Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/11/2020 in all areas

 1. 7 points
  Labs vakars visiem gribeju pajautat moshka kads no jums zin kur es varu dabut fake lv tiesibas
 2. 4 points
  Varēji jau te vnk iemest kas par problēmām...
 3. 2 points
  bet dator galds ir rēali COOOOL!!!
 4. 2 points
 5. 2 points
  Tas pat bija ātrāk nekā krišiņa topsite.
 6. 2 points
  Nu nezinu gan, tu nespēj pieņemt kritiku un atbildēt normāli uz jautājumi, tad jau tu kā "lietotājs kurš neko nopietnu neveido" neesi mainījies.
 7. 2 points
  Šitie 2 teikumi kaut kā neiet kopā.
 8. 2 points
  UK tiesības var vieglāk nolikt kā Latvijā. Nezinu vai tev būs ko darīt uz ceļiem.
 9. 2 points
  Labprāt palīdzētu, bet daudzi gadi pagājuši, kad pēdējo reizi esmu IPB aizticis. Diezvai spēšu tur tik ātri orientēties. Bet takā es programmēju ar php, varētu palīdzēt un veikt diagnostiku (debugging). Ja nav bailes dot piekļuvi. Izsver šo kā pēdējo variantu.
 10. 2 points
  Normāls forums par sūda bedri pārvērties. boot.ritakafija.lv zajebis cilvēki, vienmēr palīdzēs, bet ja nevarēs tad nemaz nerakstīs. Iešu arī
 11. 2 points
  Jaataisa serveri, viss jauzlabo, jaareklamee, bet pretii tikai admina status? Nav vairaak 2010 gads, varbuut kaadu 10gadnieku atradiisi
 12. 1 point
 13. 1 point
  Nu ja tu nejēdz, iesaku nekomentēt. Tur nepalīdz ar leaked skriptiem un viņam tieši vajag palīdzību ar kārtējo leaked Owl gaming roleplay gamemodu.
 14. 1 point
  Flip Knife | Slaughter ( Factory New) market cena - -250 eur - pārdodu par 120 eur. steamcommunity.com/id/vienspats4 pirmais nesūtu, ja neesi īpašs
 15. 1 point
  "savu", "pārveidots", "neesi kodu redzējis", "lmao", blā, blā, vēl lielāku lažu nevarēji uzrakstīt? Tu ar saviem debīliem rakstiem varēji vispār noignorēt i to būtu labāks skats serverim nekā "servera īpašnieks", "basically menedžeris" un kas vēl ir "programmēšanas galva" atnāktu un sāktu te kā 12 gadīgs aizvainots puisis strīdēties par kaut kādu debīlu lažu. Tu principā ar savu komentu parādīji ka tur jēga nav iet iekšā un spēlēt, ja jau tāds bērnišķīga prāts ir galvenais aiz tā servera.
 16. 1 point
  Nav reģistrēts SIA. Cik dzirdēju VID jau tika nosūtīts info par šo postu un lapu. Līdzko tas info tika nodots un autoram paziņots tā nosaukums tika nomainīts uz devilsecure. Attiecīgi saimnieciskā darbība netiek veikta. Nav tas uzņēmums un spriežot pēc rakstības pašā lapā un adrese, kas bija ievietota Siguldā, tad 16 - 20 gadīgais plāno taisīt biznesu nemaksājot nodokļus. Attiecīgi pat ja būtu labs hosts es piem. neieteiktu un neņemtu klientiem.
 17. 1 point
  Tu ierodies seit reklameties, bet nevari visiem atbildet, ta vieta definejot parejos ka muldonas, lai paraditu sevi ar vesu nostaju un kompetentu personu attiecigaja joma. Foruma administracijai ari jabut atbildigai par to, kas tiek reklamets, varbut si ir krapnieciska afera, kas slepjas aiz skaistiem vardiem par biznesa pieskatisanu, bet mes nesaskatam to tik nopietni. Tu gribi nopietnu attieksmi, bet savu biznesu pec reklamas seit nolej ar sudzibam par tevis nesaprasanu no apkartejiem. Neizklausies nopietns. Reali tacu zini ari sejienes dalu auditorijas, ar to rekinies. Uzraksti man privati, kur esi uzregistrejis savu SIA, jo tadu neredzu, tik cik devilsecure majaslapa.
 18. 1 point
  Nobrucis ir pāragri teikts, kā arī mēs strādājam 24/7. Ja nobrūk serveris mēs atbildēsim jums un paralēli risināsim jautājumu, kā saskatīsim problēmu mūsu pusē.
 19. 1 point
  Hallå! ĪSUMĀ! Meklēju kādu jaunu (var arī būt tikai plānošanas stadijā) SAMP, Minecraft vai MuOnline spēļu projektu, kuram pievienoties vai piepalīdzēt projekta veidošanā. Tāds interesants meklējums, iespējams, ka dažiem tas liekas arī stulbs, neredzēts vai kā līdzīgi, bet nu tā arī ir, meklēju kādu no šo spēļu jaunajiem projektiem, kuriem pievienoties spēlējot vai arī bez nekādas samaksas pielikt savu palīdzību projekta veidošanā. Mani sauc Uldis, esmu 22 gadus vecs jaunietis, kurš dzīvo Zviedrijā. Pats pelnu sev iztiku uz meža tehnikas, vienu diennakti strādāju, divas brīvas, tāpēc arī ir diezgan daudz brīvā laika. Brīvo laiku aizpildu ar sportiskajām aktivitātēm, bet ar to nepietiek, tāpēc vēl viens hobijs ir šo datorspēļu spēlēšana. Ko tad es varu piedāvāt no savas puses? Paša aktivitāti spēlējot, būšu kaut viens serverī, bet tāpat turpināšu spēlē attīstīties. Visā turpmāk rakstītajā ir zināšanas, arī nenoliegšu, ka ir kaut kur kaut kas ierūsējis, bet atsvaidzināšu atmiņu un viss būs čotka! Ir pieredze ar photoshop programmu, protu izveidot headerus, logo, reklāmas bannerus (censties gaumīgi reklamēt projektu) un citas lietas. Patīk veidot IPB forumus, izveidot dažādas sadaļas ar gramatiski pareiziem noteikumiem vai cita veida informāciju, kā arī attīstīt mūsdienīgu IPB forumu. Ja runā par latviešu valodu, tad tā man ir normālā līmenī, var kaut kur saskatīt gramatikas kļūdas, bet ar to var sadzīvot. Tagad katrs mazais var izveidot discord serveri, to varu arī es, sataisīt kanālus un visu pārējo, visu tā smuki un gaumīgi, ja nu projekta veidotāji ir aizņemti. Diemžēl ar serveru veidošanu ir bijusi mazāka aizķeršanās, toties esmu cilvēks, kuram patīk jaunas zināšanas, uzdotu uzdevumu, tad to arī mēģinātu mācīšanās ceļā izpildīt. Ko gan vēl piebilst? Es ceru, ka has biedri nepārpratīs raksta saturu, vēlos vienkārši būt lojāls biedrs jaunā projektā. Ar mani vislabāk sazināties var hasa privātajās vēstulēs vai arī, ja nav vēlmes rakstīt te, tad caur e-pastu uldisrozenbergs@inbox.lv, hejdå!
 20. 1 point
  https://dribbble.com/shots/13804071-Carify-Find-a-car-that-fits-you-best Esmu atvērts ieteikumiem un kritikai!
 21. 1 point
 22. 1 point
  pats uzspēlēju, pats notestēju - nepatika, kaut kāds mix starp overwatch, csgo un vēl kaut ko, vispār not playable, jā tur uz kādu laiku varbūt foršā kompānijā ir fun, bet other than that - pārāk daudz nevajadzīgu lietu, vismaz man + grafika šhit tīri pēc twitch viewer count varbūt gluži dead spēle nebūs, sava spēlētāju bāze būs, bet ja salīdzina ar to visu "hype" kas bija sākumā kad vēl bija dropi, tad nu .. viņa jau ir dead
 23. 1 point
  Tikai vai nebūs awkward kad paprasīs kaut ko angliski un džeks nevarēs atbildēt.
 24. 1 point
 25. 1 point
  Vecīt! Viss ticamāk, ka būs jāmaina baterija. Tomēr, ir iespēja, ka baterija vai tuvākie kompanenti dod datoram nepareizus datus par baterijas līmeni. Ir iespēja veikt "kalibrāciju" Iztērē visu bateriju, līdz absolūti nullei. Tā, lai pat iekšā neslēdzas. Uzlādē pilnība, bet procesā neizmanto datoru pat, lai apskatītos līmeni (gaismiņas tev parādīs) Nākošajās pāris reizēs atkārto procesu. Un neizmanto datoru kamēr lādējās Ja pēc pāris reizēm rezultāti nav, tad baterija čupā. Jauna baterija tavam modelim maksā EUR 20.40 + ~2e par piegādi. Skaties šeit
 26. 1 point
  Nahren jūs šo skataties, kā darba sludinājumu? Viņš vēlas dod kādam iespēja veidot projektu, un apmaksāt visas izmaksas. Iespēja, ka tāds cilvēks, ar nosauktajiem kritērijiem atradīsies, ir maza. Redzu, ka tas visiem ir saprotams, tāpēc nevajag tēlot umņikus to spraust acīs. Nevēlos nevienam izpatikt, tomēr neviens vēl nav adresējis jūsu tupumu.
 27. 1 point
  Tu arī tikko savu intelektu parādīji. Pats teici, ka rakstīt var visi, kas vēlas, nevis kuriem interesē tavs stulbais piedāvājums. Tie gadi jau garām, nomierinies. Pat 14 gadīgie negribās vairs to darīt par baltu velti, vismaz hotdogu un cīgu varēji dienā piedāvāt.
 28. 1 point
  Piekrītu. Es dienā pelnu -+ 85€ . Bet ne visiem LV tā veicas. Bet stāsts par ko citu. Neaiziesim beztema. Lai raksta tiešām kas vēlas.
 29. 1 point
  Gan jau pastav iespeja apvaicaties saviem komandas biedriem, lai mums nav jamekle katras kategorijas atbilzu sniedzejs, par cik esi noreklamejis projektu kopuma🙂
 30. 1 point
 31. 0 points
 32. 0 points
  Hey, Nezinu kur izlasīji to, bet bija minēts, ka tiks iegādāts cits, jo vēlos dārgāku un lielāku. Uzmanīgāk jālasa. Tas man retro stiliņš, nevajag jau visu basic.
 33. 0 points
  Cik maksā MTA hostings? vismaz ar 30 slotiem? Ja pārsitīsi MyArena hostingu, kur maksāju 1.83 par 30 slotiem, pāriešu pie Jums xd
 34. -1 points
  tu tak teici ka pārdevi šito modu un izdzēsi, bet tagat par briivu liec? Čist tu esi galvā sists.
 35. -1 points
  Pārdošu valorant beta account, ja kādam slinkums dabūt pašam varu notirgot svaigu acc Cenu piedāvājat paši
 36. -1 points
  Nu tev nav izveles. Vai nu maksa par darbu, vai nu pats visu dari, vai ari vnk taisi ciet projektu un nemoki sevi tad
 37. -1 points
  Nē nu sevi pa klaunu nevari trakāk pataisīt ne? Prieks iepazīties, esmu Fade FiveM servera īpašnieks un basically menedžeris, kas ir programēšanas galva projektam. Tak protams, ka serverim būs daudz resursi no interneta, jo darbu vēlies padarīt sev vieglāku, ne? + ESX_ nozīmē, ka tas ir es_extended bāzei, tātad tu nevari zināt, vai to esmu taisījis es, vai kāds cits. Kā arī 75%no skriptiem ir pārtaisīti un encryptoti. Gudri dirst jau vari, bet tā diršana neko nepierāda, jo client un server side kodu neesi ne kripatas redzējis. Paņem citus fivem serverus un pačeko tāpat kā mūsu un redzēsi, ka citiem ir arī no neta ņemtas lietas. kā redzu, šis screenshots tika uzņemts, kad ieliku tikai savu pārtaisīto bāzi kas bīja pirmā diena kad sāku strādāt pie servera un kur pat nav ielikti pārējie 60+ skripti ko esmu licis un pārtaisījis. UI hits different, jo ar visiem ui kam saskarsies nebūs ne kripatiņas DEFAULT ielikts. Taisu custom frameworku kas padarīs serveri kvalitatīvāku un ar vairākām opcijām. Postot to savu argumentu nevajadzēja, jo nezini kas un kā lmao. paldies ka mēģināji atrast argumentu par ko pastrīdēties bet diemžēl nesanāca see ya. Puse no mūsu ESX skriptiem ir upgradoti un optimizēti, kā arī encryptoti, pats viņš kodu nav redzējis, tādēļ nezinu kādēļ fujaks mēģina strīdēties par to.
 38. -2 points
  @DEVILSECURE, mājaslapas hostings, kas piedāvā jums plašu iespēju iegādāties sev tīkamu plānu un uzturēt jūsu biznesa, spēļu projekta vai kāda cita veida lapu. Mēs piedāvājam mājaslapas hostingu par jums draudzīgām cenām un ātru atbalsta dienastu, atbildēsim ātri jebkurā diennakts laikā. Esiet drošs par savu izvēli un izmēģiniet devilsecure.com hostingu ar startup plānu 7 dienas bez maksas. Mēs piedāvājam tādus plānus: Mūsu adrese: https://devilsecure.com/ Mēs esam arī: Facebook: https://www.facebook.com/Devilsecure-Hosting-105803271218870
 39. -3 points
  Kāds forums bijis tāds palicis, tēma slēgta
 40. -6 points
  celies taču, ir iznācis jau ips 4.5.. iekāp nākotnē un nesēdi pagātnē
This leaderboard is set to Riga/GMT+03:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.