Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. netirgo pa lēto - atrod kādu normālu saitu kur notiek sell/buy/trade .
 3. Paldies liels tev par info! Video spēļu editošānai un pielikt visādus effektus un tekstus, piemērām, lai video izlektu kāds attēls vai emodžī, kas tāds!
 4. Mūzikas iindustrijā par monitoriem sauc tumbas, kuras ir domātas priekš mūzikas producēšanas, jo tās rada ļoti precīzu un patiesu skaņu (Bez kaut kādiem ekualizeriem, bass bostiem u.t.t.) Lielākai daļai parasto tumbu ir kkāda skaņas modifikācija, lai "tās izklausītos labākas"
 5. Nu kā jau teica, vajag BIOS update, šitās plates ar vecajiem biosiem neatbalsta 2nd generation ryzenus.
 6. Gateris

  Razer Gamin'g

  Ko tieši tu tur nesaprati?
 7. Tu pats saprati, ko tu uzrakstīji?
 8. Perfektā stāvokli augstas kvalitātes studijas monitori. Frekvences diapazons: 38Hz – 35kHz Max skaļums: 107 dB Jauda: 73W Visi vadi gan telefonam (3.5mm jack) gan datoram vai skaņas kartei (xlr - balanced) nāk komplektā Cena 220 eiro bilde- https://ibb.co/WPq6468
 9. ko0pz3r

  Logo

  Sveiks, es varētu tev palīdzēt, es tieši specializējos logo dizainā. Mana mājaslapa ir krop.design - tur tu vari apskatīt citus manus dizainus un ja iepatīkas padod ziņu uz kristians.krop@gmail.com
 10. Marks420

  Razer Gamin'g

  sveiki visiem ! Pārdodu Razer blackwidow ultimate klavieturu ar zalu apgaismojumu un razer kraken usb austinas , kuram nevar regulet galvas lielumu bet taa viss stradaa pa45 € atdosu klavieturu austinas pa 25 € abus kopaa pa 65€
 11. @_Alex_ normālā valoda sakot varēji pateikt Clear CMOS tas jau tika mēģināts
 12. MλZE

  Pārdodu csgo skinu.

  Kapēc nepārdod skinu saitos? Domāju, ka tur vairāk dabūtu.
 13. inviz

  Pārdodu csgo skinu.

  Nu, Tu jau vari nopirkt un pārdot marketa sanaks pardodot aptuveni 370euro, un dari ko gribi 🥳
 14. Viņš noteikti domāja šo: http://prntscr.com/ofwetn
 15. Ja pameklē pēc mācību koda, redzēsi kas ir jāapgūst tai mācību programmai, pēc tā arī vari iepriekš ktko darīt. Bet nu nav vajadzības to darīt, jo to jau visu mācīsies tur.
 16. Kas pie velna ir bios adapteris?
 17. _Alex_

  Lūdzu palīdziet

  Tu vēlies lai kāds tev uzraksta gatavu kod ? Nezinot gm ? un bez pieejas datu bāzei ?
 18. pamegini bi0s adapteri restartet! Adapteri parliec no 1,2 uz 2,3 uz sekundi izrubitu! Un parliec atpakal nepratisu apskaidrot ka tev vinu atrast uz katras mates platas vins atrodas sava vieta
 19. _Alex_

  Pārdodu csgo skinu.

  Pizda 250 eiro pa kaut kadu skinu!
 20. Labdien! Nākotnē ir plāns uzsākt mācības RTU - Automātika un datortehnika programmā. Varbūt kādam ir par šo programmu vairāk kāda informācija? Padomi un ieteikumi? Iespējams jau laicīgi būtu jāapskata kādas lietas? Kam vispār gatavoties?
 21. Labdien, drīzumā tiks atklāts jauns minecraft factions serveris - Exed. Būs daudz kas jauns un interesants, kā arī 500$ FACTIONS TOP BALVAS. Jūs varat droši pievienoties mūsu discord serverim kur visu varēs uzzināt. FRAKCIJAS TOP 3 BALVAS. 1: 70$ ( PAYPAL ) , 180$ ( BUYCRAFT )* 2: 50$ ( PAYPAL ) , 120$ ( BUYCRAFT )* 3: 30$ ( PAYPAL ) , 50$ ( BUYCRAFT )* DISCORD: https://discord.gg/aKf4T7Y DISCORD: https://discord.gg/aKf4T7Y DISCORD: https://discord.gg/aKf4T7Y IESPĒJAMS KA DAUDZI DOMĀS, KA FAKE U.T.T, BET TĀ NAV, TAS KA CITI SERVERI FEIKO ŠĪS TE BALVAS, NENOZĪMĒ KA ES ARĪ TO DARĪŠU.
 22. Sveiki. Gribeeju uzjautaat vai pocophone f1 ir labs variants prieks 2k19 vai arii ir iznakusi citi telefoni samera ar tadu pasu cenu un specifikacijam?
 23. Ja šodien ņem, pa piecīti atdošu!
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.