Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/11/2019 in all areas

 1. 8 points
  Navigācija, uzspiežot -
 2. 4 points
  Es neietu saitā, jo tur nav bookofra
 3. 3 points
 4. 3 points
  Nu tur jau uz MTA vispār nekā tāda nav, to īsti par skriptošanu ja godīgi nevar nosaukt. Vienīgais ko tu dari ir pārraksti gatavas funkcijas ko MTA Library piedāvā. Ja labi no paša lua ko tu izdari izmanto pāris funkcijas kas kaut ko pārtaisa vai saglabā iekš table. Reti vien tev sanāk tur kaut ko dižu rakstīt tīrā Lua priekš MTA Resursu veidošanas. Bet nu lai uz tavu jautājumu atbildētu, neteiktu ka noņemos vēl bet agrāk noņēmos, diez gan daudz biju sataisījis bet kam tev tas? Ko tu plāno darīt?
 5. 3 points
  beidz stāstīt pasakas, es jau sen lietoju jauno dizainu, bet sapratu ka liela kaka, uzliku atpakaļ veco.
 6. 2 points
  BEZMAKSAS PIEGĀDE LĪDZ 15.12.2019 ar šo promo kodu saņem BEZMAKSAS PIEGĀDI jebkurai precei (vienas preces vērtībā virs 15 EUR un līdz 7 kg) ar kodu FREE30.9N5KTW: Piegāde uz norādīto adresi DPD Pickup Circle K Latvijas Pasts BEZMAKSAS PIEGĀDE LĪDZ 25.12.2019 ar šo promo kodu saņem BEZMAKSAS PIEGĀDI jebkurai precei (vienas preces vērtībā virs 15 EUR un līdz 7 kg) ar kodu FREE30.LP7PWQ: Piegāde uz norādīto adresi DPD Pickup Circle K Latvijas Pasts
 7. 2 points
  Pārdošanā PC 150e: Asrock B85 Pro4 Asus GF GTX660 2GB GDDR5 PCIE Codegen ATX 2.03 500W ATX-500W BLACK Cooler Master Midi Tower Elite 310 Crucial Ballistix 8GB DDR3 PC3-12800 CL9 KIT OF 2 Intel® Core™ i5-4440 3.1GHz 6MB LGA1150 Samsung SSD 840 EVO 250GB SATAIII Monitori: Samsung 24" S24B300H - 60e BenQ 24" GL2450HT - 70e 60e PC un monitoriem nav vizuālu/tehnisku defektu.
 8. 2 points
  Tu droši vari mēģināt un galvenais ir neklausīties citos,ka "tev nesanāks","vari nemēģināt,jo pats mēģināju un nesanāca". BET , lai tiešām kas veiksmīgi sanāktu,tev jābūt profesionālim savā lietā,jāpiedāvā unikāla un kvalitatīva prece/pakalpojumi,jāiegūlda nauda web uzturēšanai,jāreklamē savs produkts,jāizmanto mārketinga triki klientu pievilkšanai. Būs grūti,bet noteikti nekā neiespējama nav.
 9. 2 points
  Es tavu domu sapratu, turpinot šo, ir Lays, Estrella, pringles utt, to visi zin, bet ir arī pilnigi noname čipsi, es, piemēram, parasti izvēlēšos jau zināmos brendus, jo tā ir pārbaudīta vērtība, tāpat arī darīs ļoti liela daļa citu cilvēku. Tā kā, ja tev ir ideja ar ko tiešām tu būsi unikāls, tad varbūt ir vērts ieguldīt naudu un laikā tajā, bet būt tikai būšanas pēc ( '' Ar, ko es būšu sliktāks par esošajiem?''), manuprāt, galīgi nav vērts, jo lielākā daļa cilvēku tāpat izvēlēsies jau esošo un populāro, attiecīgi tev ir jānāk ar kaut kādu inovāciju, kas tirgū būs jaunums, jo tici man, es arī par visādām lietām esmu bieži domājis, bet : 1) VIENMĒR būs cilvēki, kas būs gatavi to pašu darbūt izdarīt par vēl zemāku cenu nekā tu prasi; 2) Vai tas, ko tu prasīsi sākumā par savu darbu, tevi apmierinās ilgtermiņā (ņemot vērā, ka lai kaut ko nopelnītu ir arī kaut kas jāiegulda) 3) Vai tava ideja ir spēcīga iltermiņā. Nav arī variants piedāvāt SUPER MEGA ULTRA zemās cenas, jo kvalitāte un cena tomēr iet roku rokā, nez vai tu būsi gatavs ielikt savu laiku un sirdi, lai nopelnītu kapeikas, tad jau varbūt lielāka jēga ir to laiku ieguldīt citur, vairāk pastrādāt vai meklēt variantus, kur jau pielekt klāt esošiem projektiem. Skaties pats, protams, vienmēr jau var būt veiksmes stāsti, kad parasts projekts ''uzsprāgst'' un aiziet, bet paļauties tikai uz to veiksmi nav baigi prātīgi.
 10. 2 points
 11. 2 points
 12. 2 points
  Man liekas, ka šāda stila lapas Tu jau esi izslīpējis un vairs nav problēmas izveidot, varbūt ir vērts pamēģināt kaut ko jaunu? Jo principā šajā pat lapā tu varētu ielikt medikamentu bildes, tā būtu kaut kāda medikamentu reklāmu lapa, ieliktu gaming bildes - būtu gaming lapa, īsti nekas nemainas, mainas tikai saturs. Varbūt ir vērts pasēdēt, paeksperimentēt un uzbliezt kaut ko vēl neredzētu (vai varbūt vismaz kaut ko ne tik populāru)? Varbūt aiziet un nopelnīsi beigās ar to normālu kāpostu.
 13. 2 points
 14. 2 points
  nu bļ*... ierastais has dirsēju pulks salasījies Nah viņam tur kaut ko lasīt un domāt par API? Lai uzliek contact form 7, lai pārnes uz /thank-you lapu pie veiksmīgas aizpildīšanas. Galvenais pirmstam pielikt captcha. FB pixel ieliek /thank-you kā lead un viss. Strādā labāk par tiem eventiem uz WP. Eventus bieži vien nepaņem, bet redirect strādā bez problēmām un nav pievīlis. Simple. EDIT: Patīk, ka mārketeris vai kas tur vēl nav pateicis, lai ieliek pašu FB pikseli un google analytics.
 15. 2 points
  Day #103 - Veljoprojām nav rezdēts dizains, sakot ka viņu uzlikuši uz USB, un ved pa taisno no Amerikas caur Āfriku
 16. 1 point
  Tā kā ir jauna figņa - tv3play, ļaudis vēlas skatītes xfaktoru un sazin ko vēl... publicēšu jaunu kodu, kas aizvāc reklāmu bloķēšanas brīdinājumu, ja izmanto uBlock vai citus Adblock'us. Princips tas pats. Seko @akka pamācībai, tikai izmanto šo kodu: https://pastebin.com/93xqR400
 17. 1 point
  atkal katru meenesi vaips kaa muonlines un soulmu? kko nopietnu vienreiz speesi atveert?
 18. 1 point
  Sveiki Hasieši! Meklēju cilvēku kurš pārvērtīs manu adobe xd dizainu realitātē! Vēlētos šo savienot ar ipb4 forumu, bet būtu vēlamas vēl divas fīčas ja cilvēks nav ielogojies forumā, tad viņu automātiski aizmet uz login lapu, un nevar tikt nevienā linkā kamēr nav ielogojies izņemot reģistrācijas lapu vai forgot password lapu. Lai būtu iespēja background ielikt video (no youtube) vai arī bildīti. Links uz adobe xd share: https://xd.adobe.com/view/1fcb6980-b74c-43d2-7485-e95cb83196d4-69fa/ (tā lai zinātu kāds plus mīnus izskatās) Ja vēlies vairāk informāciju tad droši man pm vai arī discord RickLV#1387 Atalgojumu nosaka programmētājs!
 19. 1 point
  Ja esi jauns, ar vēlmi uzzināt un kaut ko vadīt, kāpēc nepamēģināt? Rezultāts būs atkarīgs no tavas atdeves projektā.
 20. 1 point
  BEZMAKSAS PIEGĀDE LĪDZ 29.12.2019 ar šo promo kodu saņem BEZMAKSAS PIEGĀDI jebkurai precei (vienas preces vērtībā virs 15 EUR un līdz 7 kg) ar kodu FREE30.IQRXK8: Piegāde uz norādīto adresi DPD Pickup Circle K Latvijas Pasts
 21. 1 point
  1. "biznesmeņi" lol 2. izveidota reklāma ar "mārketinga elementiem" - ko? 3. Vispirms būtu sācis ar to, kas ir tava mērķauditorija. "biznesmeņiem" tu neinteresē un neinteresē arī tavi "elementi". 4. Kādā nozarē tu plāno būt tas "labākais"? 5. Aizmirsti 6. Nē 7. Pietiekami ilgi jau esmu šajā gan LV, gan ārpus LV. Interesē kāds būtu tavs budžets "mārketinga elementiem" vai tu domā, ka tagad par 100Eur ķersi lielos vaļus? 8. LV reklāma šajā nozarē īsti neatmaksājas ja vien neesi high end vai netaisi brenda atpazīstamību. Viss ko reklāma pārsavā ķer ir lētos un galvas sāpes. Tas viss nav tik viegli kā tu domā un tādi kā tu ir 100 un 1. Arī viens novadīt projektu lētos ciparos nevar. Ir vajadzīgi vēl cilvēki ja to visu grib izdarīt kaut cik kvalitatīvi "biznesmeņiem". Ja gribi 200-300Eur lapas tad gan tādus klientus varēsi atrast. Lieki teikt, ka retais no viņiem pērk no tevis kaut ko vēlreiz un lieki teikt, ka tu viņus gribi redzēt vēlreiz 90% gadījumos.
 22. 1 point
  Čau visiem! Kā jau pēc virsraksta var saprast - tiek meklēts back end programmētājs. Darbs nav sarežğīts, bet apjomīgs - sludinājuma portāls. No cilvēka, kuru paņemšu to darīt prasīšu darba tāmi (darba nosaukums, cena un laiks) attiecīgi piemērs - 1. Login panelis, 10e , 1h. Kopējā summa un termiņš pēc abpusējas vienošanās. Ar pirmo iemaksu pirms darba uzsākšanas. Sīkāk PM.
 23. 1 point
  Baigā māksla no plati ru nopirkt līmeni un naudu 🤦‍♂️
 24. 1 point
  Man arī nerāda jauno dizainu .
 25. 1 point
  Piekrītu! Tavi dizaini izskatās ļoti vienādi.
 26. 1 point
  150 par šito, videni notirgo par kapeikām, paņem vēl pa 150 euro 1060 6gb un ies viss ko vajag, būs par nepilniem 300 euro labs setups.
 27. 1 point
  esi pārliecināts? ņemot vērā to, ka man jau pāris gadus tie domēni nevajadzīgi stāv un joprojām veicu pagarināšanu/izmetu paris desmitus eiro gadā, šaubos, vai tik drīz no nic varēs nopirkt...
 28. 1 point
  Nav citu iespēju, kā sevi paslēpt. Ja vienīgi dark weeeebbbb.
 29. 1 point
  3d dizains īsti nav vairs modē. Un tie pleķi ir kārtis, bet paldies par konstruktīvu kritiku ņemšu vērā. Tava dzīve ir mēsls, ja šādi izpaudies internetā xD
 30. 1 point
  Neiet pie sird parastais 2d dizains,ja būtu pielicis vismaz vienu 3d elementu,izskatītos svaigāk. Nezinu kādus materiālus tu ņem,bet izskatās diezgan nekvalitatīvi,dažās vietās trūkst kādu elemntu vai arī nesaprotamie "krāsu pleķi" http://prntscr.com/py2v4e tā pat arī otrā pusē un lejā ( http://prntscr.com/py2vhc ),varbūt uztaisi citādākas malas,lai no fona uz priekšējo bloku pārietu bez nekādiem rāmīšiem,bet ar opacity maiņu,cerams saprati Bet.. Man patīk minimālisms tavā darbā.
 31. 1 point
 32. 1 point
 33. 1 point
  Lai uzturētu IPB forumu ,nav jāzina html,css un kur nu vēl php. Ļoti labi var iztikt ar pieejamajiem skiniem un pluginiem, kur viss, kas ir vajadzīgs tā ir instalācija.
 34. 1 point
  Tīri priekš sevis vari izveidot "forum" veidīgu mājaslapu uz IPB4 informatīva rakstura saturam.Kā iepriekš cilvēki minēja,vari netērēt naudu hostam un laiku programmēšanas valodu apguvei,un izveidot facebook lapu vai instagram kontu,kur publicēsi visāda veida informāciju (daudz ērtāks,ne tik laik ietilpīgi,lēts variants).Bet,ja tu vēlies pilnveidot web dev. prasmes,tad galīgi nesaprotu jēgu tev instalēt IPB4 un tajā veikt tālākās manipulācijas satura ievietošanai. Man personīgi,lielāku prieku sagādā paša veidots darbs no nulles,it īpaši kad kodā ir kļūdas un tās nākas labot,tā ir pati labāka daļa, jo no kļūdām cilvēks mācās un uz to rēķina paliek aizvien labāks savā jomā. Tāda neliela lekcija,bet nu galvenais,iegādāties domēnu,tad hostu,tad pēc savas izvēlas vari lādēt FileZilla,kur varēsi ielikt basic html kodu sākumiņam un veiksmīgi startēt mājaslapu. No iepriekšējā jāsaprot,ka būs iēiemācās HTML,tad CSS,tad vari pamācīties PHP un RedBean.Visi tutoriali ir atrodami youtube vai arī google,vēlu veiksmi!
 35. 1 point
  Kāpēc ir jātaisa vēl viens informatīvais portāls, ja Latvijā viņu jau tā pietiekams?
 36. 1 point
  Rekur paskaties, nav jaunās versijas, bet var saprast, ja galva strāda. https://www.youtube.com/results?search_query=Kā+uzstādīt+IPB+forumu
 37. 1 point
  Nopirkšu MTA:RP gamemode. Ja ir ko piedāvāt, raksti PM.
 38. 1 point
  personas kods ir, paņem kredītu 1k, bet nevis uz savu kontu, bet viņa, lai čalis nesaprot, kas notiek. Kā sak', paņem uz izbrīnu.
 39. 1 point
  Atklāšu tev noslēpumu. Ar to viņa personas kodu un pārējo info var sadarīt labus sūdus, tikai tu nemācēsi tā lai pašam nav mēsli.
 40. 1 point
  Tik tiešām skaists dizains, plusiņš Tev.
 41. 0 points
  Pārdodu mta gamemode rp vis ir gatavs cena 5 eur došu 3 gmus rakstīt pm
 42. 0 points
  Man ir nedaudz savādāka domāšana. Ar, ko es būšu sliktāks par esošajiem? Ja pieņemsim būs palaista target reklāma jebkurā gadījumā būs cilvēki kas strādās ar mani. Tieši tāpat, kā ir cilvēki, kas nopirks tomātu čipsus no Lays vai arī no Estrella. Atšķirības nekādas nav, bet dažādām cilvēku grupām patīk Lays, dažām Estrella kaut gan viņi var teikt ir vienādi. ( Iespējams šis nav no tiem labākajiem piemēriem, bet ceru, ka domu saprati! )
 43. 0 points
  Es neesu neko pircis. Visiem updeitiem apsekojis un nopircis jaunas lietas / 10 majas / Privats Klubs / Area51 - Lidmasinas Angars / Bunkurs / Banka / un dahuja masinas. xD Nav bijis laiks, lai visas izskaititu. Pa 3-4 gadiem krats. 24/7 speleju - jo GTA 5 bija iemilotaka spele. "Baiga maksla no plati ru nopirkt limeni un naudu" - To tu visiem raksti? Vai tikai tiem, kas ir adevusi savu laiku prieks GTA 5 un citam spelem? Ja - nevaidzeja man spelet un atdot 3-4 gadus prieks sis spelites. Varbut pat manis te nebutu un nemainitu savu OS Profilu.
 44. 0 points
  Nebija, ko darīt un izdomāju pazīmēt kaut kādus aplīšus
 45. 0 points
  Nevar īsti saprast, kas tas ir, vai tā ir mājaslapa vai kā headeris domāts ?
 46. 0 points
 47. -1 points
  Uzaicini DC Yestrs#6850 parunasim un es nopirksu.
 48. -1 points
 49. -1 points
  Aizmirsu piebilst, ka jautājums nebija domāts jokdariem Bez rofliem palūgšu, ja šajā community vēl ir palikuši normāli cilvēki
 50. -1 points
  xDDD Ko tik maz naudas un ranks? http://prntscr.com/q2dkxy Mainu sito pret steam ar CS:GO butu labi, ja butu ari prime virsu. Vai nu ari pret CS:GO Skiniem samainisu!
This leaderboard is set to Riga/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.