņemu host 100 ar forum . Bet hujzin tieku visur kas ir piejams ftp utt. meklēju forum failu Bet lai būtu latviski jā negribat darīt bezmaks arī var ar samaksu plusa arī liekiet paši manu wep un samp severi vāres sarūnat Pm. es arī pērku gm priekš samp lētu ! jā ir kāds jautājums rakstāt! Jā ir kļūda nekas.
 17. 2 points
  apdeitoju, bet pagaidām strādā tikai uz chrome https://pastebin.com/raw/5CfeuunL
 18. 2 points
  pagaidām strādā tikai uz chrome https://pastebin.com/raw/5CfeuunL
 19. 2 points
  Ieliec 1 rūteri un katrā stāvā pa AP un būs ok.
 20. 2 points
  ricco jau sen kā ver to savu komūnu, kad iepriekš bija izbļaustījies, ka Latvijā esot krīze ar komūnu serveriem LV kontekstā sen kā nav potenciāla vērt vaļā komūnu ar serveriem, kur būs vien retais no tās pašas vietējās auditorijas pieminēt daļu no šodien pastāvošajām agrākajām komūnām, kuras it kā vēl pastāv ir izsmiekls - datubāzes pārstartētas, jauni īpašnieki, cita auditorija - tie nav tie paši iedrukāju tikai tāpēc, jo reizēm kretinē lasīt kaut ko iepirstu nosaukuma pēc, pretī varu uzrakstīt ābeci ar savu skatījumu, ir 2018. gads, pagātne ir pagātne ir "matchmaking" ēra, ar to ir jāsamierinās, ja neesi gatavs veidot ko globālākai auditorijai un likt iekšā finanses, kuras neatmaksāsies, ja runājam par standarta ierasto spēļu serveru palaišanu tālāk
 21. 2 points
  webhost 2e + gamehost 7e + domain 1e = 10e mēnesī, katrs kaut cik nopietns projekta taisītājs varētu sakasīt 10e mēnesī. + vēl risks, ka vienā dienā vadītāju pasūtīs 3 mājas tālāk
 22. 2 points
 23. 2 points
 24. 2 points
  Jūsu nīdēšēšana #nohate par minecraft datoriem mani ieinteresēja un izdomāju pameklēt vai var salikt par 450e samērā jaudīgu datoru. Lūk , dators samērā jaudīgs , specifikācijas lasat linkā.. https://zcena.lv/ru/kompjuteri-38/amd-fx8300ram-8gbssd-120gb-ili-hdd-1000gbvideo-geforce-gtx-1050ti/ // 400e PUBG ir spēlējams , GTA V high settings , par citām spēlēm vari painteresēties pats. + Pele , Klaviatūra , Paliknis , Austiņas. https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/periferija_programmatura/klaviaturas/gembird_ultimate_4in1_gaming_kit // 20e Par 30e monitoru gan būs grūti dabūt ,bet tam vari pakrāt.
 25. 2 points
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.